>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PS4 czy XBOX ONE

W 55

wafelek

Użytkownik
Witam wszystkich, chciałbym poznać Wasze opinie na temat tych konsol. Czy wogóle zakup jest opłacalny, plusy i minusy wg Was konsol. Dzięki z góry za pomoc!
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Wiadomo ze ps4 ma lepsze bebechy , Destiny wyglada na nim lepiej i pewnie nie jedna takze bedzie.
Sam posiadam PS4 i jest ok - za miesiac w ramach abonamentu dojdzie za darmo gra Driveclub.
Na konsole nie powiem nic zlego ale co do pada dualshock 4 to jest to niesamowity pad.
To im sie udalo.
Obecnie uzywke mozna na allegro pewnie tanio wyjac albo ze sklepu za 1500zl z grą bodajze
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja osobiście kupiłem jakiś czas temu PS3 i trochę żałuję bo choć jestem zadowolony z samego zakupu to mogłem jednak kupić od razu PS4.
Jeśli już sprzedam obecną konsolę to nie będę się zastanawiał nad tym którą wybrać bo jest dla mnie jasne że konsola od Sony jest lepsza. Sprzętowo wygrywa Sony, na Xboxie jest sporo gier które są tylko w 720p, polityka Microsoftu to blokowanie wszystkiego co się da (chcieli chociażby wprowadzić blokadę która uniemożliwiłaby granie w używane gry), atrakcyjniejsze exclusive&#39;y (przynajmniej dla mnie) i jeszcze kilka plusów znalazłoby się po stronie Sony. Plusy po stronie Xboxa? Kinect (to jest raczej plus dla dzieci) i pad, chociaż sam nigdy nie korzystałem z Xboxowych to taka panuje powszechna opinia. Grałem parę razy na tym od PS4 i mi odpowiada chociaż możliwe że ten od Xboxa jest wygodniejszy. Warto też dodać że na obu konsolach żeby grać przez neta musisz wykupić abonament, Sony dodatkowo daję niekiedy naprawdę dobre tytuły (na razie mowa o PS3 bo na PS4 trzeba trochę poczekać aż będzie więcej tytułów żeby jakieś dobre pojawiały się w ramach abonamentu).
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Mam obie konsole
Mam rowniez obie starsze generacje
co do pada od PS4 - czysta poezja
najlepiej wypada to tak :
kupujesz co rok ps+ na ps4 - bierzesz ps4
nie chcesz kupowac ps+ ( okolo 150zl rok ) - bierz ps3 i sie nie zastanawiaj
a co ps4 - xo - bo to byl temat pierwotny - oczywiscie ze PS4
Pozdrawiam
 
D 0

didi3r

Użytkownik
Tylko ps4 , xbox nawet nie może osiągnąć 1080p w nie których grach.Zresztą zobacz opinie na necie posiadaczy obu konsol.
 
Do góry Bottom