>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przesyłanie gier przez bluetooth Nokiami

budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
Witam serdecznie. Mam nastepujący problem: posiadam NOKIE 5300 i na nią przez kabel USB wgrałem sobie gry o rozszerzeniu .jar Te gry przeznaczone są na moj drugi telefon NOKIE N73 do ktorej nie posiadam kabla. Mam pytanie: Czy jest jakiś sposób na wysłanie tych gier przez bluetootha z Noki 5300 na N73? W Noki 5300 przy probie wyslania gier pojawia się komunikat o niemożnosci wykonania tej operacji. Wyczytałem, ze Nokie nie wysylaja plikow o rozszerzeniu .jar. Czy jest jakis program na Nokie 5300, który umożliwi mi wysłanie plikow o rozszerzeniu .jar na Nokie N73 z symbianem? Pozdrawiam.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Poszukaj sobie mobilnej wersji Winrara na symbina spokojnie znajdziesz, rary raczej prześlesz przez bt bez problemy, wypakujesz i instalujesz ;)
 
budziukikus 0

budziukikus

Użytkownik
Poszukaj sobie mobilnej wersji Winrara na symbina spokojnie znajdziesz, rary raczej prześlesz przez bt bez problemy, wypakujesz i instalujesz ;)
A nie wiesz moze jaką wersje tego winrara? BO kurde sciagnalem jakas i pisze ze nie mozna zainstalowac na N73

Edit: Już śmigają gry. Trzeba bylo shakowac tela, potem wgrac program x plorer, potem spakowac do zipa gry na kompie wgrac na 5300 , wyslac bluetoothem na n73, potem odpalic x plorera, rozpakowac plik zip i lewym klawiszem softowym wybrac odpowiednią opcję w x-plorer.
 
Do góry Bottom