>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Federacji 2010

Status
Zamknięty.
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Polska - Belgia @ 1.80 ⛔ 2:3
A tutaj typ która drużyna wygra pojedynek, a pozostały trzy spotkania Domachowskiej z Flipkens, Radwańskiej z Wickmayer i naszych deblistek gdzie to musi być punkt do meczu w tym wypadku więc szanse by przypieczętować mecz mamy aż dwie Radwańska i Domachowska, Agnieszka z Wickmayer jeszcze nigdy nie grała, a Marta z Flipkens parę ładnych lat temu i przegrała ale dzisiaj te H2H są mniej ważne. Doping w Bydgoszczy jest na dosyć dobrym poziomie to może pomóc. Trzeba wygrać w singlu na pewno jedno spotkanie i mecz o zwycięstwo będzie w rękach naszych deblistek gdzie zagrają z zawodniczkami które są jak dla mnie ogórkami w singla jak i debla. Dzisiaj większą szansę na zwycięstwo daję Domachowskiej ale ona jak zwykle jak z każdym może uwikłać się w trzysetówke lub po serii świetnych zagrań, popaść w dno ale jednak z dziewczyną taką jak Flipkens szansa jest bardzo duża i liczę dzisiaj na jedno zwycięstwo w singlu i wtedy jestem pewien że nasze deblistki będą wiedziały co zrobić dalej.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Hell, nie wiesz jednej istotnej rzeczy. Przy stanie 2:2 na bank nie zagrają młode Belgijki w deblu. Na 15 minut przed startem meczu kapitan może zmienic zawodniczki bez żadnych problemów. I przy 2:2 na 100% zagra Filper z Wickmayer w deblu. Tyle że moim zdaniem będzie 3:1, więc wtedy w meczu o pietruszke zagrają nastolatki z kraju Beneluksu.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Włochy - Czechy @ 1.13 ✅ 5:0
Włoszki przed tą rywalizacją rozluźnione podchodzą osobiście bez presji. Flavia, Francesca, Roberta i Sara bardzo promieniują gdzie Czeszki aż takiego pokroju optymizmu nie pokładają. Ogólnie dla mnie tutaj zawodniczką która może powalczyć będzie jedynie Safarowa ale na mączce wszystkie atuty powinny pokazać Włoszki i awans do finału FC powinny zapewnić sobie jak najszybciej żeby dać pograć dead rubbery swoim koleżankom.
Ukraina - Australia @ 1.45 ✅ 0:5
Aktualnie wytoczone najmocniejsze składy obydwóch ekip może jedynie brak Kateryny Bondarenko lekko daje wyższość Aussie z Stosur, Molik, Stubbs i Rodionową. Pewnym punktem dla mnie jest tutaj Samantha w deblu jak narazie anonsowana jest z Stubbs które bez najmniejszych problemów powinny ograć i tutaj jednak nie wierzę by skład nie zmienił się i żeby Alona w deblu nie zagrała ale narazie maja zagrać z siostrami Kichenok które w deblu plasują się na około #200 miejsca. Najbardziej liczę właśnie na Sam w singlu w deblu w parze z Stubbs, ale może na jeden punkcik Rodionowej która zmieniła Alicie w drugich meczach i może jakoś powalczy z Aloną w pierwszym dniu czy z Korrytsewą w kolejnym. Kurs na awans przy takich wytoczonych działach z dalekiej Australii powinny wygrać cały pojedynek 3-2, 3-1.
AKO @ 1.64
 
danni 8

danni

Użytkownik
Bondarenko - Stosur 1,15
Clijsters - Kanepi 1,08
Pennetta - Safarova 1,17
Radwańska - Martinez Sanchez 1,23
Kurs całkowity - 1,79

Wybitnym znawcą tenisa nie jestem, ale uważam te typy za rozsądne i warte grania. 3 z 4 zawodniczek gra u siebie i to jest wielki + dla nich. Poza tym zawodniczki na które postawiłem, prezentują dużo wyższy poziom od swoich przeciwniczek. Jeżeli któryś z podanych przeze mnie typów nie wejdzie, będzie to spora niespodzianka. Dlatego uważam, że przy ako 1,8 warto zaryzykować.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Mattek/Huber-Dementieva/Makarova
typ: 1
2.31
Pinnacle
Analiza:
Dziś w deblowym spotkaniu ktore mzoe rozstrzygnac o awansie ktoregos z krajow usa badz rosji do finalu pucharu federacji debel amerykanski huber i mattek zagra z rosjankami dementieva i makarova . O ile nie bedzie zmian w skladach tak wlasnie bedzie wygladal debel ktory w moim odczuciu zadecyduje o zwyciestwie w pojedynku . Po I dniu jest 1-1 . Natomiast dziś dementieva gra z oudin , aktualnie prowadzi 4-3 i powinna sobie poradzic , natomiast mattek zagra z kudryatseva z ktora tez powinna wygrac , a wiec mielibysmy wtedy remis po 2 . Rosjanki przyjechaly we 3 a wiec za duzego pola do manewru nie maja . W ekipie ameyrkanskiej to mattek i huber sa chyba najlepszymi deblistkami . Huber przeciez jest jedna z najlepszych deblistek swiata , o ile nie najlepsza , natomiast mattek rowniez potrafi wygrywac turnieje deblowe . Dementieva natomiast zaledwie kilkakrotnie grala w debla , posiada bardzo slaby serwis i niezbyt dobrze gra przy siatce , do debla sie po prostu nie nadaje . Makarova jest zawodniczka bardzo nierowna . Taki kurs od bukmacherow to promocja i ja z niej korzystam .
 
K 0

kefas2

Użytkownik
Dementieva natomiast zaledwie kilkakrotnie grala w debla
Dementieva w rankingu deblowym zajmowala swego czasu 5 lokate. Wiec informacja ta nie jest prawdziwa. Mimo wszystko uwazam, ze tym ma szanse wejsc, czegolnie na to, ze Oudin postawila Dementievej poprzczke naprawde wysoko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom