>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przewidywania odnośnie zbliżającego się sezonu 1. Bundesligi (2009/2010)

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Kto zdobędzie Mistrzostwo (kursy z: bet-at-home):
Bayern Monachium 1.50
Schalke Gelsenkirchen 7.50
Werder Brema 15.00
VfL Wolfsburg 15.00
Borussia Dortmund 18.00
Hamburger SV 18.00
VFB Stuttgart 20.00
TSG 1899 Hoffenheim 23.00
Bayer Leverkusen 25.00
Hertha Berlin 60.00
1. FC Köln 100.00
1. FC Nürnberg 250.00
Hannover 96 250.00
Eintracht Frankfurt 250.00
SC Freiburg 250.00
Borussia Mönchengladbach 500.00
FSV Mainz 05 750.00
VfL Bochum 750.00
Czy Waszym zdaniem którakolwiek z drużyn Bundesligi jest w stanie stanąć Bawarczykom na drodze do Mistrzostwa Niemiec?
Czy tak właśnie wyglądać będzie układ sił w przyszłym sezonie?
Kto Waszym zdaniem jest w stanie w nadchodzącym sezonie sprawić niespodziankę na miarę Hoffenheim?
Kto jest pewnym kandydatem do spadku?
Zapraszam użytkowników do dzielenia się swoimi (uargumentowanymi) przemyśleniami na ten temat.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Bayern myślę, że w tym sezonie zdobędzie mistrzostwo. Wolfsburg po zmianie trenera uważam, że nie będzie tak błyszczał jak za panowania Magatha. Schalke, trochę nie rozumiem bukmacherów dając im drugie miejsce według podziału szans. Nie daje im większych szans na pierwszą trójkę, nie w tym sezonie. Z drugiej strony, nie przepadam zbytnio za tym klubem.
Dwa zespoły, które w tym sezonie mogą zaszaleć to według mnie Werder Brema, po odejściu Diego wcale nie jest słabszy; oraz Hamburger SV który poczynił i jeszcze prawdopodobnie poczyni wzmocnienia.
Jeśli miałbym typować to wyglądało by to tak:

1. Bayern Monachium
2. Hamburger SV
3. Werder Brema
4. VfL Wolfsburg
5. VFB Stuttgart


Bardzo ciekawie zapowiada się przygoda Kolonii która bardzo ciekawie korzysta ze swojego budżetu. Na miarę Hoffenheim może grać nie będą ale typuję ich na górną część tabeli.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Bayern myślę, że w tym sezonie zdobędzie mistrzostwo. Wolfsburg po zmianie trenera uważam, że nie będzie tak błyszczał jak za panowania Magatha. Schalke, trochę nie rozumiem bukmacherów dając im drugie miejsce według podziału szans. Nie daje im większych szans na pierwszą trójkę, nie w tym sezonie. Z drugiej strony, nie przepadam zbytnio za tym klubem.
Dwa zespoły, które w tym sezonie mogą zaszaleć to według mnie Werder Brema, po odejściu Diego wcale nie jest słabszy; oraz Hamburger SV który poczynił i jeszcze prawdopodobnie poczyni wzmocnienia.
Jeśli miałbym typować to wyglądało by to tak:

1. Bayern Monachium
2. Hamburger SV
3. Werder Brema
4. VfL Wolfsburg
5. VFB Stuttgart


Bardzo ciekawie zapowiada się przygoda Kolonii która bardzo ciekawie korzysta ze swojego budżetu. Na miarę Hoffenheim może grać nie będą ale typuję ich na górną część tabeli.

Zgadzam się z tobą w prawie 100% ;) Myślę, że Stuttgart może być nieco wyżej, zaś Werder wydaje mi się, że będzie niżej (czego życzę im z całego serca, najlepiej jakby spadli ????) ????
Co do mojego kochanego Hamburgera SV... Wzmocnienia naprawdę dobre i myślę, ze znajdą one odzwierciedlenie w tabeli na końcu sezonu ;) Elia, Berg, Ze Roberto te nazwiska na pewno znane są fanom piłki nożnej. Nie można zapominać, że doszedł jeszcze Tesche - jeden z największych talentów niemieckiej piłki. Z wypożyczenia powrócił Ben Hatira no i nie można zapomniec o Castelenie, który ma juz za sobą nieszczęsną 9 miesięczną kontuzję ???? Wspomnieć też trzeba o Reinhartcie, który zdecydował, ze jednak pogra jeszcze w barwach Rothosen.
Z ubytków... Odszedł Atouba, ale to nie wiele zmienia... Silva... kontuzja wykluczyła jego występy w całym następnym sezonie ???? No i Ivica Olic... myślę, że Elia go bardzo dobrze zastąpi ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom