>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Francji 2017 / Puchar Ligi francuskiej 2017

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Jak to w zwyczaju francuskie drużyny wracają do rywalizacji w rozgrywkach z początkiem stycznie nie mniej nie są to rozgrywki Ligue 1 czy Ligue 2, a puchar Francji.Nie inaczej jest jest na początku 2017.

Temat będzie zbiorczy dla Pucharu Francji i Pucharu ligi francuskiej, który też jest rozgrywany w okolicach przyszłego tygodnia.

Na razie wrzucam tylko rozpiskę z livesports ponieważ nie ma na wszystko kursów.Przed nami 1/32 finału.



 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Jak to w zwyczaju francuskie drużyny wracają do rywalizacji w rozgrywkach z początkiem stycznie nie mniej nie są to rozgrywki Ligue 1 czy Ligue 2, a puchar Francji.Nie inaczej jest jest na początku 2017.
Temat będzie zbiorczy dla Pucharu Francji i Pucharu ligi francuskiej, który też jest rozgrywany w okolicach przyszłego tygodnia.
Na razie wrzucam tylko rozpiskę z livesports ponieważ nie ma na wszystko kursów.Przed nami 1/32 finału.

Hmm pary tego pucharu takie sobie :p
Nie wiem jak pojedynki zespołów z tych naprawdę niższych lig pomiędzy sobą bo aż tak się na nich nie znam ale 4 pojedynki jak dla mnie zapowiadają się ciekawie a mianowicie:
-Istres-Consolat
-Chateauroux-Pau
-Grenoble-Frejus
-Le Poire Sur Vie-Viry
ale jak wiadomo w Pucharze Francji jak zawsze i co roku pewnie jakieś niespodzianki będą np w meczu Lorient-Nice może się to zdarzyć.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Pary są rożne bo grają drużyny nieznane, z małych miasteczek z drużynami z L2 (jak Niort,Reims,Brest) i tu bym upatrywał niespodzianek, a i są pary gdzie gra solidna drużyna L2 - Lens z Metz czy też tak jak mówisz pojedynki drużyn z Ligue 1.

Później się przyjrzę, poczytam to może uda się coś wybrać.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
W Piątek przed nami pierwsze starcia ????


Kursy zapożyczone z Winmasters
Sporo spotkań, wiele drużyn mało znanych jednak dla nas typerów nie ma rzeczy nie możliwych ;), Liczę na waszą aktywność a szczególnie Qoziego ;)
 
D 7,4K

damianex1

Użytkownik
W tvp sport. Monaco spoko skład. AC ajaccio chyba nie do końca podstawowy a ławka to dramat. 2 gości którzy w ogóle cokolwiek grali. Francuzi trochę się spinaja na ten puchar bo to setna rocznica pucharu Francji. Ja gram wysokie handi na Monaco
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Od razu uprzedzam ze ciężko mi oglądać mecze drożyn amatorskich.Zapewne większość z Was wie, ze Puchar Francji to drużyny często amatorskie, z niższych lig (CFA), których życiowa szansa jest pokazanie się własnie w tych rozgrywkach.Moje typy bazują głownie na obserwacji teoretycznie lepszych rywali i szukanie u nich problemow, a z drugiej strony patrzenie na motywacje ekipy własnie niefaworyzowanej. Wczorajsze wyniki mówią ze nie wszystko jest jasne w parach gdzie graja drużyny z trzeciego czy tez regionalnego poziomu rozgrywek – odpadło Laval i Ajaccio, a Monaco wygrało tylko jedna bramka.

Blagnac – Niort 1X - 3,75⛔

Blagnac to jakaś wioska pod Tuluza, jest tam lotnisko.W poprzedniej rundzie udało im się pokonać tez drużynę z Ligue 2 – Red Star.Ciezko mi znaleźć informacje czy oni graja w jakiejkolwiek lidze bo ich historia rozgrywek (tak graja, znalazłem – graja w regionalnej dywizji Midi-Pyreenes (są na czele), ich celem jest awans na szczebel centralny, pól profesjonalny). kończy sie w czerwcu zeszłego roku w każdym razie ostatnie dwa mecze w Coupe du France to zwyciestwa i to własnie z Red Star gdzie nie stracili bramki.Blagnac to drożyna amatorska, ale przy okazji tego meczu widać u nich ogromne zainteresowanie tym meczem i przygotowania prowadza już od dobrych kilku dni – polecam przejrzeć ich facebooka gdzie timeline jest zasypany informacjami, można tez przeczytać dwa fajne wywiady – z trenerem i dyrektorem sportowym (hehe, na poziomie amatorskim DS ???? ), wrzucę tylko kawałek :

Vous avez retrouvé vos joueurs la semaine dernière, comment vous les sentez ? Confiants ? Motivés ?

Motivés encore heureux. S&#39;ils ne le sont pas pour ce genre de matches, ils ne le seront jamais. On les sent aussi intéressés par ce qu&#39;on essaie de mettre en place. Les messages passent bien. Je ne fais que leur répéter que le mérite leur revient jusque-là et qu&#39;ils doivent appréhender la suite de la même manière. À savoir ne pas se prendre la tête, comme pour un match de Championnat.
Coach mówi, ze są szczęśliwi i zmotywowani, nie trzeba w zasadzie motywować do takich spotkań. Mowi zawodnikom, ze zasłużyli na to gdzie są.

Zas dyrektor sportowy dodaje :

C’est une énorme joie et un événement pour tout le club. La barre est très haute mais nous espérons être le premier club de DH de la région à atteindre les 16e de finale, explique Didier Salles, le directeur sportif de Blagnac

La Coupe représente des moments uniques. C’est du bonus pour nous car il ne faut pas oublier notre objectif principal de la saison : la montée en CFA2
Niesamowita radość i wydarzenie szczególne dla całego klubu – poprzeczka jest zawieszona wysoko, ale chcemy być pierwsi, którzy awansują z dywizji DH.Puchar daje nam wyjątkowe momenty, ale naszym celem jest awans do CFA2.Ich marzeniem jest trafienie Toulouse w dalszej fazie rozgrywek.


Niort to ekipa ze srodka tabeli Liguue2, zawsze ich pamiętam z dość przeciętnej gry i raczej rzadko mnie zaskakiwali pozytywnie.Koncowka roku tez dość przeciętna, 4 ostatnie spotkania bez zwyciestwa. Goscie również mówiąc o dobrym starcie w nowym roku, przygotowują się do rozgrywek od tygodnia kiedy to pracowali nad kondycja aby byc gotowym do startu rozgrywek ligowych.Niort zdaje sobie sprawę z siły rywala, ich miejsce w lidze oraz dojście do 1/32 CdF to nie przypadek i beda musieli byc zdeterminowani.
W Niort braknie na pewno stopera Sansa (10/0), bocznego obroncy Brisona (7/0, kiedys ASSE),kapitana Roye (19/3+5) oraz pomocnika Lamkala (10/1).

Podsumowując mój wywód i argumentując typ – nie chce mówić ze Niort zlekceważy przeciwnika, ale po prostu w podświadomości to jest, ze grasz ze słabszym rywalem, a po gospodarzach widać te motywacje jak to jest w tych rozgrywkach a i patrząc na to jak graja to coś tam kopnąć potrafią. Kurs niezły, remis są w stanie wyciągnąć.


----------------------------

Czytałem też co nieco o Sarreguemines oraz Luneville bo tam upatrywałbym też jakiejś niespodzianki, ale nie chce mi się pisać ponieważ dziś rano dopiero się okaże czy mecze się odbędą - we Francji też mrozy i boiska niekoniecznie będą gotowe.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Francja puchar kigi
Godz: 10.01.2017 21:00
Spotkanie: Sochaux - Monaco
Typ:Monaco -1.5
Kurs:3.20
Buk: bet365
Analiza:
Nie ma co się oszukiwać, ze to co stworzyl Jardil w Monaco to mistrzostwo świata. Portugalski trener stworzył swietny, ofensywny zespół, na miare nie francuskiej, a raczej hiszpańskiej ligi. I co najważniejsze zespol nie tylko ładnie gra, ale tez wygrywa. Stad swietna jesień w ich wykonaniu - drugie miejsce w lidze (przed PSG), w pucharze Francji sa w kolejnej rundzie, wygrali swoja grupę w lidze mistrzów. Dziś udają się do drugoligowca z Sochaux i oczywiście sie faworytem. Moim zdaniem nie powinni zawieść, bo skład zespołu z Monaco jest zbliżony do optymalnego. Moim zdaniem Monaco powinno dzis pewnie zameldować się w kolejnej rundzie pucharu ligi
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
✅ Bordeaux vs Guingamp 1 @1.83
Dzisiaj w stronę gospodarzy.
Mimo, iż ostatnie wyniki gości robią wrażenie - ogranie PSG w lidze 2:1, wyeliminowanie Lyonu z Pucharu 2:2 (awans po karnych) to pobieram typ na Bordo.
Głównym powodem jest H2H drużyn. Pokazuje ono stanowczo, że &quot;Gęgą&quot; nie najlepiej czuje sie na stadionie &quot;Bordo&quot;. 10 spotkań miedzy tymi drużynami i tylko jedna wygrana dzisiejszych gości, 2 remisy (w tym jeden w towarzyskim spotakniu więc mało istotny) i aż 7 wygranych gospodarzy. Puchar jak to puchar, rządzi sie swoimi prawami. Jednak myślę, że warto w nim zagrać na 100%. Powalczyć w finale z PSG (bo Ci raczej powinni tam dojść). Guingamp awansowało do tej fazy rozgrywej po męczarniach z drużyna Bastii - 2:1 po karnych. Bordeaux awansowało ogrywając Chateauroux 2:0. Widać kto bardziej zasługuje na występ w półfinale ???? Guingamp to drużyna własnego podwórka, lubiąca remisować. Dzisiaj cięzki wyjazd, do drużyny która u siebie ogrywa ich co roku praktycznie. Zatem pobieram i czekam na wynik.
Dodatkowo:
DW: 1:0 Bordeaux @6 (za drobne)
E:
Trochę postrzelali. 3:2 wynik niczego sobie. Ważne że ✅ Bordeaux na swym boisku dalej ma patent na przyjezdnych ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Francja - Puchar Francji
Godzina: 18:30
Spotkanie: U.S. Fleury - Stade Brestois 29
Typ: 2
Kurs: 1,62
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Trochę mnie tutaj zdziwił tak wysoki kurs na Brest, który jest liderem Ligue 2 a do tego na wyjazdach w swojej lidze gra najlepiej ze wszystkich notując jak narazie 5 zwycięstw, 4 remisy i 1 porażkę. Ich dzisiejszy rywal gra 2 szczeble niżej w odpowiedniku 4 ligi i tam w swej grupie w tabeli jest narazie w środku stawki na 7 miejscu notując u siebie 4 zwycięstwa i 2 remisy. Dzisiaj myślę, że będzie musiał uznać wyższość rywala z drugiej ligi, który przyjeżdża tutaj dość mocnym składem. W zespole gości nie wystąpią jedynie obrońca Coeff (18 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnicy najlepszy strzelec w zespole Maupay (19 występów w tym sezonie, 10 goli na koncie) i Labidi (16 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie). Napewno to, że nie zagra dzisiaj ich najlepszy strzelec jest sporym osłabieniem ale grają przecież z zespołem, który gra o dwie ligi niżej a do tego jest tam w środku stawki. Reszta podstawowych piłkarzy w drużynie Brest jest i myślę, że spokojnie sobie tutaj poradzą. Nie mam informacji o absencjach w zespole gospodarzy ale z takimi zawodnikami jakich wziął trener gości na to spotkanie to nawet jeżeli drużyna Fleury zagra swoim najmocniejszym składem to nie powinna mieć tutaj nic do powiedzenia.
⛔ 2-0
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja - Puchar
Godzina: 21:05
Spotkanie: Marsylia - Monaco
Typ: Obie strzelą + powyżej 2,5
Kurs: 1,75
Bukmacher: Sporingbet
Analiza:
Kurs nie za wysoki ale szansa bardzo duża aby typ był na plus. Przed nami 1.8 finału Pucharu Francji, mecz na szczycie pomiędzy Marsylią a Monaco (bez Glika).
Obie ekipy potrafią strzelać dużo bramek w meczach tracąc przy tym także sporo, Monaco jest drużyną we Francji, która strzela najwięcej bramek ba... Jest najskuteczniejsza w Europie. Strzeliła do tej pory aż 78 bramek, dla porównania Real 60 Barca 65 bramek. W lidze mistrzów Monaco przegrał ostatnio z Manchesterem City 3:5.
Marsylia ostatnio rozbita przez drużynę z Paryża aż 1:5 lecz pomimo tej porazki, potrafią grać u siebie, na 10 spotkań 7 zwycięstw 1 remis i 2 porażki tylko z PSG 1:5 i z Monaco 1:4.
Jest to mecz na szczycie dlatego wątpię aby trenerzy obu ekip wstawiły na ten mecz rezerwy, być może bedą 2-3 zmiany w drużynie nic więcej.
Stawiam w tym meczu na minimum 3 gole i bramki z obu stron.
Powodzenia.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
PSG - Monaco typ: Monaco strzeli @1.69 Unibet

Dobry kurs na to, że Monaco zdobędzie jutro gola. Siła i moc w ofensywie jest i uważam, że duża szansa na gola nawet na trudnym terenie jakim jest Paryż. Więcej nie ma co pisać.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dobry kurs na to, że Monaco zdobędzie jutro gola. Siła i moc w ofensywie jest i uważam, że duża szansa na gola nawet na trudnym terenie jakim jest Paryż. Więcej nie ma co pisać.
A ja myślę, że będzie ciężko o gola.
Jardim wywiesił białą flagę... Do Paryża kompletne rezerwy! Z hitu zrobił się kit eh
kadra Monaco:
De Sanctis, Subasic, Sy - Diallo, Jorge, Raggi, Touré, Dabila, Mbae - Dirar, N’Doram, Silva, Bongiovanni, Beaulieu, Muyumba, Tirard, Antonucci - Cardona, Germain, Andzouana.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
A ja myślę, że będzie ciężko o gola.

Jardim wywiesił białą flagę... Do Paryża kompletne rezerwy! Z hitu zrobił się kit eh

kadra Monaco:

De Sanctis, Subasic, Sy - Diallo, Jorge, Raggi, Touré, Dabila, Mbae - Dirar, N’Doram, Silva, Bongiovanni, Beaulieu, Muyumba, Tirard, Antonucci - Cardona, Germain, Andzouana.
No to Monaco skupia sie teraz na LM. Przy takich rezerwach nie ma co sie pchac w gosci ;)
 
J 316

jarekrk

Użytkownik
No i nie zapominajmy o lidzę, bo jednak tylko 5 meczów im zostało a śmiało mają jeden margines błędu jeszcze, w tym nikogo już ciężkiego, więc chyba spokojnie seria zwycięstw o kolejne mecze powinna wzrosnąć, a Jardim wspominał zawsze, że LM to piękna bajka ale L1 to dla nich priorytet.
Szkoda, że za wcześniej pospieszyłem się z zakładem bo właśnie dziś rano na bramke Monaco pograłem, a tu jeśli PSG wyjdzie pierwszym składem handi na nich można ładować, bo co im zostało?
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
No i nie zapominajmy o lidzę, bo jednak tylko 5 meczów im zostało a śmiało mają jeden margines błędu jeszcze, w tym nikogo już ciężkiego, więc chyba spokojnie seria zwycięstw o kolejne mecze powinna wzrosnąć, a Jardim wspominał zawsze, że LM to piękna bajka ale L1 to dla nich priorytet.
Szkoda, że za wcześniej pospieszyłem się z zakładem bo właśnie dziś rano na bramke Monaco pograłem, a tu jeśli PSG wyjdzie pierwszym składem handi na nich można ładować, bo co im zostało?
ej to tylko sport brama bedzie
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Chyba się pośpieszyłem, spodziewałem się rotacji, ale myślałem że podstawowe &quot;napadziory&quot; chociaż na łąwie zasiądą i wejdą.... no nic, zobaczymy wieczorem. Kurs rośnie delikatnie.
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
W regulaminie pucharu Francji jest zapis, ze trener musi wystawić co najmniej siedmiu zawodników, którzy wystąpili w jednym z dwóch ostatnich spotkań. Tak sobie analizuje kadrę na mecz i wychodzi mi że musi zagrać na pewno Fabinho (robson chyba omyłkowo go pominął), Silva, Dirar, Raggi, Toure, bramkarz Subasic i napastnik Germain. I to nie są jakieś wielkie rezerwy. Oczywisci najgorzej ma się pozycja środkowych obrońców. I to raczej PSG wykorzysta. Natomiast myślę, że Monaco nie ma nic do stracenia. Nie mają żadnej presji wyniku. Uda się to się uda, nie to nie. W ekipie Monaco atmosfera jest wyśmienita, nawet rezerwowi mają świetne nastroje więc dlaczego ma im się nie udać sprawić jakiejś sensacji. Ja nawet podejrzewam że gdyby pokonali PSG to dokładnie tym samym składem w nagrodę wyszliby w finale tych rozgrywek. Kurs spadał i spadał aż osiągnął granicę absurdu. Bramka na Monaco po fajnym kursie 1.60 (STS) jest niemal pewna. Ale oni naprawdę są w stanie nawet awansować. Presja jest po stronie PSG, to oni muszą wygrać ten mecz, to oni musza awansować dalej jeśli myślą o jakimkolwiek sukcesie w tym sezonie (oczywiście pozostaje liga ale tutaj nie wszystko zależy od nich). Inaczej Emery będzie skończony. Presja juz raz spętała im nogi w meczu z Barceloną a drużyna Monako i jej piłkarze są na mega wielkiej fali.
 
lukas88 230,5K

lukas88

Forum VIP
26.04.2017 g. 21.05 PSG- AS Monaco
-
Typ: 2 (+2,5)
Kurs: 1,72
Pinnacle
Stawka 6/10

Monaco jedzie do Paryża nieco przewietrzonym składem, a nie trampkarzami. Ludzie, skąd te kursy….
Biorąc pod uwagę fakt że trener oszczędza Mbappe, Falcao, Moutinho, Lemara czy Bakayoko oznaczać będzie że nie zagrają otwartego futbolu jak zwykle tylko skupią się mocniej na obronie, i poszukają swojej szansy ze stałych fragmentów czy kontry co znacznie zmniejsza szanse PSG na pogrom, który przewidują bukmacherzy. Nie zapominajmy że PSG ma w niedzielę ciężki mecz w Nicei i też nie sądzę że Emery nie porotuje składem przed spotkaniem, które ma ogromne znaczenie w kontekście mistrzostwa, a Puchar Francji to trochę taki puchar pocieszenia, i widać jak zależy zawodnikom AS Monaco na tym trofeum.
Jak widać konsekwentnie gram przeciwko PSG, którego gra w ostatnim czasie jest gorsza niż wyniki. Udało się ze słabszymi rywalami jak Metz czy Montpellier wiec czemu miałoby się nie udać z liderem Ligue 1.

Alternatywnie:
2 (+1,5) @ 2,84 Marathonbet 3/10
Under 3,5 @ 2,27 Marathonbet 4/10
Under 2,5 @ 3,9 BetVictor 2/10
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Chyba się pośpieszyłem, spodziewałem się rotacji, ale myślałem że podstawowe &quot;napadziory&quot; chociaż na łąwie zasiądą i wejdą.... no nic, zobaczymy wieczorem. Kurs rośnie delikatnie.
jednak kurs maleje, już @1.60
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom