>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Japonii 2010

Status
Zamknięty.
T 10

tosiek

Użytkownik
Vegalta Sendai - Nagoya Grampus 1 @ 2.30 ⛔

Jutro o godzinie 7:00 na stadionie w Sendai w ramach rozgrywek o J-League Cup spotkają się Vegalta i Nagoya. Z informacji jakie dotarły do mnie z Japonii w drużynie Nagoya zabraknie wielu podstawowych zawodników. Są to m. in. bramkarz Seigo Narazaki, obrońca Tulio Tanaka, napastnik Keiji Tamada i Joshua Kennedy, który dołączył do ich drużyny narodowej w RPA, kontuzjowany Mu Kanazaki i pomocnik Igor Burzanović (zawieszony). Aktualnie zajmująca 6 lokatę w grupie A Nagoya nie ma już teoretycznie szans na zdobycie Pucharu. Dragan Stojković potraktuje to spotkanie jako sprawdzian dla graczy rezerwowych. Za to Sendai ma duże szanse na awans. W tym momencie bardzo potrzebują punktów. W ich skadzie zabraknie tylko pomocnika Kunimitsu Sekiguchi. Z tego co wiem trener Makoto Teguramori zamierza wystawić bardzo ofensywną formacje z 3 napastnikami z przodu. Mimo iż na co dzień drużyny grają w różnych klasach rozgrywkowych to mają zupełnie inne cele. Nagoya myśli o mistrzostwie kraju, natomiast Sendai o Pucharze. Mój typ to Vegalta Sendai.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom