>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelew Krakowski Bank Spółdzielczy - bet365

G 52

grekuu

Użytkownik
Witam otóż mam nietypowy problem ???? ) mam konto w dzikim banku ; Krakowski Bank spółdzielczy &quot; którego nie ma na liście zeby przelać pieniądze a przelać zwykłym przelewem i czekać do 10 dni to nie ma sensu ???? )

tak więc tu jest moje pytanie czy jest jakieś rozwiązanie ? ????
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witam otóż mam nietypowy problem ???? ) mam konto w dzikim banku ; Krakowski Bank spółdzielczy &quot; którego nie ma na liście zeby przelać pieniądze a przelać zwykłym przelewem i czekać do 10 dni to nie ma sensu ???? )

tak więc tu jest moje pytanie czy jest jakieś rozwiązanie ? ????
10 dni ? Na piechotę bym doszedł szybciej. Widzę że jesteś nie zorientowany w temacie. Zwykły przelew idzie max 48h. I to bardzo rzadko 2 dni zazwyczaj w ciagu 24h jest księgowany. Nie wiem skąd masz info że przelew nawet międzynarodowy do najdalszych zakątków świata idzie 10 dni.
 
G 52

grekuu

Użytkownik
albo żle coś przeczytałem ???? co nie oznacza że i tak będę musiał chyba zmienić bank bo zwykły przelew 48 godzin to trochę długo ???? ) robiłem od znajomego z m banku i po chwili było ???? wiec albo ing albo m bank ????
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
witam
powiedzcie mi taka rzecz , wpłacałem karta visa i rowniez wyplacali mi pieniadze na karte , zablokowałem karte z jakiegos tam wzgledu i doładowałem konto mastercard wproadzajac ta karte rownozednie z usunieciem tamtej , to czego teraz kaza wyplacac przelewem a nie na karte ???

edit...
post do usunięcia
 
Do góry Bottom