>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelewy24, wpisana zla kwota, kasy brak, co teraz?

P 267

pan-darek

Użytkownik
Czesc, chcialem wplacic kase do buka za pomoca przelewy24 ale przy wysylaniu kasy zle wpisalem kwote i wyskoczylo mi na stronie ComeOn, ze musze doslac jeszcze 18 zlotych - problem, ze zamknalem to okno i kompletnie nie wiem co mam wpisac i jak.. kasy na koncie bankowym nie ma, kasy u buka nie ma.
Wiec gdzie jest?
Support juz spi, wiec nic sie nie dowiem. Czekac do jutra czy mozna to jakos raz dwa zalatwic?
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Używasz numeru p24-xxx-xxx który zawarłeś w tytule przelewu do użycia &quot;przedpłaty&quot;
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Używasz numeru p24-xxx-xxx który zawarłeś w tytule przelewu do użycia &quot;przedpłaty&quot;
Czyli co, mam wplacic brakujace 18 zl na to samo konto z tym samym tytulem? Na ComeOn przed chwila anulowalem depozyt... Jest szansa, ze ComeOn automatycznie da informacje przelewy24 i oni na konto oddadza mi kase?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Pwinieneś tą sprawę z supportem przelewy24 załatwić opisać im całą sytuację
tu masz kontakt http://www.przelewy24.pl/cms,51,dane_kontaktowe.htm
Kiedyś miałem taką sytuację że wszystko prawidłowo wpisałem w przelewie i przelew nie dotarł do buka napisałem email i po kilku godzinach była kasa u buka. P24 działa na zasadzie że robisz przelew do nich a oni wysyłają potwierdzenie wykonania przelewu do buka ty złą kwotę wpisałeś więc nie mogą wysłać potwierdzenia do buka z tą kwotą co zadeklarowałeś. Nie martw się kasa nie przepadła zapewne jak wyjaśnisz wszystko obsłudze p24 to ci z powrotem tą kasę co wpłaciłeś na konto odeślą
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Musisz zlecić wpłatę do buka przez p24 na kwotę bez tych 18zl i uzyc przedplaty
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 267

pan-darek

Użytkownik
Dzieki panowie. Wzialem zglosilem reklamacje w serwisie przelewy24, w ComeOn depozyt anulowany. Teraz czekam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marasking 63

marasking

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy można dokonać płatności przez P24 w banku naziemnym?? Nie mam teraz możlwości korzystania z banku ze swojego konta i chciłabym wpłacić do Skrilla przez P24- generuje transakcję i szybko wpłacam kase w okienku z odpowiednim kodem jako tytuł przelewu.
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Orientuje się ktoś czy można dokonać płatności przez P24 w banku naziemnym?? Nie mam teraz możlwości korzystania z banku ze swojego konta i chciłabym wpłacić do Skrilla przez P24- generuje transakcję i szybko wpłacam kase w okienku z odpowiednim kodem jako tytuł przelewu.
A czy masz możliwość wpłacenia kartą? W okienku nie wpłacisz p24 nie polecam też ci robić wpłat na poczcie czy jakikolwiek innych firmach finansowych depozyty wolno robić tylko ze swoich kont bankowych zarejestrowanych na twoje imię i nazwisko w przeciwnym razie środki wpłyną ale ci zablokują.
&quot;ZAKAZ depozytów gotówkowych/ od stron trzecich !!! Z powodu regulacji prawnych przeciw praniu brudnych pieniędzy nie możemy akceptować depozytów gotówkowych lub przekazów bankowych realizowanych przez inne strony niż Imię Nazwisko. Nie robimy wyjątków od tej reguły. Wszelkie koszty administracyjne i bankowe związane ze zwrotem płatności zostaną nałożone na stronę zapoczątkowującą takie płatności..&quot;
Jak nie masz dostępu do konta bankowego a chcesz szybko wpłacić na konto do buka to polecam ci portfel neteller w tym portfelu możesz wpłacić kasę za pomocą paysafecard oraz ukash kupuje się je tak jak doładowania do telefonu.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Źle mnie zrozumiałeś- nie chce wpłacić do Moneybookersa na poczcie czy w banku bo faktycznie nie przyjmą oni pieniędzy, tylko uruchomić transakcję Przelewy24 i szybko, w ciągu 15 minut iść do okienka w banku i podać dane do przelewu na Przelewy24, w tytule wpisując wygenerowany kod P-XXX-XXX. ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Źle mnie zrozumiałeś- nie chce wpłacić do Moneybookersa na poczcie czy w banku bo faktycznie nie przyjmą oni pieniędzy, tylko uruchomić transakcję Przelewy24 i szybko, w ciągu 15 minut iść do okienka w banku i podać dane do przelewu na Przelewy24, w tytule wpisując wygenerowany kod P-XXX-XXX. ????
Jak zdążysz w 15 min dojść do banku i zrobią tam przelew z twojego konta to powinno dotrzeć ale chyba nie od razu. Jak płacisz u siebie na komputerze i masz okienko z danymi do przelewu to potwierdzenie wykonania przelewu automatycznie jest wysyłane do sprzedawcy i kasa się pojawia na mb (kiedyś robiłem p24 zamknąłem okienko z danymi do przelewu i kasa po kilku godzinach doszła). Jak chcesz możesz tak zrobić jak mówisz jak kasa w 15 minut nie dotrze to piszesz do supportu p24 żeby potwierdzenie wykonania przelewu wysłali trochę szybciej do sprzedawcy że ci zależy na szybkim zrealizowaniu tej wpłaty i bez problemu po godzinie dwóch miałbyś kasę na mb kiedyś pisałem takiego maila bo kasa od razu nie doszła do buka w email trzeba nr płatności oraz hasło im przesłać.
 
Do góry Bottom