>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Przerwany mecz!

N 0

niuchacz3

Użytkownik
Kompletnie nie wiedziałem, gdzie założyć temat, więc jeśli robię go w niewłaściwym miejscu, to przepraszam i proszę administratorów o przeniesienie. Mam taki problem - otóż chwilę temu zrobiłem dwa zakłady z bet365 na mecz Puig-Vesnina. Pierwszy zakład postawiłem, na zwycięstwo Vesniny w pierwszym secie, drugi zaś, na jej zwycięstwo w trzecim gemie meczu. Z niewiadomych przyczyn mecz został przerwany, wie ktoś, jak mi teraz to policzą? Zostanie pomnożone przez kurs 1.0, czy jak? Z góry dzięki za odpowiedź. : )
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Przerwany jest z powodu deszczu, więc nic nie będzie mnożone przez 1.0, tylko musisz czekać aż mecz ruszy i dokończą spotkanie ;)
Powodzenia!
 
N 0

niuchacz3

Użytkownik
&quot;Zwycięzca seta na żywo (na bieżący i następny)
W przypadku rozpoczęcie seta, ale braku jego ukończenia wszystkie zakłady zostaną anulowane, chyba że rozlicznie zakładu zostało już określone.&quot;
Bo takie coś znalazłem na stronie z zasadami bet365, więc zgodnie z tym, powinni mi chyba zwrócić kasę. :p Fajnie by było, jakby mi ją dzisiaj oddali, bo zainwestowałem na Vesninę całą kasę na koncie, a chciałbym jeszcze coś dzisiaj postawić.
 
Do góry Bottom