>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Davisa 2014

Status
Zamknięty.
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
z Richardem Gasquetem LINK
To zamienił stryjek siekierkę na kijek ???? Armaud sam strzelił sobie w stopę nie powołując Simona, a teraz jeszcze odpada Konga. Jeśli Roger nie przypieczętuje zwycięstwem Pucharu Davisa, to naprawdę się zdziwię.
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Federer - Gasquet 3:0

@3.0 Ónibet
Szybko, łatwo i przyjemnie
Naprawdę fajny kurs na zwycięstwo Króla do zera. Ja pobieram.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Federer - Gasquet 3:0

@3.0 Ónibet
Naprawdę fajny kurs na zwycięstwo Króla do zera. Ja pobieram.
Nie popadałbym w taki huraoptymizm. Fakt, wczoraj Roger zaprezentował się znacznie lepiej od Ryśka, ale debel, to debel, a singiel, to singiel. Trzeba pamiętać, że z Gaelem tak różowo nie było. Ja odpuszczam ten mecz i oglądam w spokoju.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Gasquet R. - Federer R. Dokładny wynik 0-3 @ 2,62 Bet365 ✅ 4-6 2-6 2-6

Analiza na szybko, bo mecz za chwilę się zaczyna. Jak wcześniej pisałem Armaud Clement strzelił sobie w stopę nie wysyłając powołania do Simona, który by powalczył z Federerem. Gasquet wczoraj nic nie pokazał w deblu. Nie od dziś wiadomo, że lubi stroić fochy, co potwierdza filmik z góry. Wiecznie utalentowany, pięknie grający, ale ze słabą głową. Podoba mi się styl Francuza i lubię go oglądać, ale w tym sezonie niestety NIC nie osiągnął. Forma słaba to i wyniki tragiczne, co tylko potwierdza 26 miejsce. Nie wiem czy w ogóle spodziewał się, że Tsonga nie zagra z Rogerem. Wczoraj Szwajcar w deblu wyglądał bardzo dobrze. Przy siatce czyścił, serwis też ratował skórę Helwetom. Kurs myślę, że wart ryzyka. H2H 2-12 na korzyść Króla mówi wszystko. Nie sądzę, aby Roger wypuścił szansę na historyczny dla Niego tytuł, a Gasquet jest bez formy i to 0-3 jest bardzo możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Krótko, bo mecz za 20minut. Ja tam gram na Fedexa -1,5 bo Ryśka na jednego seta jak najbardziej stać, ale Federer pokona go swoim doswiadczeniem i z pewnościa jest podrazniony ostatnimi porażkami będzie dosc zdeterminowany aby ten mecz szybko skonczyc, ale zlekcewazyc nie moze Ryśka.
-1,5 Fedex @ 1,67 Unibet ✅ na laaajcie.
/ Pokazują mecz gdzieś w tv?
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
magician 2,9K

magician

Użytkownik
No i stało się, to co się miało stać- Tsonga się wycofuje z powodu kontuzji i Fedex ma wielką szansę na zapewnienie Szwajcarii zwycięstwa w DC.
Roger mówi, że jest w 100% sprawny i że czuje się dobrze, ale o tym dowiemy się dopiero teraz. Wczoraj nie było długich wymian z końcowej linii, (bo w deblu to po prostu niemożliwe) a dzięki temu byśmy się wiele dowiedzieli. No ale na takich emocjach, wiedząc jaka szansa przed nim, to nie wydaje mi się, żeby taka adrenalina dopuściła do myśli w jego głowie, że jest w jakiś sposób ograniczony dziś poprzez plecy.
Z Gasquetem 2:2 dotychczas na clayu, ale do tego potrzebny jest też Francuz z dobrym serwisem. Jeśli będzie serwował tak jak wczoraj, to typ -1,5 seta Wonderkido wygląda świetnie (no i brawo Wonder ✅). Przy takim serwisie to jestem w stanie nawet uwierzyć, że Roger pokryje handi -7 @3,05 ✅ lub jakieś -5 @1,93 ✅. Ja tego chyba nie gram, być może na początku po 1-2 gemach pogram coś, kiedy już będzie wiadomo, czy nic się nie zmieniło przez tę jedną noc.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Gasquet - Federer 3:1 @ 9,14 (TyWygrywasz)
Jednoręczny Francuz mimo słabowitego wsparcia publiczności ma realną szansę pogonić króla symulacji ;-) Spodziewam się, że ku uciesze kibiców Stanisław kontra Gal rozstrzygnie mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom