>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Króla - 2013/2014

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Atl. Madrid - Real Madrid
Real Madryt ::: 2,58 ::: Pinnacle ::: 2/10
Real Madryt DNB ::: 1,80 ::: Bet365 ::: 3/10
Real jedzie na Vincente Calderon z trzy bramkową zaliczką, ale w tym meczu nie ma jakiejkolwiek mowy odpuszczeniu i graniu na czas. To są derby Madrytu, elektryzujące w szczególności w tym sezonie cała Hiszpanię, jak i cały piłkarski świat. Warto dodać, że już 2 marca Real przyjedzie znowu do swoich &quot;wrogów&quot;, ale tym razem z okazji rozgrywek La Liga. Więc ewentualne zwycięstwo w tym meczu podrażni podopiecznych Diego Siemone jeszcze bardziej.
Zapewne większość z Was oglądała pierwszy mecz gdzie Real Madryt totalnie zdominował rywala. Przewaga Realu była mocno widoczna, w każdej statystyce byli lepsi od Atletico Madryt. Zagęścili świetnie środek pola i tylko raz naprawdę zagrozili bramce rezerwowego bramkarza Belga Courtois&#39;a. Piłkę z przed linii bramkowej wybił Modrić i tak uratował kolejne minuty bez straty bramki Casillasa.
Atletico Madryt zaliczyło już dwie porażki z rzędu, a zanosi się na kolejną. To bardzo zły okres dla tej drużyny, ale moment słabości musiał kiedyś w końcu przyjść. Przyszedł w najgorszym momencie, ale to jest konsekwencja grania większości meczy tym samym składem. Ligowa porażka 2:0 po dość średnim meczu z Almerią grającą o utrzymanie się w lidze, oraz czerwona kartka dla bramkarza na pewno mocno podcięła morale zespołu.
Warto podkreślić, że w tym meczu nie zagra największa gwiazda Atletico Madryt Diego Costa który po prowokacjach ze strony Realu, musiał zobaczyć żółty kartonik, czego konsekwencją jest pauza w meczu rewanżowym. To na pewno wielki cios dla zespołu, a nadal z kontuzją męczy się kolejny napastnik David Villa, więc wątpię by znalazł się w podstawowym składzie Diego Simeone, który prawdopodobnie pogodził się już z porażką w Copa del Rey, a sam mecz będzie tylko &quot;o honor&quot; i oto by pokonać w końcu Casillasa.
Real Madryt ma w tym meczu wszystko by sięgnąć po kolejne zwycięstwo nad swoim odwiecznym rywalem i do tego na ich obiekcie. W Atletico Madryt brakuje ostatnio benzyny...
Wynik: 0:2 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Haha odzywają się kibice najlepszych &quot;AKTORÓW&quot;... Diego Costa sam jest sobie winien, czy Wy słyszycie co on mówi, jak sam często prowokuje ? Dzisiaj Real pod względem prowokowania Costy aby dostał żółtą zagrał po mistrzowsku, a przy tym sami nie udawali co byłoby w przypadku &quot;wielkiej&quot; Barcelony, która nie dość, że prowokuje to w 90% udaje. A Atletico pod względem łapania się za twarz zagrali po mistrzowsku w kogo stylu to chyba nie muszę pisać? A co do Pepe to cały sezon gra czysto, bardziej czysto niż cała obrona Barcelony...
facet, lecz się na nogi, bo na głowę za późno... trzeba być naprawdę palantem by mówić, że sam sobie winien. Grałeś kiedyś w piłkę? Wiesz jak to jest, gdy ktoś cię skrobie korkami po achillesie? Co on jest sędzia, by wymierzać &#39;sprawiedliwość&#39; tak groźnym posunięciem? Wiadomo, że Costa jest bucowaty, ale co powiedzieć o Pepe? To jest dopiero prawdziwy psychopata... i tyle obiektywizmu w twoich słowach, że powiedzieć, że to żałosne to nic nie powiedzieć. Widzę, że piłkarze Realu nie udają mniej od tych z Barcy, wyjdź z bębna człowieku i obejrzyj mecz obiektywnie, bo świetni aktorzy grają także dla Realu.
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Uważam, że każda drużyna ma lepszych i gorszych aktorów. Jedyne co mogę powiedzić, to Atletico miało ogromnego pecha w meczu, ale i tak Real był lepszy i zasłużenie wygrał. Teraz chyba Atletico przezywa gorsze czasy, bo nie myślę, że przegrana z Almerią była małą wpadką. Dzisiaj myślę, że Real będzie w stanie wygrać ma Vicente Calderon z niewielka przewagą albo zremisować.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do tego meczu Atletico z Realem to sam nie wiem. Niby z czysto sportowego punktu widzenia powinien Real wysoko wygrać, ale nie ukrywajmy - to jest dla Realu mecz towarzyski. Derby nie derby, liczą się punkty, a tu Real może nawet przegrać i 2:0 bez żadnych konsekwencji, a i Atletico to nie jest Betis. Ja się raczej wstrzymam, granie dla samego grania źle mi służy ostatnio.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
http://www.youtube.com/watch?v=jTeVf0I_JmA
Chamski Pepe, brutal Arbeloa, frajer Ramos. Pozdro dla typków z poprzedniej strony. Jak zwykle pełen obiektywizm w stosunku do Realu. Wszystko wina Realu! Real złodzieje! Real oszuści! Niebotyczne kwoty na transfery! Generał Franco!
Jeszcze typek wrzuca news z El Mundo, hahaha. Nie mam słów ????.
Co do dzisiejszego spotkania - nie będę powielał typu Shakala, także jako takiej analizy nie będzie. Napiszę tylko - w ekipie Atletico nie zagrają: Diego Costa, Villa, Courtois, Tiago, Filipe Luis. W ekipie Realu skrzydła najprawdopodobniej utworzą Ronaldo z Bale&#39;m. Przede wszystkim pragnę zwrócić uwagę na tego pierwszego gracza - który ze względu na to, że jest zawieszony zapewne będzie miał ogromną ochotę na grę w piłkę. Jese pewnie dzisiaj usiądzie, ze względu na nagromadzenie minut w ostatnim czasie. Generał Modric podobnie, ale nie sądzę, aby to w dużym stopniu osłabiło Real Madryt. Dlatego krótko:
Atletico de Madrid - Real Madrid 2 DNB @ 1,55 0:2 ✅
Cristiano Ronaldo gol @ 1,98 ✅
Cristiano Ronaldo over 1,5 @ 7,5 ✅. Potrafi strzelać na Calderon, ale raczej do grania leciutko, gdyż ostatnimi czasy był po prostu bez formy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Atletico de Madrid - Real Madrid 2 DNB @ 1,55
Cristiano Ronaldo gol @ 1,98
Cristiano Ronaldo over 1,5 @ 7,5. Potrafi strzelać na Calderon, ale raczej do grania leciutko, gdyż ostatnimi czasy był po prostu bez formy.
Chciałbym zapytać gdzie po tak niskim kursie jest gol CR7 skoro nawet w STS jest 2,20 na jego trafienie proponuje zmienić bukmachera.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Jeśli Bet365 czy Unibet to są źli bukmacherzy to ja proponuję chwilę zastanowienia przed napisaniem postu.
Druga sprawa to fakt, iż po prostu zapomniałem napisać bukmachera, co mi się rzadko zdarza.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Chciałbym zapytać gdzie po tak niskim kursie jest gol CR7 skoro nawet w STS jest 2,20 na jego trafienie proponuje zmienić bukmachera.
2.2 odjąć podatek i wychodzi 1.93 czyli mniej niż 1.98 z postu Silvy. nie ma to jak dobra rada :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
2.2 odjąć podatek i wychodzi 1.93 czyli mniej niż 1.98 z postu Silvy. nie ma to jak dobra rada :]
Mam na myśli że kursy mocno poleciały w dół ponieważ na początku tygodnia wszędzie kształtowały się w granicach 2.20 :] A STS to dno ale dałem przykład teraz posprawdzałem większość i max to 1.98 także zwracama honor.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Atletico Madryt - Real Madryt
Tak na dobrą sprawę wszystko na temat dzisiejszego meczu zostało opisane przez użytkowników AKA SHAKAL i Anderson Silva. Bardzo ważna informacja to absencje w składzie Los Colchoneros, gdzie nie zagrają Diego Costa, Villa, Courtois, Tiago, Filipe Luis. Każdy z tych zawodników, no może z wyjątkiem Tiago, to podstawowy element w układance Diego Simeone więc brak tych zawodników na pewno będzie odczuwalny. Poza tym Rojiblancos widać, że złapali zadyszkę czego efektem jest słabsza gra i gubienie punktów w ostatnich meczach. W dodatku wychodzi zmęczenie zawodników gdyż Simeone nie zbyt preferuje stosowanie rotacji. Tak więc można powiedzieć, że Argentyńczyk zajechał swoich zawodników i wyszło mu teraz bokiem granie na trzech frontach praktycznie tym samym składem. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że biorąc pod uwagę obecną formę drużyn oraz fakt, że Królewscy mają zdecydowanie dłuższą i bardziej wyrównaną kadrę uważam, że Real dziś nie tylko wygra, ale zrobi to w miarę pewnie. Na 100% zagra dziś Cristiano Ronaldo, który w La Liga jest jeszcze zawieszony na 2 spotkania. Tak więc na pewno będzie dziś mega zmotywowany żeby ukłuć coś na Vicente Calderon i przybić awans do finału CdR. Nie będę powielał typów poprzedników natomiast zagram troszkę wyższe kursy. Kto nie próbuje ten nie wygrywa ???? A więc :
Real Madryt (0:1) @ 3,80 ✅ 2:0
Real Madryt strzeli gola w obydwu połowach @ 2,90
⛔
Unibet
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dla mnie nie ma sensu grać w strone Realu, dlaczego ?
bo było Real x2 1,8 a jaki sens ma granie DNB po tym samym kursie ?
w pierwszym meczu Realu dał gaz jak na formułę 1 i zabił Materace.
Gospodarze śa obecnie w dołku, nawer wygrana z Sociedadem 4-0 u siebie w lidze,
nie daje obrazu w jakiej formie jest Atletico.
wiem, że Atletico u siebie nawet z łąwką Realu nie potrafi wygrać
http://www.livesports.pl/mecz/0G6MkTPb/#h2h;home
ale jak ktoś nie grał Real x2 odrazu to przegrął przed meczem.
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Atletico Madryt vs Real Madryt✅✅
( 4-6 ) kartek w meczu / @ 2.37 / WilliamHill Kartki kartki kartki i jeszcze raz kartki! W takim meczu to świetny zarobek na kartkach i to po całkiem ładnym kursie.
To nie jest tak, że Atletico odpuszcza dziś i Real przyjeżdża i klepie Atletico 3:0. Ja ten mecz tak jak i zresztą poprzedni widzę z dużo ilością kartek, walki. Widzieliśmy co się działo w ostatnim meczu. Atletico dziś na pewno będzie chciało w tej rywalizacji choć zdobyć bramkę i na pewno zagrać z tyłu i będzie ostra walka. W ostatnim meczu padło 6 kartek. Myślę, iż w miarę pewny zakład. ;)
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Puchar Króla
Real Sociedad - Barcelona
Typ: BTS ✅✅✅
Kurs: 1,67

Unibet

Dzisiejszego wieczoru zostanie rozegrany mecz rewanżowy półfinału Pucharu Króla. Drużyna gospodarzy Real Sociedad będzie podejmować na Estadio Anoeta przyjezdnych z Barcelony. W pierwszym meczu Barca wygrała 2:0 po bramce Sergio Busquetsa i trafieniu samobójczym. Przebieg meczu należał pod dyktando piłkarzy Katalonii.
RSS w dzisiejszym pojedynku będzie chciał pokazać przed własną publicznością, że nie jest przeciętniakiem z Hiszpanii i nie przypadkiem doszedł do półfinału, wieczorem nie będą mieli nic do stracenia i myślę, że nawet rzucą się do ataku, przez co odsłonią się w obronie, a Barcelona wykończy dzieło. Jak wiemy, Barcelona dużo słabiej radzi sobie w obronie, czego efektem są tracone często bramki, po przenikliwych kontrach przeciwników bądź rzutach rożnych. Trener Sociedad zapowiada: &quot;My także mamy dobrych piłkarzy i musimy myśleć, że nasi też są dobrzy, że będziemy bronić jak nigdy, atakować lepiej niż kiedykolwiek i zagramy wielki mecz&quot;. Pewność siebie, której nie będziemy pewnie mogli odmówić zawodnikom Realu, będzie prowadzić do zaaplikowania chociaż jednej bramki Barcelonie. Na boisko piłkarze wybiegną niesamowicie zmotywowani. Stawką w końcu jest finał Pucharu Króla, w którym czeka już na przeciwnika Real Madryt.
Do Sociedad, Tata Martino zabrał 25 osobową ekipę. W spotkaniu zabraknie w składzie Realu na pewno Estrady, Granero oraz Inigo Martineza, który otrzymał w pierwszym pojedynku obu tych drużyn czerwoną kartkę.
Barcelona nie zachwyca, po stracie pierwszej bramki w ostatnim meczu z Sevilla wszyscy spisywali Barce na stratę kolejnych punktów, jednak Duma Katalonii świetnie odpowiedziała, wygrywając aż 4:1 na trudnym terenie. Formę strzelecką odnajduję pomału Messi, który w dzisiejszym meczu wystąpi na szpicy. Przewiduję dobry mecz, szybkie zwroty akcji i kilka bramek. Myślę, że obie ekipy strzelą bramki w tym pojedynku.

Przewidywane składy:
Real Sociedad: Zunikarai - Angel, Ansotegi, Mikel, Zaldua - Prieto, Gaztanga, Bergara - Vela, Agirretxe, Griezmann
Barcelona: Pinto - Alba, Mascherano, Pique, Alves - Iniesta, Busquets, Xavi - Cesc, Messi, Pedro

Dodatkowe typy:
Handicap -1 Barcelona @ 2,00
Strzelec gola: Pedro Rodriguez @ 2,18
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Formę strzelecką odnajduję pomału Messi, który w dzisiejszym meczu wystąpi na szpicy.
To są tylko przewidywania jednej z gazet. Faktycznie sport umieszcza Messiego na szpicy, z kolei Mundo Deportiva jako fałszywą &quot;9&quot; desygnuje Fabregasa, z kolei Messiego umieszcza na prawej stronie. Generalnie wstrzymałbym się z pisanie, że &quot;zawodnik X na pewno wystąpi w dzisiejszym spotkaniu na pozycji Y&quot; ponieważ tak samo było tydzień temu, gdzie większość spodziewała się rotacji ze strony Martino. Tym czasem Argentyński szkoleniowiec zaskoczył i wystawił dokładnie taki sam skład jak z Valencią, z wyjątkiem bramki w której oczywiście stanął Pinto. To tylko taka moja drobna uwaga nt. składów i pozycji na dzisiejsze spotkanie.

Co do samego meczu to wydaje mi się, że Barcelona zdoła dziś wygrać na Estadio Anoeta. Faktem jest, że Sociedad dobrze prezentuje się na własnym boisku na którym nie przegrali od dwóch miesięcy, od spotkania z Leverkusen (0:2). Od tego czasu wygrali pięć spotkań, a w dwóch dzielili się punktami z rywalami. Warto zaznaczyć, że Sociedad traci w tym sezonie stosunkowo mało goli przed własną publicznością. W CdR rozegrali dotychczas 3 spotkania i stracili jednego gola (3:1 z Racingiem). W LM stracili 4 gole, a w La Liga stracili tych goli tylko 7 i wspólnie z Atletico zajmują pierwsze miejsce w tej klasyfikacji. Jeśli chodzi o absencje to zabraknie przede wszystkim Inigo Martineza, który w pierwszym spotkaniu dostał czerwoną kartkę. Reszta składu bez zmian dlatego można się spodziewać dziś mocnej jedenastki wystawionej przez Arrasate z Griezmannem i Velą na czele.

Z kolei Blaugrana w ciągu najbliższego tygodnia rozegra dwa kluczowe spotkania, które mogą zadecydować o ilości pucharów, a raczej możliwości ich zdobycia w tym sezonie. Przed dzisiejszym spotkaniem mają dobrą zaliczkę jednocześnie zdając sobie sprawę, że 2:0 to nie jest jeszcze przyklepany awans. Poza tym obrona Barcy potrafi ostatnio zrobić niezłego babola i traci bramki głównie jako pierwsza. I wcale się nie zdziwię jak taka sama sytuacja będzie dziś. Mimo wszystko myślę, że Barca dziś wygra. Odnośnie Leo Messiego to strasznie podobała mi się jego reakcja na strzelane gole przeciwko Sevilli. Widać było tą sportową złość, której nie było widać u Argentyńczyka nie tylko w ostatnich tygodniach ale i miesiącach. To bardzo dobry prognostyk zwłaszcza, że już za tydzień spotkanie przeciwko Manchesterowi City. Czuję, że Leo dzięki dwóm golom na Ramon Sanchez Pizjuan ponownie zacznie łupać jak na zawołanie, a dziś to tylko potwierdzi.

Sociedad jeśli chce awansować, a na pewno chce to muszą od pierwszej minuty zacząć atakować. A jak wiadomo pójście na wymianę ciosów z Barcą jest jak strzał w kolano. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że Baskowie zamurują się na swojej połowie i będą czekać na kontrę bo to im zależy na wygranej, Barcelona swoje zrobiła na Camp Nou i ich remis zadowala, ale nie jako wynik tylko fakt, że da im awans do finału gdzie czeka na nich Real Madryt. Moje typy na dziś to :

Barcelona (0:1) @ 2,00
Barcelona strzeli gola w obydwu połowach @ 1,88
Messi strzeli przynajmniej 2 gole @ 3,50


Unibet
 
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Real Sociedad vs FC Barcelona
Barcelona ( - 4 rzuty rożne ) / @ 5.50 / WilliamHill
|2-6| zwrot Barca ma wyjazdowy mecz do Sociedad w CdR. Można powiedzieć, iż awans jest już przesądzony, ale nie mam zamiaru grać w stronę Barcy po takim kursie. Kurs 5.5 na handicap rzutów rożnych jest śmieszny, ale to i dobrze bo łatwa kasa może wpaść. Trochę statystyk : w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami Barca miała przewagę 15 rz. rożnych. Dla Barcy mieć więcej o 5 rz. rożnych to można powiedzieć, że jest to praktycznie bułka z masłem i tak to będzie dziś.
Barca vs Sociedad |15-0 |
Barca vs Valencia | 9-5 |
Barca vs Levante | 8-1 |
Barca vs Malaga | 15-2 |
Levante vs Barca | 1-15 |
Można by tak wymieniać od początku sezonu, Barca nie mal że w każdym meczu ma znaczną przewagę w rzutach rożnych.
Szansę na wejście zakładu 90%. Naprawdę warto zagrać to za dużą stawkę. Bardzo POLECAM.
Skorzystałeś ? +dzięki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Real Sociedad vs FC Barcelona
Barcelona ( - 4 rzuty rożne ) / @ 5.50 / WilliamHill Barca ma wyjazdowy mecz do Sociedad w CdR. Można powiedzieć, iż awans jest już przesądzony, ale nie mam zamiaru grać w stronę Barcy po takim kursie. Kurs 5.5 na handicap rzutów rożnych jest śmieszny, ale to i dobrze bo łatwa kasa może wpaść. Trochę statystyk : w pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami Barca miała przewagę 15 rz. rożnych. Dla Barcy mieć więcej o 5 rz. rożnych to można powiedzieć, że jest to praktycznie bułka z masłem i tak to będzie dziś.
Barca vs Sociedad |15-0 |
Barca vs Valencia | 9-5 |
Barca vs Levante | 8-1 |
Barca vs Malaga | 15-2 |
Levante vs Barca | 1-15 |
Można by tak wymieniać od początku sezonu, Barca nie mal że w każdym meczu ma znaczną przewagę w rzutach rożnych.
Szansę na wejście zakładu 90%. Naprawdę warto zagrać to za dużą stawkę. Bardzo POLECAM.
Skorzystałeś ? +dzięki.
sam gram często rzuty rożne na Barce, ale nie mogę zgodzić się z tym typem, który proponujesz. Po pierwsze Barca ma 2-0 z pierwszego meczu. Po drugie to Sociedad zaatakuje, wiadomo Barca bedzie klepac, po 3 w ostatnim meczu Barcy z Sevilla w roznych było 7-0 dla Sevilli. Według mnie handicap za duzy i Barca go nie pokryje, ale to tak na luzno oczywiscie bez spinki;)
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
▶ Real Sociedad - Barcelona

▶Typ: Barcelona więcej rzutów rożnych
▶Kurs: 1.83
▶Stawka: 6j
▶EW: 10,98j

Podobnie jak kolega wyżej zauważyłem tu okazję na pogranie cornerów. Sociedad nie należy do drużyn jakoś mega nabijających rzuty rożne. Są pod tym względem 12. drużyną w PD. Rzadko w całym meczu mają przewagę w tym aspekcie, chyba, że grają z jakimś ligowym średniakiem na swoim stadionie. Ostatnio u siebie z Levante wbili 7 rogów, przeciwnik 3, ale wcześniej z takimi zespołami jak Elche, Santander, Villarreal mieli mniej rzutów z rogu, a nie były to jakieś mocne zespoły, może poza tym ostatnim. Podopieczni trenera Arrasate zapowiadają walkę, bo wynik jest zbyt mały by przejść obok tego meczu obojętnie, zważając na fakt jak ciężko gra się tam Blaugranie, która ostatni raz na San Sebastian wygrała w 2007 roku. Z powyższych powodów nie polecam się pchać w granie w zwycięstwo Barcy a tym bardziej jakieś wielkie handicapy, bo może to się źle skończyć, choć równie dobrze Azulgrana może dziś zdobyć manitę i moje słowa na nic się zdadzą. Martino traktuję ten mecz poważnie, tak gdyby w pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. Potwierdza to słowami &quot;Nie możemy dać rywalom żadnych szans&quot;.
Barca podbudowana ostatnią wygraną w ciężkim meczu z Sevillą. Neymar powoli będzie wracał do składu, dziś raczej nie zagra ale w kolejnych meczach Tata może dawać mu stopniowo trochę minut na boisku. W drużynie wszyscy cieszą się z powrotu Neya. W w/w meczu podopieczni Emery&#39;ego zdobyli 6 cornerów przy zerowej liczbie Katalończyków. Jest to trochę zaskoczenie, ale Sevilla większość z tych rożnych zdobyła w pierwszej połowie meczu, gdzie grała bardzo dobrze. W drugiej już zobaczyliśmy dobrą Barcę kontrolującą mecz. W pierwszym meczu na Camp Nou podopieczni Martino mieli 15 rzutów rożnych. Spora liczba, ale każdy wie, że Real grał całą drugą połowę w osłabieniu. Dziś na pewno nie liczę na tak duża liczbę cornerów ale myślę, że jednak to Barca znów zdobędzie ich więcej. W środku pola zagra prawdopodobnie Xavi oraz Iniesta a za nimi Buski, który nie grał w pierwszym meczu. Ta trójka może dać spokój w środku pola oraz długie utrzymywanie się przy piłce. Wiemy, że zawodnicy z numerami 8 i 6 nie palą się do szybkiego rozwiązywania akcji, gdy nie ma do tego odpowiedniej okazji, wolą wtedy wymienić kilka podań pomiędzy sobą i poczekać na jakiś błąd w ustawieniu przeciwników. Sociedad jest groźny z kontry, gdzie gdyby nie Jose w 1. meczu to właśnie goście mogliby wyjść na prowadzenie jako pierwsi.
Martino traktuję ten mecz poważnie, tak gdyby w pierwszym meczu padł bezbramkowy remis. Potwierdza to słowami &quot;Nie możemy dać rywalom żadnych szans&quot;.
Widzę szanse w tym zakładzie, kurs jak dla mnie za wysoki i trzeba spróbować.
e: 2-6, ✅✅
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Oficjalne składy :
Barca: Pinto, Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Busquets, Xavi, Iniesta; Pedro, Cesc, Messi

Ławka rezerwowych: Valdes, Bartra, Adriano, Song, Sergi Roberto, Alexis, Tello

Real Sociedad: Zubikarai, Zaldua, Mikel, Ansotegi, José Ángel, Gaztañaga, Xabi Prieto, Zurutuza, Griezmann, Vela, Seferović
Jak widać Messi chyba zacznie na prawym skrzydle co moim zdaniem jest świetnym rozwiązaniem. Pamiętam jak Tata Martino wystawił Leo na prawej stronie w meczu z Realem co było kompletnym zaskoczeniem. Myślę, że to skorzysta na tym zarówno drużyna jak i sam zawodnik. Oczywiście zobaczymy jak to będzie wyglądało na boisku ale jeśli faktycznie będzie się trzymał prawej flanki to będzie miał o wiele więcej miejsca niż w środku, gdzie rywale mają większą możliwość zagęszczenia pola gry.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Finał Pucharu Króla 2013/2014 - 16.04.2014




Gran Derbi w finale Pucharu Króla na Estadio Mestalla w Walencji. Barcelona świeżo po odpadnięciu z Ligi Mistrzów i z marnymi szansami na mistrzostwo kraju. Dwie porażki w ciągu tygodnia, ktore przekreśliły marzenia o trofeach. Blaugrana przystąpi do środowego spotkania osłabiona, rozbita i nieskuteczna. Coś się popsuło w założeniu Taty Martino i ten mecz może być tego dopełnieniem. Wszystko wskazuje na to, że środek obrony utworzy Mascherano i Busquets. Ciężko to widzę, a na dodatek w bramce zagra Pinto. W ataku zobaczymy zapewne te same twarze co zawsze czyli Messi, Neymar i może Alexis. Real Madryt podchodzi do tego meczu bez swojego cracka Cristiano Ronaldo. Mimo, że niezagra, to Królewscy całkiem przyzwoicie sobie radzili i bez niego. Na plus na pewno linia obrony oraz w końcu, przeciwko Barcelonie zagra Kapitan Iker Casillas. W przodzie zagrają Bale, Benzema i Di Maria. Środek to pewnie Modrić, Alonso i niestety Illarra. Niewątpliwym plusem, jest poprostu cienki i niski środek obrony Barcy. Pomimo braku CR (który pierwszy raz opuści El Clasico), można doszukać się plusu w postaci nie graniu wszystkiego na niego. W ostatnich dwóch bezpośrednich starciach to Barcelona wygrywała i padał grad bramek, karnych i kartek. Teraz gracze Realu mogą w pełni się zrewanżować za te porażki. Oglądałęm ostatnie mecze obu drużyn i trudno mi uwierzyć, że Królewscy kolejny raz polegną z Barcą i oddadzą Puchar Króla. Jeżeli moje prognozy się sprawdzą to Duma Katalonii pokaże przykład, jak przegrać 3 trofea w tydzień. Ciężki mecz do wytypowania, w końcu to El Clasico. Ja jednak zaryzykuje. Dobre kursy na RM, aktualne formy obu drużyn, neutralny teren w Walencji, a także sędzia Mathieu Lahoz skłaniają mnie do następujących typów:
Real Madrid @ 2.75 ✅
Real wygra puchar @ 2.02 ✅
Real lub remis @ 1.55 ✅
unibet
Transmisja: Środa 16. kwietnia 2014 - godzina 21:30
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Neymar żółta kartka @2,80 Betsson/ kartka @3,00 Betvictor✅
Modric żółta kartka @2,60 Betsson/ kartka @3,00 Betvictor⛔


Bez zbędnych słów.Ostatnio chłopaki skupili się na piłce w pojedynku ligowym,więc teraz czas trochę mocniej przy aktorzyć,pokopać się po głowach,nadepnąć leżącego rywala itp itd.Barcelona już jedno trofeum przegrała,Real liczy się na trzech frontach.Zresztą finał to jest finał i tu powinno być mniej kalkulacji.Wybrałem takie duo akurat,niezłe kursy a szanse na kartonik widzę spore.Neymar bardziej za symulkę,dyskusję czy utarczkę z rywalem,natomiast Modric potrafi mocno sfaulować gdy musi przerywać akcję rywala.Sędziuje Lahoz,ale to tych pajacach sędziujących w Hiszpanii już ani słowa nie napiszę,bo po prostu szkoda czasu;).

Ps.być może jeszcze w Triobet będą dostępne te zdarzenia po ciekawszych kursach​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom