>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Francji 2018 / Puchar Ligi Francuskiej 2018

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






Kursy od: iforbet

Powoli startujemy z Pucharem Ligi, gdzie dołączają powoli coraz to lepsze zespoły. Pierwsze mecze już jutro, a więc zapraszam do dyskusji oraz podawania Typów.


 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Puchar Ligi
Godzina: 18:30
Spotkanie: Stade Lavallois - FC Lorient
Typ: 2
Kurs: 2,01
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy w pucharze ligi francuskiej. Spotykają się tutaj ze sobą dwaj spadkowicze. Laval spadł w tamtym sezonie z Ligue 2 i teraz występuje w National (3 liga), natomiast Lorient spadł z najwyższej klasy rozgrywkowej do Ligue 2. Na początku sezonu gospodarze tego meczu wygrali swoje pierwsze spotkanie w lidze na wyjeździe z Concarneau 1-0, jednak okupili to pewnymi kontuzjami ale o absencjach na to spotkanie za chwilę. Lorient z kolei to jeden z faworytów do awansu w Ligue 2 ale póki co w dwóch pierwszych kolejkach rozczarowali. Najpierw u siebie tylko zremisowali z beniaminkiem Quevilly Rouen 1-1, a następnie na wyjeździe z GFC Ajaccio też zremisowali tym razem 0-0. Do dzisiejszego spotkania goście podchodzą bardzo poważnie, bo na ten mecz są powołani wszyscy najważniejsi dostępni gracze i kadrowo na to spotkanie Lorient wydaje mi się być zespołem dużo mocniejszym niż ich rywal. Mimo atutu własnego boiska myślę, że gospodarze będą mieli sporo problemów w tym spotkaniu i ostatecznie je przegrają. Ja tutaj idę w stronę zwycięstwa gości, bo ich kadra będzie bardzo zbliżona do składu z dwóch pierwszych kolejek w meczach ligowych. O powołanych graczach na to spotkanie w ekipie Lorient możecie przeczytać na ich oficjalnej stronie do której podaję link:
https://fclweb.fr/laval-fcl-groupe-lorientais/
Zespół gospodarzy z kolei ma trochę problemów kadrowych przed tym meczem i z tego względu w tym spotkaniu swoją szansę dostanie kilku młodzieżowców o czym możecie przeczytać pod poniższym linkiem:
https://www.francebleu.fr/infos/societe/le-stade-lavallois-version-marie-louise-face-lorient-1502121283
Absencje w Laval:
obrońcy Dembele (grał w podstawowym składzie w tej 1 kolejce, w tamtym sezonie grał w angielskim zespole Barnet gdzie rozegrał 23 spotkania i strzelił 3 gole), Perrot (grał w podstawowym składzie w tej 1 kolejce, podstawowy zawodnik również w tamtym sezonie), Dabo (grał w podstawowym składzie w tej 1 kolejce, ściągnięty przed sezonem z Epinal gdzie rozegrał 29 spotkań w tamtym sezonie), Appindangoye (podstawowy obrońca Laval w tamtym sezonie) i Ba (w tamtym sezonie zawodnik Amiens, z którego był wypożyczony do Quevilly Rouen, gdzie rozegrał 28 spotkań przyczyniając się do awansu tego zespołu do Ligue 2) i napastnik Ebuya
W Lorient jedyną wartą odnotowania absencją jest nieobecność pomocnika
Marveaux, który zagrał w podstawowym składzie w pierwszej kolejce w meczu ligowym z Quevilly Rouen. Reszta podstawowej jedenastki powołana na to spotkanie i goście według mnie dysponują na ten mecz dużo mocniejszym zespołem niż ich rywal. W Laval jak widać nie zagra wielu podstawowych i ważnych graczy z bloku defensywnego, na spotkanie powołani młodzieżowcy i liczę dziś na sporo błędów w ekipie gospodarzy i myślę, że goście wygrają ten mecz.
⛔ 1-1
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Guingamp-Montpellier
Obie strzelą @1.86
Uni⛔

Nie od dziś wiadomo, że mecze pucharowe rządzą się swoimi prawami. Większe rotacje w składach, odpuszczanie na rzecz spotkań ligowych.
Ciekawie prezentuje się H2H obu zespołów.
04/03/17 Montpellier HSC 1 - 1 Guingamp
10/09/16 Guingamp 1 - 1 Montpellier HSC
02/04/16 Guingamp 2 - 2 Montpellier HSC
12/12/15 Montpellier HSC 2 - 1 Guingamp
22/02/15 Guingamp 0 - 2 Montpellier HSC
27/09/14 Montpellier HSC 2 - 1 Guingamp
05/04/14 Guingamp 1 - 2 Montpellier HSC
23/11/13 Montpellier HSC 1 - 1 Guingamp​
Oczywiście obie ekipy mierzyły się ze sobą dużo więcej, ale na przestrzeni ostatnich lat ich mecze były wyrównane.
Nie wiem, jak będą wyglądać składy, ilu podstawowych usiądzie na ławce.
Montpellier to drużyna, która mało w obecnym sezonie strzele i mało traci, nie to co ich dzisiejszy przeciwnik. Mimo to próbuję.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: BaH
Weekend powoli dobiega końca, a więc czasu skupić się na ligowych Pucharach.
Zapraszam do dyskusji.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi




Kursy od: BaH
Spotkania dopiero za parę dni, ale już dziś możemy podawać swoje propozycje odnośnie Pucharu Francji oraz Pucharu Ligi.
Temat nie cieszy się dużym zainteresowaniem, ale może teraz będzie lepiej! Liczę na was!
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Sannois vs Epinal
over 2.5
@1,93✅
Bilans bramkowy gospodarzy w swej lidze (trzecia francuska) to 20:21 w 16 spotkaniach. Goście grający o poziom wyżej prezentują z kolei bilans 21:20 lecz w... 13 spotkaniach. Bazując na powyższych danych stawiam na bramki w jutrzejszym spotkaniu.
Dunkerque vs Metz
2
@2,01✅
Gospodarze zajmują 5. miejsce w 3. lidze francuskiej. No szału nie ma... Metz natomiast w ostatnich swych trzech spotkaniach Ligue1 zdobyli 7 punktów. Coś jakby drgnęło, prawda? Próbujemy.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Still 1930-Troyes
Szukałem w necie informacji na temat zespołu gospodarzy i udało mi się ustalić, że występują w 3 lidze regionalnej(8 poziom rozgrywkowy). Przepaść jest ogromna, ale trener gości zapowiedział, że jedenastka, która rozpocznie mecz powinna być zbliżona do tej, która zagra za tydzień z Bordeaux. Na pewno zabraknie najlepszego strzelca Suk&#39;a, Niane oraz Azamouma. Myślę, że tych kilka informacji wystarczy by bez wahania pograć overy w tym spotkaniu.
Over 4.5 @2.42 fortuna ⛔ 0-1 // Brak słów.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: BaH
Po ligowych zmaganiach czas na kolejną rundę w Pucharze Francji. Temat może nie cieszy się dużym zainteresowaniem gdyż widać, że jest to więcej zaglądających niż osoby, które by chciały coś dodać od siebie. Tym razem jednak może być nieco inaczej, gdyż przed nami kilka ciekawych spotkań z pośród których można coś wybrać ciekawego. Wspólnymi siłami jesteśmy to zrobić, zatem zapraszam do dyskusji...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pierwsze mecze wtorkowe już za Nami. Kilka niespodzianek było. Odpadła już Tuluza i FC Nantes, ale chyba nie ma w Europie drugich pucharowych rozgrywek, które tak brutalnie weryfikują zespoły z najwyższej klasy rozgrywkowej. Owszem Puchar Niemiec też w 1 rundzie w czasie wakacji jeszcze robi przesiew,ale kolejne rundy w Pucharze Francji to zawsze faworyci odpadają.
Awansowała dalej Marsylia, która nie musiała jakoś mocno błyszczeć. Weszli Germain i Thauvin z ławki i pierwszy otworzył wynik pięknym golem, a drugi dołożył asystę przy bramce Sansona. Marsylia 2:0 i spokojnie mogą się przygotowywać do meczu z Monaco już w niedzielę. Tutaj creme de la creme i piękna bramka Germaina:
955922247272816642
Środa to znacznie ciekawsze mecze, a raczej mecz. Monaco - Lyon elektryzuje niesamowicie.
Kadra Monaco na ten mecz wygląda tak:
Bramkarze
Benaglio, Sy
Obrońcy
Glik, Raggi, Serrano, Sidibé, Touré
Pomocnicy
Boschilia, Fabinho, Lemar, Mboula, Moutinho, N&#39;Doram, Rony Lopes, Tielemans
Napastnicy
Balde, Falcao, Ghezzal, Jovetic, Sylla
Widać, że brakuje Jemersona, Diakhaby, Carillo i Jorge.
Lyon kadra identyczna jak na mecz niedzielny z PSG, jedna zmiana do dołączenie do grona Gouiri.
955877427284205568

Paris SG - Guingamp
Mbappe zdrowy, nic mu się nie stało w starciu z Anthony Lopesem, ale w kadrze na ten mecz się nie znalazł. Musi odpocząć. Nie ma tez Neymara po raz kolejny.
Tutaj kadra PSG:
955850581951893504

Dodam, że mecze Pucharu Francji do oglądania na TVP Sport!
W środę 18:30 PSG - Guingamp i 21:05 Monaco - Ol.Lyon na tej antenie ;)

Macie już jakieś typy na środę? Śmiało dyskutujmy o typach.
 
pastore07 231

pastore07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Puchar Francji
Godzina: 21:00
Spotkanie: Strasbourg - Lille
Typ: 1
Kurs: 2,50
Bukmacher: eFortuna

Analiza:

Dla mnie faworyt w tym spotkaniu jest tylko jeden. Drużyna gospodarzy zajmuje bezpieczne miejsce w środku tabeli, także bez problemu można bardziej pocisnąć w pucharze. U siebie zawsze groźni - w grudniu wygrali np. z PSG. Zespół Lille jest w tym sezonie tragiczny. Już mogło się wydawać że po remisie i 2 zwycięstwach drużyna wskoczyła na właściwe tory. Jednak ostatnie 2 porażki wskazują, że cały czas jest tam jakiś problem. Znajdują się cały czas w strefie spadkowej, więc w tej chwili Puchar Francji to raczej ostatnia rzecz jaka powinna ich interesować. Poprzedni mecz pomiędzy tymi drużynami to wygrana Strasbourga w sierpniu 3:0. Na resztę spotkań pomiędzy nimi nie ma co patrzeć bo było to dawno(z 10 lat temu)
✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pary 1/8 finału Pucharu Francji
\

Grenoble zagra ze Strasbourgiem, który wyeliminował OSC Lille. Na grafice nie ujęte, bo losowanie się odbyło przed rozegraniem tego meczu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
1/2 finału Pucharu Ligi

Kursy od: BAH
Zanim przejdziemy do 1/8 Pucharu Francji w tygodniu rozegraną zostaną półfinały Pucharu Ligi. Jak widzimy na załączonym obrazku faworytów mamy wyraźnych, ale jak to bywa w meczach pucharowych niespodzianek nie brakuje. Jak myślicie, czy tym razem Rennais i Montpellier są w sprawić niespodzianki?
Zapraszam do dyskusji.​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Puchar Francji

Kursy od: Fortuna

Szkoda, że temat cieszy się tak małym zainteresowaniem, ale być może spotkania w Pucharze Francji rozkręcą temat jak i sam dział.
Wystarczy trzy/cztery zdania, a na pewno ktoś coś doda jeszcze więcej od siebie.
Zapraszam zatem do dyskusji.​
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Puchar Francji
Godzina: 18:30
Spotkanie: AJ Auxerre - Vendee les Herbiers Football
Typ: 1
Kurs: 1,58
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Myślę, że z tej pary bez większych problemów do ćwierćfinału awansuje Auxerre. Może w lidze nie wiedzie im się tak jak oczekiwano, bo zespół zajmuje dopiero 11 miejsce ale ich rywal les Herbiers gra jeden szczebel ligowy niżej i też słabo się spisuje zajmując przed ostatnie 16 miejsce w tabeli zagrożone spadkiem z 3 ligi. Myślę, że goście bardziej powinni skupić się na bronieniu przed spadkiem w lidze niż na pucharze Francji. Auxerre jest jednak zespołem dużo mocniejszym kadrowo, gra ligę wyżej a do tego ostatnio prezentuje znaczny wzrost formy i od 7 spotkań nie przegrał meczu (2 w pucharze Francji i 5 w lidze).Bardzo mnie zaskoczył tak wysoki kurs na gospodarzy, bo spodziewałem się maksymalnie 1,30 na ich zwycięstwo. Wiadomo rozgrywki ligowe to całkiem inna bajka niż spotkania pucharowe ale i tak Auxerre jest dla mnie tutaj zdecydowanie mocniejszym zespołem i według mnie nie powinien ten zespół mieć problemu z wyeliminowaniem swojego dzisiejszego rywala.
⛔ 0-3
EDIT:

Takiego wyniku to sie nie spodziewałem
 
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Montpellier - Lyon bts 1,64
Zarówno Montpellier, jak i Lyon strzelają, jak i tracą sporo bramek, a puchar traktują jako trening strzelecki
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Puchar Francji
Godzina: 21:00
Spotkanie: Grenoble Foot 38 - Racing Club de Strasbourg
Typ: 2
Kurs: 2,64
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Oba zespoły dzielą 2 poziomy ligowe, bo Grenoble występuje w odpowiedniku 3 ligi natomiast Strasbourg w najwyższej klasie rozgrywkowej. Muszę przyznać, że bardzo dziwnie wysoki kurs na gości. Dobra Grenoble walczy o awans do Ligue 2, bo zajmuje 3 miejsce, natomiast Racing Strasbourg jest ostatnio bez formy i zajmuje 14 miejsce w Ligue 1 ale i tak różnica klas jest tutaj widoczna. Kadrowo Strasbourg jest mocniejszy, gra w najwyższej lidze i mierzy się z dużo mocniejszymi rywalami więc uważam, że atut własnego boiska dla Grenoble to trochę za mało aby wystawiać takie kursy, no ale skoro tak to ja tutaj próbuję na Racing.
Absencje w Grenoble:
obrońca Vandenabeele (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Spano (4 występy w tym sezonie), pomocnicy Borges (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Peuget i Tirard (po 3 występy w tym, sezonie) i napastnicy Maanane (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Chergui (4 wystepy w tym sezonie, 1 gol na koncie)

Absencje w Strasbourgu:

pierwszy bramkarz Kamara (18 występów w tym sezonie), obrońcy Mangane (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i N&#39;Dour (bez występu w tym sezonie), pomocnicy Martin (23 występy wt ym sezonie, 3 gole na koncie) i Corgnet (7 występów w tym sezonie) i napastnik Saadi (17 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
✅ 0-3
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Puchar Francji
Godzina: 21:00
Spotkanie: Grenoble Foot 38 - Racing Club de Strasbourg
Typ: 2
Kurs: 2,64
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Oba zespoły dzielą 2 poziomy ligowe, bo Grenoble występuje w odpowiedniku 3 ligi natomiast Strasbourg w najwyższej klasie rozgrywkowej. Muszę przyznać, że bardzo dziwnie wysoki kurs na gości. Dobra Grenoble walczy o awans do Ligue 2, bo zajmuje 3 miejsce, natomiast Racing Strasbourg jest ostatnio bez formy i zajmuje 14 miejsce w Ligue 1 ale i tak różnica klas jest tutaj widoczna. Kadrowo Strasbourg jest mocniejszy, gra w najwyższej lidze i mierzy się z dużo mocniejszymi rywalami więc uważam, że atut własnego boiska dla Grenoble to trochę za mało aby wystawiać takie kursy, no ale skoro tak to ja tutaj próbuję na Racing.
Absencje w Grenoble:
obrońca Vandenabeele (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Spano (4 występy w tym sezonie), pomocnicy Borges (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Peuget i Tirard (po 3 występy w tym, sezonie) i napastnicy Maanane (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Chergui (4 wystepy w tym sezonie, 1 gol na koncie)

Absencje w Strasbourgu:

pierwszy bramkarz Kamara (18 występów w tym sezonie), obrońcy Mangane (17 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i N&#39;Dour (bez występu w tym sezonie), pomocnicy Martin (23 występy wt ym sezonie, 3 gole na koncie) i Corgnet (7 występów w tym sezonie) i napastnik Saadi (17 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie)
✅ 0-3
Również wpadł mi w oko ten wysoki kurs na gości,
Również wpadł mi w oko ten wysoki kurs na gości, [rzed samym spotkaniem było 3,00. Zagrane live bez remisu po 2,50.
Reputka leci ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom