>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Davisa 2013

Status
Zamknięty.
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Rozpiska na oficjalnej stronie nie ma zadnego znaczenia. Kapitan moze zglosic zmiane prawie, ze przed samym meczem. Jest tam jakis limit czasowy (juz nie pamietam ile), ale tak naprawde nieznaczny. Juz pomijam, ze ow &quot;rozpiski&quot; sa tak ulozone, ze obejmuja w rywalizacji na wstepie wszystkich 4 zawodnikow danego kraju, czyli ze niby wszyscy reprezentaci graja conajmniej jeden mecz, a w praktyce niejednokrotnie rywalizuje trzech tenisistow z danego kraju, a sa przypadki ze i dwoch. Czemu mieliby zmienic ? A bo pozwalaj im na to przepisy to raz, i tez chca wystawic najlepsza kombinacje tenisistow to dwa. Poza tym o wszystkim decyduje aktualny wynik i myle ze jakies 80 procent tych &quot;rozpisek&quot;, jak to okresliles, bierze wtedy w leb. Reasumujac, tez jestem wrecz przekonany, ze Czechy wystawia inna pare deblowa.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Djokovic/Zimonjic - Berdych/Stepanek po ponad 2 na srednio szybkim hardzie w hali... hmm... no i forma Nenada dosc dramatyczne, to nie value?
oczywiście, że może być to value, jeśli chodzi o czyste umiejętności to para Berdych/Stepanek bije deblowo Djoka i Zimonjica.
Ale to Belgrad, Serbowie i ich wojenne nastawienie, obejrzałbym chętnie tego debla bo tam się będzie działo, oj będzie.
A ja odniosłem się tylko do Twoich słów, że w deblu u Serbów jest tylko Nenad.
Djokovic oczywiście nie jest deblistą, ale w takich okolicznościach zagra w nim swoje. Ale finał zapowiada się ciekawie to muszę przyznać.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Nie przesadzajcie Panie i Panowie. Daje reke uciąć, że w deblu z Zimonjiciem zagra Bozoljac. I jak dla mnie bedą faworytami w starciu z - najprawdopodobniej - Tomkiem i Radkiem. Pamietam ich świetny mecz z Brajanami w Dejwisie, mega pewna gra. Poza tym jak dla mnie Lajovic spokojnie może powalczyć z Radziem. Jak Serb poczuje doping, bedzie grał swoj tenis to chimerycznego Stepanka jest w stanie odprawić spokojnie. Jak dla mnie triumf Serbow max 3-2.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Nie przesadzajcie Panie i Panowie. Daje reke uciąć, że w deblu z Zimonjiciem zagra Bozoljac. I jak dla mnie bedą faworytami w starciu z - najprawdopodobniej - Tomkiem i Radkiem. Pamietam ich świetny mecz z Brajanami w Dejwisie, mega pewna gra. Poza tym jak dla mnie Lajovic spokojnie może powalczyć z Radziem. Jak Serb poczuje doping, bedzie grał swoj tenis to chimerycznego Stepanka jest w stanie odprawić spokojnie. Jak dla mnie triumf Serbow max 3-2.
Też mnie dziwią te gdybania o Djokovicu w deblu, bo szczerze mówiąc byłbym w szoku, gdyby on wyszedł grać debla. Już większą szansę daję na to, że Bozoljac wyjdzie na drugiego singla niż to, że Djoko zagra w deblu. Mają stałą dobrą parę i nie powariowali, aby coś na decydujący mecz sezonu zmieniać. Co do tego czy będą faworytami to już taki pewny bym nie był. Formą obaj jakoś ostatnio nie błyszczą, choć nie wiem czy aż tak się tym sugerować bo to będzie zupełnie inny mecz, w wypełnionej bo brzegi hali żywiołowymi kibicami i na pewno zagrają na 120% i szansę na wygraną mają spore. Co do Stepanka to bym się zgodził, że jest do pokonania, bo to straszny ogór i nie mogę patrzeć na jego dziadowski tenis, gdzie nie umie normalnie uderzyć piłki, tylko musi ją pchać, ale jakby mecz był na clayu, tam gdzie Lajovic czuje się bardzo dobrze, a Czech nie. Na hardzie Serb prawie nie gra i doświadczenie dziadka może wziąć górę.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Ja osobiście pogram chyba na Serbów.
Djoko 2 punkty oczywiście dostarczy.

Analizując ostatnie ~2 miesiące.
Stepanek pokazał w Londynie, że forma jest nie taka jak być powinna albo już dawno myśli o wakacjach. Zdjęcia z laseczkami, ze szklankami w ręce (z sokiem oczywiście) ;) pojawiają się ostatnio dosyć często w internecie z Radkiem w roli głównej. Moim zdaniem to trochę nieprofesjonalne zachowanie i nie fair w stosunku do np. Paesa. Nie wiem jakie są stosunki między nimi, na co sobie pozwalają, ale jeżeli wina tak kiepskich wyników ostatnimi czasy leży po stronie Radka, jego &quot;zabawach&quot; to na miejscu Paesa bym sie wq. W Londynie było to wszystko widać, Paes ciągnął grę, walczył, a Radek bardzo niemrawo, głupie błędy itp.
Jeżeli to wszystko co dzieje się wokół Stepanka jest prawdą, to wątpię żeby zdołał się zmotywować na 100% na ostatnie mecze w tym sezonie. Para serbska to nie chłopcy do bicia, może bez formy ale jaka doświadczona. Walka, własna hala, doping... +50 do skilla ;)
Wiadomo że cały kraj patrzy itp., ale Radek to inny typ człowieka niż wcześniej.

Uważam że gra deblowa na takim poziomie to sprawa otwarta 50/50. Jednak ja daję 60 do 40 dla pary serbskiej po ostatnich wyczynach Radka.

Jestem bardzo ciekaw tego spotkania, bardzo trudne do stawiania. Zobaczymy czy rzeczywiście to lekkie zamieszanie wokół Radka jest prawdą czy znowu zostało wyolbrzymione.

Dziwi mnie to że nikt o tym nie napisał jeszcze, a chociażby na HP były wrzucane zdjęcia czy artykuły...

Powodzenia:!:
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Pytanie do znawców - czy warto pograc w stronę Djoka -8,5 gema @ 1,72 ze Stepankiem ? Nole w całkiem dobrej formie zakończył sezon wygrywając Mastersa WTF pokonując w finale Nadala 2:0. Z tego co piszecie o Radku to podobno forma nie jest zbyt dobra dlatego myślę o pograniu takiego zakładu.
Czekam na opinie.
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Djokovic - Stepanek
Będzie Tie - Break w meczu - NIE @ 1,50 Milenium

Jeśli Serb zagra na maksa, a jestem przekonany , że tak będzie, zawsze w meczach Pucharu Davisa pokazuje jak bardzo mu zależy to nie widzę najmniejszych szans dla Czecha na nawiązanie walki, Stepanek potrafi owszem trzymać swoje podanie, ale Novak powinien znaleźć sposób na przełamania i szybkie rozstrzygnięcie spotkanie w trzech setach. 2 punkty lidera Serbów są koniecznością, jeśli gospodarze marzą o końcowym zwycięstwie.
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Ja osobiście pogram chyba na Serbów.
Djoko 2 punkty oczywiście dostarczy.
Analizując ostatnie ~2 miesiące.
Stepanek pokazał w Londynie, że forma jest nie taka jak być powinna albo już dawno myśli o wakacjach. Zdjęcia z laseczkami, ze szklankami w ręce (z sokiem oczywiście) ;) pojawiają się ostatnio dosyć często w internecie z Radkiem w roli głównej. Moim zdaniem to trochę nieprofesjonalne zachowanie i nie fair w stosunku do np. Paesa. Nie wiem jakie są stosunki między nimi, na co sobie pozwalają, ale jeżeli wina tak kiepskich wyników ostatnimi czasy leży po stronie Radka, jego &quot;zabawach&quot; to na miejscu Paesa bym sie wq. W Londynie było to wszystko widać, Paes ciągnął grę, walczył, a Radek bardzo niemrawo, głupie błędy itp.
Jeżeli to wszystko co dzieje się wokół Stepanka jest prawdą, to wątpię żeby zdołał się zmotywować na 100% na ostatnie mecze w tym sezonie. Para serbska to nie chłopcy do bicia, może bez formy ale jaka doświadczona. Walka, własna hala, doping... +50 do skilla ;)
Wiadomo że cały kraj patrzy itp., ale Radek to inny typ człowieka niż wcześniej.
Uważam że gra deblowa na takim poziomie to sprawa otwarta 50/50. Jednak ja daję 60 do 40 dla pary serbskiej po ostatnich wyczynach Radka.
Jestem bardzo ciekaw tego spotkania, bardzo trudne do stawiania. Zobaczymy czy rzeczywiście to lekkie zamieszanie wokół Radka jest prawdą czy znowu zostało wyolbrzymione.
Dziwi mnie to że nikt o tym nie napisał jeszcze, a chociażby na HP były wrzucane zdjęcia czy artykuły...
Powodzenia:!:
Że Stepanek to rozrywkowy facet i że lubi się zabawić to wiadomo, ale czy ostatnio była jakąś wzmożona aktywność na tym punkcie to nie zauważyłem. Jakiś info, linki, bo może mi umknęło. No i z tego co wiadomo to od jakiegoś czasu jest w nazwijmy to dość poważnym związku z Kvitova, także tym bardziej jakieś publiczne wygibasy z innymi kobietami wydają się mało prawdopodobne.
Co do debla Paes/Stepanek to była zajaranie na forum na US Open, ale to tak na prawdę jednorazowy wyskok i to jest debel jeden z wielu, także mnie ich wyniki w Londynie w ogóle nie dziwią i nie robiłbym ze Stepanka jakiegoś kozła ofiarnego. On grał swoje, a że jest po prostu słaby to już inna sprawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Deble w Pucharze Davisa to od zawsze jest jakieś bukmacherskie tabu, i tym razem panuje wielka mizeria z ofertą w przeddzień wydarzenia.
Niech będzie więc podług stanu dzisiejszego:
Bozoljac/Zimonjic - Hajek/Rosol 1 @ 2,2 (bet365) zwrot
I jeszcze lepiej nawet:
Bozoljac/Zimonjic - Hajek/Rosol 3:1 albo 3:2 @ 2,8 (bet365) zwrot
Po sklejeniu dwóch zakładów.
Dwójkę Serbów (pomimo wszystkich argumentów przeciwko nim) uważam za niedocenianą. To powinien być mecz o pełną pulę dla pretendentów, bo trudno oczekiwać by w singlu belgradzki młokos miał powalczyć ze Stepankiem.
Dużym znakiem zapytania wobec gospodarzy jest ciążąca presja. Czesi mogą, a Serbowie u siebie... muszą. Jednak kursy są na tyle wysokie, że moim zdaniem z czystym sumieniem można grać zamiast siać nihilizmy o no-betach ;)
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Deble w Pucharze Davisa to od zawsze jest jakieś bukmacherskie tabu, i tym razem panuje wielka mizeria z ofertą w przeddzień wydarzenia.

Niech będzie więc podług stanu dzisiejszego:
Bozoljac/Zimonjic - Hajek/Rosol 1 @ 2,2 (bet365)

I jeszcze lepiej nawet:
Bozoljac/Zimonjic - Hajek/Rosol 3:1 albo 3:2 @ 2,8 (bet365)
Po sklejeniu dwóch zakładów.

Dwójkę Serbów (pomimo wszystkich argumentów przeciwko nim) uważam za niedocenianą. To powinien być mecz o pełną pulę dla pretendentów, bo trudno oczekiwać by w singlu belgradzki młokos miał powalczyć ze Stepankiem.
Dużym znakiem zapytania wobec gospodarzy jest ciążąca presja. Czesi mogą, a Serbowie u siebie... muszą. Jednak kursy są na tyle wysokie, że moim zdaniem z czystym sumieniem można grać zamiast siać nihilizmy o no-betach ;)
Jest całkiem możliwe, że to jednak Novak wyjdzie jutro do debla. Sam nie wiem co o tym myśleć, niewątpliwie ciężka decyzja przed Obradoviciem. Mając w pamięci epicki pojedynek z bliźniakami w Stanach, wybór Bozoljaca wydaje się być naturalny. Z Kanadą jednak już tak dobrze nie było, i na serbskiej ziemi pokonali ich Nestor z Pospisilem. Dochodzi do tego nie najwyższa na pewno forma Zimonjicia, choć na finał u siebie na pewno ten świetny deblista się zmobilizuje.U Czechów sprawa jest jasna, Stepanek z Berdychem w DC są praktycznie bezbłędni, świetnie odnajdują się w tych spotkaniach. Dzisiaj dodatkowo mogliśmy zobaczyć świetną formę serwisową Berdycha, łatwość z jaką wygrywał swoje podanie naprawdę mogła imponować i myślę, że jutro będzie go bardzo trudno przełamać, choć jak wiadomo specjalistą deblowym na pewno nie jest. Co innego Stepanek, który jutro ma wielką robotę do wykonania. Z formą u Radka patrząc na pierwszy dzień nie jest najgorzej, chwilami był w stanie postraszyć Novaka. I to właśnie Czesi w tym zestawieniu bardziej mnie przekonują, dlatego też spróbujemy delikatnie w ich stronę.

Serbia Doubles - Czech Republic Doubles 1.63 ✅ Marathonbet
jak widać kurs na Czechów spada mocno, pewnie idzie gdzieś złapać więcej, ale że gram w marathonie to podaję stąd
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Według mnie dzisiaj wyjdą...

Djoko/Zimo lub Bozo/Zimo u Czechów sprawa jest totalnie prosta jak świński ogon Berdych/Stepanek.

Czesi moim zdaniem jeden z najlepszych krajowych debli bardzo liczyłem że na IO zgarną jakiś medal ale jednak odpadli dosyć szybko bo w IIR z Brazylijczykami w III secie 2224

Jako para w DC doznali tylko jednej porażki bilans mają okrutny 13-1 ta jedyna porażka to mecz z Hiszpanami w &#39;09 z Lopezem/Dasco. H2H z Serbami jako Stepanek/Berdych 2-0.

Djoković wybitnym deblistą nie jest to co będzie miał do wykończenia to wykończy lecz nie ma takiej ręki jak właśnie Stepanek, Paes, Bryany i wymianach na małe pola będzie miał problem czy to z Tomkiem czy to z Radkiem, nie wspominając najgorszy wariant Bozo/Zimo tutaj to jest kompletnie oddanie spotkania Bozo będzie opierał się jedynie na mocy bez żadnej asekuracji, czy Zimonjić który najlepsze lata ma za sobą.

Radkowi zawsze wychodzi jesień, kiedy tylko zaczyna się halówka gość zawsze się spręża i gra konkretnie czy to challenger, 250tka czy DC, Berdych może wyglądać na gościa który jest schematyczny bo tak jest ale jednak tylko w singla, w debla z Radkiem co mnie dziwi jest to całkiem inny zawodnik i wyższy poziom.

Prawdopodobnie zagram Czechów, bo to jest najważniejszy punkt tego finału czy 2-1 dla Czechów Radek zamknie to z Lajovićiem lub 2-1 dla Serbów to Djoko zamknie to meczem z Berdychem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
http://www.ceskatelevize.cz/sport/tenis/250709-ctyrhra-jako-klic-k-vitezstvi-cesky-par-veri-v-daviscupovou-auru/

Powyżej link, z którego można wyrobić sobie swój punkt widzenia na dzisiejszy debel, polecam! 80 % tekstu do zrozumienia spokojnie.

W zasadzie wszystko już wiadomo kto wyjdzie na kort, jednak do końca pewności nie mamy, dopóki nie zobaczymy nazwisk na deviscup.com

Tomek&amp;Radek 1.37✅

to dla mnie faworyci. Debel który można zaliczyć do najlepszych na świecie. Dla mnie top 3 ! A to że nie grają razem w sezonie to zupełnie inna bajka. Tomek ma na głowie rozgrywki singlowe, a Radzio bawi się w chelkach dosłownie i w przenośni...

Zimonic i Djoko to &quot;konflikt interesów&quot; ...cdn, a może Bozoljac? to wówczas Serbowie oddają finał...raczej Djoko

Dalsze argumenty po wystawieniu nazwisk...


&quot;konflikt interesów&quot; - chodziło mi o kontekst czysto tenisowy. Djoko to wybitna indywidualna postać, która nie lubi być traktowana jako &quot;przystawka&quot; do Zimonica. było by to nie naturalne jakby Djoko wysłuchiwał rad starego deblisty, a stary deblista miał tylko przyjmować to co by mu podyktował Djoko, raz tego spróbowali i się na tym przejechali... nie zaiskrzyło by w tym zestawieniu,


Krótko i na temat: Radek i Tomek to jeden z najlepszych debli w turze. Radek żądzi i dzieli na korcie a Tomek spokojnie wykonuje polecenia starszego kolegi. Jeden i drugi to wspaniałe uzupełnienie. Nawierzchnia wręcz idealna dla czeskiej pary. Są zdrowi i na pewno odrobinę lepsi od Serbów. Zimonić to stary deblowy wyjadacz ale od dłuższego czasu jego forma jest taka sobie...jego młodszy kolega to spory talent, jednak jego gry singlowe w tym sezonie mizerne...według mnie po zaciętym spotkaniu czesi wygrają, są na pewno lepszym duetem. Publika będzie szalała, ale to nie zrazi Czechów. Stawka olbrzymia - kto wygra debla zgarnia puchar...Djoko wymęczy Berdycha...no chociaż Novak jedzie już na niesamowitej bazie zmęczenia...a jak dojdzie do 5 spotkania to ten Lajovic przegra z Radkiem lub Rosołem...

Pamiętam jak w 5 decydującym meczu Llodra płakał...teraz się sytuacja może odwrócić i to młody Serb będzie przechodził to samo, a swoją drogą taki mały kraj ta Republika Czeska a w tenisie są potęgą. Dla zainteresowanych dlaczego tak się dzieje, może sobie poczytać liczne artykuły w necie...tam w każdej wiosce są korty kluby, a w niewielkich miasteczkach centra i ośrodki tenisowe, temat rzeka...

My mamy rodzynki, u nas sprzedaje się obrazy żeby siostry - Radw. mogły grać, inni sprzedają sklepy aby syn mógł grać Jano. itd...u czechów sprawy są lepiej poukładane itd,


Andre@


@ Stepanek - w chelkach nie próżnował, widac ogranie i jak zawsze pełna determinacja, w Londynie też pograł w debelka co zaprocentowało z pewnością, czeski LEW jak ma u boku zdrowego i w formie Tomka może grać do 40 stki, jego witalność mnie rozwala...

@ Tomek - może w końcu się chłop otowrzy i zrobi jakiś spektakularny wynik w przyszłym sezonie, szkoda że nie ma charakteru pokroju Novaka, jutro sprawa otwarta, Djoko będzie miał duże przestoje, minimum set dla Tomka powinien być...

@ Para Serbska - dostała lekcje pokory, 5 minut sławy Nenada mija bezpowrotnie a jego młodszy partner może Czechom torby nosić, miał tylko momenty jak wczoraj Polska reprezentacja przez parę minut,

@ Hm, Novak wygrywa po dramatycznym meczu z Tomkiem i mamy piąty mecz, hm, będzie ciekawie...


pozdrawiam!



Dla mnie się sezon skończył, do usłyszenia na pucharze Hopmana z udziałem Agnieszki i Jurka...

Wszystkiego dobrego w nowym sezonie 2014 !!!


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Davis Cup - Finał
???? Djokovic N. - Berdych T.
4 lub więcej setów ::: 2,35 ::: Bet-at-home ::: 3/10
Djokovic ciągnie wspaniałą serię 23 zwycięstw z rzędu, ale po meczu ze Stepankiem którego wygrał co prawda 3:0, to jednak widać było, że Serb jedzie na rezerwach bądź wyszedł na kacu. Mecz był chyba jednym z najnudniejszych w sezonie i jeżeli ktoś chce zobaczyć jak wygląda dzisiejszy tenis niech obejrzy sobie powtórkę tego spotkania. 90% akcji to było stanie na środku za linia końcową i przebijanie... przebijanie... przebijanie. Bywały momenty, że Stepanek stał w miejscu i przebijał na lewą i prawą stronę kortu. Vis-à-vis robił to samo Djokovic tylko, że skuteczniej. Oczywiście bywały wypady pod siatkę, ale spodziewałem się ich znacznie więcej przede wszystkim po Stepanku i jego doświadczeniu z gry deblowej.
W skrócie Djokovic po tym meczu kompletnie mnie nie przekonał, a skoro miał problemy z takim Radkiem to z Berdychem powinno być znacznie trudniej. Pomimo, że Tomas przegrał z nim aż 14 razy to w 7 meczach na 16 urwał Novakowi set. Kurs na over 3,5 seta w meczu do 3 wygranych setów ponad 2,30 w zupełności mi wystarcza. Berdych na Davisie gra nieźle, trzyma dobrze swoje podanie, a Novak ma przestoje. Bezwzględny Czech powinien to wykorzystać.
Wynik: 6:4 7:6(5) 6:2 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Niestety, sprawdził się scenariusz mdłego finału sezonu.

W Londynie gładkie 2:0 dla Djokovicia, w finale Davisa mimo wyniku 3:2 można było na poszczególnych meczach nieźle się wyspać ;) Tylko Djoker trzymał wynik dla Serbów, wyniki meczów mówią same za siebie...
S-C
3:0
0:3
0:3
3:0
0:3

Zieeeeeeew.

Sport to przede wszystkim emocje, a niestety końcówka sezonu dostarczyła ich w ilości niemal zerowej.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
W ostatnich 6 latach (2008-2013), Hiszpanie wygrali Davis Cup 3-krotnie. Czyli od 2008 roku wygrali polowe mozliwych tytulow. Hiszpanie sa tez zespolem, ktory najwiecej razy siegnal po Puchar Davisa w XXI wieku. Natomiast od 2000 roku Hiszpanie zdobyli to trofeum 5-krotnie, czyli najwiecej razy ze wszystkich reprezentacji.
Zalowac to maja czego co najwyzej Szwajcarzy, ale tutaj dla Rogera Federera tez rozgrywki nie byly priorytetem. No moze jeszcze Argentyna, bo juz trzykrotnie byli blisko, raz w finale byli murowanym faworytem w 2008 roku i zawsze czegos zabraklo.
Rok Mistrz Finalista Wynik
2012
Czechy
Hiszpania 3:2
2011
Hiszpania
Argentyna 3:1
2010 Serbia Francja 3:2
2009 Hiszpania Czechy 5:0
2008 Hiszpania Argentyna 3:1
2007 Stany Zjednoczone Rosja 4:1
2006 Rosja Argentyna 3:2
2005 Chorwacja Słowacja 3:2
2004 Hiszpania Stany Zjednoczone 3:2
2003 Australia Hiszpania 3:1
2002 Rosja Francja 3:2
2001 Francja Australia 3:2
2000 Hiszpania Australia 3:1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom