>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Davisa 2015

Status
Zamknięty.
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Janowicz - Gombos 1.34
Mimo całej niechęci do naszej rodzimej &quot;gwiazdy&quot; nie wyobrażam sobie aby w formacie best of 5 przegrał w hali z Gombosem (nie chce mi się sprawdzać, ale nie sądzę aby rozegrał więcej takich meczy niż da się policzyć na palcach jednej ręki). Gombos w tym meczu po prostu nie ma żadnych atutów. Jedyna szansa dla Słowaka jest taka, że Jurek przegra ten mecz &quot;głową&quot;. Jednak &quot;wpadka&quot; w takim meczu zdaje się, że przelałaby czarę goryczy i sądzę, że Janowicz doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dostał dobrego - czyt. w miarę łatwego, rywala a przy tym na &quot;sprzyjającej&quot; mu nawierzchni i wykorzystanie takiej szansy, aby zatrzeć fatalne wrażenie, jakie sprawia od dłuższego czasu Jurek, jest niemal jego obowiązkiem. Do tego kurs mnie doprawdy zaskoczył bo więcej niż 1.25 to się nie spodziewałem.
Goffin - Del Bonis -1.5 seta 1.23✅✅ ✅&quot;zacięte&quot; 2 sety nie oddają jednak różnic jaka dzieliła obu graczy ????
Belgowie stoją przed historyczną szansą i Gofer ma być gwarantem sukcesu w tym pojedynku. Argentyna w takim składzie jest zdecydowanie do ogrania i dobre wejście w rywalizacji w Davis Cupie, którzy rządzi się swoim prawami, jest bardzo istotnym elementem. Do tego atut nawierzchni i fantastycznych belgijskich kibiców (kto widział kiedyś mecz Belgów w DC wie o czym mowa) sprawia, że każde inne rozstrzygnięcie niż gładki win Goffina byłby bardzo dużą niespodzianką.
Ako 1.648 Tonybet
Opis wkrótce
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
polikum 54

polikum

Użytkownik
Pierszy raz widzę w akcji Vesely&#39;ego i mam pytanie: czy on zawsze cały mecz gra na prostych nogach, bo taki ma taki styl czy jednak zwyczajnie nie uznał za stosowne, aby grać dziś profesjonalny tenis?
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Pierszy raz widzę w akcji Vesely&#39;ego i mam pytanie: czy on zawsze cały mecz gra na prostych nogach, bo taki ma taki styl czy jednak zwyczajnie nie uznał za stosowne, aby grać dziś profesjonalny tenis?
Podobno grał z jakimś urazem
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Popieram w 100% Typ na Jurka, można jakies handi zagrać... Janowicz poza porażką z nieznanywm wtedy jeszcze Coricem w DC raczej nie zawodzi. Przegrał ostatnio z Dolgo, ale nie był faworytem w tym meczu nie można miec pretesji za porażke, w niedziele ograł Stacha i dał nam zwyciestwo.
Nie wiem jak tragicznie musialby zagrać Polak aby ten mecz przegrać. Oglądałem mecz Gambosa w zeszłym tygodniu we Francji i grał tragicznie przegrał ze slabiutkim Guezem. Mecz na smiesznym poziomie...
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Bez przesady, Janowicz jest jaki jest i zdarzały mu się kompromitacje, ale obiektywnie rzecz biorąc to w tym roku oprócz porazki z Ilhanem to z tymi graczami z którymi ma wygrać to wygrywał. Porażka ze Schwartzmanem w IW, ewentualnie z Darcisem w Bastad i to by było na tyle jeśli chodzi o rankingowo podobnych, oprócz tego przegrywał z zawodnikami albo wyżej notowanymi albo mniej więcej na samym poziomie. No może jeszcze Busta na US Open, bo to nie jest gracz na hard, ale gdzie jest Gombos a gdzie Busta. Mamy ogromne szanse na zwycięstwo w tym meczu i jeśli Jurek straciłby punkt przegrywając z Gombosem to by był chyba jego rekord frajerstwa. Słowacja bez Lacko, którego cenie zdecydowanie wyżej, debel też pewne zwycięstwo. Zarówno Przysiężny jak i Janowicz muszą ograć Gombosa, ewentualna porażka Jurka w pierwszym meczu to raczej porażka ze Słowakami. Nie sądzę, by Janowicz się wygłupił aż tak.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
W takim razie może warto przyłożyć na Jurka 3:0? Kurs 2,10 całkiem przyjemny na singla. Większość jest zgodna co do dyspozycji i możliwości obu graczy. Wiemy jaki jest Jurek ale w barwach narodowych zawsze daje z siebie wszystko więc może dziś nie przypajacuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
K 183

kamil_bdg

Użytkownik
Brown/Petzschner @??
Paes/Bopanna @1.52
Matkowski/Kubot @1.25
Cabal/Farah @??

Zacznę od dołu. Kolumbijczycy to zgrana para deblowa preferująca nawierzchnię ziemną. Zagrają z młodą parą japońską i nawet jeśli miałoby dojść do zmiany, to gospodarze cały czas będą niepodważalnym faworytem. Niewiadomą pozostaję na tą chwilę kurs, jednak liczę po cichu na jakieś 1.2. ;)
Polska para będzie miała już nieco trudniejsze zadanie. Martin/Zelenay grali już ze sobą niejednokrotnie, a w pokonanym polu w Davis Cupie pozostawili choćby parę Mergea/Tecau. Niemniej jednak nasi przed własną publicznością na twardej nawierzchni powinni wyjść z tego zwycięsko. Może niekoniecznie 3-0, ale do przodu.
I na koniec Hindusi. Paes niezwykle doswiadczony tenisista, dobrze serwująca. W tym sezonie sukcesy przede wszystkim w mixcie. Poza tym dobry serwis, podobnie jak jego partnera Bopanny. Czechom będzie ciężko przełamać serwis rywala, w wymianach także gospodarze nie ustępują. Cenny punkt zdobył Devvarman i wręcz obowiązkiem wydaje się być wygrana i otwarcie ścieżki do wygranej w całym meczu. Kurs nic tylko brać z pocałowaniem ręki. ????
Niemca para ma rywali urwanych z choinki. Kurs może być jednak marny.
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Kolumbia - Japonia 1.25
To wydaje się być &quot;najłatwiejsze&quot; zestawienie z tego tripla. Po prostu Japończycy nie bardzo mają jak zestawić sensowny debel, który mógłby zagrozić tak dobrej parze jak Cabal/Farah. Najlepiej wyglądałby debel Niszi z Uchiyamą, ale nie wiem czy będą chcieli ryzykować występ swojej gwiazdy w sytuacji kiedy, po tym co widzieliśmy wczoraj, Japończycy mają duże szanse wygrać oba single w niedzielę.
Polska - Słowacja 1.22
Słowacy awizowali do gry parę Zelenay/Martin jednak nie zdziwię jeśli podejmą ryzyko i wstawią zamiast Martina do gry Klizana. To spotkanie wydaje się być kluczowe dla końcowego wyniku tej rywalizacji i z pewnością Mecir ma tego świadomość. Polacy są wyraźnie faworyzowani przez bukmacherów, ale w mojej opinii nieco przesadnie (Martin z Zelenayem nie tak dawno na DC potrafili ograć &quot;na wyjeździe parę Rumuńską Mergea/Tecau i to 3-0). Jednak pomimo tego, że kurs marny dorzuciłem do to tripla, bo jeśli &quot;Klapek&quot; z &quot;Matką&quot; pograją na swoim dobrym poziomie to w &quot;normalnym&quot; formacie bez decider point w dodatku w formule best of 5 sets, powinni taki mecz wygrać.
Brazylia - Chorwacja 1.2 ⛔⛔⛔ żałosna forma Soaresa trwa w dalszym ciągu
Po dwóch stronach siatki spotkają się &quot;starzy przyjaciele&quot; Dodig i Melo i to chyba największy &quot;smaczek&quot; tego meczu. Chorwaci nie mają drugiego gracza, który mógłby być równorzędnym partnerem dla Dodiga i to się powinno zadecydować o triumfie Brazylijczyków, nawet pomimo tego, że forma Soaresa (po tym co pokazał w US Open) zachwytu nie wzbudza.


Ako 1.83 Tonybet
Opisy wkrótce
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Janowicz-Klizan, [email protected]
Piszę z komórki z Gdyni. Krótko będzie. Janowicz prezentuje się bardzo solidnie. Zabija na serwisie, solidny w obronie, skupiony. Klizan to jednak wyższa półka niż Gembos z ktorym zagrał dobry mecz. Podstawowy element, który moim zdaniem zadecyduje o sukcesie Słowaka to return. Klizan dobrze returnuje. Pilka nie jest plaska jak lubi JJ, ale liftowana, głeboka z lekkim kozlem. Plus lewa reka i robi sie nieciekawie. Szykuje sie rowny mecz, ale JJ polegnie za sprawa solidnosci Slowaka. Chlodna glowa tez JJ nie pomoze. On wie ze w szatni czeka spanikowany Olowek ktorego presja przerosnie. Dlatego obstawiam wersje pesymistyczna. Jak ktos moze to proponuje typ ze obaj Polacy jutro przegraja...
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
KLIZAN 2.10✅

Nie daję szans Jurkowi. Klizan to profesor na tle młodego i gniewnego smarkacza. Jerzego wystarczy że parę razy zawiedzie serwis i praktycznie zawał i nerwówka. klizan jest poukładanyi regularny plus lewa rączka...Jerzy nie jest zdrowy, gra szarpanine i przepadnie z kretesem...

Ołówek albo przejdzie do historii Polskiego tenisa albo na wieki zostanie opluwany...Trzymam za ołówka ale będzie cholernie ciężko. Gombos w/g mnie
jest ciekawszym zawodnikiem.

Bravo polsk itenis - czekamy na losowanie....moze Szwajcaria z Ferdkiem w Spodku...nie mam nic przeciwko ????
Andre@


@ tenis w Azji jak zawsze mnie irytuje, pewnie Radwańska znowu odzyska wigor...bo całe WTA już ledwo żyje, mowa o paniach ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Nie róbcie już z tego Klizana jakiegoś &quot;profesora&quot; tenisa! Przecież Klizan to jeden z większych &quot;czajników&quot; w ATP, który owszem potrafi zagrać kapitalnie, ale również niejednokrotnie udowadniał ze mocnej psychiki to on nie ma i gładko przegrywał mecze... Janowicz zresztą też nie należy do tych poukładanych psychicznie, ale wg mnie nawierzchnia mocno faworyzuje dziś Jurka. Jakby grali na mączce to owszem można byłoby myśleć z graniem w kierunku Słowaka, ale na hardzie to Jurek słusznie jest tutaj faworytem. Klizan często obiega swój backhand ale przy mocnych crosscourtach Janowicza może na to nie mieć czasu... Zwykle Jurek w ważnych meczach w kadrze zawodził - dziś pojawia się ogromna szansa na rehabilitacje i moim zdaniem Janowicz podoła i rozstrzygnie konfrontację z Słowacją na naszą stronę ????
Jerzy Janowicz vs Martin Klizan
KURS: 1.80
ÓNIBET
@edit
kolejny zawód Janowicza w kadrze ????
zarówno postawa jak i gra w tym meczu tragiczna!! on jest jednak niereformowalny...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Federer-De Bakker
Faworyt w tym meczu tylko jeden.Jak dotąd grali ze sobą trzy razy i jak można się domyśleć wszytskie mecze pewnie wygrał Federer.Ranga Davis Cup to nie to samo co turnieje Grand Slam ale Roger nie będzie chciał się tu długo męczyć a jak najszybciej zakończyć mecz najpewniej 3:0.Jako że kurs na to jest zbyt mały,gram że w meczu nie będzie tie breaka.

Moja propozycja:
Tie break w meczu-NIE @1.5 bet365✅
 
B 14

bartek0386h

Użytkownik
Janowicz-Klizan 1,75 Otobet 0:3
Najpierw chcialem sie podzielic spostrzeżeniami z poprzednich trzech meczów gdyż mialem okazje je ogladac na żywo w gdyni,
Klizan-Przysieżny - Na początku ołówek nie radzil sobie z serwisem klizana ale to tylko dlatego przez prawie całego pierwszego seta stal dosc blisko lini przy returnie. Klizan dostawał wtedy mase łatwych piłek i nie bylo szans na załapanie sie na breaka. W kolejnych setach stal dalej od lini i zaczela ta gra wygladac lepiej przy serwisach klizana. Niestety początki setów mial nieudane i potem klizan trzymal swój serwis. Co do samej gry Michał grał troche za pasywnie, czeste slajsy z bh nie robily krzywdy Słowakowi, inne uderzenia z bh były dośc lekkie, za brakło mocnych dokładnych uderzen z fh, bardziej agresywnej gry, serwis nie pomagał za bardzo, ogolnie wystep Michała oceniam na 3 (w skali szkolnej)
Janowicz-Gombos - serwis Janowicza robił wrazeni był serwisy ktore zblizały sie do 240 km/h jak wszedł nie było co zbierac, byly tez serwisy lżejsze na cialo co też przynosiło pkt. Ogolnie JJ wygladał solidnie, skoncentrowany, solidny, dobrze sie go ogladało. Gombos mnie pozytywnie zaskoczył, mocne uderzenia z fh i bh i co najwazniejsze glebokie. Serwis tez na plus, moc podobna do klizana. Janowicze nie mial łatwo, w trzecim secie nie wykorzystał 2 piłek meczowych i prowadzenia 5:3, w tb ostatnia akca byla genialna w wykonaniu gombosa i to on wygral tego seta.
Czwarty set bardzo dobry w wykonaniu JJ. Szybkie przelamanie, kontrolowanie i powtóren przełamanie co przypieczetowalo jego wygrana.
Male spostrzezenie w grze Janowicza: Przy pierwszym serwisie Gombosa stal blisko lini, zaś przy drugim odsuwal sie z dobre 3 m za linie ????
Ocena gry JJ 4
Kubot/Matkowski - Matkowski ciągnał gre, nie da sie ukryc ze zagral lepiej niz Kubot. Dobre returny, bardzo dobry serwis, przyjemnie sie go ogladalo, mogłby troche schudnąc bylby jeszcze lepszy ???? . Kubot duzo returnów w siatke albo za linie, serwis lekko mowiac słaby, najslabszy w calej kadrze Polski. Plus dla Kubota ze sie nie myił przy siatce w waznych momentach. Mialem wrazenie ze nie moze wejsc w mecz, wymiany były krótkie, byl gemy gdzie raz uderzył piłke i to wszystko. Gdyby Martin byl lepszy to moze mecz bylby bardziej zaciety, a tak to mecz pod absolutna kontrolą Polaków.
Matkowski - 5
Kubot -3
Co do typu to w sumie analiza ukryta w tekscie powyzej.
Jak sie nie zagotuje to powinien to wygrać. Skutecznosc serwisu bedze odgrywala duża rolę. Mysle ze to jest wieksza szansa Polaków niz w meczu Gombos-Przysiezny.
Jezeli dojdzie do decydujacego meczu to niestety uazam ze Gombos ten mecz ogarnie. Janowicza i Gombosa stał na wyzszym poziomie niz wczesniejszy mecz. Gra była szybszai dokładniejsza dlatego tez uwazam ze to Janowicz musi zapewnić nam awans.
Janowicz zawodzi. Nie widzialem meczu, albo zagrał tak słabo albo kolano sie odezwało. Na razie Michał ładnie, jednak mecz meczowi nierówny, oby Ołówek to wygrał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Przysiezny-Gombos 1 @1.9
Klizan ze swoja dyspozyjca to obecnie za wysokie progi na polskich tenisistow. Patrzac z perspektywy dzisiejszego wyniku Klizana z Janowiczem to wynik Przysieznego z Klizanem nie jest taki zły. Michal Przysiezny jest bardziej utytulowanym zawodnikiem niz Norbert Gombos. Polak byl 3 z 4 szlemow w 2 rundzie, polfinale turnieju ATP 250 czy notowal wygrane nad takimi zaowdnikami jak Tsonga. Wszystko rozbije sie o forme. Gombos lepiej silowo wyglada, ale Slowak czesto im dluzej trwa mecz tym bardziej przygasa i strona mentalna tez raczej nie jest jego najsilniesza, wiec typuje ze Przysiezny wygra na dystansie i ten warunek wygrania 3 setow to akurat dobre rozwiazanie dla reprezentacji Polski.
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Wiem, że jest po meczu ale pisałem to nie raz...Jak w końcu zrozumiecie, że nie typuje się pod narodowość to może przestaniecie przegrywać swoje pieniądze (piszę do tych co ciągle stawiają na Janowicza) :] Pewnie gdyby Janowicz byłby np. Austriakiem to ludzie nie stawialiby na niego ale,że Polak to oczywiście trzeba postawić, nigdy tego nie zrozumiem.

Patrzac z perspektywy dzisiejszego wyniku Klizana z Janowiczem to wynik Przysieznego z Klizanem nie jest taki zły. Michal Przysiezny jest bardziej utytulowanym zawodnikiem niz Norbert Gombos
No i co z tego, że jest bardziej utytułowanym tenisistą? Można porównać to do Nadala, też gra w tym sezonie z 99% gorszymi tenisistami od siebie, a i tak dostaje baty od wielu i z Przysiężnym jest podobnie. Michaś jest bardziej &quot;utytułowanym&quot; graczem ale sezon ma tragiczny. Forma, forma i jeszcze raz forma....Przysiężny jest w tym roku w tragicznej formie i na pewno value jest na Gombosa. Ja nic nie stawiam w tych śmiesznych rozgrywkach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Goffin (-2,5 seta) vs Edmund @1,89 óni ⛔⛔ 3:6 pierwszy set,a była szansa na 0:6 ???? nie za bardzo wiem czy mam się z niego śmiać czy się wkurzac na taką patologie ????

Fajnie,że Edmund ostatnio trochę pograł na mączce i zrobił fajne wyniki w czelkach,ale z tuzami to on tam nie grał. Właśnie tymi niezlymi występami wywalczył powołanie na ten finał i wygryzienie Warda w pierwszym meczu. Berloq czy Zebellos to najlepsze nazeiska ktore pokonał młody Brytyjczyk. Goffin przy jego poprzednich rywalach to poziom światowy. Nie ma opcji,że Goffin tego nie wygra,ale ja ide dalej i sądzę,że nie odda Brytyjczykowi nawet seta. Belgowie faworytem nie są,ale na dobra sprawe debel tu będzie kluczowy i ja bym nie dawał wygranej w ciemno Brytyjczykom.
Goffin mega solidny i jeśli spojrzy się na jego wyniki to naprawdę rzadko przegrywa ze słabszymi. Ostatnio porażki z Murrayem, Federerem, Isnerem, Fogiem czy Djokovicem wstydu nie przynoszą. Goffin jest uniwersalny i żadna nawierzchnia nie jest mu straszna. Gra długie wymiany,ale jak ustawi sobie piłkę to potrafi zaatakować i efektownie skończyć. Wiadomo,że w wymianach to on będzie rządzić,więc Edmund na pewno będzie chciał skracać wymiany i z pewnością będzie grał ryzykowne. W tym roku najlepszy wynik na mączce to finał w Gstadd. We wrześniowych meczach Davis Cup nie oddał seta,ani Seli,ani Delbonisowi.
Edmund zawodnik dosyć perspektywiczny,ale na razie poziom czeledzerowy i właśnie tam spędził cały rok. Wygrane 2 turnieje na twardym i ostatnio jeden na mączce. Drugą runda Rolanda Garrosa też można uznać jako sukces. Poza tym bardzo nierówna gra. Zdarzały się głupie porażki w pierwszych rundach ze słabszymi graczami.
Edmund ma dosyć solidny serwis,ale nie jest to broń która sieje totalne spustoszenie,gdyż często nie trafia pierwszym co będzie dla Goffin wodą na młyn. Oprócz tego mocny FH. Ostatnio pograł trochę na mączce co mu na pewno pomoże,ale uważam,że to za mało. Wątpie, żeby Goffin chciał to przedłużać i jestem zdania,że w każdym secie będziemy oglądac przełamania na korzyść Belga (sam pewnie też się chociaż z raz połamie znając jego :p ).
Kurs może nie powala,ale uważam,że jest wystawiony dobrze. 1,8/1,9 warto pograć ,bo jak Belg wyjdzie od początku skoncentrowany to powinien zmieść z kortu debiutującego w pucharze Davisa Edmunda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Goffin - Edmund under 32.5 @ 1,93 marathon ⛔ Goffę był przetragiczny przez 2 pierwsze sety i gdyby nie pomoc Edmunda w 3. kiedy zaczął strzelać &quot;na raz&quot; to skończyłoby się to gładkim wp....olem

Ja tu widzę, podobnie jak Kolega powyżej pewne zwycięstwo Belga w trzech setach. Kyle to zdolny chłop, ale nie ta półka, żeby ograć Davida i to jeszcze w meczu o takim ciężarze gatunkowym. Na 3-0 jest niższy kurs więc pobieram under 32,5. Nie wydaje mi się, żeby Edmund doprowadził do tiebreaka w którymkolwiek z setów, a jeśli nawet, to jeden wyżej wygrany set przez Goffin pokryje linię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom