>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelew

M 11

marcineloo

Użytkownik
Witam:?

Mam pytanie. Czy na BET365 można wpłacić przez zwykły przelew na poczcie? Wiem, że trwałoby to wiele dłużej, ale mi tak bardzo na tym nie zależy. Czy musze ganiac do banku?
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Witam:?

Mam pytanie. Czy na BET365 można wpłacić przez zwykły przelew na poczcie? Wiem, że trwałoby to wiele dłużej, ale mi tak bardzo na tym nie zależy. Czy musze ganiac do banku?
Możesz wpłacić zarówno na poczcie jak i możesz iść do banku. Jeżeli masz konto to polecam P24. Kasa po kilku sekundach na bet365
 
M 11

marcineloo

Użytkownik
A moglby mi ktos pomoc z uzupelnieniem druczku ?
Uzupelnialem niegdys do BAH, ale z tym Bet365 nie moge sie polapac. I czy to prawda, ze minimalna wplata przez przelew to 500 zl u tego buka ? Bo tak wywnioskowalem z ich strony.
Z gory dzieki kumatym ????
 
M 11

marcineloo

Użytkownik
To jeszcze raz ja. Jak dokonac tgego przelewu blyskawiczengo ?? Bo podalem tam juz numeer, nazwe konta itp dostalem numer VAn i dane na ktore wplacic $$, aleco teraz ???? Do banku lub na poczte smigac . . .?
 
K 29

kalonek

Użytkownik
B365 nie akceptuje płatności z P24.Chyba dużo lepszym motywem od wpłaty kasy na poczcie jest zakup paysafecard-y wpisz to w googlach na ich stronie wynajdzie Tobie najbliższy sklep gdzie można się w to zaopatrzyć
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
A jeśli już chcesz wpłacać na poczcie to musisz prosić o druk do przelewu międzynarodowego, bo b365 ma konto w Anglii. Ten druk, który wkleiłeś się nie nadaje.

Jednak najlepsza metoda wpłaty po paysafecard, pieniądze ekspresowo na koncie i bez prowizji.
 
tjb713 6

tjb713

Użytkownik
kup sobie paysafecard tak jak juz to ktos napisal, wplata natychmiastowa, a to nie ciezko kupic, w kazdym wiekszym sklepie z terminalem powinien byc dostepny, masz za 50,100,300zl, oczywiscie mozesz kupic ile chcesz i pozniej wplacic na bet365 ile chcesz, a jezeli ci sie nie chce wychodzic z domu to kup sobie na allegro paysafecard.
 
Do góry Bottom