>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Hopmana 2014

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Hopman Cup
???? Raonic M. - Tomic B.
Tomic B. ::: 2,77 ::: Pinnacle ::: 2/10
Puchar Hopmana to coś jak klubowe mistrzostwa świata w piłce nożnej. Niby są rozgrywane, ale każdy ma je w głębokim poważaniu i tak też jest z tym jakże prestiżowym turniejem o pięknej nazwie Hopman Cup. Prestiż tych rozgrywek świadczy o tym, że Janowicz się wycofał, Robredo ma nagle kontuzje, Tsonga za kilka dni z Kataru (Abu Dhabi) będzie musiał lecieć aż do Australii itd.
Za Tomicem przemawia tutaj praktycznie wszystko, począwszy od kursu kończąc na aspektach sportowych. Po pierwsze Bernard Tomic gra u siebie, po drugie rok temu pogonił tutaj nawet Djokovica, po trzecie od paru lat osiąga na australijskiej ziemi najlepsze wyniki, po czwarte Milos Raonic miał urodziny 27 grudnia czyli wyjdzie na kort z niezłym kacem, po piąte Kanada wystawiając w składzie 19-latkę (rocznik 1994) przeciwko Samancie Stosur prawdopodobnie zdaje sobie sprawę, że o tym pucharze mogą już zapomnieć.
Wynik: 7:6(6) 6:1 ⛔
@Panfil ???? :

@Edit:
Podałem to wyar jako 5 powód, najmniej istotny, kobiecego tenisu nie śledzę, typ jest na Bernarda Tomica i nie ma nic wspólnego z WTA. Łap reputkę!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 181

wyar

Użytkownik
po piąte Kanada wystawiając w składzie 19-latkę (rocznik 1994) przeciwko Samancie Stosur prawdopodobnie zdaje sobie sprawę, że o tym pucharze mogą już zapomnieć.
]
Aka,co Ty,piles razem z Raoniciem ??? Co z tego,ze Kanada wystawia 19-latke,skoro to Bouchard,robiaca najwiekszy postep wsrod nastolatek w ubieglym roku,majaca na rozkladzie np. Jankovic czy Ivanovic ? H2H to 1:1,jeden mecz po kreczu Stosur,a jeden przegrany 2:1,przy czym Eugenie byla wtedy po mocnym maratonie bodaj 20 kilku spotkan w 1,5 miecha. Uznawana za jedna z najwiekszych niespodzianek,a jednoczesnie i nadziei kobiecego tenisa,dziewczyna,ktora wygrala w tamtym roku w turniejach WTA 44 mecze (Stosur 42),potrafila urwac seta Serenie, ma tutaj sie polozyc i czekac na wyrok,bo za siatka stoi Stosur ? Jeszcze na poczatku sezonu,gdzie nie wiadomo wiele o formie poszczegolnych zawodniczek ? Naprawde ryzykowalbys to jako pewniak ??? A mialem Cie za naprawde sensownego typera...
P.S. No,oczywiste dla mnie jest,ze jestes b.dobry w typowaniu tenisa meskiego,bo nie raz korzystalem z Twoich typow,tyle,ze glownie chodzilo mi o poczatek sezonu - slowa bym nie powiedzial,gdyby Stosur wygrala,nie chodzilo takze o negacje typu,ale o ten wlasnie argument,mimo,iz wiem,ze byl raczej z ostatniego szeregu. Stosur to juz po prostu nie ta tenisistka,co kiedys,i - moim zdaniem - jej kariera to powolutku bedzie rownia pochyla.A Bouchard w 2014 bedzie spokojnie w pierwszej 15-tce,jesli tylko zdrowie pozwoli. Wiec Kanada wiedziala co robi :) Pozdrowionka i owocnych typow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
1. David Ferrer 1.93✅
2. Bernard Tomic 2.35 - oczekiwanie na mecz
3. Novak Djokovic 1.40✅
4. Andy Murray 1.85✅
5. Samantha Stosur - Eugenie Bouchard ⛔
Typ 1
Kurs 1.57
Pinnacle

Hmm hmm h2h 1:1. Stosur od jakiegoś czasu znacząco poprawiła grę i może nie gra ( przynajmniej nie grała jeszcze pod koniec roku ) na maksimum swoich możliwości i umiejętności, to i tak gra bardzo dobrze. Ostatnio bardzo chwaliła swój okres przygotowawczy, mówiąc, że będzie mierzyła bardzo wysoko a i czuje, że bardzo dobrze go przepracowała. Do tego warto dorzucić, że gra u siebie, na swojej ziemi, a to zawsze ma jakieś znaczenie.
Bouchard to duży talent, dziewczyna gra naprawdę solidnie...ale jednak ma dużo mniej doświadczenia od Stosur, która przecież święciła już najwyższe triumfy. Uważam, że przy pełnej mobilizacji Australijki Bouchard może powalczyć, ale meczu raczej nie wygra. Kurs jaki jest w Pinnacle mnie zdecydowanie zadowala.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Hopman Cup
???? Tsonga J-W. - Stepanek R.
Stepanek R. ::: 3,39 ::: Pinnacle ::: 1/10
Stepanek R. +1,5 seta ::: 1,89 ::: Sobet ::: 1/10
Tsonga kilka dni temu grał na pokazówce w Katarze, teraz czekają go mecze w mało prestiżowym turnieju Hopman Cup. Na pewno tak z dnia na dzień ciężko jest zaaklimatyzować się zawodnikowi na innym kontynencie. Widać było podejście do meczy na Abu Dhabi Francuza, możemy spodziewać się &quot;podobnej&quot; mobilizacji w Australii. Gra na pół gwizdka i tylko &quot;aby to się już jak najszybciej skończyło&quot;. Jo zrobi w tym meczu więcej uśmieszków ku publiczności niż winnersów.
Stepanek już w pierwszym meczu oddał rywalowi z Hiszpanii 4 gemy, on bardzo często gra dobrze na piątkę z plusem właśnie na turniejach międzynarodowych. H2H 3:1, ale warto dodać, że ich mecze były zacięte i nie były jednostronne. Stepanek po takim kursie jest jak najbardziej do gry przy takich okolicznościach.

Wynik: 6:1 6:4 ⛔ Ale kicha!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
@ Tsonga grał w Zjednoczonych Emiratach Arabskich,

Tsonga 1.35✅

Tenis Tsongi na Radka starczył, zagrał poprawnie i tyle...Radek to prawie emeryt, ale do czecha mam ogromny szacunek i poważanie! Petra zgniecie Cornet, debelek po 50 %


Czas Radka sprowadzić na ziemię. Tsonga podobał mi się w ZEA. Nie pajacował, ale solidnie przykładał się do swojego tenisa. Z Djoko i z Nadalem grał naprawdę na wysokim poziomie, przegrał oba mecze ale styl i zaangażowanie jego tenisa było bardzo profesjonalne. Radek to idealny przeciwnik aby pokazać swoją wyższość tenisową. Tsonga według mnie jest na dużo wyższym poziomie.

Petra z pewnością zgniecie Cornet, więc to będzie dodatkowy bodziec dla francuza do walki i do zwycięstwa. Według mnie debel rozstrzygnie losy tego spotkania, a w debelkach różnie to bywa...

Radek jest do ogrania...zneutralizować go returnem i potrzymać go na głębi, jego ułożony styl plus serw&amp;wolej jest do ogrania. Tsonga ostatnio podaje wyśmienicie, jest mocniejszy i lubi dyktować warunki na korcie.

Czas Radkowi utrzeć nosa...


Andre@


@ Tsonga zameldował się w Perth na całą dobę przed spotkaniem. Na dwa, ewentualnie trzy sety sił mu starczy, spokojnie. (zdjęcia z Super Tenis HD)


---
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
jasmin_bogow 1,2K

jasmin_bogow

Użytkownik
6. Alize Cornet - Petra Kvitova
Typ 1
Kurs 5.94
Betfair


Próbuję tutaj na Francuzkę. Nie ufam Kvitovej, zwłaszcza na początku sezonu, kiedy nawet nie do końca zdążyła jeszcze wejść w rytm meczowy. Czeszka jest świetną zawodniczką, jedną z najlepszych na świecie, ale brakuje jej regularności gry, trochę nie zacznie wychodzić i kto wie co się będzie działo. Cornet co prawda ostatnio nie była w najlepszej formie, ale Puchar Hopmana rządzi się własnymi prawami, poza tym Alize musi wygrać, jeśli chcą zwyciężyć z Czechami.
Teoretycznie w normalnych warunkach Nigdy w takim meczu przeciwko Kvitowej bym nie grał...ale tutaj według mnie jest szansa, a kurs kusi.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Radwańska 1.45✅

Dzięki Aga, kolejny mecz, który warto zapamiętać i wykorzystać w przyszłości, szczególnie w kontekscie do Sam...

Nasz zespół potrzebuje jednego zwycięstwa do awansu do finału. Panfil przegrał zasłużenie z Tomicem. Aktualnie Agnieszka jest w lepszej dyspozycji. Jej tenis na tle Ozi jest poukładany, spokojny i dokładny. Aga jest wypoczęta! Ozi jest bardzo &quot;roztrzepana&quot;, według mnie sama nie wie co ma grać, popełnia mnóstwo błędów. Jej bekhend jest w opłakanym stanie. Aga powinna wygrać - to zagramy prawdopodobnie z Francją...


Andre@
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Finał Pucharu Hopmana
Francja - Polska 1 @ 1,45 Totomix - biorę taki kurs z przyjemnością, pomimo, że oczywiście będę kibicował Polakom. Nie widzę jednak szans na wygranie tego meczu. Zadecyduje pewnie mikst, o ile Aga pokona Cornet, bo to, że Tsonga ogra Panfila jest niemal pewne. Przebieg całego turnieju pokazuje, że francuska para w mikście jest trudna do pokonania, rozumieją się na korcie, Radwańskiej i Grzegorzowi bardzo trudno będzie się przeciwstawić. Francja wygra tegoroczny Puchar Hopmana, inne rozwiązanie przyjmę za ogromną sensację.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Radwańska 1.16 vs Cornet 5.00
&quot;Powiało grozą, gdy w trakcie meczu z Samanthą Stosur do pobolewającego prawego barku Agnieszka Radwańska wezwała na kort lekarza.
- Mam pewne problemy z ramieniem od dłuższego czasu. Trochę pobolewało, ale mogłam kontynuować - wyjaśniła Agnieszka Radwańska, która pokonała rywalkę w trzech setach, a potem również na pełnym dystansie zwyciężyła w mikście.
- To ścięgno. Robi się stan zapalny. Kiedy gram, to nie pomaga ramieniu, ale jest OK - powiedziała najlepsza polska tenisistka, a teraz także finalistka Pucharu Hopmana.&quot;
Jak sądzicie, ten problem może być uciążliwy i warto szukać niespodzianki w tym meczu?
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Aga/Grzegorz 2.70⛔

Cornet jest &quot;wypluta&quot;! Wiadomo, że wszystko będzie na barkach Tsongi, ale Panfil i Agnieszka to za wiele dla francuza. W pojedynke nie wygra z polakami. Cornet będzie tylko asystowała w meczu. Z pewnościę jej ambicja i wola walki będzie kipiała, ale z kontuzją i wyczerpaniem nie wygra. Szkoda, że zaraz zaczyna Rafa, ale za chwilę pisze się historia polskiego tenisa.
Obiektywnie polska para według mnie jest na ten moment lepsza fizycznie. Switnie się składa, że Grzegorz to mańkut, będzie bardzo mocny na bekhend Tsongi...Aga ma zagrać na najwyższych obrotach. Cornet będzie cierpiała...
Mentalnie to nasi wydają się być w lepszej sytuacji. Panfil wygląda na wyluzowanego, Tsonga będzie obserwował poczynania Cornet i będzie mu nie lekko...
@ Tsonga jednak na forhendzie, to bierze wszystko w swoje ręce...będzie ostro...

Andre@
@ Tsonga ustawił grę forhendem. Gratulacje dla naszych, fantastyczny występ!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom