>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Davisa 2013

Status
Zamknięty.
M 185

marcin_uk

Użytkownik
Ja odpuszcze typowanie, bede kibicowal naszym, brakuje Jurka strasznie, bo bysmy zapewne rozjechali Australię... Ogólnie drugiemu w singlu grałoby się łatwiej, ze świadomością, że przegrana nie koniecznie zawali nam mecz. Kubot nasza broń :] ? Ja osobiście uważam, że Hewitt spokojnie może go pocisnąć, co tam że nie szło mu na cegle, będzie gryzł mączkę, gra w DC, wiadomo jaki to walczak. Więc akurat tutaj wiara/ambicje co najwyżej na równi. Łukasz będzie latał do siatki jak głupi nawet jeśli Lleyton będzie go mijał i lobował jak za najlepszych lat, nie widzę planu B u Łukasza, bo w wymianach... Sorry, ale może nie istnieć. Jedyna szansa to, że Lleyton będzie mocno niedysponowany tego dnia... Albo Łukasz zagra na poziomie... Hmmm... Z Belgradu bodajże 2009 :-D ?
Przysiężny z Tomicem... Co to będzie za mecz... Dwie miernoty na tej nawierzchni, niby Michał bedzie mial wieksza motywacje, gra u siebie, ale znajac go, to sam nie wiem, czy to dobrze, czy zle ???? Zepnie sie chlopina i Bernard nie bedzie musial za bardzo pracowac na to zwycięstwo... Bo Polak potrafi sam się wyautować z turnieju...
I generalnie piszac ze Tomic i Hewitt sa slabi na cegle to warto tez dodac ze Przysiezny wcale nie jest lepszy a smiem twierdzic ze najgorszy z owej trójki. Kubota też z pelnym przekonaniem bym nie postawil na 1 miejscu... Na pewno żaden z nich nie jest mega kozakiem, szczególnie na cegle, wszyscy średnia forma (Hewitt coś grał ostatnio)... Będzie walka, będą decydowały detale, może być niejedna 5 setówka. Na debla też licze... Ale Guccione i Hewitt znaja sie doskonale, moze nie grywaja za czesto w ATP, ale wspolne treningi, DC, pojedyncze eventy... Dwaj wyjadacze, Gucci super serwis, Hewitt super czucie. Kto wie... Ogólnie to bez wyraźnego faworyta fakt, choć mimo wszystko słusznie trochę wyżej oceniane są szanse &quot;Kangurów&quot;. Polskie media &quot;napompowały balonik&quot; niczym przed meczem reprezentacji w piłce nożnej. Jeśli ktoś chce typować to radzę nie sugerować się tym co piszą w mediach :] Mnóstwo jest wypowiedzi tego typu:
W dalszym ciągu wydaje mi się, że mamy szanse. Kubot, Przysiężny, obaj potrafią zagrać świetny tenis. To nie są surowi juniorzy albo wyrobnicy bez iskry z trzeciej setki. A taki Tomic, jeśli zagra to samo co na US Open, jest na pewno do pokonania. Wtedy by decydował debel.
A to wielce stronnicze... Można by równie dobrze zamienić nazwiska ????
 
T 0

test1

Użytkownik
Witam Panowie mam pytanie mianowicie:
Jak bedzie punktowany nasz 5-cio meczowy pojedynek z Australią ? Czy awansuje ten kto wygra wieksza ilosc meczy, czy jest to jakos punktowane za sety czy jakos tak. Czyli czy np: jesli wygramy 3 mecze to juz awansowalismy? Dzieki ????
Pozdrawiam ;)
Prosze o nieusuwanie postu, pw nie mogłem wysłac bo mam za mało postów, dzieki ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Może zamiast pierdzielić jaki to będzie słaby poziom, jacy to jestesmy słabi itp ktoś napisze analize a nie leczy tutaj swoje kompleksy. Ja rozumiem, ze dział tenis to jeden wielki burdel, ale może bez przesady? Czytam Wasze wpisy i nie wiem co One mają wniosic tutaj, tragedia. Kto ma pojecie o tenisie wiedział od poczatku tygodnia, że Jurek nie zagra, ale i tak nie widze tutaj analizy do tego meczu tylko jakies bełkoty. Że niby Przysiezny to słabiak a koles w innym temacie stawia na połamatora Panfila pisząc analize/bajke. 10 razy się powstrzymałem, ale 10 już nie mogłem ???? ....

Nishikori - Falla 1,25 Betsson✅

To dla mne idealny bet na rozpoczecie DC weekendu. Japończyk po odpanieciu w 1r US OPEN mógł się spokojnie przygotowac do tej rywalizacji, tak też było. Na fb widziałem zdjecia z treningów z kadrą, to na nim opiera się ta drużyna jak u nas na Jurku. Wiec nie ma tutaj innej opcji jak wygrana gospodarza. H2H 3:0 na jego korzyść ale ostatni mecz 3 latat temu...

Falla, nawet nie zagrał w USA ???? ma passe trzech porażek pod rząd, ogólnie fatalany rok dla niego. Ujemny bilans w tym roku, wyszedł mu tylko turniej w Bogocie, tak to bardzo słabo...

Taki zawodnik jak Nishikori po ostatniej wpadne musi jak najszybciej się odbudowac, idealny moment gra u siebie, publika atmosfera DC to jest mu na pewno teraz potrzebne. Moze spróbować handi -1,5, ja osobiscie dołoże do tego kilka pewniaków jak Djoko,Kolba czy Berdych i jakies tam ako 1.40 będzie ????

 
M 185

marcin_uk

Użytkownik
UP
Jano, Michaś i każdy inny zaczynal od jak to nazwales &quot;polamatora&quot;. A ze jeden rozwija sie szybciej, drugi wolniej to chyba normalne ;) Co do Grzesia to były podstawy by na niego stawiac, analiza byla bajkowa... Może coś w tym jest, bo skupiłem się na Polaku :] Ogolnie nie widze zwiazku z tamtym typem (kurs prawie 5.00) a ostrzeżeniem przed Polską w DC :] Bo Kubot i Przysiężny kocurami nie są, forma mocno średnia u obu (dużo powiedziane), wypadł nam lider a tu nie ma już słabych drużyn :] Często stawiam na Polaków (nawet piłkarzy ???? ) ale tutaj odpuszczam...
----
Post z dupy, więc chociaż dodam fajnego propsa. Weintraub v Bemelmans 4:3*, w pierwszym secie, kurs solidnie ponad 2.00, jeśli nie ufacie mi na słowo włączcie mecz i oceńcie Żyda sami :] O dziwo w DC to zupelnie inny zawodnik niz w Tour, gdyby grał tak w challach to juz dawno bylby TOP50. Polecam!
No chyba, że Michał i Łukasz jutro też zagrają wyżyny. W sumie to pierwszy mecz Polski w DC o taką stawkę! No, ale zbyt wiele znaków zapytania tu jest, każdy argument, można skontrować więc gdzie tu sens ???? ?
Weintraub właśnie ma b-p na 5:3, ale generalnie i po wygranym (ewentualnie) secie warto grać, wtedy over 1.5 będzie fajne.
@@
Weintraub (pierwszy set 6:3) @@ 1.53 Bet365 (8/10)
Polecam gorąco, post moze do wyrzucenia, ale zostawcie go jeszcze chwile, moze ktos zlapie tą bułeczke na live ????
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Nishikori-Falla 1 @1.25
Absolutnie sie zgadzam z takim typem. Japonia musi liczyc na wygrana w tym pojedynku, zeby nie martwic sie gra o spadek w nastepnej fazie. Nishikori to gracz o swietnych umiejetnosciach strcite technicznych. Falla jest dobrym tenisista, ale ten sezon ma baaaaardzo slaby. Zreszta Falla, podobnie jak Nishikori, tez opiera sie na technicznych aspektach tenisa, wiec nie widze tego, zeby pokanla Japonczyka w Tokio w meczu rozpoczecia. Japonczycy na pewno licza na dobry start i z pewnoscia sa to oczekiwania poparte dyspozycja obydwu graczy.

Haase-Haider M. 1 @1.48

Haase powinien udowodnic swoja wyzszosc. Ciekawe starcie pomiedzy Holandia a Austria, ale ze Holendrzy sa gospodarzami to w takim pojedynku Haase musi byc faworytem.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
No to skrobnę te kilka słów o meczu Polska - Australia, a co mi tam.
Znany jest rozkład pojedynków, to od razu można zacząć pod tym kątem analizę.
Łukasz Kubot - Leyton Hewitt
Faworyt wydaje się jasny - to oczywiście Hewitt. Ktoś może napisać, że gdzie tam kangur faworytem na nawierzchni ceglanej, hahah, a to dobre! Nic bardziej mylnego. W dzisiejszym tenisie to już trzeba zapomnieć o &quot;specjalistach na daną nawierzchnię&quot;. Nie wspominając już o tym, że styl gry Hewitta znacznie uległ zmianie.
Hewitt bardzo już ograniczył wypady do siatki, choć i tak robi to nader często. Na dodatek jego siła uderzenia znacznie spadła i żeby wygrać punkt, musi go solidnie &quot;wyrzeźbić&quot;. To się wiąże z długim przebijaniem, slajsowaniem, ustawianiem i w ogóle mrówczą robotą. I to byłby wielki minus dla Leytona, gdyby nie jedna istotna sprawa.
A mianowicie styl gry Kubota. Łukasz będzie latał do siatki non stop. Bo na linii jest mizeria i musi swoich szans szukać pod siatką, w stylu serw &amp; volley. Ale po pierwsze, na mączce może być o to ciężko, po drugie nie zawsze to wyjdzie, bo może przeszkodzić return pod nogi no i po trzecie - passing shoty. Hewitt to stary lis jest i może on grać na blokerach, nie mieć kondychy i tak dalej, ale jednego nikt mu nie zabierze - doświadczenia. Za doświadczeniem idzie czytanie gry i antycypacja.
Przypominam, że gramy według zasady best of five. Łukasz nie jest na tyle wybitnym zawodnikiem, żeby utrzymać stały poziom gry i jakość na tyle, by trzy sety wydrzeć takiemu cwaniakowi i zadziorowi jak Hewitt. Sądzę, że nie ugra tu nawet jednego seta.
Typ:
Hewitt @1,47 Fortuna ✅ ✅ ✅ Niestety zgodnie z planem...
Bernard Tomic - Michał Przysiężny
Kolejne spotkanie, w którym faworytem nie jest Polak.
Popularny &quot;Ołówek&quot; rzadko kiedy wypełza z poziomu challengerowego, gdzie i tak jakichś kolosalnych osiągnięć nie ma. I tak naprawdę ciężko mi się doszukiwać jakichś pozytywów w jego grze. Nawet jego jednoręczny backhand nie jest jakimś pozytywem. Pierwsze, co mi przychodzi na myśl, jeśli słyszę Przysiężny, to &quot;niewymuszony błąd&quot;.
Tomic zaś, gdyby nie zryty momentami beret, to ma papiery na całkiem dobre granie. Troszkę ma jednak dziwny styl gry - gra na stojących nogach. Bardzo mało na nich pracuje, przez to jego uderzenia mają moc głównie z ręki, ale za to ma mniejszą kontrolę. Na dodatek kiedy zdobędzie przełamanie, bardzo pasywnie zachowuje się na returnie, przez co potem ciężko mu serwować z obniżonym poziomem adrenaliny i następuje odłamanie. Jeśli jednak Tomic wchodzi na swoje roboty i nie lekceważy przeciwnika, to jest piekielnie groźnym zawodnikiem. Atakuje bardzo przekonująco, precyzyjnie i przede wszystkim mocno.
Zauważyć trzeba fakt, że Przysiężny robi dużo niewymuszonych błędów. Jak dla mnie to nie jest poziom ani ATP, ani na DC. Tomic takie doświadczenia ma, jego bilans w DC wynosi 10-2, na dodatek z 10 wygranych singli w DC, trzy miały miejsce na tej nawierzchni przy jednej porażce. Przysiężny zaś ma bilans 10-7, z tego na clayu 2-3. Moim zdaniem Bernard zapewni Australii drugi punkt w rywalizacji do trzech zwycięstw.
Typ:
Tomic @1,39 Fortuna ✅ ✅ ✅
Hewitt + Tomic AKO: 2,04 6/10 ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Faworyt wydaje się jasny - to oczywiście Hewitt.
***** prawda. Patrząc na ranking i ostatnie wyniki to może bym się zgodził. Ale grać Hewitta na mączce po tak żenującym kursie?
Dobra patrz... Rok temu była podobna sytuacja, z podobnymi kursami. Hewitt na US Open 3 runda, fajny mecz z Ferrerem, później przychodzi Davis Cup w Niemczech u naszych sąsiadów na mączce i co się okazuje? Bęcki 3:0 od Floriana Mayera i 3:0 od rocznika 1990 Cedrika-Marcela Sebe 3:0 (jakieś 200 któreś miejsce). Na French Open 2012 dostał od Kavcica z poza setki rankingowej. Na US Open Lleyton zagrał 18 setów, a każdy wie, że on ma już swoje lata. Po tak śmiesznym kursie w granicach 1,50 stawiać na Hewitta to chyba bukmacherskie samobójstwo. Równie dobrze można postawić opcję WIN Polska z Ukrainą i na Wembley z Anglikami. Już gorąca głowa Kubota ma większe szanse na zwycięstwo u siebie w tym meczu niż koszykarze i reprezentacja Polski w piłce nożnej razem wzięta.
Nie mówię, że Kubot łyknie go 3:0 w setach, tylko po prostu odradzam ten hurraoptymizm z grą na Hewitta po słabym kursie. Moim zdaniem lepiej cyknąć Łukasza Kubota jakieś +2,5 seta. Ja tam wierzę (być może nabrałem się na ten medialny balonik napompowany do granic możliwości) o tym historycznym awansie i ogólnie spotkaniu z Australią. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że ten cały sztab szkoleniowy łącznie z Kubotem, Przysiężnym, deblem nie trenowali na 200%. 5 tysięcy osób na trybunach powinno zrobić kocioł znając zapędy kibicowskie Polaków.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Wiesz, porównywanie Mayera do Kubota to istna obraza dla tego pierwszego, bo już sam potencjał serwisowy Niemca jest o wiele większy, aniżeli Kubota, nie wspominając już o innych atutach. Kubot zaś nie ma tych atutów. No po prostu jakbym nie patrzył, to za cholerę ich nie znajduję. Torwar to nie jest Wimbledon, a Hewitt to nie jest szajbus Paire czy nieogar Mannarino, że się ich będzie dało non stop gnębić spod siatki. Nawet Nieminen się na to nie dał i odprawił Łukaszka bez straty seta. Treningi treningami, na nich wszystko wychodzi i jest fantastycznie, huhuh, rozniesiemy każdego, a w meczu może być różnie. Jeśli wiesz coś o jakimś planie B na mecz dla Kubota to chętnie poczytam, bo ja też mogę rzucić kilka suchych wyników Kubota, tylko co mi z cyferek?
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Bez JJ nie ma sie nawet co ludzic awansem, przegramy lekko z Australia, a kurs na nich 1,4 to czysta promocja jak dla mnie. Zejdzmy na ziemie, Kubot w kiepskiej formie, Przysiezny to zupelnie inna klasa tenisistow, moze Kubot i seta ugra, ale wygrac z Hewittem nie ma zadnych szans.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Haase R. - Haider-Maurer A.
1.45 / Unibet
Nie uważam, że Holender jest w tym meczu faworytem, mimo że buki go faworyzują. Austriak, wie jak grać z Holendrem, ale Haase, takie turnieje traktuje dość poważnie i na pewno tu tanio skóry nie sprzeda. Czuje się pewniej na cegle niż na innej nawierzchni i dość solidnie sobie na niej pogrywa. I choć to dopiero pierwszy mecz, będzie chciał zaznaczyć w nim swoją wyższość nad przeciwnikiem i dobić go za ostatni mecz we Francji. Mimo tego uważam, że Holender w tym meczu nie będzie miał łatwego spacerku i choć kurs, nie jest zbytnio wielki to można spróbować do dubla, go zagrać. Spodziewam się wyrównanego meczu, ale z nawiązką dla Robina.
Oprócz tego,
Mayer F. - Bellucci T.
1.40 / Unibet
Słaba forma Belluciego, może zwiastować w tym meczu, dobre prognozy dla Niemca. Ma to do siebie, że potrafi szybko łamać przeciwnika i wygrać seta na swoją korzyść. Może nie ma dość mocnego serwisu Florian, ale kontrolować swoje podanie potrafi. W wymianach jest dość solidniejszy, od Brazylijczyka i w tym meczu to on będzie dyktował warunki w meczu. Wydaję mi się, że spokojnie może wygrać pewnie nawet 3:0, ale że to kolejny turniej, to może seta Niemcowi urwie, ale na wygraną nie sądzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ja bym szansy Polaków upatrywał w będącym w tragicznej formie Tomicu , koleś wyprawia w ostatnim czasie to jakaś parodia . Przysiężny jak zagra dobry mecz to może zdecydowanie nawiązać walkę , szczególnie na tej nawierzchni .
Tomic nie dość że bez formy kompletnie to ciągle obrażony na cały świat, ciągle mu się nie chce w ostatnich miesiącach . Na wielkich szlemach mimo rangi wysokiej turnieju i dużej kasy nie wykazywał zaangażowania , dlatego wątpię czy ,,patriotyzm&#39;&#39; wywoła u niego chęci do gry akurat w Davis Cup .
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 269

sztywny

Użytkownik
Haase R. - Haider-Maurer A.
1.45 / Unibet
Nie uważam, że Holender jest w tym meczu faworytem, mimo że buki go faworyzują. Austriak, wie jak grać z Holendrem, ale Haase, takie turnieje traktuje dość poważnie i na pewno tu tanio skóry nie sprzeda. Czuje się pewniej na cegle niż na innej nawierzchni i dość solidnie sobie na niej pogrywa. I choć to dopiero pierwszy mecz, będzie chciał zaznaczyć w nim swoją wyższość nad przeciwnikiem i dobić go za ostatni mecz we Francji. Mimo tego uważam, że Holender w tym meczu nie będzie miał łatwego spacerku i choć kurs, nie jest zbytnio wielki to można spróbować do dubla, go zagrać. Spodziewam się wyrównanego meczu, ale z nawiązką dla Robina.
typu nie negują ale mam pytanie ... czy Ty czytasz to co piszesz ??
Nie uważasz że gość jest faworytem , spodziewasz się wyrównanego meczu i grasz Holendra po 1,45 ?? czytając Twoją analizę to warto zagrać na Austriaka . Pojęcie value się kłania . czytając analizę to oceniasz szansę na wygraną 60-70% , więc granie takiego kursu mija się z celem .
P.S Oczywiście nie traktuj tego jako ataku na Ciebie czy coś , bardziej chodzi mi o konkretniejsze argumentowanie typów . Nie chodzi mi o pisanie analizy pod typ
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Davis Cup
???? Verdasco F. - Dolgopolov A.
Verdasco F. ::: 1,53 ::: Bet365 ::: 3/10
Nie od dziś wiadomo, że Verdasco gra lepiej na nawierzchniach ziemnych niż Dolgopolov. Hiszpanie będą go nieśli dopingiem na wyżyny formy, nie od dziś słyszymy powiedzenie &quot;hiszpański temperament&quot;. To właśnie ta wola walki, a u siebie Fernando da z siebie 200%. Dolgopolov bardzo słaby sezon, widać, że nie jest w formie. Ukraina i tak w tym pojedynku z Hiszpanami jest bez szans, więc wątpię by ugrali tutaj jakiś punkt. Nadal dołączył do teamu Hiszpanii, Ukraina zmiażdżona bezlitośnie. Dolgopolov w głowie będzie miał myśl &quot;gram o nic&quot;.
Wynik: 3:6 6:4 6:4 6:2 ✅
- - - - -
Dziś fajnie wygląda jeszcze Mayer ✅ z beznadziejnym Belluccim i oczywiście Stepanek ✅ u siebie z Monaco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gemsetmecz 927

gemsetmecz

Użytkownik
#95#
Fernando Verdasco - Alexandr Dolgopolov ✅
Kurs: 1.53​

W ten weekend rozgrywany Davis Cup, więc nie można przejść obok tego obojętnie. Pierwsi pod lupę idą Verdasco oraz Dolgopolov, czyli spotkanie Hiszpanii z Ukrainą. Mecze będą rozgrywane na clay&#39;u, więc to bardzo duży handicap dla gospodarzy (Hiszpania). Mają tam &quot;króla&quot; mączki i wątpię, by ktoś mógł z nim rywalizować na tej nawierzchni. Ale do rzeczy. Verdasco rozgrywa całkiem dobry sezon, finał w Bastad, ćwierćfinał Wimbledonu, czy III runda Australian Open.
U Alexandra wygląda to trochę inaczej. Znany jest przede wszystkim z chimerycznej gry, jak mu się chce potrafi naprawdę powalczyć z każdym, ale jest też druga strona medalu... Przegra z kimś mało znanym albo po prostu przeciętniakiem z ATP Tour. W tej rywalizacji nawierzchnia nie będzie odgrywała aż takiego znaczenia, ponieważ obaj potrafią na niej grać co już niejednokrotnie udowodnili. Główną zagadką jak wspomniałem jest nastawienie reprezentanta Ukrainy. Gra dla swojego kraju, ale czy po raz kolejny nie zobaczymy &quot;wygłupów&quot; na korcie? Czy zagra tak jak potrafi najlepiej? To jest pytanie na dzisiejszy i jutrzejszy dzień.
Forehandy i backhandy u obu zawodników pracują podobnie, nie ma tutaj aż takiej różnicy w technice czy umiejętnościach. Obaj potrafią zagrać świetne piłki, ale także wyrzucić prostą piłkę i oddać łatwy punkt rywalowi. Ofensywa, czy defensywa? Grają tak jak im przeciwnik pozwala, więc kto pierwszy narzuci swój styl ten wygra w tym pojedynku. Przeczuwam kolejny &quot;kabaret&quot; na korcie w wykonaniu Dolgopolova, dlatego też typ idzie w stronę leworęcznego Verdasco. Zobaczymy jak dzisiaj zawodnicy podejdą do meczu.

PS
W pełni popieram Shakala, to że ostatnio gra dobrze nie wiele dla mnie znaczy. On potrafi zagrać w turnieju świetny mecz, a zaraz po nim skompromitować się po cyrku. Oczywiście ostatnio nabrał &quot;powagi&quot;, jeżeli można to tak nazwać, ale czy w pojedynku nawet jeżeli będzie mu się chciało grać, aż tak rozgromi Verdasco? Myślę, że wtedy po prostu będzie świetny pojedynek, a o wyniku będzie decydować piąty set.
@UP Było do Shakala, ale ktoś usunął post ????
To ile przegrał nie znaczy o jego braku wiedzy ;) Też nie ukrywam, że jestem na minusie, a jednak coś o tej dyscyplinie wiem. Zresztą o zapałki każdy może grać, to jest kolejna osoba na forum, która sobie podaje kwoty, przegrywa i gra dalej tą samą stawką, więc zostaw to w spokoju, bo ten koleś sam się ośmiesza wypisując takie liczby.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Ukrainiec spisuje się ostatnio dobrze gdzie doszedł do SF w Winston-Slem oraz grając 2 rundę w wielkim szlemie a Hiszpan? Odpadł w 1 rundzie w New Yorku z kiepskim Dodigiem popełniając masę niewmuszonych błędów. Jeśli Ukrainiec zagra na dobrym poziomie to ogra z palcem w d*** Verdasco a value na Ukraińca jest duże i jeśli już coś pograć w tym meczu to na pewno nie w stronę Hiszpana.
Sorry, ale wspominanie takiego turnieju jak Winstom Salem to jest trochę nie na miejscu, bo przecież kogo niby tam Dołgo ograł? Nie wspominając o tym, że wszyscy, którzy mieli rozum w głowie, olali ten turniej z góry na dół. Dasco może i odpadł w pierwszej rundzie, ale Dodiga nazywać kiepskim to spore przekłamanie i ewidentne dyskredytowanie przeciwnika, żeby argument ładniej wyglądał. Ukrainiec to jeździec bez głowy, rzekłbym, że nawet większy od Hiszpana i choćby dlatego można go wskazać jako faworyta.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Pierwszy dzień Pucharu Davisa za nami. Typów przeciwko naszym rodzynkom podać nie mogłem gdyż przygotowywałem się do najazdu na Torwar. Świetny dubel wojcireja i wbrew opiniom to właśnie 1,45 na Hewitta i 1,4 na Tomicia to było value a nie odwrotnie. Na hardzie kursy byłyby o 40% niższe.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kei Nishikori /Go Soeda - Cabal/Farah 1.45 unibet

Para Kolumbijska zdecydowanym faworytem i nie ma sie czemu dziwić. Panowie grają ze sobą również w turze, wyniki bardzo przyzwoite. Gościę punkt w deblu pewnie już sobie zapisali, w innym wypadku nie maja czego tutaj szukać...

Po dzisiejszym dniu 1:1, Kei szybki mecz i Sodea pograł dzisiaj 5 cieżkich setów, no ale musi grać w deblu, bo Japomonia ma tylko dwóch grajków na poziomie ATP. Kolumbia ma równą ekipe plus dobry debel można porównać do naszej drużyny ???? Sklejka Japończykó nie ma prawa tutaj niż ugrać, musze walczyć o swoje w niedziele w deblu, tam pewnie się zadecydują 5 set, ale jutro mecz raczej bez ememocji. W niedziele znowu gramy na Kei.

Oby ten mecz dał swoje zarobić, Kei dał rade, jutro rano powinno być równie łatwo...


P.S
Zwrot, to było pewnie. Tak to pozniej przemyslalem i było pewne, ze kto inny zagra w deblu, szkoda, ze ub nie dało jak inne buki czyli Japonia vs Kolumbia a nie nazwiskami, ech szkoda bo Kolumbia lekko ograneła ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Nishikori - Giraldo -1.5 1.50 unibet✅

Kolejny typ na mecz Japonia vs Kolumbia. Zespół gospodarzy pod ścianą, Kolumbia prowadzi 1:2. Dzisiaj debel jedno stronne widowisko, tak musiało być. Kei musiał zdobyć 2 punkty w singlu, w piatek udało się to bez problemów. Tak jak myslalem, odpowiednio się przygotował i będzie tutaj nie do zatrzymania...

Giraldo w piatek meczarne i wygrana dopiero po 5 setach ze słabym Sodea, no ale dzisiaj nie grał podobnie jak Kei. Ale na pewno będzie miec w dogach piatkowa mecz, ale to tylko jeden mały czynnik. Girlado solidny grajek, ale Kei to inna bajka, tacy zawodnicy i sebie w meczach DC są nie do zatrzymania, to na nim się opiera ta druzyna, ja atakuje handi, bo Kei w piatek pokazał ogien. Japonia musi zdobyć ten punkt, wiec od pierwszej piłki Japończyk musi wywalczyć sobie przewage, nie wątpie, ze tak bedzie... Zapewne 3:0 dla Kei i będzie decydował 5 mecz a tam szanse 50 na 50 ????

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Również w meczu o finał DC szykują się niemozliwe emocje i pewnie 5 mecz zdecyduje. Kanada wygrywa 2:1 i jutro pewnie 2 punkt dla Serbi zrobi Djokovic, który pokona pewnie Milosa i decydować będzie mecz Tipsarevica - Pospisila. Na pewno będę grał w strone Janko. Gra u siebie, w piątek dobrze sie zaprezentował, Rao ratował serwis w najważniejszych momentach, tutaj pewnie wygra mecz dla Serbi, liczę na kursy około 1.50, Vasek dzisiaj mega ciezki mecz w deblu, walka duzo emocji, pewnie długo nie zasnie po tym meczu ???? jutro zdecydowanie bedzie czuł ten mecz ???? szykują się piękne emocje w Serbi! Mój bet to Tipsarevic 1.28 unibet

PS.

Kei znowu szybki spacerek, aż w szoku jestem. Sodea pokazał dzisiaj moc i w 4 setach wygrał swój mecz, Japonia wygrywa 3:2. Fajnie, bo meczyk dał super zarobić.
 
dx2 210,8K

dx2

Użytkownik
Tipsarevic-V.Pospisil 1 @1.25
Mysle. ze te rozwazania powyzej sa jak najbardziej sluszne. Jeden warunek na wstepie: najpierw Serbowie wyrownuja stran meczu na 2-2. W inym wypadku to meczu w takim zestawieniu najprawdopodobniej nie ujrzymy, albo typ straci sens przy stanie 1-3. Takze czekamy, az Serbowie wyrownaja stan rywalizacji przed podjeciem tego typu, ale to chyba oczywiste. Teoretycznie ktos powie, ze najpierw na kort wyjdzie Djokovic, wiec wyrownanie wyniku to formalnosc. Otoz niekoniecznie. Nieraz bylo tak, ze topowi zawodnicy grali tylko 1 mecz dla reprezentacji w Davis Cupie, bo tak sobie ustalili z kapitanem, stad takie paradoksy, ze zawodnik w teamie gral w tylko piatek, mimo ze przed ostatnim dniem sprawy awansu byly otwarte. Nie sadze oczywiscie, ze nastapi tutaj taka sprawa, tym bardziej ze to polfinal Davis Cupu, a i Serbowie juz nie tak znowu dawno wygrywali Davis Cup po raz pierwszy, ale czekamy... W ostatnim starciu Tipsarevic powinien klepnac ten awans. Vasek Pospisil z pewnoscia cegle lubie mniej, a to tez nie sa amerykansko-kanadyjskie klimaty, gdzie Pospisil radzi sobie najlepiej. Juz nie wspominam z jakas presja serbsich kibicow bedzie musial sobie poradzic Pospisil. Teoretycznie Serbowie moga jeszcze wyslac w boj Dancevica, ale przy remisie przed tym nie ma to dla typujacego juz takiego znaczenia. U Serbow zmiana zawodnika raczej nie wchodzi gre w decydujacym pojedynku.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Tomic - Kubot 1.40 unibet✅

Mało brakowało, a Polska by sie skopromitowała i przegrała ten mecz już wczora 3:0, ale debel wyciagnął, miał bys spacerek a był horror ???? Nie ma co się oszukiwać, goście nas zdominowali w każdym elemencie, nawet głosniej potrafią kibicować. My nie mamy pojecia co to atmosfera DC...

W piątek Kubot został zniszczony przez Hewitta, tan weteran zagrał znakomity mecz, ale przede wszystkim miał plan na mecz rozpracował Polaka jak dziecko, i tylko pozniej sie stosował do zaleceć, to pozniej przyznał po meczu. A my? Jak to my. Poodobno jakiś plan był, ale ja go jakoś nie wiedziałem, nie było pomysłu. Kubot wyglądał jak dzieko we mgle. Tomic w meczu z Michałem bez szału, genialnie funkcjonował serwis i tego sie trzymał. Polak sam przegrał 1 seta, drugi set wyrównany Polak miał swoje szane ale skończyło jak się skończyło...

Dzisiaj nie spodziewam się meczu do jednej bramki może nawet 5 setów? Nie wiem, raczej 3:1 dla Tomica, tutaj jego ławka nawet na chwile nie daje mu szansy aby odpuszczał, grał na stoją co itp, to jest piękno DC. Goście niby muszą się napiąc, ale wszyscy dobrze wiedzą, ze Hewitt z Michałem jak coś to znowu zrobi sobie trening strzelecki ???? No ale teoretycznie mecz o bardzo dużym znaczeniu, nasi na pewno walczą. Kubot pod mega presja, a to dla niego fatalna wiadomość. Kubot słabo tutaj wygląda, fatalnie sie porusza na tym korcie od początku każdy z kadry mówi, ze to własnie jemu te korty najmniej pasują i to widać.

P.S

Jednak Polska popełniła błąd wybierając cegłe. Michał i Łukasz mają siłke gry, dużo łatwiej byłoby im grać na szybszych kortach. Każdy mówi, że Michał wychowany na kortach ceglanych, jak każdy Polak, ale jak tylko może wybiera korty twarde i tam ma kilka wygranych challangerów i pokonał kilku naprawde dobryhc zawodników jak Gulbis itp. To, że kangury nie potrafią grać na cegle to były jakieś kpiny. Kazdy z naszych woli grać na szybkich kortach, no może poza deblem. W hali Łukasz na pewno nie ugrał by 4 czy 5 gemów tylko zagrał równe spotkanie, a Michał miał by duże szanse na pokonanie Tomica. No ale szkoda, od przyszłego roku zaczynamy od nowa walkę o Grupe Światową. Będzie ciężko, bo moim zdaniem Kubot robi zdecyowanie zlot w dół, pewnie po Wimbledonie wypad z top100 na stałe, Michał to poziom challangerów, u Jurka czuje, że to nie ostatnia kontuzja... No ale była fajna zabawa w tym roku, wielkie brawa dla Jurka, ciekawe co ten Majchrzak nam pokaze za jakies dwa lata. Nastepny rok jeszcze pogra w junuorach, ale pozniej będzie budował już normalny ranking, zobaczymy dobrze, że jest jakas nadzieja na to, że za 3,4 lata Jurek nie będzie sam jezdził na turnieje ATP ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom