>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla 2014/2015

Status
Zamknięty.
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Sevilla - Espanyol
Sevilla -1 AH Pinnacle @1.98
Wygrać powinni, czy dadzą radę ogarnąć handi? Jest szansa i na awans.
Pamiętajmy, ze dubel roku w Hiszpanii musi wpaść, także nie ma wyjścia. Ja jeszcze dokładam. Sevilla u siebie mocna, trochę pokopana przez Valencię, ale u siebie potrafią wspiąć się na wyżyny. Papugi na fali, ale to drużyna najgorsza z LL na wyjazdach. Sevillistas mają za to świetny bilans 7-3-0. Ostatnie h2h ma małe znaczenie, ale cisnęli Espanyol jak chcieli. Wsparcie kibiców ma tu kolosalne znaczenie.
co sądzisz o typie: rzuty rożne gospodarzy powyżej 6,5 ? Moim zdaniem wygląda ciekawie, bo Sevilla często u siebie potrafi seryjnie rożne nabijać jak trzeba a dziś moim zdaniem idealny mecz pod to. Espanyol przy takiej zaliczce się cofnie mocno i kontry tylko a Sevilla będzie atakować i powinni nabić kornerów sporo.
Jeszcze ciekawe wygląda typ: Espanyol powyżej 3 kartek, w meczu u siebie dostali ich od groma a tu pod kartki też powinno być ok, bo większość meczu będą się bronić i przerywać ataki gospodarzy faulami
 
fideliso 52

fideliso

Użytkownik
Athletic - Malaga
Typ: Athletic - 2 rzuty rożne
Kurs 1.95
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Całkowicie zgadzam się z typem Vidala na ten mecz ale zaatakuje tu coś moim zdaniem pewniejszego. Idę za ciosem bo w ostatnim meczu tych drużyn również atakowałem handi tyle że mniejszą linie -1 po 1.83. Skończyło się 8:2 a zakład można było właściwie po I połowie zamykać z 95% zyskiem. Jak grają Baskowie każdy widzi i Vidal dobrze to opisał. Nie ma tu nawet połowy jakości. Jest ciąg do przodu ale im bliżej tym gorzej. Efektem braków w wykończeniu i ostatnim podaniu są rozmaite próby rozciągnięcia. Z lewej do prawej z prawej do lewej. Całe te osaczanie efektu bramkowego nie daję ale rożne i owszem. W wspomnianym meczu z Malagą było tego 8 z Celtą aż 11 Elche 10. Z Atletico 3 ale do 1 rożnego Atletico z Cordoba natrzepali chyba 15 -16 rożnych. W tym sezonie u siebie w tej rywalizacji przegrali zdaję się jedynie z Sevilla. Dziś nie spodziewam się zmian. Widzę Athletic idący do przodu i długie długie 0:0 czyli scenariusz pod typ.
Popieram oczywiście typ na Sevilla a i za kilka złotych warto zagrać awans 2.75. Scenariusz do wyobrażenia jak dla mnie.
 
bzyk663439858 72

bzyk663439858

Użytkownik
Sevilla - Espanyol over 2,5/1,72
Spotkanie rewanżowe copa del rey,w pierwszym meczu padł wynik 3:1 dla ekipy Espanyolu Barcelona,więc podejrzewam,że dzisiaj będzie mecz otwarty,bo Sevilla od początku musi zaatakować,co będzie okazją też do kontry dla gości,tak jak we wczorajszym meczu Atletico i barcy,może tutaj paść wynik overowy,jak to bywa w rewanżach,zazwyczaj są to mecze otwarte.Garść statystyk:jeżeli chodzi o mecze u siebie ekipa Sevilli jest bardzo mocna,obecnie jest niepokonana od 15 spotkań,natomiast Espanyol to najgorsza drużyna w PD jeżeli chodzi o mecze na wyjeździe,bezpośrednie mecze tych drużyn to 8 overów z rzędu,dlaczego tym razem miałoby być inaczej?skoro wiadomo,że ekipa gospodarzy od początku musi się otworzyć w tym meczu,zresztą defensywy oby ekip nie są jakieś mega mocne.Stawiam na dobry szyki mecz obfitujący w bramki.
bet365
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Sevilla v Espanyol
Powyzej 5.5 kartek 1.61

Mecz ten zapowiada sie bardzo ciekawie .Pierwszy mecz 3:1 dla espanyola .Mecz byl bardzo ciekawy a zarazem ostry.Espanyol wyprowadzal bardzo grozne kontry.Sevilla nie wygladala dobrze w tamtym meczu.Teraz gospodarz Sevilla a ma to bardzo duze znaczenie ,u siebie graja bardzo dobrze roznica gry jako gospodarz a gosc jest bardzo widoczna.Espsnyol na wyjezdzie jak koledzy wspomnieli wiele traci.Sevilla bedzie cisnac cay mecz ,wystarczy im 2:0 i mysle ze powinni wygrac conajmniej 2:0 ,zwyciestwa Sevilly jestem pewny .Kolejna zdarzenie kartki linia 5.5 dla mnie atrakcyjna .W poprzednim meczu 9 ,Espanyol skupi sie przedewszystkim na obronie , kontry Espanyol w pierwszym meczu mial bardzo grozne ,gospodarze bede to przerywac faulami.Juan Martinez Munuera bedzie sedziowal ten mecz i jesli beda powody aby pokazac kartke nie bedzie sie wahal.Ze wzgledow na stawke meczu,pierwszego wyniku,ilosci kartek w pierwszym meczu oraz sedziego gram to juz przed meczem.

Bez analizy.
Bilbao v Malaga
Ponizej 7.5 kartek 1.66


Bet 365

Napisane z komy ,wieczorem poprawie.
Powodzenia
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Sevilla - Espanyol
- Pierwsze starcie zakończyło się dość nieoczekiwanym wynikiem 3:1 dla drużyny z Katalonii.
- Gospodarze dzisiejszego starcia będą jednak dzisiaj walczyć do upadłego. Mankamentem mogą być osłabienia jak choćby brak Krychowiaka w składzie.
- Ponadto Espanyol jest w rewelacyjnej dyspozycji. Cztery wygrane mecze z rzędu (w tym wyeliminowanie Valencii na poprzednim etapie) to naprawdę solidny wynik tej drużyny. W genialnej formie jest Caicedo i to on będzie największym problemem defensywy gospodarzy.
- Sevilla ostatnio uległa też Valencii w lidze. Dzisiaj morale nieco osłabione, aczkolwiek nie spodziewamy się ponownej porażki.
- H2H: Poza ostatnim zwycięstwem, Espanyol wszystko przegrywał przeciwko Sevilli w poprzednich konfrontacjach.
Dzisiejsza batalia zapowiada się niezmiernie ciekawie. Niemniej na niespodziankę się nie zapowiada. Sevilla powinna spokojnie wygrać to spotkanie, ale czy awansują :?: To już zagadka. Stąd nasze typy na ten bój:
Sevilla wygra, 1.444 Sportingbet ✅ 1:0
Sevilla o0.5 gola w pierwszej połowie, 1.60 Sportingbet ⛔

Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 400PLN
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ma ktoś kadrę Villareal i Getafe na dzisiejszy mecz?
Villareal :

Bramkarze: Juan Carlos, Asenjo.
Obrońcy: Mario, Rukavina, Jaume Costa, Víctor Ruiz, Dorado, Musacchio.
Pomocnicy: Trigueros, Jonathan dos Santos, Pina, Moi Gómez, Cheryshev, Campbell.
Napastnicy: Uche, Vietto, Gerard Moreno, Giovani.


Getafe : Jordi Codina y Jonathan López &quot;Jona&quot;;
los defensas Alexis Ruano, Emiliano Velázquez, Naldo, Álvaro Arroyo y Sergio Escudero;
los centrocampistas Jorge Sammir, Pablo Sarabia, Pedro León, Diego Castro, Juan Rodríguez, Alex Felip, Astray, Emi y Freddy Hinestroza;
los delanteros Álvaro Vázquez e Ivi.



Przewidywane sklady -&gt; http://futbol.as.com/futbol/2015/01/29/copa_del_rey/1422491442_358282.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Sevilla - Espanyol
Powyżej 2,5 bramek ::: 1,75 ::: Pinnacle ::: 2/10

Typ na czyste zwycięstwo Sevilli jakoś mnie nie przekonuje po 1,50. Zaznali pod rząd dwie porażki po 3:1 i trzecia z rzędu jest mocno wątpliwa, to jednak po genialnej serii zwycięstw, przychodzi ten gorszy moment - tak zwany kryzys.
Odnośnie typu nie mam również dużej pewność, dlatego stawka delikatnie niższa. Wiele osób widzi w tym meczu over 2,5 ,ale też może się naciąć tak jak to było wczoraj w meczu Atletico Madryt - Barcelona gdzie wiele ekspertów wróżyło underowy mecz, a padło aż 5 bramek.
Pomimo to statystyki mówią nam jasno - w ostatnich 8 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami padło przynajmniej 3 bramki, a ostatni mecz underowy 1:1 był 13 maja 2012 roku. Sevilla w tym meczu musi się otworzyć bo do awansu premiuje ich wynik 2:0, a Espanyol nie będzie chciał odpaść, więc dla nich w tym meczu priorytetem jest strzelenie bramki by spokojnie kontrolować mecz.
Sevilla u siebie jest niezwykle mocna, a Espanyol na wyjeździe nie zachwyca, to jednak goście ostatnio są w dobrej formie, zaczęli dużo strzelać. Natomiast Sevilla moim zdaniem przechodzi kryzys, a wynik 2:2 w tym meczu wcale mnie nie zdziwi.

Wynik: 1:0 ⛔ @Edit: Na HT puściłem sobie kontrę under 1,5 bramki po 2,04. Mecz niezwykle nudny w pierwszej połowie, dość mało groźnych sytuacji na gola.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Getafe - Villareal
Ja tutaj wchodzę w kartki. Co prawda w pierwszym meczu nie było ich zbyt wiele ale....no właśnie, dziś sędziuje pan Teixeira, który lubi kartoniki, a nawet powiem, że lubuję się również w czerwieni

Zwrócić trzeba również uwagę, iż w poprzedniej kolejce Villareal podejmował u siebie Real Sociedad. Wygrał 1:0, kartoników malutko lecz w rewanżu Sociedad mocno się postawiło i kartoników uzbierało się 8 + 1 czerwo (a wiadomo czerwo liczymy podwójnie)
Ja śmiało wchodzę w tą linie.
Typ: over 5,5 kartek - @ 1,850
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubek9 1,2K

kubek9

Użytkownik
Getafe - Villarreal
Niby w poprzednim spotkaniu były zaledwie 2 kartki, ale dzisiaj mecz będzie odbywał się na Estadio Municipal Las Margaritas, w ostatnich 5 spotkaniach over 5.5 kartki został pokryty aż 4 razy. Sędziuje pan Fernando Teixeira z średnią 5.8 kartki na mecz, a wiec nie najgorzej. Wydaje mi się, że piłkarze Getafe po wygranej z Celtą uwierzyli w siebie i powalczą o dalszą faze rozgrywek, jeżeli goście nie strzelą szybko gola to będzie walka i gryzienie trawy. Biorąc pod uwagę tak piękne okoliczności przyrody..i niepowtarzalne...biorę ten over.
Powyżej 5.5 kartek @1.85 Bet365 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom