>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Davisa 2016

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Cilic M. - Delbonis F.
Cilic M. -2,5 seta ::: 1,72 ::: 1/3 Pinek ⛔
H2H 2:0, oba mecze zostały rozegrane na mączce i Cilic je wygrał bardzo pewnie. Spotkali się nawet w tym roku w szwajcarskiej Genewie, pewne 2:0. Teraz gramy w bałkańskim kotle i myślę, że kluczowym meczem będzie tutaj spotkanie Cilica z JMDP, ale o tym później, o ile dojdzie do takiego meczu, bo w Davis Cup różnie bywa.
Jest to finał więc nie ma mowy o jakimś odpuszczaniu, choć o &quot;chorwackich fixach&quot; nie jeden doświadczony typer zapewne słyszał nie raz.
Delbonis od wielu lat był zawodnikiem typowym pod korty ziemne, jednak w tym roku kilka razy zaszokował, między innymi na Indian Wells pokonał samego Murraya, ale Szkot miał wtedy głowę zupełnie gdzie indziej, z tego co pamiętam urodziło mu się dziecko.
Co by nie mówić to Delbonis coś tam powalczył ostatnio na kortach szybkich, ale Cilic miał o wiele lepszą końcówkę sezonu. Moim zdaniem kursy są tutaj wystawione prawidłowo i jeden set to będzie max dla Argentyńczyka, ale na to nie liczę tym razem.
Wynik: 6:3 7:5 3:6 1:6 6:2
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Cilic M. - Del Potro J.
Del Potro J. ::: 1,56 ::: 2/3 Pinek ✅
H2H 2:8 z lat 2009-2013 więc dość dawno. Jednak JMDP wrócił w tym sezonie po długiej przerwie i to z całkiem dobrym rezultatem. Raz to, że doszedł do samego finału podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio (pokonał po drodze Djokovica czy Nadala), a dwa to finał Davis Cup. Facet reprezentując swoje biało-niebieskie barwy gra fenomenalnie, gra jak natchniony papieską argentyńską mocą. We wrześniu po 5 setach pokonał w Wielkiej Brytanii samego Andiego Murraya więc to o czymś świadczy.
Cilic jak już pisałem nie raz to facet dwóch turniejów, pamiętnego US Open które wygrał dość sensacyjnie i w tym roku wygrał znowu nieoczekiwanie finał Masters w Cincinnati pokonując 2:0 Murraya. Poza tymi wynikami zdarzają mu się wpadki. W ostatnim czasie pokonał Djokovica z którym miał H2H 0:14 w plecy, a później przegrywa z Isnerem z którym zawsze dobrze mu się grało H2H 6:0. Na ATP WTF w Londynie turnieju kończącym sezon pokonał tylko Nishikoriego po 3 setach który był już pewny awansu do fazy pucharowej.
Szokuje na pewno wynik z piątkowego meczu gdzie Cilic rozegrał 5 setówkę z Delbonisem, a skoro tak długo grał z &quot;Fryderykiem&quot; to z JMDP moim zdaniem będzie na straconej pozycji. To przeciwnik o 1-2 klasy wyżej niż leworęczny Delbonis. H2H również wskazuje na to, że Argentyńczyk ma sposób na Cilica.
Wynik: 7:6(4) 6:2 5:7 4:6 3:6
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Karlovic-Delbonis 2 @3.0 &lt;spodziewalem sie duzo trudniejszego meczu, ale protestowac nie bede&gt; &lt;Argentyna po raz 1-szy w historii&gt;
No to sprobujemy i tak. Del Potro doprowadzil do piatego spotkania, wycagajac mecz z 0:2 na 3:2. Delbonis jest niedoceniany, kiedys kojarzono go tylko z ceglana nawierzchnia, ale on gral bardzo dobrze w tym sezonei na Indian Wells czy Miami. Tutaj jest final Davis Cupu. Sadze, ze tych skladow nie zmienia, chociaz Argentynczycy maja tam jeszcze Leonardo Mayera. Nawet w przypadku zmian jest opcja &quot;live&quot;. Tutaj bedzie mecz w okolo tie-breakow krazyc najprawdopodobniej. Karlovic zaserwuje wiele asow, ale z czasem ten serwis u Ivo generuje coraz wiecej podwojnych bledow i dziwnych zagran, jezeli mecz dlugo trwa. Presja tutaj jest. Na pewno pojawi sie jakis tie-break i to pewnei nie jeden, wiec wiele bedzie zalezec od wykorzystywania swoich szans. Argentynczycy gonia ten Puchar Davisa juz 10 lat. Zagrali trzykrotnie w finale i trzy razy polegli. Najblizej byli w 2008 roku, gdy Argentyna grala w skladzie z Nalbandianem i del Potro przeciwko Hiszpanii, gdzie w sumie tylko David Ferrer byl w skladzie. Wtedy Argentynczycy byli duzym faworytem w swojej hali, a przegrali. Wtedy kluczem Hiszpanow do wygranej okazala sie porazka del Potro z Feliciano Lopezem, co pozniej doprowadzilo do dlugoletniego konfliktu w reprezentacji Argentyny miedzy dwoma najlepszymi argentynskimi tenisistami ostatnich lat. Dzis faworytem jest niby Chorwacja przed decydujacym meczem, wiec moze tym razem padnie niespodzianka i wygraja Argentynczycy. Kurs jest w koncu bardzo duzy, wiec probuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Argentyna po raz pierwszy!


DelPo nie zawiódł i wielkie brawa dla niego. Mam nadzieje, że to piękny początek przed wspaniałym dla niego sezonem 2017. Krytykować Cilica też nie zamierzam, bo to był dla niego dobry rok. Niemniej, takie spotkania jak z Delbonisem to się zamyka w trzech i zachowuje więcej sił na kolejne dni.

Zgodziłem się z tym co napisał @Hank, jakoby wystawienie Corica było słabym pomysłem. Dodatkowo po tym, co zagrał Karlovic w meczu decydującym, to można było sobie uświadomić brak drugiego singlisty na poziomie w tej reprezentacji. Aż szkoda, że nie było do dyspozycji w grze pojedynczej starego Dodiga.

Wielkie brawa oczywiście dla Delbonisa, który wymęczył lidera gospodarzy i lekką ręką rozniósł Karlovica. To wielki moment dla tego zawodnika, który w tych warunkach gry był skazywany na - może nie pożarcie - ale lekkie zjedzenie przez Chorwatów.

 
H 902

hank

Użytkownik
Z tego co znalazłem w internetach, to Coric ma przechodzić jakąś operację i w jego miejsce poproszono o powrót Ivo. W rozpisce niby Borna był, ale widział go ktoś w boksie Chorwatów? bo szczerze mówiąc nie przyglądałem się.
Karlovica mi trochę szkoda, bo za taki występ spadnie w kraju na niego fala krytyki, ale fajnie że Del Potro wygrał. Ogólnie Juan potrafi natchnąć kolegów do wielkich występów, Pella i Leo z Wyspiarzami, wczoraj Delbonis, a sezon singlowy dla nich słaby (może poza Delbonisem, który coś tam pamiętam wygrał, chyba w jakimś Maroku).
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Z tego co znalazłem w internetach, to Coric ma przechodzić jakąś operację i w jego miejsce poproszono o powrót Ivo.
To by się zgadzało. On miał operacje 2 miesiące temu po której skreczował na US Open z Lopezem i dostał szybkie baty w Zagrzebiu od Gaske. Nawet gdyby zagrał, prawdopodobnie dałby się sprać podobnie jak Ivo.
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
Coric jezeli przeszedl operacje to chodzi o kolano (z tego powodu byl krecz w US Open), a wiec jezeli jest 2 miesiace po zabiegu to on nie jest nawet w rytmie treningowym, o meczowym nie wspominajac. Dobra decyzja bylo pominiecie go przy wyborze drugiego singlisty.

Jedno ujecie, a wyraza niesamowicie duzo.



Sluzbista Maciej musial sie wtracic, wiec pewnie zdjecie nie dotrze do tylu ludzi, do ilu powinno. Szkoda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom