>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Francji i Puchar Ligi Francuskiej - 2013/2014 (temat zbiorczy)

B 0

banann10

Użytkownik
A nie wiecie jakim składem dzisiaj lille ma zamiar wyjść? I co myślicie o jakimś handicapie? 24 grają ligę na IC Croix które jest w 4 lidze pewnie nie będą wystawiać jakiegoś mocnego składu.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Bramkarze : Steeve Elana, Barel Mouko
Obrońcy: Djibril Sidibé, Simon Kjaer, Marko Basa, David Rozehnal, Pape Souaré, Julian Jeanvier, Adama Soumaoro, Corentin Halucha

Pomocnicy :
Rio Mavuba, Idrissa Gueye, Jonathan Delaplace, Soualiho Meïté
Napastnicy: Salomon Kalou, Tulio De Melo, Ryan Mendes, Ronny Rodelin, Nolan Roux, Divock Origi, John Ruiz
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Paris Saint-Germain - Montpellier-1 handi / @ 1.50 WilliamHill
vs

Analiza: &quot;.. Right back Jallet, midfielder Rabiot and forward Lavezzi (16 matches 3 goals)
are not in the squad. Montpellier news: Midfielder Martin (8 matches) and forward Mounier (18 matches 2 goals)
are suspended. Defender Jebbour (12 matches) and forward Bakar (13 matches 1 goal) are injured. ..&quot;

Statystyki obecnego sezonu, gdzie ewidentnie widać jak Montpellier zupełnie
gra nie idzie grając na wyjeździe, gdzie przeciwieństwem tego jest dominacja
na własnym obiekcie przez PSG.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
PSG - Montpellier

Paryżanie, którzy błyszczą formą w tym sezonie podejmą dziś na własnym stadionie Montpellier. W ekipie Laurenta Blanca z powodu kontuzji nie wystąpi dziś Lavezzi, Rabiot i Jallet. Patrząc na powołania widać, że francuski szkoleniowiec podchodzi bardzo poważnie do każdych rozgrywek. Może o tym również świadczyć mecz w poprzedniej fazie Pucharu Francji, w którym przeciwko Brest wyszedł praktycznie najmocniejszy skład, z Ibrą i Cavanim na czele. Zlatan oczywiście w tamtym meczu, a właściwie już w pierwszej połowie zaaplikował rywalom hat-tricka, a PSG prowadziło 4:1 (ostateczny wynik 5:2). W ubiegły weekend Paryżanie rozbili przed własną publicznością dobrze spisujące się w tym sezonie Nantes, a kolejny koncert dał Ibrahimovic, który strzelił 2 gole (numer 16 i 17 w Ligue 1) i zaliczył asystę. Tamto spotkanie również typowałem na korzyść gospodarzy i wszystkie typy ładnie siadły. Dziś ponownie spróbuję pobrać handi w stronę PSG i liczę, że kolejny raz dadzą zarobić. Startujeny o 21:00, a transmisję z tego spotkania przeprowadzi Orange Sport.

Do przerwy/wynik końcowy 1/1 @ 1,52 ⛔ X/2
PSG strzeli powyżej 2,5 gola @ 1,92 ⛔ 1
PSG wygra obie połowy @ 2,40 ⛔ 1:1 i 0:1
Ibrahimovic strzeli gola zza pola karnego @ 9,00 ⛔
-&gt; Taki kurs to chyba lekka przesada biorąc pod uwagę, że Ibra wykonuje wszystkie wolne z odległości, z której można uderzyć. A lubi prawie z każdej pozycji huknąć ????

Unibet
 
jandal 0

jandal

Użytkownik
PSG - Montpellier
Mój pierwszy post ale mam nadzieję nie ostatni,siedzę już w bukmacherce od kilku lat więc myślę że moje typy się przydadzą, ale do rzeczy w ramach meczu Pucharu Francji do grającego ostatnio w lidze znakomitą piłkę PSG przyjeżdża grający w tym sezonie poniżej oczekiwań Montpellier faworyt tego meczu jest tylko jeden żadnej nowej teorii tego spotkania nie wynajdę, kwestią jest tylko to w jaki sposób Paryżanie wygrają to spotkanie. Myślę że najlepszym typem na to spotkanie jest typ który już był przedstawiony wcześniej przez innego użytkownika tj over 2,5 gola gospodarzy, dlaczego akurat taki typ? A no m.in dlatego że po pierwsze PSG u siebie dosłownie demoluje rywali na 11 meczów granych u siebie wygrało 6 spotkań w których strzelili więcej niż 2 bramki, a po drugie dlatego że goście grają fatalnie poza swoim boiskiem raptem tylko jedna wygrana na 10 spotkań ligowych. Wiem że puchary rządzą się swoimi prawami i nie należy porównywać ligi do pucharów no ale ciężko jest mi sobie wyobrazić że tak dobrze grający zespół Paryżan z Cavanim i Zlatanem nie mógł wbić przynajmniej 3 bramek ligowemu średniakowi. Podsumowując moją analizę jednym zdaniem ja w ten typ over 2,5 bramki wchodzę w ciemno i wam polecam to samo
Mój typ
PSG over 2,5 bramki

(co ten sędzia odwalił w tym meczu to głowa mała najpierw nie uznał prawidłowej bramki PSG a potem nie podyktował ewidentnego karnego)

kurs: 1,92
Unibet
 
yurand 230

yurand

Użytkownik
Auxerre - Dijon
TYP: BTS - KURS: 1,80 ✅
BUK: MILENIUM

Mimo wszystko jedne z ciekawszych spotkań z piłki nożnej na dzisiaj, bo nie ma tego dużo :p Dla mnie na pewno ciekawe... Obie drużyny ofensywne. Auxerre u siebie strzela w każdym meczu bramkę, m.in. z Caen (3-2) czy z Tours (4-0). Jak widac potrafią gra z mocnymi drużynami u siebie, na wyjazdach nie wygląda już to tak imponująco.
Dijon za to na wyjazdach ostatnio strzela dużo bramek. Szczególnie warto zwrocic uwagę na spotkanie z soboty z mocnym Lens na wyjeździe (2-2), już po 6 minutach prowadził Dijon 2-0. Dijon na wyjazdach też dużo traci. Bramka Auxerre to formalnosc... Dijon również powinien coś zaaplikowac, kto wie czy znowu nie pierwszy. Over 2,5 myślę, że też powinno przejsc. ✅ Dokładny wynik moim zdaniem będzie 2-1. Polecam. Dla mnie 65% lokata.
 
arkadius86 826

arkadius86

Użytkownik
Piłka nożna - Puchar Francji
23.01.2014 r. 18:30
Auxerre-Dijon @ 1 @ 2.45 William Hill
Gospodarze w tych rozgrywkach grają zdecydowanie pewniej, swoje mecze rozstrzygając bez większych problemów. Poza tym na własnym boisku są niepokonani od 26 lipca 2013 roku, kiedy to w towarzyskim meczu ulegli Chateauroux 2:3. Od tej pory na Stade l&#39;Abbé-Deschamps nie pojawiła się żadna drużyna, która znalazłaby sposób na gospodarzy. Dzisiaj też nie powinno się to zdarzyć, tym bardziej, że Dijon tylko w swoim pierwszym meczu w Pucharze Francji wygrało zdecydowanie, a poprzednie spotkanie to wymęczone 4:3 i to dopiero w rzutach karnych z dużo niżej notowanym zespołem AUB. W lidze Auxerre też gra zdecydowanie lepiej od Dijon, także zdecydowanie powinni dzisiaj wygrać gospodarze.
 
A 93

ateo87

Użytkownik
Auxerre aw @1.66 ✅✅
goście przystąpią brakiem kilku ważnych zawodników Remy, Mulumby, Kone, Diallo, Varrault, Souprayen. Na temat osłabień gospodarzy nic nie znalazłem ale własne boisko + zabezpieczenie się dodatkowa dogrywka i karnymi zachęca do zagrania Auxerre przy takich brakach kadrowych gości

i zabezpieczenie się (aw) dało korzyści :cool:
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
⚽ Francja - Puchar Ligi
Nantes - PSG ✅✅
2 @ 1.55 bet365


Nie trzeba chyba wiele o tym pojedynku pisać, żeby wiedzieć kto jest faworytem w tym spotkaniu. Według mnie dosyć niespodziewanie drużyna polskiego właściciela Waldemara Kity awansowała do półfinału tych rozgrywek, jednak muszę powiedzieć, że mieli dosyć łatwą drogę do tej fazy rozgrywek. Do pokonaniu mieli takie &quot;potęgi&quot; jak Lorient, Auxerre oraz Nice. W porównaniu do ich przeciwników - drużyny ze stolicy Francji, którzy musieli pokonać St. Etienne (zwycięzców tych rozgrywek z zeszłego roku) oraz Bordeaux. Przechodząc do ostatnich spotkań w lidze bądź pucharach obu drużyn - trzy ostatnie spotkania drużyny Nantes to bardzo, ale to bardzo słabe występy - zaczynając od pogromu na parc de princes kończąc na porażce ze słabym Sochaux. PSG natomiast po wpadce w pucharze z Montpellier oraz remisie z Guingamp w lidze, dosyć łatwo wygrało z Bordeaux w ostatnim ligowym spotkaniu. Na koniec przytoczę taką statystykę, że Nantes ostatnie spotkanie z PSG wygrało w 2004 roku. Jak dla mnie faworyt w tym meczu jest jeden, a kurs idealny do podbicia kuponu.
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja- Puchar Ligi
Spotkanie: Nantes-PSG
Typ: BTS✅ // 82&#39; i mamy 1:1 ????
Kurs: 1.90✅
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na jutro w skromnej ofercie buków upatrzyłem sobie mecz pucharu ligi francuskiej. Jakimś wielkim fanem czy znawcą francuskiej piłki nie jestem ale coś tam staram się orientować. No i dość oczywiste jest, że PSG w Lidze Mistrzów, a PSG na domowym podwórku to dwie różne drużyny. Dodatkowo jutro to puchar ligi więc trofeum jeszcze mniej prestiżowe. No ale nie zamierzam tu rozstrzygać o zwycięstwie czy awansie (chociaż zapewne PSG da sobie radę). Skupię się na golach, a dokładnie na tym, że obie drużyny coś wpuszczą (czy strzelą jak kto woli). Co do tego, że Paryżanie coś strzelą to chyba nikt nie ma wątpliwości. Ich potencjał w napadzie jest niesamowity, a nazwisko pewnego Szweda mówi samo za siebie. Piłkarze ze stolicy Francji w 23 ligowych meczach strzelili 54 bramki i stracili 15. Niezbyt wiele ale w pucharze tracą już dość regularnie. Zarówno w 1/8 jak i w ćwierćfinale stracili po bramce. Nantes w lidze ma bilans 24:23. Może nie powala ale mimo wszystko nie ma tragedii. Strzelają dość regularnie i chociaż w ostatnim meczu przeciwko PSG im się nie udało to tym razem grają u siebie i sądzę, że w pucharze nie powtórzy się scenariusz z Ligue 1 gdzie zostali rozbici 5:0. Jeszcze garść statystyk z zakresu h2h. Ostatnie 8 meczy między tymi dwoma klubami to 7 zwycięstw PSG i jeden remis:
PSG-Nantes 5:0
Nantes-PSG 1:2
PSG-Nantes 2:0
Nantes-PSG 1:4
PSG-Nantes 1:0
PSG-Nantes 4:0
Nantes-PSG 1:1
Nantes-PSG 1:2
Ale jak widać ze statystyk gracze z Nantes za każdym razem gdy byli gospodarzem bramkę strzelali. Moim zdaniem tak samo będzie i jutro.
Meczowa 19 PSG wygląda następująco:
Bramkarze: Douchez, Sirigu,
Obrońcy: Van der Wiel, Marquinhos, Alex, Thiago Silva, Digne, Maxwell,
Pomocnicy: Coman, Thiago Motta, Pastore, Cabaye, Verratti, Matuidi,
Napastnicy: Ibrahimović, Lavezzi, Menez, Lucas, Ongenda

Wśród powołanych brakuje czterech zawodników szerokiego składu. Oprócz zmagających się od dłuższego czasu z kontuzjami Jalletem i Rabiotem, PSG będzie musiało stawić czoła Kanarkom osłabione nieobecnością Camary i Cavaniego. Do składu powraca po zawieszeniu natomiast Verratti.
Skład jak na francuskie standardy wręcz galaktyczny. Przypuszczalnego składu kanarków nie udało mi się teraz na szybko znaleźć ale nie będzie zapewne odbiegał od tego z ostatnich meczy ze względu na niezbyt duże możliwości rotacji.
Podsumowując. Gospodarze bardzo zmotywowani przystąpią do meczu z hegemonem ligi francuskiej i coś ustrzelą. U siebie jak dotąd strzelali więc i tym razem tak będzie. Kurs 1.90 na takie zdarzenie moim zdaniem całkiem zacny, a ryzyko niewielkie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yurand 230

yurand

Użytkownik
Cannes - Montpellier
TYP: Cannes (1,5:0) - KURS: 1,70 ✅
BUK: MILENIUM

Na dzisiaj wyłapałem takie spotkanie, już zagrane zresztą ????
Teren Cannes to nie jest łatwy teren dla każdego rywala. Przekonało się już o tym m.in. St. Etienne, które przegrało po dogrywce właśnie tutaj. Montpellier ostatnio w całkiem dobrej formie, jednak myślę, że Cannes się postawi. Jest to zupełnie nieznana drużyna, dzięki pucharowi ma szansę zaistniec trochę bardziej we Francji, a kto wie, może w LE? Nie wykluczam i takiej opcji, bo już nie takie rzeczy się działy w piłce przecież ???? Liczę na jednobramkowe zwycięstwo gości, bądź remis. Polecam!
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Spotkanie:Monticello-Guingamp
0-2
Typ:1X
Kurs:3.55
Bukmacher:Unibet

Ciekawy mecz w Pucharze Francji Monticello to czarny koń tych rozgrywek zespół z niższej ligi we Francji podejmie zespół z Ligue 1 Guingamp.Gospodarze prześli już 4 rundy w Coupe de France pokonali po kolei:St Etienne Metare 4-0 na wyjeżdzie, Villefranche (1-1 w regulaminowym czasie gry) 4-2 po dogrywce u siebie,La Cayolle 2-0 na wyjeżdzie oraz w ostatniej rundzie sprawili mega sensacje eliminując u siebie Bordeaux 0-0 w regulaminowym czasie wygrywając rzuty karne.Guingamp ostatnio w lidze w beznadziejnej formie nie wygrał od 9 spotkań notując w tym czasie,aż 5 porażek.Ich bilans wyjazdowych meczów Ligue 1 też słabiutki 1 zwycięstwo-4 remisy-6 porażek.W ostatniej rundzie pucharu pokonali inny zespół niższej ligi francuskiej Concarneau 3-2 dopiero po dogrywce.Zaryzykuję dzisiaj ,że gospodarze rewelacja Pucharu Francji nie przegraja tego meczu w regulaminowym czasie gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
yurand 230

yurand

Użytkownik
???? Cannes - Guingamp

TYP: Cannes (+1,5) - KURS: 1,57 ⛔ WYNIK 0-2

BUK: MILENIUM


Na dzisiaj wybrałem dwa mecze z Pucharu Francji. Jako pierwsze przykuło mnie po raz kolejny spotkanie, w którym gospodarzem jest znane już wszystkim Cannes. Duża niespodzianka, która wyeliminowała już u siebie z rozgrywek takie kluby jak Troyes, St. Etienne i nie tak dawno Montpellier. Fakt, że dwa ostatnie mecze po dogrywce no ale... dwoma bramkami nie przegrywali a kurs jest naprawdę całkiem zachęcający.
Teren gospodarzy jak widac nie jest łatwy i myślę, że dzisiaj kolejny klub z Ligue 1 przekona się o tym. Gospodarze ostatnie 3 mecze w lidze słabo (sądzę, że szykują się na puchar, skoro idzie im w nim tak dobrze) - 2 remisy i porażka. Guingamp 3 dni temu grał ciężki mecz z Lyonem. Nie odpuścili tego meczu, walczyli i przegrali minimalnie 0-1. Proponowałbym na to spotkanie jeszcze takie typy:


Połowa lub koniec remis - KURS: 1,82 ✅
Under 2,5 w meczu - KURS: 1,65 ✅
Remis - KURS: 3,95 ⛔
Awans Cannes: 3,50 ⛔
Remis/Remis - KURS: 6,00 ⛔


Myślę, że jest podstawa, żeby szukac niespodzianki w tym spotkaniu, bo gospodarze naprawdę są groźni u siebie. Polecam przede wszystkim główny typ ale i za drobne warto pograc chocby awans gospodarzy.



Monaco - Lens

TYP: BTS - KURS: 2,20 ⛔ WYNIK 6-0

BUK: MILENIUM


Niedowierzanie. Kurs, jaki wystawili bukmacherzy na to spotkanie jest nie wiem skąd...
Przecież Monaco to nie PSG, że traci tak mało bramek. Monaco w defensywie nie prezentuje się rewelacyjnie. Tracą sporo bramek. Lens aktualnie jest w bardzo dobrej formie i kto wie, czy nie są już w formie typowego średniaka Ligue 1. Już teraz w Ligue 2 są na drugim miejscu i mają spore szanse, żeby awansowac tak jak Monaco w poprzednim sezonie do najwyższej ligi. Popatrzyłem jeszcze na absencje i jest ich naprawdę całkiem sporo, co tylko utwierdziło mnie, żebym pobrał ten typ. Zabraknie podstawowego bramkarza gospodarzy - Subasicia (30/0), defensora Kurzawy (27/5) oraz Carvalho (29/0), pomocnika Moutinho (25/1) i nadal kontuzjowanego oczywiście Falcao (17/9). Brak dwóch defensorów i podstawowego bramkarza to dla mnie podstawa jeśli chodzi o ten typ. Co do absencji drużyny Lens: zabraknie kontuzjowanegych defensorów Yahii (21/1) oraz Kantari (21/1) i pomocnika El Jadeyaoui (10/1). Drużyna Lens gra bardzo ofensywnie, ostatnio zdobywają mnóstwo bramek. Monaco na pewno coś ustrzeli i siebie. Dokladajac liczne absencje szczególnie w drużynie gospodarzy, nasuwa mi się tylko jeden wniosek: BTS po zajebistym kursie. Pobieram i polecam gorąco!



Straszna padaka... ????
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Rennes vs Angers
Rennes (-1) (EH) @2.30 Bet365

Jutro o godzinie 21.00 na Route de Lorient gospodarze, czyli Stade Rennais podejmą drugoligowe Angers. Mecz pomiędzy Czerwono-Czarnymi, a drużyną z Kraju Loary zostanie rozegrany w ramach półfinału Pucharu Francji. Moim zdaniem drużyna, w której gra Kamil Grosicki wygra co najmniej dwoma bramkami różnicy. Grają na własnym stadionie - to po pierwsze. Drugim argumentem, który przemawia za zwycięstwem Rennes jest różnica lig. Rennes występuje w Ligue 1 mierząc się z takimi zespołami, jak PSG, Monaco, Lyon, Marsylia, Lille, czy St Etienne, a Angers walczy o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Puchary rządzą się swoimi prawami, ale sądzę, że Rennes wygra tutaj różnicą dwóch bramek, bo po prostu nie wypada męczyć się z drużyną niżej notowaną. Piłkarze gospodarzy mają szanse wystąpić w finale i na pewno będą chcieli strzelić szybko dwie bramki, żeby potem nie tracić sił w przypadku dogrywki lub odpaść przez loterię, a więc rzuty karne. Rennes jest lepsze od Angers pod każdym względem czysto piłkarskim. Nie wierzę, że odpadną z niżej notowaną drużyną. Mogą awansować do finału i tam pokusić się o zwycięstwo, więc jutro zrobią wszystko, żeby wygrać. Dla takich piłkarzy jak Toivonen, Kadir, Alessandrini, Pitroipa, Makoun, czy Grosicki Puchar Francji jest doskonałą szansą do zdobycia jakiegoś trofeum z ligowym średniakiem, jakim jest drużyna z Rennes.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
jak sie zapatrujcie guigamp - monaco 3za3. Guigamp jutro puści mecz monaco a monaco odpuścić im w lidze 4 maja gdzie na finiszu te 3pkt beda bezcenne. MONACO trzyma bezpieczny dystans w lidze i teraz skupia sie na pucharze. Wydaje sie to realny scenariusz i zagram jutro monaco a 4 maja guigamp. Podobny przypadek był w poprzednim sezonie evian - bordo. W pucharze wygrało Bordo a w lidze evian .
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik
6 punktow bezpieczna przewaga? Nie wydaje mnie sie.
To zależy jak na to spojrzeć. Monaco w tym sezonie zagra jeszcze z Niceą (miejsce nr 13, prawie pewne utrzymanie), Ajjacio (ostatnie miejsce, totalny outsider, bez szans na zostanie w lidze na następny sezon), Guinamp (dzisiejszy rywal), Valenciennes (przedostatnie, walczy o ligowy byt), Bordeaux (7 pozycja, w zasadzie już bez szans na puchary). Tak więc w mojej opinii wszystkie mecze są do wygrania, może to Bordeaux sprawić problemy, ale jest to ostatnie spotkanie, więc jeśli wszystko się dobrze ułoży pojedynek ten nie będzie nic już znaczył.
Lille natomiast ma zdecydowanie trudniejszy terminarz. Najpierw zawsze wyjazd do Marsylii, tu może być różnie, bo Olimpik ma jeszcze szanse na puchary, następnie u siebie przeciwko wyżej opisanemu Bordeaux, potem Bastia (11 miejsce, nie gra już o nic), po tym meczu czeka na nich PSG (zdecydowany lider, bardzo mocna kadra, nawet jak wyjdą rezerwami może być ciężko o punkty) i na koniec wyjazd do Lorient (10 miejsce, już po sezonie).
Moim zdaniem Monaco ma zdecydowanie łatwiejsze mecz niż Lille, więc tam raczej nikt nie zastanawia się nad tym czy oszczędzać siły na ligę. Zresztą to nie są byle jakie grajki, żeby nie mogli od czasu do czasu zagrać co 3 dni. Przy takim układzie 6 punktów przewagi to dobre zabezpieczenie.
Przejdę do rzeczy. Ja dziś stawiam na wygraną Monaco. Pierwszym powodem jest wyżej już napisany przeze mnie układ spotkań. Myślę, że 2 miejsce w lidze już mają w 75% zapewnione. Dodatkowo jestem zdania, że choć dobrze by było dla kibiców Guinamp przejść Monaco to jednak priorytetem jest liga. Co prawda mają 5 punktów przewagi, ale jak to głosi powiedzenie &quot;lepiej dmuchać na zimne&quot;. Nie sądzę, że oni specjalnie przegrają ten mecz, ale wielka presja na nich nie ciąży, Guinamp nic nie musi, co najwyżej może.
Natomiast jeśli chodzi o Monaco wypadałoby, żeby po zastrzyku gotówki coś ugrało. Jak wiadomo w lidze już na majstra szans nie mają, ale w pucharze nadal mogą powalczyć. Właściciele klubu, w który zainwestowali &quot;trochę&quot; pieniążków byliby bardzo rozczarowani jeśliby Monaco odpadło z pucharu, w dodatku ze zdecydowanie niżej rozstawionym Guinamp. W szczególności, że w finale czeka na nich Rennes, które jest jak najbardziej do ogrania. Nadarza się duża okazja by zdobyć już coś w pierwszym sezonie powrotu na szczyt.
No i przede wszystkim potencjał czysto piłkarski. Dla mnie piłkarze Monaco są zdecydowanie lepsi i ten mecz powinni wygrać. Kurs jak najbardziej zachęcający.
▶ Monaco @1,95 Bet365 ⛔
 
Do góry Bottom