>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Holandii/Puchar Belgii 2009/10 (temat zbiorczy)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kilka zdań:
Heracles vs RKC 1, 1.57 2/10 Bet365 ✅ 1:0
Volendam vs Sparta 2, 2.20 1/10 Bet365 ⛔ 1:1 niestety ;) Zagrałem NEC Nijmegen, ale niestety nie wrzuciłem z braku czasu.
Stawki niskie, bo to puchar. Heracles nie powinien mieć problemów z ograniem fatalnie spisującego się beniaminka. Poza tym to ekipa zdecydowania lepiej grająca na własnym boisku niż na wyjazdach. Kurs jest zachęcający.
Co do drugiego spotkania wybranego przeze mnie to mogę napisać tylko tyle, że Sparta spisuje się całkiem nieźle jak na ten zespół w Eredivisie. Volendam natomiast słabo w niższej lidze.
Odpuściłbym spotkanie AZ Alkmaar, ze względu na fatalną formę i dlatego, że rezerwy Ajaxu będą wzmocnione kilkoma zawodnikami z pierwszej drużyny.
Powodzenia.
EDIT: Sparta dopiero po dogrywce :;/: A AZ 0:0 ???? ???? ???? żałosny kurs 1.10.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
AZ dało rade po dogrywce. Szacunek ????
Na dziś polecam:
Putten vs Heerenveen under 2.5, 4.75 1/10 Bwin ⛔ 0:7, a jednak dali radę ;)
Wszyscy wiemy, że Heerenveen w tym sezonie gra fatalnie. Są na przed ostatnim miejscu w Eredivisie i póki nie wróci kilku ważnych zawodników jak np. Vayrynen to będzie nie ciekawie. W tym sezonie wygrali jedno spotkanie. Ograli Vitesse 1:0. Potrafili też zremisować, a było to na inaugurację sezonu z Rodą (0:0). Martwi jednak fakt, że przegrali aż 5 spotkań i 4 z rzędu w Eredivisie, a w LE jak na razie jeden mecz. W Eredivisie nie ma gorszej drużyny jeśli chodzi o strzelone bramki, bo zdobyli ich &#39;aż&#39; dwie :!: :!: :!: Od 5 spotkań w lidze nie zdobyli gola, jedynie w LE mają na koncie dwie bramki. Warto też zauwarzyć to, że Fryzowie mogą sobie odpuścić ten mecz i na pewno wielu ważnych graczy nie zagra w tym spotkaniu. Trener da szanse młodym.
Gospodarze to jest kompletnie amatorski zespół i Heerenveen powinien sobie poradzić. Uważam jednak, że może paść bardzo małą liczba bramek, a kurs w Bwi bardzo zachęca do gry.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Apeldoorn vs Ajax Ajax wygra dwiem lub większą ilościa bramek, 1.80 Bet365 3/10 ⛔ 1:2, gdyby nie ten karny w 77 min dla gospodarzy.
Czekałem na skład Ajaxu. Na pucharowy mecz pojadą z największymi gwiazdami ekipy z Amsterdam ArenA. Martin Jol chce w tym sezonie powalczyć o każde trofeum i nie lekceważy żadnego rywala. Jedynym małym problemem może być to , że zadebiutuje (prawdopodobnie) trzeci bramkarz, Verhoeven. Jednak i tak powinno być w porządku z Suarezem nawet na ławce (będzi egotowy na czarną godzinę) powinni wygrać minimum dwoma golami.
A to 18tka na dzisiejszy mecz:
Maarten Stekelenburg, Jeroen Verhoeven, Gregory van der Wiel, Bruno Silva, Toby,Alderweireld, Rob Wielaert, Jan Vertonghen, Thimothée Atouba, Demy de Zeeuw, Vurnon Anita, Mitchell Donald, Siem de Jong, Urby Emanuelson,Miralem Sulejmani, Luis Suarez, Dario Cvitanich, Dennis Rommedahl i Kennedy.
Jak widzimy w kadrze pojawili się tacy zawodnicy jak: wcześniej wspomniany Suarez, Sulejmani, Cvitanich, Rommedahl, Wielaert (powrót), Atouba (powrót). Ajax według mnie powinien bez problemowo wygrać z handi.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Roda JC Kerkrade - PSV Eindhoven ----&gt; 2 @@ 1,60 (Zwycięstwo PSV) 4/10
PSV znakomity zespół zmierzy się z Rodą Kerkrade której gra w tym sezonie zwyczajnie się nie układa. W Lidze zajmuje miejsce w strefie spadkowej i pewnie nie w głowie im teraz walka na pucharowym podwórko jednak walka o byt w lidze. PSV ostatnio złapało wiatr w żagle i uwierzyli we własne możliwości z takim rozpędem powinni spokojnie pokonać Rodę.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Roeselare vs Beveren 1, 1.60 Bwin ⛔ 1:1
Wybrałem to spotkanie, bo kurs bardzo przykuł moją uwagę. Jest strasznie zachęcający. Szczególnie, że Roeselare w ostatnim czasie nie gra wcale źle. Cztery ostatne rundy to 4 punkty i bardzo wyrównane mecze. Wygrana z Cercle Brugge, co prawda bardzo szczęśliwa, ale wygrana :!: Wytrzymali w tym meczu psychicznie. Wcześniej jeszcze bardzo ciekawy remis z Genkiem i to na wyjeździe. Po wygranym sptokaniu z Cercle jakby za bardzo się ucieszyli i przegrali z Kortrijkiem 0:2, ale za to w ostatniej kolejce bardzo dobrze zagrali przeciwko Clubowi Brugge, bo przegrali zaledwie 2:3, a mieli okazje na remis. Problemów kadrowych nie mają. Nie wystąpią jedynie El Gaaourir, który ma 4 gole na 4 mecze w tym sezonie, jednak gospodarze grają już ponad miesiąc bez niego. W meczu pucharowym nie wystąpi także mało znaczący Tanghe.
O Beveren niewiele napiszę. W poprzedniej rundzie pucharowej wygrali z kompletnie amatorskim zespołem aż 4:0 (przeciw Boom). Jednak to nie jest sukces. W dodatku na zapleczu Jupiler Pro League zajmują przedostatnie ( :!: ) miejsce. W tym wypadku mają inne problemy na głowie i muszą walczyć o utrzymanie, a nie bawić się w pucharze. Ostatnie wyniki Beveren to: PRPRP. Wszystkie porażki doznali na wyjeździe. Ogólny bilans Beveren gry wyjazdowych w lidze wygląda tak: 0-1-4 i 1:12 w bramkach.
Reasumując Roeselare jest na pewno silniejszą drużyną :!: Trener wystawi silny skład i to znaczy, że nie oleją pucharu, przynajmniej na tym etapie, w końcu oni też się broniąm ale jednak zawsze to jakiś prestiż, zwiększenie morali zespołu i kilka groszy wpada do budżetu. Beveren nie powinien stawiać większych oporów.
Waregem vs Ronse over 2.5, 1.60 Bwin ✅ 3:0
Tutaj też kurs mnie skusił. Waregem w lidze najwyższej gra bardzo dobrze, zajmują 5te miejsce. U siebie grają bardzo dobrze, a do tego w ostatnich 3ech spotkaniach padał over. Trener także zapowiedział niewielkie zmiany jeśli chodzi o podstawową 11tkę. Zulte angażuję się w walkę o wyższą rundę.
Ronse w tym sezonie to kompletni amatorzy, zajmują ostatnie miejsce w drugiej lidze z zaledwie 1 punktem i 7 strzelonymi bramkami w 11 spotkaniach, przy czym stracili aż 24. Ostatnie cztery spotkania przegrali i w każdym padał over :!: Nie wiem co bukmacher miał w głowie dając taki ładny kurs, który zdecydowanie warto zagrać :!: :!: :!:
Mój kupon na dziś składa się właśnie z tych dwóch spotkań, a AKO wychodzi: 2.56 Bwin 2/10.
Pozdrawiam.
E: Cóż szkoda. Roeselare przez całą drugą połowe grało z przewagą jednego zawodnika i stać było drużynę tylko na jedną bramkę. Cóż, szkoda. Weregem w drugiej połowie ładnie poleciał ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Feyenoord vs AZ over 2.5, 1.97 Pinn 2/10
Dziś w Rotterdamie zostanie rozegrany bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy Feyenoordem, a AZ. Gospodarze jak i goście wygrali swoje spotkania w weekend. Alkmaar nie miało żadnych problemów by ograć ADO (3:0) i to był udany debiut Dicka Advocaata. W sobotę Kalmary grały bez lidera drużyny El Hamoudiego, dzisiaj już jest w stanie zagrać co jest ogromnym wzmocnieniem przed tak ważnym spotkaniem. Dembele oraz Wernbloom także wracają do składu i w ataku będą bardzo mocni. Portowcy grają ciągle bez kilku zawodników, którzy mają długoterminowe kontuzje i nie ma sensu znów ich wymieniać. W sobotę zagrali przeciwko Willemowi i ograli ich skromnie 1:0. Kompletny brak skuteczności. Za ten mały niesmak na pewno dzisiaj będą się chcieli zrehabilitować fanom. W H2H od dawna nie padł over w meczach pomiędzy tymi ekipami, mam nadzieję, że seria ta dziś się złamie. Jest kilka konkretnych informacji na to by padł over, a także sam kurs kusi. Obie drużyny liczą na dobrą postawę w tym pucharze, a szczególnie AZ, które z pucharami europejskimi pożegnało się dzięki fenomenalnemu Bolatowi ;)
Powodzenia.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
WHC - Ajax
Typ: over 5.5 gola
Kurs: 4.33
Sportingbet
Dziś (jeśli pogoda pozwoli) rozegrane zostaną kolejne spotkania 1/8 finału Pucharu Holandii. Spotkanie to zostanie rozegrane na stadionie w miejscowości Zwolle. Powodem tego jest oczywiście fakt, że drużyna WHC jest amatorską drużyną z małej miejscowości Wezep i najbliżej mecz może być rozegrany właśnie w Zwolle. Istotnym faktem jest właśnie pogoda - silne opady śniegu w ostatnim czasie nie pozwoliły na rozegranie wielu spotkań w tej części Europy. Jeśli wierzyć prognozom pogody dziś w tej Holenderskiej miejscowości śniegu nie powinniśmy ujrzeć, w trakcie rozgrywania meczu temperatura powinna oscylować wokół zera, bez opadów. Przechodząc jednak już do czysto piłkarskiej analizy... WHC Wezet awansowało do tej fazy rozgrywek dzięki pokonaniu dwóch innych drużyn, których nazwy kibicom z poza Holandii, nie mówią kompletnie nic. Najpierw pokonali na wyjeździe 1:0 drużynę Amsterdamsche FC, a w kolejnej rundzie okazali się lepsi po konkursie rzutów karnych od Gemert, wygrali 6:5 (w regulaminowym czasie gry było 1:1 a po dogrywce 2:2). Natomiast Ajax, który nie grał w najsilniejszym składzie w poprzednich spotkaniach pokonał Apeldorn 2:1 oraz Dordrecht w tym samym stosunku, jednak do tego zwycięstwa potrzebował dogrywki. Wielu powie że puchar rządzi się swoimi prawami, że to i tamto, ale dla mnie ważne jest jedno - trener Ajaxu Martin Jol na to spotkanie zabiera ze sobą wszystkich najlepszych piłkarzy, zabraknie tylko Gabriego, który jest kontuzjowany i Oleguera, który został powołany przez Johana Cruyffa do reprezentacji Katalonii. Obie ekipy spotkały się w Pucharze Holandii 4 lata temu, drużyna z Amsterdamu w tamtym okresie spisywała się bardzo miernie, w meczu padło 7 bramek, Ajax wygrał 4:3. Wczoraj słabiutka na wyjazdach w lidze Sparta pokazała jak wielka różnica jest między zespołami amatorskimi a przeciętniakiem Eredivisie, wygrywając na wyjeździe z Baronie 5:0. Ajax nie grał w ostatniej kolejce w lidze, w powodu nie przygotowanego boiska, dzięki temu dziś trener nie dał nikomu wolnego i Ajax powinien pokazać amatorom ich miejsce aplikując im sporą ilość bramek.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
23 grudnia 2009r
godzina 18:30​
⚽ Holandia, KNVB Beker
Spotkanie: WHC Wezep - Ajax Amsterdam
Typ: over 3,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: Unibet
Stawka: 8/10
Analiza:
1/8 finału KNVB Beker. Szczerze się przyznam, że w życiu bym nie wiedział, w której lidze gra tajemnicza drużyna WHC Wezep, jednak jak się okazuje aktualnie gra ona w 4. lidze i co najciekawsze jest tam kandydatem do spadku.
Dzisiaj nie może się wydarzyć nic innego, niż pogrom. Gospodarze grają kiepsko nawet jak na swój poziom ligowy. Zaszli tak daleko tylko dlatego, że w poprzednich rundach mieli równie kiepskich przeciwników, którzy zresztą sprawiali kłopoty dzisiejszym gospodarzom. Oczywiście mecz nie odbędzie się na pewnie ok. 500-osobowym boisku WHC, ale na stadionie FC Zwolle.
Ajax, co ciekawe, przyjeżdża do Zwolle w pełnym składzie! Kto wie, czy na zakończenie roku nie chcą zrobić demolki z 4-ligowcem. Można się oczywiście spodziewać kilku zmian w składzie, jednak na dobrą sprawę ostatni mecz Joden rozegrali w Lidze Eurpejskiej, ulegając Anderlechtowi 1-3. Kibice są głodni jakiegoś konkretnego zwycięstwa i rekompensaty za tą porażkę. Handicap na Ajax -2 znalazłem jedynie po kursie 1,50.. Wątpię jednak, że goście strzelą &quot;tylko&quot; 3 gole. Wydaje mi się, że wynik może oscylować w granicach 6-0 czy 7-0. Jeżeli wczoraj Sparta Rotterdam była w stanie pokonać również 4-ligowca, i to jednego z lepszych w stosunku 5-0, to co może zrobić Ajax? Ciężko powiedzieć. Over 3,5 to jak dla mnie po prostu wynik 0-4. Nie liczę na gola WHC, ale kto wie. Jest to i tak dość bezpieczna opcja, bo rozmyślałem nad overem 4,5 (2,50). Nic dzisiaj nie jest niemożliwe.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
NAC vs GA Eagles over 2.5, 1.86 Canbet 2/10 ✅ 1:2
Krótko:
NAC dzisiaj zagra bez Amoah (czołowy strzelec drużyny - PNA) i kontuzjowanych Lorana, Pendersa. Zabraknie także pauzujących za kartki Leonardo i Kolkki. NAC mimo braków w kadrze dobrze poczyna sobie w ostatnim czasie w Eredivisie. Remis z Ajaxem i zwycięstwo z RKC na terenie rywala na pewno podbudowuje drużynę. Spragnieni gry, rezerwowi grają całkiem dobrze, a dzisiaj będą mieli pole do popisu, ponieważ rywal jest jeszcze bardziej osłabiony i teoretycznie słabszy.
Go Ahead Eagles to całkiem nieźle spisująca się drużyna na zapleczu Eredivisie. Nowy rok rozpoczęli identycznie jak NAC, od remisu i zwycięstwa. Wciąż utrzymują się w czołówce tabeli. Dzisiaj jednak to może nie pomóc Orłom. Brak Blezeny, Gerritsena i Pameli na pewno zmniejsza morale drużyny.
Spotkanie będzie dość interesujące. Gospodarze nie mieli ciężkich przepraw w pucharze i to może troszkę źle wpłynąć na ich grę dzisiaj. Goście natomiast ograli Heracles w poprzedniej rundzie i wiedzą czego się spodziewać po drużynach z Eredivisie. Liczę na efektywną grę rezerowych z obu stron i grad bramek ;)
Inny typ:
Gent vs Club Brugge 2, 3.50 WilliamHill 0.5/10 ⛔ 1:0 -brak walki.
Powodzenia.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Cercle Brugge vs Roeselare obie strzelą :?: Tak, 1.66 Bet365 4/10 ZWROT
Obie drużyny mają dużo szczęścia w tym pucharze. Cercle udało się wyeliminować wielki Anderlecht, a Roeselare Kortrijk. Obydwu zespołom pomogły bramki strzelone na wyjeździe. I to jest najważniejsze w walce o awans. Ta liga i drużyny z dołu tabeli potrafią grać wyrównane spotkania. Na pewno goście, którzy chcą coś osiągnąć w tym pucharze zaatakują od początku i liczę na ich szybkiego gola. Cercle jednak tak łatwo nie odpuści, ponieważ tylko ten puchar im został w tym sezonie, bo powinni się utrzymać, a o nic już raczej nie powalczą. Oba zespoły w pełnych składach. Widowisko na pewno będzie ciekawe, a to, że oba zespoły zdobędą gola jest bardzo prawdopodobne.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ajax-Feyenoord ✅
Już dzisiaj na Amsterdam Arena zostanie rozegrany pierwszy mecz finałowy KNVB Beker czyli pucharu Holandii pomiędzy dwoma największymi rywalami czyli Ajaxem i Feyenoordem. Faworytem są gospodarze którzy w tym sezonie pomimo tego że w 33 meczach ligowych strzelili aż 102 bramki nie prowadzą i mają tylko jedną kolejkę by wyprzedzić Twente a może sie to okazać nie wykonalne tak więc jedynym trofeum zdobytym przez Joden w tym sezonie może się stać właśnie krajowy puchar. Ajax na własnym boisku gra bardzo dobrze co potwierdza tabela ligowa jeżeli chodzi o mecze na własnym stadionie na którym Ajax zdobył w 17 meczach 49 punktów!!! Jeden remis w tylu grach to jest coś niesamowitego. Jeżeli weźmiemy pod uwagę również to że na Arenie strzelają wiecej goli niz na wyjazdach i praktycznie ich nie tracą to widać jak trudne zadanie czeka Portowców aby osiągnąć korzystny wynik a takim byłby remis bramkowy lub minimalna porażka tak by w rewanżu na De Kuip móc walczyć o to trofeum. Goście nie grają w tym sezonie nic olśniewającego ale starczyło to by zakwalifikować się do baraży o Lige Europejską ale właściwie nie mają o co grać gdyż sam awans do finału dał im prawo gry w tych rozgrywkach na sezon 2010/2011.

Jeżeli chodzi o sytuacje kadrową to oba zespoły na szczęście zagrają w najmocniejszych zestawieniach i to dobrze dla widowiska gdyż nikt nie będzie później płakał że przegrali bo nie było tego i tamtego tylko przegrają po walce i co najmniej 180 minutach spędzonych razem na Amsterdam Arena i De Kuip.
Dlaczego powinien wygrać Ajax:
*Grają w tym momencie kosmiczny futbol w Holandii na który nikogo nie stać w tym momencie w kraju tulipanów
*Na Amsterdam Arena wygrywają wszystko jak leci od 23 sierpnie kiedy to zremisowali z inną drużyną z Rotterdamu a chodzi tu o Sparte
*Na własnym boisku legitymują sie bilansem 16-1-0 i 64-4 w bramkch
*W ataku mają Luisa Suareza i Marko Pantelicie którzy razem w lidze strzelili 48 goli co daje prawie połowe dorobku zespołu
*Grają w najsilniejszym składem czyli będą mogli pokazać wszystko co najlepsze w zespole
*Super obrona która nie pozwala strzelać sobie goli szczególnie u siebie
*Chcą wygrać wysoko pierwszy mecz by do Rotterdamu jechać tylko odbębnić 90 minut i odebrać trofeum
*Może to być ich jedyna zdobycz w tym sezonie więc motywacja będzie duża
*Jest to klasyk w którym się nikt nie będzie oszczędzać gdyż mecz z NEC Nijmegen grają za tydzień więc czasu na odpoczynek będzie wystarczająco dużo

Goście w lidze zdobyli 60pkt z których po 30 zdobywali na De Kuip i na obcych stadionach. W 33 meczach zdobyli również 48 goli tracąc ich 29, bilans wyjazdowy 22-17. Zespół opiera się przede wszystkim na zawodnikach doświadczonych takich jak Jon Dahl Tomasson 11 goli-34 lata, Roy Makaay 4 gole-35 lat, Denny Landzaat 34 lata, Giovanni van Bronckhorst 35 lat ale jest także kilku graczy młodego pokolenia którzy również decydują o obliczu Portowców tacy jak choćby:Georginio Wijnaldum lat 20, Ron Vlaar 24 lata a reszta graczy w takim średnim wieku aczkolwiek kadra prezentuje się gorzej na tą chwilę niz Ajaxu przede wszystkim w ataku bo o ile Suarez i Pantelić grają super sezon ponadto Suarez ma dopiero 23 lata a Serb jest starszy o 9 lat to i tak jest to para zdecydowanie lepsza niż Makaay i Tomasson którzy lata swojej świetności nie ma się co tu oszukiwać mają dawno za sobą.
Ajax:
Stekelenburg-Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen, Anita-De Zeeuw, De Jong, Enoh-Rommedahl, Pantelic, Suarez
Feyenoord:
Mulder-De Vrij, Vlaar, Bahia, Van Bronckhorst-Landzaat, El Ahmadi, Fer-Wijnaldum, Tomasson, Bruins
Typ:
Ajax @ 1,50
✅
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No cóż. Ja się mogę podpisać pod tym. Analiza dobrze napisana, wszystko jest jak należy. Tyle, że kursy na wygraną Ajaxu poleciały bardzo w wielu bukach. Polecam over 3 w takim wypadku, a over 2.5 to peFFka numer dwa na ten mecz. Jeszcze do tego na singlach można spróbować. Suarez lub Pantelic strzeli pierwszego gola ;) Jl ma atakować od początku z tego co wyczytałem na kilku stronach. Jeśli w ostatniej kolejce nie uda się ugrać tytułu to chce mieć chociaż puchar Holandii ;)
Serdecznie polecam :!: ????

Win Ajaxu 4/10 ✅
Over 2.5 4/10 ⛔
Over 3 2/10 ⛔
 
mateo55 0

mateo55

Użytkownik
Spotkanie: Feyenord - Ajax połowa/koniec
Typ: Ajax/Ajax
Kurs:3.00
Buk: bet365
Analiza:
Ajax jest w tym sezonie niesamowity i gdyby nie lekki falstart na początku sezonu, pewnie świętowaliby już mistrzostwo, a tak jeden punkt przesądził o tym, że to Twente się cieszy, ale pozostał im jeszcze puchar Holandii, w którym to prowadzą po meczu u siebie z dzisiejszymi gospodarzami 2:0, ale oni nie są minimalistami i będą chcieli zagrać tak jakby było 0:0, a dodatkowo to już koniec sezonu, więc można zaszaleć. Do tego jeśli wymienić trzy nazwiska, a więc: Suarez, Pantellic oraz De Jong, chyba w tym sezonie nikomu nie trzeba przedstawić tych zawodników, przecież ten pierwszy jest królem strzelców w Holandii, a pozostali dwaj również wiele się przyczynili do ponad 100 goli Ajaxu w tym sezonie! Myślę, że będą już prowadzić do przerwy i już utrzymają prowadzenie, gdyż zawsze strzelają szybkie bramki.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Spotkanie: Feyenord - Ajax połowa/koniec
Typ: Ajax/Ajax
Kurs:3.00
Jak na mój gust jeden z najciekawszych typów na dzisiaj!
Ajax ma ogromne parcie na bramkę przeciwnika i często strzela gole w pierwszych minutach gry. Jak dla mnie nie ulega więc wątpliwości, że Ajax wygra spotkanie, i że w pierwszej połowie strzelą bramkę (ze względu na ilość bramek tak kocham ligę Holenderską). Kwestia tylko, czy Feyenord nie doprowadzi na pierwszą połowę do remisu. Tak czy siak według mnie zdecydowanie warte uwagi!
Ps. W betfair mam na to kurs 3,45 ale szybko spada ;)
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Ciekawym i w miarę pewnym typem na dzisiejszy mecz jest: obie drużyny strzelą bramkę. Niestety kurs na tą opcje nie powala. To jedyne 1.44 w Unibecie. Feyenord po porażce 2:0 w Amsterdamie musi ruszyć do ataków i ruszy, czego jestem całkowicie pewny. Ajax w defensywie nieźle, ale bez rewelacji. Feye na pewno jest w stanie strzelić bramkę do przerwy, czym rozjuszy Suareza i spółkę do fali ataków. Ajax ma kim straszyć w napadzie, a przekonały się o tym wszystkie drużyny w Eredivisie. Historia spotkań pomiędzy tymi drużynami tylko utwierdza w przekonaniu, że typ jest wart gry. Tylko ten kurs... :rolleyes:
 
lukaszpaw 3

lukaszpaw

Użytkownik
Finał Pucharu Belgii. Zawodnicy Gent mogą wpisać przejść do historii klubu zdobywając to trofeum. Tym bardziej że ostatnio wywalczyli vicemistrzostwo. Nikt nie wyobraża sobie możliwości nie zdobycia pucharu, tym bardziej że rywal nie jest z najwyższej półki. Gent w ostatnią niedziele pokonało 6-2 Club Brugge, natomiast Cercle nie grało żadnego oficjalnego spotkania od trzech tygodni. W ostatnich 5 spotkaniach pomiędzy tymi zespołami Gent tylko raz straciło punkty. Umiejętności, motywacja, opanowanie oraz doping 22 500 swoich kibiców powinno pozwolić wygrać ten mecz z bardzo przeciętną drużyną jaką jest Cercle.
Gent @ 1.76 3/10 Betfair
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zgadzam się z Tobą zdecydowanie. Mój stake to 4/10 po 1.76 z Betfair.
Dodam kadry:
Gent:
  • Bojan Jorgacevic
  • Frank Boeckx
  • Roberto Rosales
  • Roy Myrie
  • Stef Wils
  • Marko Suler
  • Kenny Thompson
  • Erlend Hanstveit
  • Christophe Lepoint
  • Bernd Thijs
  • Christophe Grondin
  • Tim Smolders
  • Randall Azofeifa
  • Yassine El Ghanassy
  • Stijn De Smet
  • Zlatan Ljubijankic
  • Elimane Coulibaly
  • Mbaye Leye

Cercle:
  • Frederik Boi
  • Bozovic Bojan
  • Coppens Jo
  • Cornelis Hans
  • Dantschotter Rubin
  • Evens Bernt
  • Foley Dominic
  • Gjuzelov Igor
  • Iachtchouk Oleg
  • Kelhar Dejan
  • Nyoni Vusumuzi
  • Portier Anthony
  • Reynaldo
  • Serebrennikov Sergiy
  • Sergeant Tony
  • Verbist Bram
  • Viane Denis
  • Vidarsson Arnar
  • Vossen Jelle
  • Van Eenoo Lukas

Niemal pełne składy. Gent faktycznie mocniejszy. Finał w Brukseli, a więc na neutralnym terenie. Cercle i tak już może zaliczyć ten sezon do udanych. Inne typy z tego meczu: Over 2.5, handi -1 na Gent.
Powodzenia.
PeFFka ✅ ✅ ✅ 3:0 Gent ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom