>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Przewidywania w Lotto Ekstraklasie w sezonie 2018 / 2019

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Do rozpoczęcia nowego sezonu pozostało jeszcze trochę czasu, ale może już ktoś ma swoje przewidywania i chciałby się nimi podzielić, kto zostanie mistrzem, kto zagra w pucharach, kto spadnie, jaka drużyna okaże się czarnym koniem ligi itp
Dla przypomnienia w zakończonym sezonie podwójną koronę, czyli Mistrzostwo i Puchar zdobyła Legia Warszawa, która będzie grała w eliminacjach Ligi Mistrzów, w kwalifikacjach do Ligi Europy nasz kraj będą reprezentowały Jagiellonia Białystok, Lech Poznań oraz Górnik Zabrze, z ligą pożegnały się dwie drużyny, które swoje mecze domowe rozgrywały na tym samym stadionie w Niecieczy, to jest Termalica Bruk-Bet Nieciecza oraz Sandecja Nowy Sącz, na ich miejsce mamy dwóch nowych beniaminków: Miedź Legnica oraz Zagłębie Sosnowiec.
Zapraszam do dyskusji.
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Prognoza na 10 pierwszych kolejek.
1. Koszyk (czołówka)
Powyżej 15 punktów i 5 wygranych meczów.
2. Koszyk (środek tabeli)
Od 11 do 15 punktów, 3-4 wygrane mecze.
3. Koszyk (strefa spadkowa)
Do 10 punktów, 2-3 wygrane mecze.

Arka Gdynia
Zespół z Gdyni pokazuje, że będzie się liczył i może zawalczyć o coś więcej niż miejsce w czołowej ósemce. Z pewnością będzie stawiać silny opór rywalom i odpowiadał na zadane ciosy. Podopieczni Zbigniewa Smółki mogą być niespodzianką tego sezonu i zagrać na poziomie Wisły Płock czy Korony Kielce z poprzedniej edycji Ekstraklasy. (1. Koszyk)
Cracovia
Seria meczów z zespołami prezentującymi europejski poziom pokazała, że zespół z Krakowa w realiach ekstraklasowych będzie w stanie skutecznie i długo trzymać rywala z dala od własnej bramki. Pasy pod względem straconych bramek jak i czystych kont powinny znałeść się w ścisłej czołówce ligi. W ataku nie powinno być większych problemów ze zdobywaniem bramek. (1. Koszyk)
Górnik Zabrze
Utrata ważnych w ataku piłkarzy jak Rafał Kurzawa bez wątpliwości wpłynie negatywnie na liczbę zdobywanych bramek. Dodając do tego przeciętną obronę zespół z Zabrza staje się kandydatem do gry w grupie spadkowej. Bez wątpienia pierwsze mecze utrudnione potencjalną dalszą walką w eliminacjach Ligi Europy będą najcięższe. (3. Koszyk)
Jagiellonia Białystok
Tak jak w dwóch poprzednich sezonach zespół z Białegostoku powinien być kandydatem do medalu.Widać spory potencjał w ataku i średnia zdobycz może nawet przekroczyć próg 1,5 bramki. Co do skuteczności obrony to jest tu kilka niewiadomych możliwe, że bramki ze strony rywali będą padać dosyć często, ale raczej mecze, w których piłka wyląduje w siatce Jagi więcej niż jeden raz będą w wyraźnej mniejszości. (1. Koszyk)
Korona Kielce
Wymiana znacznej większości składu z poprzedniego sezonu nie napawa optymizmem, ale rok temu Korona miała walczyć o utrzymanie a w pewnym momencie nawet była rewelacją ligi. Jednak tak jak w poprzednim sezonie początek nie będzie na najwyższym poziomie, ale też nie na najniższym. Obawiam się o duże wahania formy, ale bez kilkumeczowych serii porażek. (2. Koszyk)
Lech Poznań
Kolejorz to mocny kandydat do lidera, prezentuje dobry atak, choć marnuje czasem więcej niż jedną stuprocentową okazję w meczu. Obrona tak jak w poprzednich latach jest bardzo skuteczna i będzie w ścisłej czołówce ligi jeżeli chodzi o liczbę traconych bramek i czystych kont. (1. Koszyk)
Lechia Gdańsk
Obawiam się, że zespół z Gdyni będzie prezentował bardzo niestabilną formę w ataku. Raz zdobędzie 3 bramki a w następnej kolejce nie odda nawet celnego strzału. Przeciętną obrona sprawi, że strzelając tylko jedną bramkę będzie trudno o wygraną. (2. Koszyk)
Legia Warszawa
Wojskowi mają wręcz gigantyczny potencjał w ofensywie może nawet i większy niż miała Legia Jacka Magiery z fazy grupowej Ligi Mistrzów. Magiczna liczba 100 zdobytych bramek w sezonie nie jest niemożliwa, ale na razie ten ogromny potencjał jest niepoukładany i potrzeba jeszcze czasu. Do tego obrona ma wielkie problemy i zespół z Warszawy traci masę goli. Widać jednak jak znaczącą postacią w ostatnich latach jest Michał Pazdan. Problemy w okiełznaniu ataku, dziurawa obrona i walka o grę w Europie to zabójcze połączenie, które osłabi wyniki drużyny. (2. Koszyk)
Miedź Legnica
Spodziewam się bardziej defensywnego stylu gry z małą ilością zdobywanych goli średnio w granicach jednego trafienia na mecz. W obronie myślę, że będzie dość przeciętnie i zespół z Legnicy będzie tracił więcej goli niż zdobywał, co przełoży się na pozycję w dolnej części tabeli. (3. Koszyk)
Piast Gliwice
Chyba najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest kontynuacja postawy z poprzedniego sezonu. Zespół z Gliwic niby stwarza sytuacje, oddaje strzały, ale często są albo zbyt słabe, albo niecelne. Przy przeciętnej obronie nie daje to dużych szans na pokaźne zdobycze punktowe. (3. Koszyk)
Pogoń Szczecin
Portowcy nie będą mieli większych problemów ze zdobyciem bramki, ale jeśli chodzi o zdobycie więcej niż jedną bramkę w meczu to w początkowym okresie mogą się pojawić już pewne trudności. Obrona wygląda całkiem nieźle i można oczekiwać dodatniego bilansu bramkowego. (2. Koszyk)
Śląsk Wrocław
Dobra jak co roku postawa w fazie finałowej w grupie spadkowej nieco zniekształca obraz WKSu w pierwszych meczach. Obawy, że obecny sezon może zacząć się jak poprzedni, czyli poniżej oczekiwań. Zespół z Wrocławia może mieć ze zdobywaniem bramek, raczej ciężko będzie im zdobyć więcej niż jedną bramkę w meczu. Obrona też nie zapowiada się na lepszą niż w zeszłej edycji rozgrywek, więc nie oczekiwałbym świetnego startu na poziomie powyżej 1,5 punktu na mecz. (2. Koszyk)
Wisła Kraków
Post-Carlitosowa Biała Gwiazda może mieć problemy z wygrywaniem spotkań częściej niż w 1/3 przypadków. Może brakować tej jednej bramki i zespół z Krakowa jest kandydatem do częstych bramkowych remisów typu 1:1. Przykład Legii z zeszłego roku pokazuje, że po odejściu MVP Ekstraklasy potrzeba sporo czasu na przestawienie stylu gry. (2. Koszyk)
Wisła Płock
Zmiana trenera tuż przed startem rozgrywek sprawia, że można pomyśleć o wyrzuceniu wszystkich analiz przedsezonowych, ale myślę, że nowy trener nie będzie przeprowadzał rewolucji tylko kontynuował pracę swojego poprzednika. W ataku zapowiada się przyzwoicie i bramki ze strony zespołu z Płocka będą padać w ponad 80% spotkan z czego nawet blisko połowa z ilością większą niż jedna. (2. Koszyk)
Zagłębie Lubin
Obawiam się, że Miedziowi mogą prezentować zróżnicowana formę. Raz zagrają świetne spotkanie na wyjeździe z liderem ligi a potem przegrają u siebie ze spadkowiczem. Ogólnie bilans nie powinien być tragiczny i średnia punktowa na poziomie 1,33 na mecz jest prawdopodobna. (2. Koszyk)
Zagłębie Sosnowiec
Widać, że zespół z Sosnowca ma całkiem spory potencjał w ataku i dzięki temu jest dość duża szansa, że jako beniaminek nie będzie walczyć o utrzymanie, ale może i o coś więcej. W obronie nie widać jakiejś sporej skuteczności i bramki, padające ze strony rywali prawdopodobnie będą zjawiskiem powszechnym. (2. Koszyk)
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech Poznań
Kolejorz to mocny kandydat do lidera, prezentuje dobry atak, choć marnuje czasem więcej niż jedną stuprocentową okazję w meczu. Obrona tak jak w poprzednich latach jest bardzo skuteczna i będzie w ścisłej czołówce ligi jeżeli chodzi o liczbę traconych bramek i czystych kont. (1. Koszyk)
Dobry atak? W kadrze zespołu na ten moment jest JEDEN napastnik - Gytkjaer. Drugi to Tomczyk, który nie prezentuje raczej poziomu Ekstraklasowego.
Bardzo skuteczna obrona? Tu kadrowo również mizeria. Nowy trener próbuję nowego, modnego ostatnio nowego ustawienia z trójką obrońców. W pierwszym meczu tą trójkę stanowili Janicki, Rogne i De Marco. Na tle słabego rywala wyglądało to słabo. Dwójka z nich w poprzednim sezonie nie mieściła się w kadrze i grała w rezerwach prowadzonych przez Djurdjevica. W obwodzie jeszcze Vujadinovic który leczył kontuzję w trakcie przygotowań do sezonu.
Nie wiem skąd te Twoje prognozy i optymizm? Wąska, osłabiona kadra, próba gry nowym systemem, pusty stadion.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Do tego co napisał esatyper odniosę się krótko, bo nie można przejść obok tych bzdur z całym szacunkiem dla Ciebie, Cracovia nie będzie miała problemów ze strzelaniem bramek? ???? , przecież oddali Piątka, który w poprzednim sezonie zdobył X bramek - sprawdź sobie. I na jakiej podstawie piszesz, że Ci będą mieć problem a Ci nie ? Przecież na podstawie poprzedniego sezonu się nie da ocenić tego jak będzie teraz zwłaszcza w Polskiej lidze. A zdanie na temat Zaglębia, że raz przegrają raz wygrają, generalnie dzięki, nie wiedziałem. Dodatkowo bierzesz 10 spotkań, a nie patrzysz na terminarze. Miedź defensywny styl? ... czasami warto obejrzeć nawet kawałek sparingu, nie mówiąc o tym, że można znaleźć sporo na temat spotkań w necie.
Teraz moje spostrzeżenia.
Po pierwsze już widać, że Gornik Zabrze w tym sezonie będzie mial problemy, slabiutki mecz w el LE. , co szczerze mowiac mnie nie dziwi, zespół jak został rozprzedany jak to zwykle w naszych realiach bywa.
Zacznijmy od tego, że w mojej ocenie owszem beniaminkowie są w tym sezonie głównymi kandydatami do opuszczenia ligi, ale...
Jak to zwykle bywa ;), beniaminkowie zwłaszcza w pierwszym sezonie ambicją i walką potrafią coś wyszarpać, czego brakuje czesto naszym ligowym średniakom.
Jeśli coś bym zagrał długoterminowego - wszystko Forbet
Spadek z ligi:
- Korona Kielce kurs 4.75 - mam wrażenie, że ten sezon może być przełomowy, zawsze w ostatnim czasie są kandydatami do spadku, grają zawsze ponad stan, teraz może się to zmienić. Odchodzi Aankour, Kiełb, Kaczarawa, Alomerovic. Przychodzą zawodnicy z niższych lig, niewiadoma, sparingi wyglądają słabo, napastnik Firlej ze Ślęzy Wroclaw - dobry na 3 ligę, wg mnie max na 1 ligę, trochę drewniany, ale cóż życie zweryfikuje.
- Górnik Zabrze kurs 5.50 - napisałem wyżej, już mecz w el. LE i sparingi pokazaly, że będzie cieżko, przypominam też casus Śląska i Ruchu, gdzie po wywalczonym podium Ekstraklasy i pucharach, zespoły w kolejnym sezonie biły się o utrzymanie. W moim odczuciu to może być podobnie. Chociaż mam nadzieję, że nie , bo atmosfera w Zabrzu na meczach mega.

TOP8:

- Arka Gdynia kurs 2.75 - tego kursu też nie rozumiem, ja wiem, odszedł Ojrzyński i kilku zawodników, jednak Arka się wzmocniła, mecz z Legią pokazał, że nie stracili nic z cech które wpajał im Ojrzyński - walka i charakter, dla mnie ten kurs jest do grania, wyżej bukmacher notuje ekipy, które w mojej ocenie znajdą się niżej jak np. Piast
I jako, że forbet jest sponsorem Sląska, są tam dodatkowe typy i tak:
- Czy Śląsk wejdzie do TOP8?
- Mój typ: NIE - 1.83
Już
argumentuje:
- po pierwsze transfery - przyszło sporo graczy z 1 ligi, będą oni uzupełnieniem wąskiej kadry, ale czy odpalą od razu jak Cholewiak? Ciężko powiedzieć, sparingi pokazały, że może być z tym różnie zwłaszcza, że popełniane były błędy, jedyny sensowny transfer to Golla , który doznał kontuzji, powinien się wyleczyć do 1 kolejki, ale zgrania brak. Jest też Farshad - skrzydłowy z Iranu, szkoda , że jednonożny i może grać głównie na prawej stronie. Do tego prawdopodobnie odejdzie Kosecki do Turcji i na skrzydłach zostaje bieda. Wiara jest w Robaka , że powtórzy poprzedni sezon i strzeli znowu koło 20 bramek, no nie wiem, zależy ile będzie karnych :p , do tego Piech czy wyrówna dorobek z poprzedniego sezonu, śmiem wątpić, ale dajmy im szanse. Niestety sparingi pokazały, że Celeban, Dankowski, nadal popełniają te same błędy, obrona jest niestabilna, świetnie bronił znowu Slowik, ale ileż można. I można mówić co się chce, ale żal mi , że Kokoszka odszedł, facet miał kontuzję, ale będąc w treningu byłby jakąś alternatywą dla Celebana, bo w tym momencie jest nią Tarasovs, co jest smutną rzeczywistością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Dla mnie w Ekstraklasie dobry atak to zdobycz bramkowa w meczu na poziomie powyżej 1,33 bramki. Średni 1,0-1,33 a słaby ponizej 1,0. Tak samo obrona dobra poniżej 1,0 traconej bramki w meczu, średnia 1,0-1,33 i słaba powyzej 1,33. Jak Lech po tych 10 kolejkach będzie miał bilans bramkowy 14:8 to dla mnie prezentuje dobry atak i obronę. Formułowanie, że nie będzie problemów ze zdobyciem gola oznacza zdobywać zdobycz bramkową w co najmniej 70% spotkań, czyli mecz bez gola zdarza się średnio raz na 4 kolejki. I myślę, że Cracovia będzie w stanie spełnić ten warunek. Co do Miedzi to uwazam, że początki w Ekstraklasie nie będą łatwe i będzie jej ciężko po 10 kolejkach osiągnąć dwucyfrową liczbę zdobytych goli. A z tyłu po tym okresie dwucyfrówka powinna być. Ogólnie w naszej lidze o tym kto wygra, przegra czy zremisjuje decyduje czynnik, który można opisać albo mu wyjdzie i wygra, albo nie wyjdzie i przegra a jak obu wyjdzie lub nie wyjdzie jednocześnie to mamy remis. Po 10 kolejkach są zespoły, którym wychodzi częściej i takie, którym częściej nie wychodzi, one też w tym momencie decydują się np. na zwolnienie trenera. Jest też reszta, czyli peleton, gdzie rozkłada się to mniej więcej po równo.
 
norbi87 11

norbi87

Użytkownik
Spadek z ligi:
- Korona Kielce kurs 4.75 - mam wrażenie, że ten sezon może być przełomowy, zawsze w ostatnim czasie są kandydatami do spadku, grają zawsze ponad stan, teraz może się to zmienić. Odchodzi Aankour, Kiełb, Kaczarawa, Alomerovic. Przychodzą zawodnicy z niższych lig, niewiadoma, sparingi wyglądają słabo, napastnik Firlej ze Ślęzy Wroclaw - dobry na 3 ligę, wg mnie max na 1 ligę, trochę drewniany, ale cóż życie zweryfikuje
Tu niestety muszę się zgodzic. W klubie dzieją się dziwne rzeczy, ukrywany sparing z Zagłębiem Sosnowiec, tylko podabny do publicznej wiadomośc suchy wynik. Na prezentacji klubu podpisane kontrakty z kilkoma zawodnikami, do dziś nie wiadomo na jaki okres i na jakich warunkach. Prezes mówi coś o pierwszej 8 ,ale niestety chyba nie widzi tego co się dzieje w klubie lub poprostu nie chce widzieć. Mogę mieć tylko nadzieję że jakis cudem utrzymamy ekstraklasę w tym sezonie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Teraz moje spostrzeżenia.
Po pierwsze już widać, że Gornik Zabrze w tym sezonie będzie mial problemy, slabiutki mecz w el LE. , co szczerze mowiac mnie nie dziwi, zespół jak został rozprzedany jak to zwykle w naszych realiach bywa.
Niestety szczera prawda. Taki klub jak Górnik Zabrze z małym budżetem, który ciągle potrzebuje kasy zawsze będzie rozsprzedawany. To już trwa kilka lat kiedy z Zabrza odchodzą wartościowi zawodnicy, a na dodatek zarząd popełnia te same błędy gdzie na niektórych zawodnikach szło by zarobić dobre pieniądze to oni odchodzą za darmo gdyż kończy im się kontrakt.
Górnik na pewno w tym sezonie będzie walczył o utrzymanie i mało kto wierzy żeby powtórzyli ten sam wyczyn co poprzednio. Odeszły skrzydła czyli Kurzawa i Kądzior, na dodatek środek obrony też będzie kulał bo niema Wieteski i Bochniewicza. Trener Brosz stawia na kolejnych młodych graczy, ale czy oni podołają temu wyzwaniu?. Na razie Górnik gra słabo co pokazały sparingi. Na dodatek mecz w el. LE pokazał, że przed nimi długa droga do idealnej formy. Górnicy jednak trafili na początek na niezły terminarz i mam nadzieje, że już tu uciułają trochę punktów.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Takie przedsezonowe prognozy są warte tyle, co zeszloroczny śnieg. Tym bardziej w takiej &quot;ekstraklasie&quot;, gdzie wystarczy trochę powalczyć i uwierzyć we własne możliwości i wychodzi Top 8.
W poprzednim sezonie:
Górnik ledwo awansował, a potem był taki moment, że mówiło się nawet o mistrzostwie
Korona, Płock to kolejne przykłady
A Lechia z &quot;Gdyni&quot; ???? miała walczyć o majstra, a ledwo się utrzymała.
Wystarczy dobry start i można jechać. A jak ktoś wpadnie w dół, to ciężko się wygrzebać.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Od tego jest ten temat jeśli się nie podoba nie pisz. A jeśli chcesz to tylko wyśmiać to szkoda czasu. Koniec ot. Każdy kolejny post nie na temat będzie kasowany
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
edit: powtarzam raz jeszcze - temat nazywa sie przewidywania, najprościej napisać, że liga jest wyrównana, albo dziwna, to nie jest idea tego tematu. Robson1416
bmw ma rację i bez urazy, ale polskie ligi są na tyle wyrównane i nieobliczalne, że ciężko przewidzieć wyniki kolejki a cóż dopiero bawić się w prognozy przedsezonowe. Zresztą nawet popatrzcie na przewidywania naszych niby ekspertów na łamach różnych mediów. Co roku to samo wskazywanie na mistrza zespołów typu Legia, Lech, na spadek niemal zawsze skazywani są beniaminkowie itd. itd. W ogóle takie przewidywania ekspertów to śmieszą mnie bo to każdy troszkę znający się na piłce potrafi napisać czy powiedzieć. Podobnie z typami ekspertów na ME czy MŚ - ciągłe wskazywanie Brazylii, Argentyny, Niemiec, Francji - no kurka przeca to oczywiste, że kraje mają potencjał, ale nikt nie pokusi się o szerszą i głębszą analizę i poszukanie jakiejś niespodzianki. Wracając do tematu. Liga zaskoczy niejednego bo np. taki Lechu zanim ogarnie nowy system gry to upłynie sporo czasu, do tego puste trybuny i walka pucharowa w Europie. Legia też póki co szalu nie robi. Remis 0:0 z Radomiakiem w próbie generalnej przy takim potencjale ofensywnym jak to niektórzy wskazują oraz wymęczone zwycięstwo nad Korkimi (celowa pisownia) chluby im nie przynosi. Do tego porażka z przebudowaną Arką w superpucharze. Ja życzę powodzenia Jadze bo podoba mi się ich polityka transferowa oraz to czego potrafili dokonać przy małym budżecie. Lechia wg mnie będzie ponownie wielkim niewypałem a to z racjo tego, że to ekipa dziadków, Górnik wiadomo, po stracie kluczowych grajków i prezentowanej obecnie formie to kandydat do walki o utrzymanie, Wisła targana problemami podobnie będzie miała ciężko, Arka zaprezentowała się dobrze w Warszawie a do tego ma konkret trenera więc może być czarnym koniem. Craxa pod wodzą Probierza okrzepła i powinna mieć lepszy sezon pod warunkiem, że uda im się znaleźć następcę Piątka. Beniaminkowie powinni się utrzymać. Miedź gra fajną piłkę, ładną dla oka i co najważniejsze do przodu, ofensywnie, do tego dobry trener i mądre zarządzanie. Jako kibic Zagłębia Sosnowiec jestem dobrej myśli. Minusem jest obrona, ale pomoc i napad mamy bardzo solidne. Jeśli defensywa nie będzie robiła prezentów to powinno być ok. Mamy potencjał. Korona wiele zmian więc wielka niewiadoma. O innych nie mam pojęcia.
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
robson1416 pytanko do twojego ogródka czy warto wchodzić....mi sie wydaje ze kurs zacny a sa słabsze ekipy i rożnie to na przestrzeni sezonu moze być jakby nie patrzeć to jest ikona u was i chyba lekko specjalne warunki ma chyba ze cos jest w temacie forbet sponsor Czy Tadeusz Pawłowski utrzyma posadę pierwszego trenera zespołu do zakończenia sezonu 2018/2019? | tak kursik 2,75 do taśmy długoterminowej ok jeśli będzie mozna to łączyć z czymś
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
robson1416 pytanko do twojego ogródka czy warto wchodzić....mi sie wydaje ze kurs zacny a sa słabsze ekipy i rożnie to na przestrzeni sezonu moze być jakby nie patrzeć to jest ikona u was i chyba lekko specjalne warunki ma chyba ze cos jest w temacie forbet sponsor Czy Tadeusz Pawłowski utrzyma posadę pierwszego trenera zespołu do zakończenia sezonu 2018/2019? | tak kursik 2,75 do taśmy długoterminowej ok jeśli będzie mozna to łączyć z czymś
Szczerze mówiąc pograłbym NIE ???? , bo dalej środek obrony wygląda jak lej po bombie, a z moich pobocznych informacji wyniki badań Golli są srednio-słabe, że tak powiem. Dlatego głupio tracone punkty i pozycja poniżej TOP8 - zmiana trenera. Załóżmy miejsce 10 i już spokojna pozycja - dobra opcja na zatrudnienie nowego trenera i rozpoczęcie przygotowań do nowego sezonu. To taka moja opinia ????
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Jestem ciekaw co w tym sezonie pokaże kolejorz.
Drużyna ma potencjał i czasem idzie jak burza a później lipa...
i tak w kółko.
Jako Poznaniak kibicuje Lechowi!
 
U 2,1K

uiopek

Użytkownik
Lech zdecydowanie wyrasta na największego faworyta ekstraklasy. Legia nie dość, że na razie całkiem bez formy to jeszcze bez pucharów będzie musiała sprzedać paru grajków. W tym sezonie groźniejszym przeciwnikiem dla Lecha może być nie Legia, a Jaga. Wg mnie kursy @2.8-3.0 na Lech mistrz teraz są bardzo ladne.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Czyli jak co roku :cwl:
Rozmawianie o tym, kto wyrasta na głównego kandydata do Mistrza w połowie sierpnia jest śmieszne. Lech wyrósł w zeszłym sezonie po 30 kolejkach też i wszyscy wiedzą jak to się skończyło. A takie teraz gadanie to bardziej życzeniowe myślenie gimbusów z Polski B. Na razie jeszcze nikogo Legia nie sprzedała natomiast owszem wygląda to dramatycznie.
 
psychol32 421,5K

psychol32

Użytkownik
Kto by nie był faworytem to i tak wygra Legia przy pomocy sędziów, leśnych ludków z PZPN albo jakiegoś Furmana który podaruje im gola w końcówce meczu. Bo kto może nas godnie reprezentować w LM jak nie klub ze stolicy?
 
U 2,1K

uiopek

Użytkownik
Czyli jak co roku :cwl:
Rozmawianie o tym, kto wyrasta na głównego kandydata do Mistrza w połowie sierpnia jest śmieszne. Lech wyrósł w zeszłym sezonie po 30 kolejkach też i wszyscy wiedzą jak to się skończyło. A takie teraz gadanie to bardziej życzeniowe myślenie gimbusów z Polski B. Na razie jeszcze nikogo Legia nie sprzedała natomiast owszem wygląda to dramatycznie.
A to kiedy wg Ciebie powinniśmy rozmawiać o tym kto będzie mistrzem ? Do tego w dziale przewidywania na sezon ???? W połowie maja? Oczywiście, że się może jeszcze wiele wydarzyć, ale chcąc ustrzelic ładny kurs na mistrza trzeba to robić teraz, bo za 3 miesiace może być dużo niższy. Tak, wiem, może być też wyższy, bo wg Ciebie teraz jest za wcześnie, no ale właśnie to nazywamy typowaniem.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
No ok więc sobie typujcie natomiast typowanie w oparciu o &quot;Legia zaraz kogoś sprzeda&quot; gdzie równie dobrze może się okazać, że to Lech lada dzień sprzeda np. Gytkjera, Jóźwiaka albo Jagiellonia Romanczuka czy kogo tam oni mają i z tej super okazji 3.0 na Lecha zostaną zgliszcza.
Może sam typ na Lecha za 3.0 jest jakimś value chociaż dla mnie znając możliwości ich popisów to nie za wiele, natomiast argumentacja jest moim zdaniem błędna.
Tyle ????
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Nikogo nie kusi Wisła na koniec sezonu top 3 kursy powyżej 10? Od początku grają solidna piłkę, klub z wielka historia i tradycjami. Kiedy jak nie w tym sezonie kiedy Lech gra z dziurawa obrona a Legia przegrywa z piekarzami z Luksemburgu?
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Nikogo nie kusi Wisła na koniec sezonu top 3 kursy powyżej 10? Od początku grają solidna piłkę, klub z wielka historia i tradycjami. Kiedy jak nie w tym sezonie kiedy Lech gra z dziurawa obrona a Legia przegrywa z piekarzami z Luksemburgu?
Kurs fajny, ale w tej lidze wszystko się może wydarzyć. Nie zdziwiłbym się gdyby Wisła skończyła nawet i poza 8. Ta liga to jest jedna wielka niewiadoma, wyprzedzanie czegokolwiek i typowanie tydzień/dwa w przód to już jest misja, a co dopiero ładować taką długoterminówke. W tej lidze wszystko zależy od formy dnia, takie WTA. Pamiętam jak w poprzednim sezonie Górnik i Zagłębie dobrze zaczęli. W komentarzach (nie tylko na forum) można było czytać same spusty: już na mistrza, mega piłka, trenerzy klasa światowa, oh ah... przyszła końcówka sezonu i tabele wszyscy widzieli - Górnik 4, Zagłębie 7, a ligę wygrała Legia, która była już nazywana „tą najsłabszą od lat”.
To tylko pokazuje jak ta liga jest śmieszna i żenująca, by cokolwiek tutaj stawiać. A na pewno nie takie długoterminówki po 5 kolejkach, gdzie za następne 5 kolejek Wisła może nie mieć 10 punktów. Już lepiej wrzucić ten hajs na ruletkę - szanse wygrania/przegrania będą takie same, obędzie się bez czekania i mrożenia hajsu u buka.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom