>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przewalutowanie. Chyba nie są aż tak perfidni ?

soldier31 8K

soldier31

Użytkownik
Chcę wpłacić 50 euro z Aliora, które mam też w tej walucie. Podczas deponowania do Netellera via Przelewy24 jest informacja, że obciążenie konta w banku wyniesie 233 ,,, ale złotych. Czyli oni najpierw przewalutuja moje 50 euro z Aliora na PLN ( stracę ) a później znów przewalutują na euro, bo w euro mam Netellera ( znow strace ) ??
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
sa sa perfidni.
Na tym zarabiaja
Sa perfidni bardziej niz to sobie mozna wyobrazic
Chcesz komus zaplacic to zaplacisz za wplate na konto, przewalutowanie i prowizje od transakcji oczywiscie
I od zadnej z tych oplat nie ma ucieczki mimo ze kazda duza firma, nawet nie tak duza dogaduje sie z VISA czy Mastercard ze nie ma oplat od wpplat. Ale oni sa jak ryanair na kazdym kroku trzy oplaty
Najlepsze jest to ze Neteller nie wie co to skrill tzn udaje ze nie wie choc go kupil
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 102

kristo45

Użytkownik
Chcę wpłacić 50 euro z Aliora, które mam też w tej walucie. Podczas deponowania do Netellera via Przelewy24 jest informacja, że obciążenie konta w banku wyniesie 233 ,,, ale złotych. Czyli oni najpierw przewalutuja moje 50 euro z Aliora na PLN ( stracę ) a później znów przewalutują na euro, bo w euro mam Netellera ( znow strace ) ??
Ciekawe jakby było w przypadku przelewu zwykłego. Tyle, że wtedy by szło znacznie dłużej.
Czyli jak z banku Alior takie cyrki to przy przelewie z kantoru Alior w najlepszym wypadku będzie tak samo albo nawet nie przejdzie taki przelew.
 
Do góry Bottom