>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Puchar Konfederacji Rosja 2017 [17 czerwiec - 02 lipiec]

Status
Zamknięty.
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Chile - Australia
Jak już wcześniej napisano możemy dzisiaj spodziewać się otwartego meczu, obfitującego w dużo sytuacji zarówna pod jedną jak i drugą bramką. Co prawda typ na bramki wydaje się jedynym rozsądnym w tym spotkaniu ja jednak proponuję zagrać na rzuty rożne.
Chilijczycy zapewne chcą utrzymać pierwsze miejsca aby uniknąć w półfinale Portugalii. Do tego będą potrzebowali paru bramek bo zapewne Niemcy myślą o tym samym.
Australia niby ma jakieś tam matematyczne szanse na awans i zapewne też będą chcieli coś strzelić a więc jakieś sytuacje podbramkowe powinni stworzyć.
W dotychczasowych spotkaniach obie drużyny mogą pochwalić się identycznymi statystykami jeżeli chodzi o ilość rzutów rożnych a więc:
Chile - Kamerun 5 - 5 / 10
Chile - Niemcy 4 - 1 / 5
Australia - Niemcy 1 - 4 / 5
Australia - Kamerun 2 - 8 / 10

Te 10 rożnych dzisiaj spokojnie powinno paść, tylko w meczach z Niemcami były niskie wyniki ale to nie dziwi patrząc na styl ich gry.
Typ: powyżej 9,5 rzutów rożnych ⛔
Kurs: 2,05
Expekt
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Chile half time
Kurs: 1.8
Ladbrokes


Nie wiem w jakim składzie wystąpi Chile ale i tak nikt się nie spodziewa dzisiaj ich porażki,w przypadku wysokiego zwycięstwa mogą wygrać grupę a co za tym idzie,zagrać z Meksykiem w półfinale a nie z Portugalią. Australia postraszyla Niemców ale to drugi garnitur naszych zachodnich sąsiadów. Chile musi wyjść z grupy więc nie może sobie pozwolić na porażkę,wydaje mi się ze zrobią to tak jak Portugalia wczoraj. Dziś zaczną w możliwie najsilniejszym składzie i jak najszybciej rozstrzygna mecz na swoją korzyść. Dlatego typuje dzis Chilijczykow do przerwy,Alexis,Vidal,Vargas,tak naprawdę wystarczy mi jeden z nich dzisiaj w pierwszym składzie. Chile dziś to zwycięża.
 
C 272

cowboy

Użytkownik
chile dzisiaj tragedia, po 60 minucie wygladali jakby nie mieli sil grac. grali niedokladnie, wolno, za wolno nawet na australie ktora mogla ten mecz nawet wygrac. z portugalia nie daje im zadnym szans, moim zdaniem do finalu przejda niemcy i portugalia, ktora wygra turniej.
 
R 167

realny

Użytkownik
Nie ma się co mścic na Chile za zremisowany mecz. Po bramce na 1-1 już totalnie odpuscili mecz wiedząc, że półfinał w kieszeni. Półfinał to dla Chile będzie zupełnie inne spotkanie i nie byłbym taki pewny Portugalii.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Konfederacji
Godz: 20:00
Spotkanie Portugalia-Chile
Typ: Portugalia wygra dokładnie 1 golem
Kurs 3.90
Buk Unibet
Analiza: Półfinałowe spotkanie w ramach pucharu konfederacji rozgrywanego w Rosji. Portugalia zmierzy się w nim z zespołem z Chile. Portugalczycy są delikatnym faworytem do awansu do finału, w grupie zajęli 1 pozycję z 7 punktami na swoim koncie, od Meksyku byli lepsi tylko różnicą bramek w bezpośrednim pojedynku padł remis po 2, poza tym Portugalia ograła gospodarza turnieju Rosję i wysoko pokonała Nową Zelandię . Chile natomiast w swojej grupie zajęło 2 pozycję za zespołem Niemiec zdobyło w grupie 5 oczek wygrało spotkanie z Kamerunem następnie podzieliło się punktami z Niemcami oraz Australią. Ogólnie to spotkanie zapowiada nam się bardzo ciekawie bowiem moim zdaniem z takim potencjałem ofensywnym w tym meczu co najmniej 2 bramki powinniśmy zobaczyć, przecież gwizdy obu ekip Sanches oraz Ronaldo sami potrafią rozstrzygnąć o losach spotkania na korzyść swojej reprezentacji. W ostatnich latach obie ekipy spotykały się ze sobą tylko 1 raz gdzie padł remis po 1 . Ja uważam że w tym meczu obie ekipy bramki strzelą a zespołem o jednego gola lepszym okażę się drużyna Portugalii, stawiam na dokładny wynik 2;1 po końcowym gwizdku sędziego.
 
R 167

realny

Użytkownik
Warto dodać, że w drużynie Portugalii nie zagra Pepe, który pauzuje za kartki a problemy z urazami mają Bernardo Silva i Cedric Soares.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Bardzo dziwią mnie kursy w meczu Niemcy - Meksyk. Oczywiście stawiam na tych drugich, bo nie przejdę obojętnie wobec @4, które proponuje unibet.
Meksykanie to bardzo zgrany, a zarazem doświadczony skład. W ofensywie świetni. Niemcy kadrowo tutaj dla mnie ubożsi, a też wyniki i gra niespecjalnie wygląda na plus. Rywale nie byli wymagający, teraz zaczyna się walka o trofeum.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Bardzo dziwią mnie kursy w meczu Niemcy - Meksyk. Oczywiście stawiam na tych drugich, bo nie przejdę obojętnie wobec @4, które proponuje unibet.

Meksykanie to bardzo zgrany, a zarazem doświadczony skład. W ofensywie świetni. Niemcy kadrowo tutaj dla mnie ubożsi, a też wyniki i gra niespecjalnie wygląda na plus. Rywale nie byli wymagający, teraz zaczyna się walka o trofeum.


Niemcy w jakim zestawieniu by nie wyszli.maja swiadomosc Mistrza Swiata i najlepszej druzyny turniejowej all over dlatego mysle tak to zostalo oszacowane. Rozpedzaja sie mentalnie z meczu na mecz,z Chile po 30 min sadzilem ze padna handicapy,a tu w 2 pol wyrownana gra i Chile oslablo na tle fizycznie dobrze wygladajacych choc pozornie niemrawych niemcow. Typowa pozera niemiecka,niby nic nie zagrali ale ulepili wynik i tak.mecz za meczem do finalu...Mexico na bank ma powtorki swoich oraz przeciwnika wystepow i wie kto to niemcy wiec handicapow nie bedzie w zadna strone, Mexico glodne trofeum ktore moze sie szybko nie powtorzyc nie bedzie chcialo przegrac, a i niemcy z racji oobowiazku pola gry nie oddadza ,remis bramkowy dogrywa karne jakos tak czuje ,niemcy.traca w meczach ostatnio,mexico strzela i traci rowniez. Kursy do wyboru. Elo
 
areck 213

areck

Użytkownik
Przy sędziach z końca świata gra kartek jest bardzo ryzykowna - nie wiadomo, ani na jakim poziomie rzemiosła się znajdują, ani na jakim poziomie faulu czy kartki gwiżdżą. Także przy takich arbitrach jeśli już wchodzić to lżejszą stawką.
 
makemoney89 4

makemoney89

Użytkownik
Niby tak, ale z drugiej strony mogą wyznaczyć sobie poziom, który będzie jak znalazł do pokrycia tej linii kartkowej. Poczekam, być może linia spadnie o jedną jednostkę to wtedy będzie można atakować.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:00 Portugalia - Chile
Typ: BTS
Kurs: 1.80
buk: unibet
Wynik: 0:0 ⛔

Przed nami świetnie zapowiadające się meczycho. Na przeciwko siebie staną mistrz Ameryki Pd kontra mistrz Europy. Obie drużyny wyglądają dobrze i są zmotywowane aby wygrać to trofeum. Na to spotkanie wybrałem, że obie drużyny strzelą przynajmniej po jednej bramce. A dlaczego?. Portugalia cały czas podtrzymuje swój wysoki poziom odkąd wygrała ME. Wiele osób mówiło, że nie zasłużyli na tą wygraną, a ja jestem innego zdania. Cały zespół pracuje na to, że są teraz w takim miejscu, a nie innym. Do tego trener, który wie z kim chce pracować na te wielkie trofea. Świetnie wygląda Ronaldo, który kreuje grę Portugalii, a co mi się najbardziej podoba, że nie jestem samolubny jak to ma czasem miejsce w Realu. Drugie życie dostali Nani i Quaresma. Ten pierwszy jednak nie błyszczy swoją formą na tym turnieju. Nie zapomijnamy o Gomesie, który w Barcelonie jest ciągle linczowany, ale jestem zdania, że jego czas jeszcze nadejdzie. Szkoda, że niema Renato Sancheza, który pojechał na U-21. Tak jak już ktoś napisał dzisiaj zabraknie Pepe, Bernardo Silvy i Cedrica. Sprawy w swoje ręce będzie musiał wziąć zatem Ronaldo. Ten facet lubi takie spotkania, na takim szczeblu i wielokrotnie stanął na wysokości zadania. Jednak nie samym Ronaldo Portugalia żyje. Pozostała część drużyny również ma w tym spory udział. Kilka słów o Chile. Tercet Sanchez-Vidal-Vargas napisze to raz jeszcze, przed tymi panami trzeba czuć respekt. Sanchez klasa w sobie, szkoda tylko, że w Arsenalu gościowi kto mało pomagał. Vidal i Vargas to kolejni motywatorzy na boisku, którzy nigdy nie odpuszczają. Do tego doświadczony w środku pola Medel, który również wykonuje dobrze swoją robotę. Chile za kadencji Sampaolliego wyglądało świetnie w pressingu i ataku. Teraz za dużo się nie zmieniło, bowiem obecny trener dalej preferuje taki sam styl gry jak jego poprzednik. Wcale mu się nie dziwię, bo mając takie działa również poszedłbym w tym kierunku. BTS wydaje mi się najrozsądniejszym typem. Portugalia bez Pepe w obronie może mieć kłopoty. Duet w postaci Bruno Alves i Fonte, który ma zastąpić Pepe nie wygląda najlepiej. Nie wydaje mi się żebyś dzisiaj ujrzeli jakieś szachy. Obie ekipy chcą wygrać ten puchar, aby potem myśleć o tzw tryplecie.
Spróbuję również pograć kartki w tym meczu. Unibet zaoferował nam niezłą linię na to spotkanie:
over 4.5 zółtej kartki @ 1.83
czerwona kartka Tak @ 3.90

Tak jak wspomniałem ekipie Chile nigdy nie brakuje motywacji. Ten zespół uwielbia walczyć na boisku i czasami z tym przesadza. Dziś jedną z najważniejszy rzecz to zatrzymać Ronaldo. Portugalczyk może mieć naprawdę ciężki żywot dzisiaj, a co za tym idzie sporo fauli i kartek.
Czemu czerwona kartka?. Dziś w obu ekipach mamy takich graczy, którym puszczają nerwy, a co najlepsze potrafią się tak wygłupić, że sędziowie bez problemu sięgają po czerwoną kartkę. Mowa tu przede wszystkim o Medelu, Vidalu i Bruno Alvesie. Dziś emocji na pewno nie zabraknie, a gol doda tylko smaczku temu meczu
Linki:
Bruno Alves
https://www.youtube.com/watch?v=GxR7MoVHXCg
Medel
https://www.youtube.com/watch?v=NF77PhI73nk
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
W tym spotkaniu spodziewam się szachów i raczej wątpię, że padnie kilka goli. Jedyną szansą na jakieś overy bramkowe są katastrofalne błędy obu ekip, a średnio to widzę. Gra prawdopodobnie, będzie toczyć się w środku pola, więc bardziej poszedłbym w faule i kartki. Chilijska ofensywa jest dość szybka, więc przy szybkich kontrach portugalska obrona może mieć spore problemy. Przeglądając ofertę na to spotkanie od razu wpadł mi w oko typ, że Bruno Alves otrzyma żółtą kartkę. Wspomniany zawodnik ma już swoje lata, rzadko odstawia nogę i często popełnia błędy. Po takim kursie myślę, że warto spróbować, ponieważ szansa powodzenia jest bardzo duża.
Bruno Alves żółta kartka @4.00 Totolotek✅
 
5567 719

5567

Użytkownik
A wiadomo juz kto sędziuje? Bo jesli ten murzyn, który po mega zadymie w którymś z poprzednich spotkań sam z siebie pokazał 1 karteczkę (dopiero po kilku chwilach szepneli mu na słuchawkach, ze trzeba pokazac ich wiecej), a wcześniej nawet taktycznych fauli nie karal, to srednio te kartki widzę. Wszystko zalezy od sedziego tutaj.
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
A wiadomo juz kto sędziuje? Bo jesli ten murzyn, który po mega zadymie w którymś z poprzednich spotkań sam z siebie pokazał 1 karteczkę (dopiero po kilku chwilach szepneli mu na słuchawkach, ze trzeba pokazac ich wiecej), a wcześniej nawet taktycznych fauli nie karal, to srednio te kartki widzę. Wszystko zalezy od sedziego tutaj.
Alireza Faghani
 
sportnaplus 191

sportnaplus

Użytkownik
Bardzo ciekawie wygląda typ na over 2.5 faulu na Ronaldo jaki proponuje unibet (1.80). Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę , że kluczem do awansu będzie zatrzymanie go. Dodam jeszcze , że zakład liczony jest wraz z dogrywką która dla mnie osobiście jest najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem dziś ????

Pozdrawiam ????
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Konfederacji
Godz: 20:00
Spotkanie Niemcy-Meksyk
Typ: Niemcy wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.80
Buk Unibet
Analiza: Kolejne półfinałowe spotkanie w ramach pucharu Konfederacji, Niemcy zagrają w nim z zespołem Meksyku i na pewno to ekipa naszych zachodnich sąsiadów jest zespołem znacznie lepszym pomimo tego że w Rosji nie pojawiła się w najmocniejszym zestawieniu. Meksyk z zespołem Niemiec nie zdołał wygrać ani jednego spotkania w swojej historii i moim zdaniem w tym meczu będzie miał również bardzo duży problem bowiem ekipa Niemiec jest drużyną typowo turniejową i spokojnie powinna tutaj zawalczyć o finał, poza tym Niemcy są niepokonani od lipca roku poprzedniego gdzie ulegli 0:2 Francji w spotkaniu towarzyskim. Meksyk natomiast całkiem niedawno przegrał spotkanie z zespołem Chorwacji 1:2. Wziąć pod uwagę poprzednich rywali obu ekip to możemy stwierdzić iż gospodarze mieli znacznie trudniejszych przeciwników na swojej drodze z którymi poradzili sobie dosyć nieźle, wyszli z grupy z 1 pozycji, zremisowali z zespołem Chile, resztę spotkań rozstrzygnęli na swoją korzyśc, mój typ to wygrana zespołu Niemiec oraz dokładny wynik 2:1 , myślę że Meksyk w tym spotkaniu będzie w stanie strzelić bramkę honorową.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom