>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelewy24 - transakcja sie nie powiodla

V 0

vax

Użytkownik
Dokonałem depozytu poprzez przelewy24 do Expekt. Wyszedł błąd że transakcja się nie powiodła, dostałem e-maila.
&quot; Proces płatności przeprowadzany przy pomocy systemu Przelewy24 został nieprawidłowo zakończony i zamówienie nie zostanie zrealizowane
Ta przedpłata oczekuje na wykorzystanie.
Prosimy powtórzyć zakup na stronie sprzedawcy(sklepu), a po przejściu na stronę płatności użyć opcji &#39;Użyj przedpłaty&#39; i podać tam numer tej transakcji i jej hasło.
Z dokonanej wpłaty została utworzona w serwisie przedpłata.&quot;

http://img268.imageshack.us/img268/3996/nowyobrazmapabitowab.png
jak mogę z powrotem przelać te pieniądze do expect.com, albo na swoje konto bankowe?? Na przelewy24 nie jestem zarejestrowany
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Zobacz wchodzisz wpłaty---&gt;Przelewy 24-----&gt; użyj przedpłaty wybierasz z listy banków---&gt; wpisujesz numer transkakcji hasło i winitto!! pamiętaj żeby na początku wpisać tą samą kwote jak w tej nie udanej transkakcji...
 
daviid 22

daviid

Użytkownik
też mam ten problem bo numer transakcji znam ale hasła nie próbuje się do nich dodzwonić od 4 h i nikt nie odbiera a mają do 22:/
 
bdn 3

bdn

Użytkownik
Witam
A ja mam pytanie odnosnie wpłaty pieniedzy na konto betclic poprzez Przelewy24. Mam konto w banku BZ WBK i w bwin i unibet nie bylo zadnych problemow z przelaniem kasy, a w betclic owy problem powstal. Otoz robie wszytsko zgodnie z instrukcja, wszystko jest ok az do momentu zalogowania na konto bzwbk. Wpisuje numer klienta i hasło i wyskakuje mi &#39;błąd 505&#39;. Z kontem bankowym jest na 100% wszytsko ok bo u innych buków nie bylo problemow. Pisalem do nich i w odpowiedzi dostalem, zeby usunac pliki cookie i wlaczyc okienka pop-up. Zrobilem co kazali a problem wciaz jest..
Czy mial ktos podobny problem i wie jak sobie z tym poradzic??
Aha i mam pytanie odnosnie cash-backu, po jakim czasie od zarejestrowania on przepada i czy w ogole przepada zanim wniose pierwszy zakład??

Z góry dzieki za odpowiedz, pozdrawiam ????
 
Do góry Bottom