>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Davisa 2014

Status
Zamknięty.
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Belgia wygra @ 2,76 Pinnacle ⛔ 2:3
Pierwsza runda tegorocznego turnieju Davis Cup, bardzo ciekawy pojedynek od jutra będzie odbywał się w Astanie. Ja liczę na sprawienie niespodzianki bukmacherom i zwycięstwo reprezentacji Belgii, która według mnie wcale nie jest na straconej pozycji.
Pierwszym pojedynkiem będzie mecz Bemelmans v Kukushkin, który opisywałem już wcześniej, w tym meczu może zdarzyć się wszystko, jednak to Bemelmans lepiej czuję się w hali i zdecydowanie lepiej rozpoczął ten sezon w porównaniu do swojego rywala z Kazachstanu, tutaj uznajmy, że nie przydzielamy nikomu punktu, nic w tym meczu nie jest pewne.
Po zakończeniu meczu Bemelmans v Kukuskhin na korcie zobaczymy Golubeva i Goffina. Bukmacherzy uważają, że obaj zawodnicy mają podobne szanse. Ja na tą chwilę zgadzam się z tą opinią z tego powodu, że Goffin odpuścił Australian Open z powodu kontuzji i nie ma mowy aby został powołany na grę Daviscupową z kontuzją, wszystko już musi być w porządku, jedynym mankamentem jest pytanie - Jak wygląda forma Davida Goffin? W normalnej swojej dyspozycji wygra to spotkanie, jednak wróżbitą nie jestem. Kolejny mecz zostawiam bez przedwczesnego przydzielania punktów.
Trzecie runda to mecz deblowy. Tutaj para Kazachów mnie zaskakuje, Korolev, który gra w debla bardzo mało i ze słabym skutkiem, dodatkowo ostatnio nie jeździ na turnieje rangi ATP/Challenger a Futures zagra w parze z kolegą z tych turniejów, jednak raczej tej najniższej rangi F1, Denisem Yevseyevem - przyznam szczerze, że pierwszy raz słyszę o tym zawodniku. Obaj w deblu nie są dobrymi zawodnikami, Korolev bilans ujemny zdecydowanie, debel traktuje tylko i wyłącznie jako dodatek. Rywalami z Belgii będzie para dwupokoleniowa Coppejans i Rochus. Tutaj umiejętności i doświadczenie zdecydowanie po stronie Belgijskiej. Rochus bardzo dobry deblista na arenę Challenger, Coppejans co prawda mało gra, jednak opiekun kadry Belgijskiej musi wiedzieć co robi skoro wybiera Kimmera. Tutaj decyduję się przyznać punkt dla reprezentacji Belgii, tylko kataklizm może im go odebrać.
Tak więc po trzech meczach przeanalizowanych sytuacja wygląda jasno, single czysto na rzut monetą, przy czym w pierwszym Bemelmans ma bardzo duże szanse z będącym w kryzysie Kukushkinem. Drugi mecz to sprawa powrotu Goffina - nikt nie wie jak to z nim wygląda, więc mamy kolejne 50/50. W deblu sprawa wydaję się oczywista. Po jednym zwycięstwie w meczu singlowym Belgów kursy spadną kolosalnie bo bukmacherzy wbrew temu co sądzę większe szanse dają Kazachom. Singiel + debel = dwa punkty dla reprezentacji Belgów i zaczynają się schody dla Kazachstanu, który będzie musiał grać pod presją. Dodatkowo ostatni mecz Golubev v Bemelmans wydaje się dla mnie &quot;pojedynkiem do jednej bramki&quot; więc jeśli Kazachstan musi wygrać pierwsze dwa mecze na co daję bardzo małe szanse.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Stepanek-Haase 1 @1.4
Czechy triumfatorzy Davis Cupu z 2013 i 2012 roku podejmuja Holandie. Sklad Czechow standardowy z Berdychem i Stepankiem na czele. Tie otwieraja Stepanek z Haase i trudno mi sobie wyobrazic, zeby Czechy zaczely od porazki. Stepanek moze juz nie taki tenisista jak 3 czy 4 lata temu, ale mimo wszystko duzy spec od gry w hali, duza klasa za caloksztalt. Nie umniejszajac Robinowi Haase, ale jakos nie widze zeby Stepanek i spolka zaczeli od porazki w praskiej hali.

Berlocq-Seppi 1 @1.7
Na neutralnym gruncie czy na French Open Seppi bylby faworytem, ale w Argentynie to Charlie Berlocq juz niejednego tuza ogral. Berlocq bedzie gotowy, zreszta Wlosi przyjechali mocna ekipa, a tym bardziej starcie Monaco-Fognini to duzy znak zapytania, wiec trzeba liczyc na Berlocqa. Jak Argentyna dobrze zacznie to moze byc nawet 2-0 po dwoch pierwszych meczach, bo Argentynczycy u siebie w Davis Cupie graja ogolnie swietnie, ale tutaj duzo zalezy jak dobry jest Monaco po tych swoich wszystkich zdrowotnych perypetiach. Berlocq byl rok temu bohaterem meczu Argentyny z Francja, gdzie po pokonaniu Simona klepnal Argentynie awans i to bylo jego wielkie 5 minut Carlosa. Berlocq otwiera mecz tie, wiec tym bardziej wazny mecz.
Kavcic-Elias 1 @1.36
Slowency wybrali sobie hala i twarda nawierzchnie. Ten mecz bedzie ogromnie wazny, bo na otwarcie zagraja Semrajc z Joao Sousa i w tym meczu Portugalia moze zapunktowac, wiec Kavcic bedzie miec co robic w drugim meczu.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Monaco J. - Fognini F. @1,50 bwin ✅
Jeden z ciekawszych meczy pierwszego dnia potyczek Davis Cupowych. Mecz na nawierzchni ziemnej, więc dla obu jest to spory atut. Uważam jednak, że to Fog wyjdzie z meczu zwycięsko. Po zatrudnieniu Hiszpańskiego szkoleniowca oblicze Włocha, jeśli chodzi o styl gry, zwłaszcza na cegle, uległo diametralnej zmianie. Pierwsze co, rzuca się w oczy, to trzymanie inicjatywy w wymianie i częste dojścia do siatki. Fog lubi i potrafi przejąć kontrolę nad całym meczem, nieźle też u niego jest z dyspozycją serwisową. Obaj panowie pod względem psychicznym są na porównywalnym poziomie, także rozpatruję tu tylko i wyłącznie czynniki sportowe.
Taśma na sucho:
Tsonga @1,25 ✅
Stepanek@1,45 ⛔ heh
Fognini @1,50 ✅
Janowicz @1,20 ✅
ako: @3,26
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Chcialbym sie odniesc tutaj do kilku czynnikow, poniewaz -nie przesadzajac o wyniku- kilka rzeczy bedzie wygladac zupelnie inaczej moim zdaniem.
Pierwszym pojedynkiem będzie mecz Bemelmans v Kukushkin, który opisywałem już wcześniej, w tym meczu może zdarzyć się wszystko, jednak to Bemelmans lepiej czuję się w hali i zdecydowanie lepiej rozpoczął ten sezon w porównaniu do swojego rywala z Kazachstanu, tutaj uznajmy, że nie przydzielamy nikomu punktu, nic w tym meczu nie jest pewne.
A dlaczego lepiej sie czuje? Kukushkin w wystepach halowych gral w polfinalach czy cwiercfinalach turniejow ATP, wygrywal challangery, a Bemelmans ? Prozno takich wynikow szukac, sporadyczne wygrane w mniejszych challangerach. Juz nie wspominam, ze Kukushkin krecil 4 rundy na szlemach co dla Bemelmansa jest wynikiem nieosiagalnym. Z calym szacunkiem, ale Kukushkin to jest jak wy to mowicie (a co bardzo mi sie nie podoba) polka wyzej od rywala, jezeli idzie o umiejetnosci. To prawda, ze Kukushkin zaczal rok fatalnie, ale to i tak musialby grac beznadziejnie, zeby taki mecz przegrac na &quot;wlasnym podworku&quot; moim zdaniem.
Trzecie runda to mecz deblowy. Tutaj para Kazachów mnie zaskakuje, Korolev, który gra w debla bardzo mało i ze słabym skutkiem, dodatkowo ostatnio nie jeździ na turnieje rangi ATP/Challenger a Futures zagra w parze z kolegą z tych turniejów, jednak raczej tej najniższej rangi F1, Denisem Yevseyevem - przyznam szczerze, że pierwszy raz słyszę o tym zawodniku. Obaj w deblu nie są dobrymi zawodnikami, Korolev bilans ujemny zdecydowanie, debel traktuje tylko i wyłącznie jako dodatek.
Po pierwsze, co do Koroleva (czyli zawodnika, ktory kiedys cos znaczyl, a pozostalo po nim wspomnienie) - gra sie tam gdzie ranking pozwala, wiec w tej chwili zostaja turnieje Futures. Po drugie, jestem wrecz przekonany, ze Kazachstan nie wyjdzie do debla taka para Korolev-Yevseyev (czy jak on sie tam nazywa).
Rywalami z Belgii będzie para dwupokoleniowa Coppejans i Rochus. Tutaj umiejętności i doświadczenie zdecydowanie po stronie Belgijskiej. Rochus bardzo dobry deblista na arenę Challenger, Coppejans co prawda mało gra, jednak opiekun kadry Belgijskiej musi wiedzieć co robi skoro wybiera Kimmera. Tutaj decyduję się przyznać punkt dla reprezentacji Belgii, tylko kataklizm może im go odebrać.
Rozumiem, ze Oliver Rochus jest na koncu swojej kariery i prawdopodobnie to ostatni rok w singlu Belga, ale Rochus wystepowal w turniejach Masters na koniec sezonu w parze z Xavierem Malissem, wiec jego wartosc deblowa jest wieksza niz jakas challangerowa, ale on zagra w parze z prawie ze zoltodziobem w rozgrywkach Davis Cupu, wiec jakim kataklizmem bylaby porazka Belgow ? A tak w ogole z doswiadczenia to para belgijska tez bedzie prawdopodobnie wygladac inaczej.
Daniel Goffin jest w tym wszystkim jakas tam szansa dla Belgow, ale jego forma to sa tylko i wylacznie tutaj spekulacje.
Nie mam nic do typu, ale dwa watki, ktore poruszylem powyzej, czyli porownanie Kukushkina i Bemelmansa oraz sklad deblowy Kazachow na ten mecz widze zupelnie inaczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tsonga - Hewitt (+1,5 seta) 2.5 1/10 ⛔
Slabo gra w tym sezonie Jo-W. Tsonga, Australian Open meczarnia w dwoch meczach mimo, ze bez straty seta, potem z Federerem maly kabaret. Szwajcar osmieszył wrecz rywala, Tsonge ratowal tylko serwis. Wybor nawierzchni dosc kontrowersyjny, Gasquet sobie poradzi ale na cegle Tsonga gra bardzo slabo. Hewitt potrafi sie odnalesc na kazdym podlozu, wielkie doswiadczenie i ambicja zawsze w Davis Cup ogromna. Moze 5-setowki nie wytrzymac (tak jak z Seppim na AO 2014) wiec handicap setowy daje zabezpieczenie. Ewentualna niespodzianka mnie tu nie zdziwi. Tsonga bezjajeczny.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Davis Cup
???? Tsonga J-W. - Hewitt L.
Poniżej 37 gemów ::: 1,76 ::: Pinnacle ::: 3/10
Australia nie ma tutaj żadnych szans. Francja gra u siebie, do tego na mączce gdzie nawierzchnia jest sporym atutem dla Francuzów. Większość obserwatorów tenisa dobrze wie, że w Australii ze świecą trzeba szukać kortów ziemnych. Stąd też bardzo słabe wyniki Australijczyków na tej nawierzchni.
Gasquet, Tsonga, Monfils, Benneteau vs. Hewitt, Kyrgios, Guccione, Kokkinakis. Uważam, że ten mecz Tsonga wygra gładko 3:0, ale finał Australian Open nauczył mnie tego, że nawet w przypadku 4 setów lepiej zagrać under gemowy który jest bezpieczniejszy niż granie dokładnych wyników.
Co tu w ogóle porównywać? H2H 3:0 na nawierzchniach szybkich, bez straty seta. Lleyton u schyłku kariery który na Australian Open musiał przełknąć gorycz szybkiej porażki. A teraz najlepsze, Hewitt na przestrzeni ostatnich 4 lat wygrał jedno spotkanie na nawierzchni ziemnej, rok temu z Kubotem. Bilans od tego czasu 1:6. Jo-Wilfried rok temu zaliczył półfinał French Open, półfinał Monte Carlo, coś więcej dodać? Hewitt ustawi się na nieskuteczne przebijanie, a Tsonga go będzie karcił siłowym forehandem. Nie zdziwię się wynikiem 6:2 6:2 6:2.
Wynik: 6:3 6:2 7:6(2) ✅
???? Kohlschreiber P. - Bautista-Agut R.
Bautista-Agut R. ::: 2,53 ::: Pinnacle ::: 3/10
Hiszpan bez wątpienia zasłużył na to miejsce w reprezentacji. Zrobił duże postępy, a na Australian Open odniósł wielki sukces pokonując Del Potro grając świetny tenis. Skoro federacja na niego stawia i daje mu szanse, to znając hiszpański temperament da w tym meczu z siebie wszystko.
Uważam, że to on powinien być w tym meczu faworytem, bo forma aż tak szybko nie gaśnie.
A co można powiedzieć o Niemcu? To samo co zwykle... znowu kontuzja. W Doha odpadł z Gojowczykiem, później w Auckland pokonał dwóch ogórków i nie dał rady Isnerowi który wygrał turniej, a na Australian Open dostał kontuzji. Niemiec to zawodnik który &quot;przynajmniej 5 razy w sezonie odnosi kontuzje&quot; i w meczu do trzech wygranych setów będzie się musiał sporo nabiegać by wygrać ten mecz.
Wynik: 6:2 6:4 6:2 ⛔ Co nie postawię na Kolbę, to przegra. Postawię przeciwko niemu to wygra i tak od 2 lat.
???? Germany - Spain
Hiszpania ::: 2,13 ::: Pinnacle ::: 2/10
Haas, &quot;Kolba&quot;, Mayer, Brands vs. Lopez, Verdasco, Bautista-Agut, Marrero. Paka Niemców wygląda dość solidnie, ale zacznijmy od Tommiego Haasa. Początek sezonu mocno nieudany, Australian Open kompletny niewypał, z formą na bakier i podobno ze zdrowiem. Czy dość podstarzały Niemiec zdołał zbudować formę na Davis Cup? To mocno wątpliwe. Podobna sytuacja jest z &quot;Kolbą&quot; o którym pisałem wyżej. Również złapał kontuzje i nic dobrego nie wróży. Brands raz gra kapitalnie niczym top 20, a raz schodzi do poziomu Challenger. Lopez ma korzystny bilans meczy bezpośrednich zarówno z &quot;Kolbą&quot; jak i Mayerem. Do tego dochodzi będący w przyzwoitej formie Bautista-Agut. Debel również wydaje się po stronie Hiszpanów. Dla mnie jest value po stronie &quot;Spain&quot;.
Wynik: Niemcy ⛔

???? Berlocq C. - Seppi A.
Berlocq C. ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 3/10
Seppi to dla mnie tenisowa &quot;parówa&quot;. Mocno nieobliczalny zawodnik, co udowodnił już w tym roku na Australian Open. Najpierw 5 setów z Hewittem, a później porażka po 5 setach z Donaldem Tuskiem... Youngiem. Nie postawiłbym na niego złotówki w tym meczu.
Berlocqu na początku sezonu nie miał szczęścia do losowań, ale teraz przyszedł czas na jego &quot;tenisowe eldorado&quot;. Właśnie w tej części sezonu, a dokładnie w lutym odnosi swoje najlepsze wyniki na turniejach na mączce, oraz Davis Cupie. Waleczny chłopak, rok temu go oglądałem w meczu z &quot;Kolbą&quot; który padł pod koniec 5 seta i doznał poważnego urazu. Carlos nie takich ogórków jak Seppi już niszczył na ziemi świętej papieża Franciszka. Rok temu 5 setów z Tsongą, pokonanie Gillesa Simona to dośc dobre wyniki, rok temu urwał też set Nadalowi na turnieju w Vina del Mar.
Wynik: 4:6 6:0 6:2 6:1 ✅
???? USA - Great Britain
USA ::: 1,30 ::: Pinnacle ::: 1/10
Dość mały kurs, dlatego polecam tylko do AKO. Zdziwiłem się kursem bo po stronie Amerykanów, jest własny obiekt gdzie grają zdecydowanie lepiej no i przede wszystkim Isner (po kontuzji), Querrey, oraz Mike i Bob Brayan. Po stronie Wielkiej Brytanii faworytem jest jedynie Andy Murray, choć znając jego podejście do niektórych meczy nie wykluczam jego porażki w którymś z meczy. James Ward to dwie tenisowe półki niżej, a debla nie ma sensu porównywać.
Wynik: Wielka Brytania ⛔
???? Stepanek R. - Haase R.
Stepanek R. ::: 1,45 ::: Pinnacle ::: 1/10
Stepanek Radek na Davis Cupie zawsze daje z siebie 200% pomimo lat. Do tego wszystkiego dochodzi własna hala. Haase Robin z tego co mnie pamięć nie myli dość często gra ze slajsa, a taka taktyka to woda na młyn dla Czecha (bilans z Lopezem H2H 9:2). Holender to trochę taki &quot;ogórek&quot; który w sezonie odpadli ze 2-3 razy na jakiś turniejach i &quot;to by było na tyle&quot;.
Obaj zawodnicy skreczowali na Australian Open. Robin zaczął sezon od 3 porażek, a Stepanek powalczył nawet z Del Potro w Sydney które wygrał.
Wynik: 6:3 4:6 7:6(4) 2:6 1:6 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
????

???? USA - Great Britain
USA ::: 1,30 ::: Pinnacle ::: 1/10

Dość mały kurs, dlatego polecam tylko do AKO. Zdziwiłem się kursem bo po stronie Amerykanów, jest własny obiekt gdzie grają zdecydowanie lepiej no i przede wszystkim Isner (po kontuzji), Querrey, oraz Mike i Bob Brayan. Po stronie Wielkiej Brytanii faworytem jest jedynie Andy Murray, choć znając jego podejście do niektórych meczy nie wykluczam jego porażki w którymś z meczy. James Ward to dwie tenisowe półki niżej, a debla nie ma sensu porównywać.


Wynik:
Z większością propozycji się zgadzam, ale nie z tym co tutaj napisałeś. Otóż granie Amerykanów po takim kursie jest słabym pomysłem jak dla mnie. Murray dwa punkty powinien tutaj zrobić, dobrze sobie radzi z zawodnikami opierającymi swoją grę na serwisie. H2H z Isnerem jak i Querrey&#39;em to potwierdza. Oczywiście Amerykanie pewnie swoje punkty zrobią w drugim singlu, co sprawia że kluczowy będzie debel. I tutaj jak dla mnie bliźniacy wcale nie muszą wygrać. Będę mocno zdziwiony jeżeli w parze z Flemingiem zagra ktoś inny niż Murray. A taki duet na pewno może zagrozić braciom Bryan, którzy ostatnio wydają się być bardziej &quot;osiągalni&quot; dla swoich rywali.
 
paull 145

paull

Użytkownik
ja troszkę przewrotnie niż moi przedmówcy...

Berlocq - Seppi
typ:2
kurs: 2,1 bet365


Nie ma co się oszukiwać, że początek tego sezonu nie układa się po myśli ani jednemu ani drugiemu. Argentyńczyk nie wygrał jeszcze żadnego meczu w tym sezonie a Włoch może poszczycić się jedynie z pokrzyżowaniem planów Hewittowi zwyciężając z nim w pięciosetówce. Nie mniej jednak uważam, że Andreas przełamie tegoroczne demony (kontuzja, brak formy..cokolwiek to jest) i zacznie grać na poziomie swojego rankingu. Jeżeli Włoch o korzeniach Niemieckich będzie grał na swoim poziomie, czyli płasko, szeroko i w sposób cwany to może się nawiązać bardzo ciekawe starcie. Carlos może sobie nie poradzić z tymi jego płaskimi uderzeniami. No oczywiście liczę się z faktem, że puchar DAVISA i gra dla swojej reprezentacji zwłaszcza u Siebie może odmienić losy tego spotkania na korzyść Argentyńczyka ale liczę tutaj na pewne przełamanie ze strony Włocha. Berlocq zawsze mi się kojarzył z bieganiem. Rzadko inicjuje ofensywne akcje, bardziej liczy na błędy przeciwników. Oczywiście nie lekceważę go, bo &quot;wybiegać&quot; Sobie 40 miejsce w rankingu to nie jest &quot;rach ciach ciach&quot;. No ale jak będzie...zobaczymy ????
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
piątek, 31 stycznia (godz. 13:00 – 20:00, CANAL+ Family)
1. mecz singlowy, komentarz: Tomasz Wolfke, Michał Chmela
2. mecz singlowy, komentarz: Bartek Ignacik, Dawid Celt

sobota, 1 lutego (godz. 11:00 – 15:05, CANAL+ Family)
mecz deblowy, komentarz: Bartek Ignacik, Michał Chmela

niedziela, 2 lutego (godz. 10:00 – 17:05, CANAL+ Family)
1. mecz singlowy, komentarz: Bartek Ignacik, Michał Chmela
2. mecz singlowy, komentarz: Bartek Ignacik, Dawid Celt
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Ale o co chodzi.... Serbowie wystawiają jakiś 5 skład, Hiszpanie to samo, Brytyjczycy przy dobrych wiatrach są w stanie ograć USA - tylko Czesi i Argentyńczycy z czołówki się w tym roku przejmują Davis cup&#39;em?
I co najdziwniejsze ... Szwajcarzy którzy jak widzę są w stanie nawet zagrać w finale jak Roger się nie rozmyśli.
O co chodzi?!
Edit: sorry- jeszcze Francja
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Troicki zawieszony, Tipsa chyba ma problemy zdrowotne, a Novak poprosił o przerwę z powodów kondycyjnych. Więc zostają tacy ludzie jak Lajović czy Bozoljac.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Frytka-Matka 1.33

Tegoroczna edycja Devisa to ogromne przetasowania w składach narodowych drużyn. Zazwyczaj lokomotywy, które ciągną swoje ekipy odpoczywają. A zatem to co się działo w pierwszych grach singlowych to niezła jazda...
Polacy z rosjanami remisują. Tak można było się tego spodziewać. Jednak rysuje się ogromna szansa na drugi punkt dla nas. Frytka-Matka to nasza wizytówka. W Devisie można na nich liczyć. Ich forma może nie jest doskonała, wyniki w kratke...W zestawieniu ze skłądakiem rosyjskim jesteśmy zdecydowanym faworytem. Rosjanie będą się odgryzać zapewne serwisem, ale to nasz duet jest bardziej zaprawiony w bojach deblowych! Liczę na doświadczenie i lata, lata grania ze sobą. Stawiam na naszych!

Andre@
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Nie ma sensu stawiac tych meczow deblowych (ewentualnie mozna live zagrac przed samym meczem), poniewaz i tak 9/10 przypadkow te sklady sie zmieniaja i prawie zawsze jest zwrot. Tez bym postawil dzis na Czechow, ale prawdopodobienstwo ze zagraja w kombinacji Rosol/Vesely wedlug mnie znikome przy wyniku 1:1. U niektorych bukow mozna dostac chyba takie zaklady typu Czechy (debel)-Holandia(debel) gdzie nie ma zestawionych nazwisk parami. W innym przypadku kiedy zestawiona sa konkretne nazwiska to zwrot goni zwrot i jakos buki nie umieja tego rozwiazac przez tyle lat.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Pytanie do znawców, co sądzicie o zagraniu dubelka Janowicz i Fognini ako 2,65 ? Obaj bez problemów wygrali pierwszy mecz. W przypadku Jerzyka będzie miał teraz mocniejszego rywala i będzie trudniej ale jak forma dopisze to chyba powinien sobie poradzić nie ? Proszę o opinię.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Davis Cup
???? Berlocq C. - Fognini F.
Berlocq C. ::: 2,86 ::: Pinnacle ::: 2/10
Muszę przyznać, że dość długo myślałem nad tym meczem, aż w końcu mnie przekonał kurs, który na starcie wynosił w granicach 2,20. Warto sobie przypomnieć, że rok temu ten cały Carlos Berlocqu rozegrał 5 setów z Tsongą, pokonał Gillesa Simona czy po 5 setach &quot;Kolbę&quot;. Te wyniki tylko świadczą o tym, że przeciwko Fogniniemu nie jest na straconej pozycji.
Muszę przyznać z ręką na sercu, że nie oglądałem meczu Włocha z Juanem Monaco, ale Argentyńczyk ostatnio nie był w swojej najlepszej dyspozycji i mecz przegrał 0:3. Za to oglądałem Carlosa z Seppim i pomimo, że Argentyńczyk przegrał pierwszy set, to później zniszczył Włocha. Był niezwykle ambitny, biegał do każdej piłki i ogólnie wyglądał solidnie, krzycząc niczym Maria Sharapova czy Azarenka przy każdej odbitej piłce. Seppi też nie grał swojego tenisa i popełnił dużo błędów, ale to być może przez presję rywala która przytłoczyła Andreasa.
Warto jeszcze dodać, że dla Fabio będzie to 3 mecz z rzędu, a w meczu do trzech wygranych setów i to na nawierzchni ziemnej może się to odbić na jego kondycji. Foginini grał wczoraj w deblu przez ponad 4 godziny. Nawet nie minie 24 godziny gdzie będzie musiał rozegrać następny mecz.
Aktualnie jest 1:2 dla Włochów, dlatego ten mecz jest o &quot;być, albo nie być&quot; dla Argentyny, a widząc jak gra Berlocqu w pierwszym meczu to jestem tego pewny, że dzisiaj da z siebie 200% swoich możliwości.
Wynik: (5)6:7 6:4 1:6 4:6 ⛔
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Golubev-Bemelmas 1 @1.4
Tutaj jeden warunek najpierw musi zostac spelniony najpierw. Kazachstan prowadzi 2-1. W czwartym rubberze gra Kukushkin z Goffinem. Jezeli Belgowie wyrownaja stan rywalizacji na 2-2 to proponuje typ na Golubeva. W innym wypadku ty mija sie z celem, a powyzszego zestawienia najprawdopodobniej nie ujrzymy, chociaz i tak sie zastanawiam czy Belgowie nie wymienia Bemelmansa nawet przy remisie 2-2.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom