>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Króla - 2013/2014

Status
Zamknięty.
banan23 150

banan23

Użytkownik
Potem ta czerwień dla Ronaldo, beznadziejne sędziowanie to wszystko spowodowało remis.
Jedyne co spowodowało remis, tylko remis dla graczy Athleticu i aż remis dla Realu to była słaba gra tych drugich i nieskuteczność tych pierwszych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Real Madryt (1x) + Barcelona (-1,5,-2) kurs łączny: 1,81 buk: Bet365
Real Madryt (AH: 0, -0,5) + Barcelona (AH: -1,-1,5) kurs łączny: 2,00 buk: Bet365

Może i kurs marny, a to jeszcze obejmujący 2 zdarzenia, ale jak dla mnie najpewniejszy. Po ostatnich wpadkach faworytów: Realu Madryt z Bilbao w PD, Man City z Chelsea w PL i Barcelony w PD dostałem kubeł zimnej wody. Dwa pierwsze przypadki to były błędy typerskie, wpadka Barcelony nie do przewidzenia (po prostu czynnik losowy sportu). Jeśli chodzi o Real Madryt skłaniam się ku wygranej Królewskich. Bilabo postawiło trudne warunki, a gol Gomeza to był mały cud świata, jednak ze stałego fragmentu gry, a nie z samej gry no i zawodnik Bilabo miał masę szczęścia. Potem ta czerwień dla Ronaldo, beznadziejne sędziowanie to wszystko spowodowało remis. Jeśli chodzi o Atletico to jak dla mnie odkryciem jest Diego, nowy (stary) nabytek spisuje się niezwykle dobrze. Oczywiście samo Atletico niesamowita drużyna, ale pomijając ostatnie spotkanie ligowe z Sociedad bywało różnie, szczególnie na wyjazdach. Myślę, że będą jutro grali na remis aby u siebie zamknąć temat awansu i to oczywiście Real stanie na głowie, żeby wygrać. Czy mu się to uda nie wiem, ale o to, że nie przegra jestem raczej spokojny. Co do grania na czystą 1 to jest duża szansa, że wejdzie, ale Atletico to naprawdę już obecnie ścisła czołówka i nie zamierzam kolejny raz ryzykować.
Co do typu na Barcelonę to nie brałbym pod uwagę ostatniego spotkania. Valdes, ale i cała defensywa była mocno rozkojarzona, szczególnie w II poł. Nie zdziwiłbym się jak się okaże w przyszłości, że tuż przed meczem dotarła do nich jakaś tragiczna wiadomość osobista dotycząca jednego z piłkarzy, albo jakaś kłótnia itp czyli czynniki pozasportowe. Po tej wpadce napewno tym razem się nie zdekoncentrują, a i ponieważ wielkimi krokami zbliża się LM będą chcieli zrobić sobie zaliczkę bramkową i zakładam, że co najmniej będą te dwie bramki. Sociedad widzieliśmy ostatnio z Atletico, nie grali może źle, ale jednak poziom umiejętności poszczególnych linii ostaje od ścisłej czołówki i nie przewiduję sensacji, a nawet jak będzie, zawsze będzie można pograć sobie na Barcelonę na wyjeździe podczas rewanżu.
Adamo...Adamo... kiedy Ty się nauczysz w końcu? :grin:
Athletic wcale nie miał masy szczęścia Ty oglądałeś ten mecz?To spotkanie pokazało że Real w dalszym ciągu nie radzi sobie z drużyną która postawi ciężkie warunki,szczególnie było to widać na początku spotkania gdzie wysokim presingiem zespół z Bilbao zaskakiwał królewskich.Real nadal ma swoje problemy i jeszcze nie jest na pewno w optymalnej formie bo w takiej powinien być za 2-3 miesiące.
Atletico nadal pokazuje swoją wielkość już mi się nie dobrze robi od ich dobrej gry bo w końcu jestem kibicem Realu ????
Stawiałem że Bilbao z nimi nie przegra u siebie-poległo.
Stawiałem że Sociedad że nie przegra wysoko dostał 4 bramy chociaż tak naprawdę wynik mógł być inny bo Sociedad miał masę stałych fragmentów i coś tam powinni z tego ogarnąć.
To jednak pokazuje siłę Atletico w obronie Miranda i Godin są wspaniali rządzą w powietrzu jak i na ziemi.
Jak na moje jutrzejszy mecz jak kolega dalej wspomniał będzie miał podobny przebieg do ostatnich spotkań Atletico z Realem i Barcą.
Czekanie na rywala i kasowanie go z dala od bramki.
Simeone i jego zawodnicy nawet jakby mieli polec jutro na Bernabeu zrobią to zabijając się o piłkę wiadomo jaki jest stosunek klubów do siebie.
Myślę że Atletico jeśli nawet ma przegrać to nie będzie to porażka więcej jak jedną bramką mają rewanż i tam postarają się odrobić stratę w razie czego.
Dlatego:
Atletico +2 1.36 10/10 Bet 365 ⛔ ⛔
Edit po meczu: Atletico zniszczone nie istniało kasa stracona i to nie mała ale jest radość dla serca Real nie grając nic wielkiego niszczy jak chce Atletico : ))))))))))))
Szukam jeszcze czegoś do dubla ale chcę jeszcze poczekać na oficjalne składy.
Jak ktoś ma grubą kasę i chce zaryzykować ja bym kładł to na ten typ jak dla mnie to taka sama lokata jak Chelsea +2.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Real Madrid - Atl. Madrid
Atletico Madryt (+1 HA) ::: 1,55 ::: Bet365 ::: 3/10
Pisanie o tym, że Real nie jest w formie pomimo, że wygrał prawie wszystkie spotkania w 2014 roku, nie dając większych szans swoim przeciwnikom na strzelenie bramki jest nie na miejscu. 1:1 z Bilbao to powiedzmy sobie szczerze, wynik dobry, sprawiedliwy, bo Baskowie jeszcze w tym roku u siebie nie przegrali w La Liga. Zostawiła tam punkty Barcelona i goście Diego Simeone. Więc rzucanie psów na Real, że nie wygrywają każdego meczu po 5:0 to delikatna przesada.
Odnośnie meczu to aż grzechem by było nie zagrać coś w stronę Atletico Madryt. Lider na każdym możliwym froncie, w lidze krajowej, w pucharze Copa del Rey, w Champions League. Idą w tym sezonie jak burza i na pewno dla kibiców śledzących tegoroczny sezon potrójna korona Atletico Madryt chyba nikogo by nie zdziwiła.
Atletico Madryt dobrze wie, że mecz wyjazdowy będzie tym kluczowym i rzucą się na swojego największego rywala ze stolicy jak prawiczek na tirówkę. Mówiąc poważnie, potrzeba im bramek na wyjeździe, a chęć upokorzenia swojego największego przeciwnika na ich własnym stadionie będzie mobilizowała ich podwójnie.
Lider La Liga nie bez powodu jest w tym miejscu w którym jest, drużyna kompletna i wątpię by dzisiaj przegrali aż dwoma bramkami. Real wygrywał ostatnio minimalistycznie i to dobrze wróży na ten pucharowy szlagier.
Kursy podobne jak w meczu Manchesteru City - Chelsea Londyn, ale cichym faworytem bez wątpienia są dzisiaj goście.
Wynik: 3:0 ⛔
⚽ Barcelona - Real Sociedad
Barcelona (-2 HA) ::: 1,55 ::: Bet365 ::: 3/10
O Realu Sociedad pisałem już przy okazji meczu z Atletico Madryt. Fajnie grają, ale z czołówką ich wyniki wyglądają tak: 4:0 z Atletico Madryt, 5:1 z Realem Madryt, 5:1 z Villarrealem, 4:1 z Barceloną.
Wysokie porażki, a Barcelona jest podrażniona ostatnią porażką u siebie z Valencią. Ze świecą szukać trzeba dwóch porażek z rzędu na Camp Nou. Wątpię też i w remis. Prawdopodobnie ten mecz skończy się jak ten pucharowy z Levante. Myślę, że jednobramkowe prowadzenie Messiego i spółki jest tutaj dość pewne, a na wygraną ponad 2 bramkami daję 90%. Nic dwa razy się nie zdarza.
Wynik: 2:0 ▶
 
I 0

ikser

Użytkownik
Atletico Madryt (+1 HA) ::: 1,55 ::: Bet365 ::: 3/10
Wynik:
Moim zdaniem dobry typ, który też na pewno zagram. Atletico zdaje sobie doskonale sprawę, że taka szansa jak w tym sezonie może nie prędko może się powtórzyć - giganci mają nowych trenerów, którzy dopiero układają sobie skład, za rok może być trudniej. A w Realu nadal stagnacja - wygrywają, ale nie widać w tym ładu i składu, a starcie z Baskami pokazało, że silniejszy i lepiej poukładany przeciwnik może napsuć im krwi. Wierzę w Diego, dlatego też z bólem serca stawiam na Atletico.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo...Adamo... kiedy Ty się nauczysz w końcu? :grin:
Athletic wcale nie miał masy szczęścia Ty oglądałeś ten mecz?To spotkanie pokazało że Real w dalszym ciągu nie radzi sobie z drużyną która postawi ciężkie warunki,szczególnie było to widać na początku spotkania gdzie wysokim presingiem zespół z Bilbao zaskakiwał królewskich.Real nadal ma swoje problemy i jeszcze nie jest na pewno w optymalnej formie bo w takiej powinien być za 2-3 miesiące.
Atletico nadal pokazuje swoją wielkość już mi się nie dobrze robi od ich dobrej gry bo w końcu jestem kibicem Realu ????
A czy ja pisałem, że miał masę szczęścia ? Cały czas podkreślam, że obecnie pierwsze 3, a nawet 4 ekipy w PD to bardzo wyrównany poziom, zresztą jak w PL. Twój typ na Atlethico+2 też jest sensowny, ale ja bym tu uważał, grając u siebie nie sądzę aby Real przegrał i to jeszcze po ostatniej wpadce ligowej, a jest do wyobrażenia✅, że wysoko wygra. Kto wie. Co by nie mówić Real to bardziej ograna choćby w rozgrywkach międzynarodowych drużyna i ma trochę większe indywidualności. Atletico - maszynka, kolektyw, ale na wyjazdach różnie bywa - sam zdaje się pisząc o Bilbao masz w pamięci rewanż pucharowy, gdzie jak wszyscy piszą Bilbao zepchnęło Atletico. Skoro więc ta sztuka udała się Bilabo, dlaczego ma się nie udać Realowi ? Tak samo Barcelona. Obie drużyny ostro zmotywowane. Może i nie pokona Barca Sociedad 4 bramkami, mnie wystarczą dwie, a to jest w ich zasięgu. Zobaczymy niebawem.
 
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
A ja moze troche glupio robie wierzac slepo w Real, ale...
Real Madryt - Atletico Madryt
Real Madryt -1,5
3.20
bet365

Witam, dzisiaj typ dosyc ryzykowny, ale taki, ktory moze znalezc swoje miejsce w rzeczywistosci.
Real Madryt po ostatnich wydarzeniach, kiedy to CR7 dostal wg wielu niesluszna czerwona kartke (mimo, ze jestem kibicem Realu, to musze przyznac, ze ta decyzja byla mocno kontrowersyjna, sedzia mogl podjac kilka decyzji) bedzie chcial pokazac, ze remis z Bilbao byl jedynie wypadkiem przy pracy. Ronaldo bedzie mial dzisiaj okazje potwierdzic, ze jest najlepszym pilkarzem swiata, ma dzisiaj urodziny, wiec ma szanse sprawic sobie na nie prezent. Poza Cristiano, Benzema tez bedzie podwojnie, albo nawet potrojnie zmotywowany, wczoraj urodzila mu sie corka. Gratulacje dla szczesliwego ojca. No, ale wystarczy, czas na argumenty typowo pilkarskie.
Real po ostatniej porazce na Bernabeu z Atletico (0:1 po bramce Diego Costy) bedzie chcial pokazac, ze to on dzieli i rzadzi w Madrycie. W tamtym spotkaniu Atletico bylo lepsze i zasluzenie siegnelo po trzy punkty. Ancelotti stwierdzil jednak, ze jutro Atletico zmierzy sie z zupelnie innym zespolem. Zgadzam sie z tym zdaniem, Krolewscy zaczeli realizowac filozofie futbolu Carlo. Traca malo bramek, strzelaja sporo.
Atletico w ciezkiej sytuacji przed tym spotkaniem, dwa bardzo wazne ogniwa wypadaja ze skladu z powodu kontuzji. Mam na mysli Filipe Luisa, ktorego zastapi Emiliano Insua i David Villa, w miejsce ktorego zobaczymy Diego. Zwlaszcza brak Filipe to powazne oslabienie, Insua to gracz przynajmniej o klase gorszy od Filipe. Bale bedzie mial wiec dzisiaj ulatwione zadanie, jestem przekonany, ze Real bedzie chcial konstruowac swoje akcja prawa strona boiska.
Przewidywane sklady:
Real Madryt: Iker Casillas; Álvaro Arbeloa, Pepe, Sergio Ramos, Fábio Coentrão; Luka Modrić, Xabi Alonso, Ángel Di María; Gareth Bale, Karim Benzema, Cristiano Ronaldo.
Atlético Madryt: Thibaut Courtois; Juanfran, João Miranda, Diego Godín, Emiliano Insúa; Gabi, Koke; Raúl García, Diego, Arda Turan; Diego Costa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Weźcie przeczytajcie sobie analizę Andersona i wtedy spójrzcie na swoje, a potem znowu na jego i ponownie na swoje. On podał realne argumenty, a Wy obrzucacie jakimiś domysłami, etc.

Twój typ na Atlethico+2 też jest sensowny, ale ja bym tu uważał, grając u siebie nie sądzę aby Real przegrał i to jeszcze po ostatniej wpadce ligowej, a jest do wyobrażenia, że wysoko wygra. Kto wie. Co by nie mówić Real to bardziej ograna choćby w rozgrywkach międzynarodowych drużyna i ma trochę większe indywidualności. Atletico - maszynka, kolektyw, ale na wyjazdach różnie bywa
.

Po pierwsze: !Atletico!.

Tak samo do wyobrażenia jest sobie wysoka wygrana Realu jak i ich porażka z Atletico, które w tym sezonie gra świetnie - ostatnio co prawda lekka zapaść dyspozycji. Wygrali raz w tym sezonie na Bernabeu i będą w stanie zrobić to drugi raz. Kursy były niemal identyczne. Atletico nie od dzisiaj na wyjazdach gra na wynik i ta taktyka im się opłaca. Nie zmieni się to także dzisiaj - w sensie stylu gry, bo wynik może być różny, ale Real łatwo mial nie będzie.

Real na pewno gra lepiej, aniżeli prezentował się podczas ostatnich derbów, ale Atletico także w tym czasie nie stało w miejscu. Simeone potrafi niesamowicie nakręcić swój zespół na ważne mecze. Materace przestały własnie w takich pojedynkach zawodzić. Real odwrotnie - ogórków leje, wygrywa do &#39;0&#39;, a jak przychodzi trudniejszy rywal to jest lipa. Tak było z Atletico, Villarrealem, Barca czy ostatnio w Bilbao - jeśli rywal potrafi im narzucić swój styl gry, to Blancos wyglądają słabiej.

Poza tym Simeone przecież się nie otworzy - odda klasycznie piłkę Realowi i będzie szukał wygranej po kontrach, a Real bądźmy szczerzy w ataku pozycyjnym jest po prostu slaby. Przypomnijcie sobie te ważniejsze spotkania - większość groźnych akcji Realu była po kontrach, a dzisiaj tych wiele nie będzie. Simeone zagra zapewne defensywnym ustawieniem, ale Carlo pewnie zrobi to samo - w większości ważnych gatunkowo meczów wychodził defensywnie - dzisiaj także może tak być.

Mam na mysli Filipe Luisa, ktorego zastapi Emiliano Insua i David Villa, w miejsce ktorego zobaczymy Diego.
Co do pojedynków Bale vs Insua obaj są nieograni, także może być ciekawie, ale to nie będzie tak wielka przewaga Realu po tej stronie. Pamiętaj, ze Atletico w obronie jest dopracowywane do perfekcji i boczny obrońca niemal zawsze dostaje jednego DM do asekuracji.

Sam nic nie typuje w CdR, bo wole sobie oba dzisiejsze spotkania obejrzeć na luzie bez spinki, aczkolwiek brak pierwszego gola przed 29:00 @ 1.83 Bet365 mi się podoba. W każdym razie nie róbcie z Realu Madryt murowanego faworyta do zwycięstwa, bo ten mecz łatwy dla nich nie będzie - szanse są mniej więcej wyrównane, ewentualnie ciut większe po stronie Blancos, ale tylko dlatego, ze zagrają na Bernabeu, ale styl gry i postawa w ważnych meczach w ostatnim okresie przemawiają już za Materacami.

Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
K 9

kyso14

Użytkownik
Sądzisz więc, że Królewscy są w formie? Może uzasadnijmy swoje tezy. Real poza meczem z Betisem, kilka kolejek temu gdzie rozgromił ich 0-5 nie gra tak jak ich kibice tego oczekują. Wygrywają bardzo minimalistycznie strzelając jeden czy dwa gole. Owszem, zazwyczaj grają na zero z tyłu, ale przyznajmy, że nie grali oni ostatnio z drużynami ofensywnymi. Jak przyszło co do czego, a mam na myśli ostatni mecz z Athletic Bilbao od razu gola stracili, niech się cieszą, że tylko jednego, bo po pierwszej połowie powinni już dostawać baty 2-0, jedynie nieudolność graczy Valverde sprawiła, że schodzili do szatni przy bezbramkowym remisie. Obiektywnie oceniając ten pojedynek lepsza była drużyna gospodarzy. Gwiazdor Królewskich sfrustrowany marnym wynikiem pod koniec meczu nie wytrzymał i dał sprowokować się Gurpegiemu.
Nie zgodzę, się z Tobą ???? Widać, że jesteś kibicem Barcy i dlatego nie widzisz jak Real gra. Na ostatnich 8 meczy(nie licząc Bilbao) mieli oni 8 zwycięstw a bramki 17-0. Więc Real bez formy? Ostatni raz przegrali chyba w październiku albo listopadzie jak dobrze pamiętam(jeśli nie niech ktoś mnie poprawi). Rozumiem Atletico też jest w niesamowitej formie co pokazuje Tabela. Oni dopiero nie dawno &quot;odzyskali forme&quot;. Ostatnie 2 mecze to pogrom, Lecz zobacz na 5 ostatnich 1:1 z Sevillą i 0:0 z Barca, 0-1 z Malagą. Zaraz pewnie powiesz, że Barca to bardzo dobry zespół i nie dziwi Cie remis. Tylko, że Bez tych ostatnich 2 remisów Atletico miało same wygrane u siebie. Jeśli tak pomyślisz to pomyśl też o dzisiejszym meczu. Real gra również piękną piłkę. Barcelona Real i Atletico to 3 drużyny którę walczą o mistrza. Zauważ, że Real u siebie zanotował jedyną porażke i to z Atletico, więc teraz u siebie będą chcieli się zrewanżować. Tyle z mojej strony ????

Real wygra - 1,83 bet365✅
Zaryzykowałbym również Real wygra do 0 - Kurs: 3,10 bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yurand 230

yurand

Użytkownik
Real Madryt - Atletico Madryt
TYPY:
Under 2,5 - KURS: 2,05 ⛔
Under 3,5 - KURS: 1,45 ✅
Połowa lub koniec remis - KURS: 1,70 :minus
Czerwona kartka w meczu: 2,40 :minus
Dokładny wynik 1:1 - KURS: 8,00 :minus

BUK: MILENIUM

Wielkie derby Madrytu. Jestem bardzo ciekawy jak do tego spotkania podejdzie Atletico. Wyczuwam tu mało bramek (jedną, może dwie góra). Obie drużyny ofensywne ale obie drużyny z dobrymi defensywami. Spotkania pomiędzy takimi ekipami ostatnio kończyły się bardzo często underami i dzisiaj myślę, że będzie podobnie. Atletico nie będzie grało o zwycięstwo, bo jest jeszcze rewanż, a Real będzie żądny rewanżu za ostatni ligowy mecz u siebie, który przegrali 0-1. Kursy też bardzo zaniżone na Real, bo powinny byc około 2,20 na 3,00 a nie 1,80 na 4,00... Będzie na pewno bardzo dużo walki i pewnie nieczystych zagrań, stąd mój typ na czerwoną kartkę w tym meczu. Dosc dawno nie było pomiędzy tymi drużynami czerwonej w regulaminowym czasie gry, dlatego wielce prawdopodobne, że któraś z drużyn może nie wytrzymac nerwowo. Pozdrawiam i polecam szczególnie underki.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Jak to zwykle bywa w tego typu spotkaniach, dyskusja wrze bo i oponie mocno podzielone. To dobrze, o ile dyskusja jest merytoryczna.
Ja nie podejmę się wytypowania ostatecznego wyniku spotkania, natomiast od wczoraj zastanawiałem się nad pewnym typem...
Wydaje się, że Atletico dzisiejszą grę oprze na mocnej w tym roku defensywie ( Tylko 14 straconych goli w 22 meczach ligowych i 3 w 6 meczach pucharowych), nastawiając się na kontry. W dwumeczu 0 z tyłu na pewno cieszy przed spotkaniem na własnych śmieciach. To Real zapewne będzie w przeważającej części meczu miał inicjatywę, jednak czy będzie to miało przełożenie na sporą ilość goli? Wątpię, gdyż tak jak królewscy mieli z tym problemy w ostatnim meczu tych drużyn, tak i dziś ich ataki zapewne będą rozbijały się o blok defensywny lokalnego rywala. Podobny obraz gry mieliśmy również podczas ostatniego spotkania Atletico i Barcelony. Dziś przewiduję podobny scenariusz. Nie mówię, że Real nie strzeli, nie twierdzę też, że Atletico nie ukłuje gola (np. z kontry), jednak gradu bramek raczej się nie spodziewamy. W Realu zabraknie kontuzjowanego Khediry (Być może zagra już Bale, ale ten jak na razie nie prezentuje się przesadnie dobrze), a Atletico przyjedzie osłabione nieobecnością Tiago, Davida Villi i Filipe Luisa. To takie lekkie nakreślenie jak ja widzę ten mecz. A konkretne typy?
Under 2.5 gola @1.95 ⛔
BTS? Nie @1.90 ✅

I mój główny bet
Under 0.5 gola do przerwy @2.75 ⛔
Wszystko bet365. Kursu poleciały w dół od rana, zwłaszcza na 0:0 do przerwy gdzie było 3.25.
Wynik 3:0 (1:0), Zabiły moje typy dwa rykoszety, chociaż uczciwe trzeba przyznać, że wynik dla Realu zasłużony z przebiegu gry.
Do tego na sucho
Barcelona over 2.5 gola @ 1.50
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A jeszcze mam takie pytanie: jak myślicie warto grać jakiś over na rzuty rożne ? Pewno Real będzie atakował, Atletico w defensywie, a potem kontry gości. Wydaje mi się, że może to sprzyjać overowi na rzuty. Linia w Bet365 z kursami 1,7 (azjan) i 2,00 normalnie ustawione jest na 11. Sam tego jeszcze nie zagrałem, czekam na opinie bardziej doświadczonych osób.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Długo się zastanawiałem nad jakimś typem na pucharowe derby Madrytu. I wydaje mi się, że znalazłem 2 ciekawe typy.
Pierwszy to poniżej 11,5 rzutów rożnych w meczu @ 1,72 Bet365
Kilkukrotnie już &quot;przejechałem&quot; się na meczach Realu typując wysokie ilości rożnych. Z reguły grałem je gdy Real grał u siebie z zespołami znacznie słabszymi, nastawionymi bardzo defensywnie. Z reguły Real nie zdobywał więcej niż 5-6 rogów.
Dziś Atletico postawi właśnie przede wszystkim na obronę czystego konta. Zresztą, Atletico na wyjazdach przedkłada wynik nad grę co przynosi korzyści dla tego zespołu. Defensywę mają bardzo dobrą, Miranda i Godin to duet, który każdy trener chciałby mieć w swojej drużynie. Znając specyfikację gry Atletico na wyjeździe, dodając do tego bardzo solidną defensywę trzeba spodziewać się, że Real zmuszony będzie do gry atakiem pozycyjnym. A to jak wiemy, nie wychodzi im tak dobrze jak gra z kontry. To z kolei będzie taktyką Atletico. Jako, że obie defensywy spisują się bardzo dobrze w tym roku, nie liczę na jakąś przesadną ilość dogodnych strzałów a co za tym idzie, rzutów rożnych nie powinniśmy zbyt wielu dziś ujrzeć.
Drugi typ jaki znalazłem jest podobny do pierwszego z tym, że Atletico zdobędzie więcej rożnych @ 2,62 bet365.
Jak już pisałem, Real w grze pozycyjnej nie jest tym samym Realem gdy pozwolić im na grę z kontry. Owszem, pod wodzą Ancelottiego poprawili i ten aspekt gry lecz wciąż wciąż jest to niejako duża bolączka tej drużyny.
Atletico powinno grać z kontry, to jest styl, który zapewnia dość dużą ilość rzutów rożnych dla drużyny atakującej. Jedyny problem jaki może być na przeszkodzie do wejścia zakładu to Cristiano Ronaldo. Jeśli Real nie będzie miał sposobu na dostarczenie piłki do pola karnego do napastnika to z biegiem czasu Ronaldo weźmie na siebie próby strzałów z dystansu. Wiemy doskonale jakim uderzeniem dysponuje i jakie problemy może sprawić bramkarzowi. Jeśli jego celownik będzie dobrze skupiony to niestety typ może nie wejść.
Mimo wszystko jestem dobrze nastawiony, nie liczę na rozstrzygnięcie wyników dwumeczu na Santiago Bernabeu. Spodziewałbym się raczej wyniku oscylującego w granicach remisu,
pozdrawiam
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
A jeszcze mam takie pytanie: jak myślicie warto grać jakiś over na rzuty rożne ? Pewno Real będzie atakował, Atletico w defensywie, a potem kontry gości. Wydaje mi się, że może to sprzyjać overowi na rzuty. Linia w Bet365 z kursami 1,7 (azjan) i 2,00 normalnie ustawione jest na 11. Sam tego jeszcze nie zagrałem, czekam na opinie bardziej doświadczonych osób.
Over 6.5 rzutów rożnych na gospodarzy @ 2.0 Unibet ✅


Dla mnie główny bet w tym meczu to over 6.5 rożnych na gospodarzy kurs 2.0.
Ciężko wskazać faworyta w tym meczu...dość realnym scenariuszem tego spotkania w mojej opini jest to że dzisiaj Real zaatakuje, obrońcy Atletico raczej nie kalkulują i bardzo często blokują dośrodkawania czy to strzały na bramkę wybijająć piłkę na rzuty rożne. Dobrze bylo można to zaobserwować w meczu Atletico z Realem Sociedad , gdzie obrońcy Atletico przy sytuacjach podbramkowych bez skrupułów wybijali piłke na rzut rożny. Sociedad miał 7 rożnych.
Kurs zachęcający, a linia nie jest aż tak zawyżona....6.5 śmiało do pokrycia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
banan23 150

banan23

Użytkownik
Na ostatnich 8 meczy(nie licząc Bilbao) mieli oni 8 zwycięstw a bramki 17-0.
Owszem, ten bilans bramek wygląda całkiem fajnie, ale nie zwróciłeś uwagi na przeciwników Królewskich w tych ostatnich ośmiu meczach. Mierzyli się oni z takimi drużynami jak Osasuna (2 razy), Espanyol (2 razy), Betis, Granada, Celta Vigo. Teraz odpowiedz sobie, czy pokonanie tych drużyn może świadczyć o ich dobrej formie? Szczególnie, że wygrane te były skromne, a zwycięstwa z tymi ekipami były wręcz obowiązkiem, by liczyć się w walce o mistrzostwo Hiszpanii czy też dalszą grę w CdR.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Real-Atletico
Po raz kolejny niektórzy piszą o super formie Realu i ja znowu się gubię, bo nie wiem gdzie ona jest. Pisałem to już przed meczem z Athletic(jeśli ktoś nie wierzy to tutaj jest link http://forum.bukmacherskie.com/f26/22-kolejka-primera-division-31-01-03-02-2014-a-102970-2.html#post4214586) i wtedy oczywiście było, że jak mogłem tak napisać i w ogóle, a Baskowie pokazali, że wystarczy zagrać agresywniej w odbiorze i można naprawdę sobie ustawić rywala. Atletico oczywiście nie zagra tak wysokim pressingiem, bo oni preferują raczej przyjęcie rywala na własnej połowie ale grając agresywnie, a to jak wiemy Colchoneros potrafią świetnie, to dadzą sobie radę. Jedyna rzecz, która mnie zastanawia to obsada pozycji drugiego pivota. Mario Suarez wrócił po kontuzji ale Cholo uznał, że po występie z Realem Sociedad teraz należy dać mu wolne i zapewne zobaczymy go z Almerią w weekend. Wraca Tiago ale on ostatnio nie grał, więc może zasiąść na ławce, a to by oznaczało tylko jedno - występ Koke obok Gabiego. Nie spodziewałbym się postawienia tam np. Toby&#39;ego, bo przecież Koke już nie raz dostawał szansę gry w środku pola. Ciekawi mnie obsada trójki za Diego Costą ale obstawiam tam Raula Garcie, Diego i Arde Turana.
Real w najmocniejszym składzie z powracającym do zdrowia Bale&#39;m. Jeśli chodzi o skład to zmiany mają zajść na bokach obrony i zagrają Arbeloa oraz Coentrao. Nie wiem skąd ten optymizm, co do gry defensywnej Portugalczyka ale moim zdaniem on również nie gwarantuje jakiegoś wysokiego poziomu i przy mocnym skrzydłowym, to również może mieć ogromny problem. Dzisiaj czeka go pojedynek z najlepszym prawym obrońcą tego sezonu - Juanfranem. Poza tym zaskoczeń być nie powinno, bo i ciężko oczekiwać wielu rezerwowych w tak ważnym meczu.
Dzisiaj rozpoczynamy rywalizację, a ja gram zakład na awans Atletico oraz co najmniej remis dzisiaj. Gram teraz, gdyż uważam, że po ewentualnym remisie na który liczę ze strony Atleti, kursy na ich awans polecą w dół i przed rewanżem value już nie będzie. Teraz na moje warto grać, bo Real jest spokojnie do skubnięcia, co udowodnili Baskowie. Atletico może nie jest w genialnej formie ale powoli zaczyna wracać na te właściwe tory, a dzisiaj zagra swój ulubiony futbol czyli wykorzystanie efektywne piłki, bo dużo jej mieć nie będą.
Atletico(+0,5) @ 2,025 Bet365
Atletico awans @ 2,40
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Taka mała ciekawostka, dziś Cristiano kończy 29 lat. Może jakiś prezencik mu zrobią koledzy i pozwolą mu strzelić gola xD 1,83 w bet365 na to, że strzeli. W sumie czemu nie, Real powinien u siebie coś ukłuć a Ronaldo wydaje się do tego najlepszym kandydatem. Można pograć delikatnie. Czeka go przerwa 3 ligowych spotkań (zawieszenie przez federację) więc taka złość będzie miała wpływ na jego zaangażowanie w dzisiejszym meczu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Real Madryt - Atletico Madryt
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,80 b365
Zapowiada się niesamowity mecz. Atletico lider Primera Division, idą jak burza przez ten sezon w kazdych rozgrywkach. Ostatnio odblokował się już Diego Costa, który miał mały przestój. Do składu doszedł Diego, który doda polotu w grze i nową wizję. Do tego żelazna taktyka i jej realizacja czyli to co Simeone lubi najbardziej. W tym meczu nie zagra lewy obrońca Filipe Luis, a to spora strata, za niego ma zagrać Insua, jednak jest spora różnica miedzy nimi. Ostatnio jak oglądam mecze Atletico to dostrzegam, że defensywa w wielu meczach nie gra już tak konsekwentnie, a tym samym rywale mają swoje szanse, lecz to nie oznacza jeszcze wcale gola bo ostatnią instancją jest Curtois, dla mnie najlepszy bramkarz Primera Division bez wątpienia. To co on wyjmuje to jest bajka! Zatrzymał Bilbao w rewanżu CdR, a Baskowie naprawdę mieli kupę okazji, tak samo Valencia na Mestalla przecież cisnęła ich niesamowicie a on wyjmował wszystko. Ale sam fakt że rywale dochodzili do wielu sytuacji już jest ważny, tzn że Real dziś też będzie miał swoje sytaucje.
Real jedynie bez Khediry. Ostatnio mecze Realu to już równowaga. Ancelotti ciągle wystawia ich w składzie 4-3-3. Wystawianie poszczególnych zawodników przewidywalne bo ławka dość krótka i za bardzo nie ma po kogo tam sięgać nawet (Isco po niezłym początku obecnie to cień piłkarza, w każdym meczu fatalnie jak dostaje szansę, Morata jeszcze nie dostaje za wielu szans, Casemiro też juz nie wchodzi na zmiany, a Illaramendi jedynie w pojedynczych meczach zastepuje Xabiego). Jedyne roszady w obronie ale Carvajal/Arbeloa czy Marcelo/Coentrao i w bramce, ale tu wiadomo, że zagra Iker. No i Cassillas ku ironii losu bije swój życiowy rekord bez straconego gola. Obecnie wynosi on 682min, a gra tylko w Copa del Rey i LM przecież, ostatnio stracił gola z Galatą bodajże.
W lidze grały te zespoły ze sobą jakoś we wrześniu i wtedy na Santiago Bernabeu wygrało Atletico 1:0, a Real przez większość meczu bił głową w mur, mur defensywy Ateltico.
Dlaczego więc BTS ? Bo Real u siebie i z takim potencjałem ofensywnym i ze słabiej ostatnio grającą defensywa Atleti po prostu musi znaleść sposób na Curtuois.
Atletico strzeli bo będzie wyprowadzać kontrataki a w tym są bardzo groźni i pora wreszcie przerwać passę Cassilassa a nic nie trwa wiecznie.
Wiem, że to tylko pierwszy mecz półfinałowy, może stąd taki kurs na BTS, a w meczu ligowym było ok @1,50 jak grałem pamietam wtedy. Do udowodnienia sobie oba zespoły mają sporo więc liczę na dobry mecz. A jak komuś mało te @1,80 to wg mnie można podbić wygraną Barcelony @ 1,12. Sociedad powinni odprawić z kwitkiem u siebie na Camp Nou.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
&quot;Real jest spokojnie do skubnięcia, co udowodnili Baskowie.&quot;. Różnica jest diametralna. W niedzielę mecz odbył się na San Mames, gdzie Real zawsze ma problemy. Skądinąd - Athletic tam dominował także nad Atletico ???? . Dzisiaj gramy na Bernabeu, gdzie - pomimo ostatnich dwóch zwycięstw Atleti - faworytem jest Real. I to słusznym, a zarazem znacznym.
 
kamilejro 32

kamilejro

Użytkownik
Real jednak bez Bale&#39;a. ZNÓW.
Znany hiszpański dziennikarz Ramón de la Morena z Cadena SER poinformował przed chwilą na Twitterze, że Gareth Bale opuścił przedmeczowe zgrupowanie. Okazuje się, że uraz Walijczyka nie jest jednak w pełni wyleczony. Były zawodnik Tottenhamu nie zagra w dzisiejszych Derbach Madrytu. Te informacje potwierdzają już kolejni żurnaliści z Hiszpanii
Źródło: realmadrid.pl
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Over 6.5 rzutów rożnych na gospodarzy @ 2.0 Unibet

Dla mnie główny bet w tym meczu to over 6.5 rożnych na gospodaży kurs 2.0.
Ciężko wskazać faworyta w tym meczu...dość realnym scenariuszem tego spotkania w mojej opini jest to że dzisiaj Real zaatakuje, obrońcy Atletico raczej nie kalkulują i bardzo często blokują dośrodkawania czy to strzały na bramkę wybijająć piłkę na rzuty rożne. Dobrze bylo można to zaobserwować w meczu Atletico z Realem Sociedad , gdzie obrońcy Atletico przy sytuacjach podbramkowych bez skrupułów wybijali piłke na rzut rożny. Socieda miał 7 rożnych.
Kurs zachęcający, a linia nie jest aż tak zawyżona....6.5 śmiało do pokrycia.
Fajny typ, który postanowiłem nie tylko zagrać, ale również natchnął mnie jak podejść, a przynajmniej spróbować podejść do meczu Barcelony z Sociedadem. Kursy na zwycięstwo marne, handi na Barcę nie jest równomierne do ryzyka więc to też odpada. W ogóle to dużo zależy od tego jaki skład wystawi dziś Tata Martino. Hiszpańskie dzienniki przewidują, że dziś na ławce ponownie zasiądzie Leo Messi, a jego miejsce w ataku ma zająć Fabregas, którego będą po bokach wspierać Alexis Sanchez i Tello. Nie wiem ile w tym prawdy aczkolwiek trochę bym się zdziwił jak by Leo dziś usiadł. Pierwszy mecz 1/2 CdR, przeciwnik na pewno postawi twarde warunki. Do tego najbliższe spotkanie ligowe Katalończycy rozegrają w niedzielę więc będą mieli 4 dni przerwy. Rozumiem, że zbliżają się najważniejsze spotkania w sezonie, w tym dwumecz z Manchesterem City jednak jeśli Barca chce zdobyć tryplet, to musi teraz podchodzić do każdego meczu w 100% skupiona, bo tu już nie ma miejsca na błędy. W lidze jak zgubią punkty to wiedzą, że prawdopodobnie rywal też prędzej czy później takie punkty zgubi. W CdR czy LM tego nie ma więc trzeba wychodzić spiętym na maksa i gryźć trawę.
Przechodząc do meritum uważam, że niezłym betem na drugie spotkanie będzie również pogranie na rzuty rożne gospodarzy. Linia jaką wystawił Unibet to over 7,5 rożnego po kursie 2,00. Wiadomo, że Barca z reguły nie gra na rożne ponieważ nie ma zbytnio kim straszyć przy stałych fragmentach gry. Z drugiej strony dużo zależy od przebiegu spotkania. Jeśli chodzi o kornery wywalczone przez Blaugranę w ostatnich 10 spotkaniach to statystyka wygląda następująco :
Valencia - 9 ; Levante - 8 ; Malaga - 15 ; Levante - 15 ; Levante - 8 ; Getafe - 5 ; Atletico - 6 ; Getafe - 11 ; Elche - 1 ; Getafe - 1. Tak więc z 10 spotkań w 6 ten over zostałby pokryty, w 4 pozostałych spotkaniach nie. Myślę, że kurs jest warty ryzyka dlatego ja w to wchodzę :

Barcelona over 7,5 rożnych @ 2,00
✅ pięknie siadło już w pierwszej połowie
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom