>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla - 2013/2014

Status
Zamknięty.
kamikhadze 46

kamikhadze

Użytkownik
Gran Derbi zawsze, nie ważne w jakich rozgrywkach elektryzuje zarówno całą Europę jak i cały świat. Jutro El Classico odbędzie się w ramach rozgrywek Pucharu Króla. Mecz zostanie rozegrany na neutralnym obiekcie - Estadio Mestalla.
Mecz, który odpowie na kilka ważnych pytań, między innymi czy Barcelona zaliczy pierwszy sezon od kilku dobrych lat bez żadnego trofeum (tak, pamiętam o superpucharze Hiszpanii, ale ja liczę te zdobycze na koniec koniec sezonu, uważam, że one bardziej obiektywnie odzwierciedlają przekrój całego sezonu oraz są lepszym argumentem do oceny &quot;piłkarskiego roku&quot; w wykonaniu danej drużyny). Idąc znacznie dalej według niektórych spotkanie będzie to odpowiedzią na pytanie, czy to koniec wielkiej Barcy, czy tylko chwilowy dołek. Jutrzejszy mecz pokaże też, czy Real potrafi sobie poradzić w kluczowych meczach bez Cristiano Ronaldo, czy Gareth Bale w wielkim meczu weźmie odpowiedzialność na siebie i pokaże wszystko to co pokazywał w Tottenhamie oraz czy zespół Carlo Ancelottiego w przeciągu całego sezonu choć raz pokona chyba najbardziej znienawidzonego rywala, czyli właśnie Barcelonę. Jak dotychczas dwukrotnie przegrał - na Camp Nou 2:1 i u siebie 4:3.
Mecz będzie odpowiedzą na wiele nurtujących pytań wszystkich ludzi związanych z futbolem. Ja typu na rozstrzygnięcie spotkania się nie podejmuję, nie potrafię przewidzieć zwycięzcy meczu. W końcu to jest puchar, jeszcze na neutralnym terenie, ale jeśli już zostałbym zmuszony do wytypowania wyniku to poszedłbym w kierunku Królewskich.
Do rzeczy, zagrałem gola Garetha Bale&#39;a. Mam ku temu kilka powodów. Pierwszym jest nieobecność Cristiano. Jego brak dla drużyny jest złą wiadomością, jednak patrząc pod kątem mojego typu jest to pozytywny aspekt.
Jak powszechnie wiadomo Real nie byłby Realem bez dużej ilości strzałów z dystansu. Jeżeli CR7 będzie nieobecny rolę &quot;armaty&quot; przejmie Gareth Bale. Dodatkowo dochodzą wszystkie rzuty wolne, Walijczyk potrafi przymierzyć co już nie raz potwierdzał. Przy braku Ronaldo prawdopodobnie większość stałych fragmentów gry tuż zza pola karnego pola karnego będzie wykonywał Bale.
Pomijając już same strzały z dystansu. Jak obserwuję przy braku Ronaldo Bale prezentuje się nieco lepiej. Wynika to z tego, że zdecydowanie więcej akcji idzie jego stroną i ma dzięki temu więcej szans na pokazanie swoich umiejętności.
Kolejnym argumentem jest bramkarz Barcelony. Moim zdaniem Pinto jest zdecydowanie gorszy od Valdesa. Jak wyżej pisałem o tych strzałach z dystansu proszę sobie przypomnieć mecz z Atletico kiedy Diego po świetnym strzale z dystansu zdobył gola. Fakt, uderzenie było dobre, ale moim zdaniem Pinto był trochę spóźniony, według bramkarskiego kanonu każdy gol po strzale na krótki słupek to wina bramkarza.
Następnie dochodzą braki w obronie Barcy, nie wiem na ile to prawda, składów jeszcze nie znam, ale wątpliwy jest występ Pique. Najbliżej powrotu do zdrowia jest Bartra, możliwy występ Puyola to wielka niewiadoma a Mascherano ? Z całym szacunkiem do niego, ale nie uważam go za wyśmienitego środkowego obrońcę. Co to oznacza ? Jeżeli wyjdzie rezerwowa obrona boczni obrońcy będą zmuszeni do większej asekuracji, w wyniku tego zrobi się trochę więcej miejsca na skrzydle co dla takiego zawodnika jak Bale jest bardzo ważne. On lubi mieć trochę placu na opanowanie piłki. Jeżeli będzie miał się gdzie rozpędzić może dla Barcy skończyć się to tragicznie. Ta asekuracja bocznych obrońców będzie wpływała też na ich kondycję w przeciągu całego meczu, dobrze wybiegany Bale może to wykorzystać.
Podsumowując, z pełną świadomością zagrałem na gola Garetha Bale&#39;a. Myślę, że kiedyś musi się przełamać i pokazać swoje możliwości. Dodatkowo analogię można znaleźć w osobie Cristiano Ronaldo. On też na początku miał problemy w meczach z Barceloną, też go krytykowano lecz w końcu pokazał na co go stać.
Warto też pomyśleć nad czerwoną kartką. Jest to ostatni mecz pucharowy, nikt tu nie będzie kalkulował ani myślał o możliwych absencjach. Powinno być ostro, jak to w El Classico bywa. Kurs na czerwień oscyluje w okolicach 2,50. Ja osobiście jeszcze tego nie zagrałem.
▶ Gareth Bale strzeli gola @3,05 Betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
czosnek-112245 61

czosnek-112245

Użytkownik
FC Barcelona vs Real Madryt
Przed nami finał Copa del Rey na Mestalla. Barcelona, która odpadła z Ligi Mistrzów i ostatnio przegrała z Granadą zmniejszając swoje szanse na tytuł do minimalnych. Zdecydowanie podopieczni Taty będą chcieli udowodnić kibicom, że nie popadli w jakiś wielki &quot;kryzys&quot; czyli główny temat po każdym przegranym meczu Barcy. Barcelona duże problemy kadrowe co do defensywy, owszem Pique i Bartra znaleźli się w kadrze Barcy i pojechali do Valencii, ale nie dostali pozwolenia na grę i na 99% tak zostanie. Swoją osobę Tacie zaproponował Carles Puyol, ale osobiście wątpię, aby wyszedł od początku, obrona najprawdopodobniej będzie wyglądała Alves-Busq-Masche-Alba i defensywnego zagra Song, Busquets który jest defensywnym pomocnikiem na pewno spisze się lepiej niż &quot;rasowy&quot; ŚO Mascherano, który jeśli na sobie ma graczy z &quot;wyższej półki&quot; nagle przestaje grać w piłkę i panikuje w każdej sytuacji. Bardzo prawdopodobne iż w końcu od początku szansę dostanie Alexis Sanchez który marnuje się na ławce, do niego dołączą oczywiście Messi i Neymar. Przed nimi tradycyjnie Xavi i oczywiście Andres który jutro jak zwykle będzie rządił w środku pola. Karny dla Barcy jutro to dla mnie taki mały osobisty pewniaczek, Neymar będzie tam leżał aż miło, na jego stronie najprawdopodobniej będzie Carvajal i karteczka dla niego pewna. Barca gra o wszystko i ten Puchar mimo wszystko jeśli nie wygrają Ligi będzie taką nagrodą pocieszenia.
Real walczy na trzech frontach, o LM , Premiera Division i jutrzejszy finał.
Królewscy z Borussią wyszli pewni swego i to ich zgubiło, Mchitarjan odpuścił Realowi i przepuścił ich dalej. real wie, że Barca ma problemy i ta pewność siebie może ich jutro zgubić. W lidze pewnie pokonali przed własną publicznością Almerię 4:0. Jutro na pewno nie zagra Cristiano Ronaldo, Portugalczyk jeszcze przez kilka dni będzie pauzował, jest na pewno duża strata Królewskich w ofensywie. W bardzo dobrej formie jest Di Maria i na pewno Alba będzie miał z nim problemy. Bez formy Benzema, ale to żadna nowość, w ostatnim spotkaniu z Barcą francuz mógł zakończyć mecz w 27 minucie, ale piłkę z linii wybił Pique. Dla mnie Real jutro wyjdzie pewny siebie, zbyt pewny i Barca może szybko ich ostudzić, jestem pewien że ze spacerku na Calderon wrócił Leo Messi i Argentyńczyk jutro odegra główną rolę. Ja widzę jutro jak Puyol jutro wznosi swój ostatni Puchar w karierze.
Wielki mecz to trzeba wielką kasę włożyć się rozumie, ja gram :
▶ Barcelona wygra puchar / @ 1.80 / Unibet
▶ Carvajal kartka / @ 2.50 / Unibet
▶ Barcelona strzeli z karnego / @ 7.00 ! / Bet365
Polecam ludziska ! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Dla mnie Real jutro wyjdzie pewny siebie, zbyt pewny i Barca może szybko ich ostudzić
Jak można wyjść na mecz pewnym siebie jeśli ma się w pamięci już dwie ligowe porażki z tym rywalem? Bzduuuury.
Do 3 razy sztuka chciałoby się rzec.
Osobiście bardziej skłaniam się do wygrania pucharu przez Królewskich.
Nie ryzykuję grania na nich w 90 minutach bo w finałach CdR dość często są dogrywki.
Brak Ronaldo może wyjść paradoksalnie na plus dla Realu. W końcu będzie coś nowego, więcej opcji rozegrania ataku. Bo do tej pory to każdy mógł się nauczyć kto będzie strzelał etc. Czy Bale w końcu wystrzeli w Gran Derbi? Mimo wszystko nie sądzę. Być może uda mu się coś trafić biorąc pod uwagę kto stoi w bramce Barcelony. Dla mnie jednak pewniejszą opcją jest ewentualny gol Benzemy.
To co się działo nie tak dawno w ostatnim klasyku wyglądało jak pojedynek Dawida z Goliatem. Mam na myśli grę w powietrzu i &quot;zdecydowanie&quot; Mascherano/Alby. Benzema wygrywał praktycznie każdą górną piłkę. Przy jutrzejszym braku Pique ciężko będzie znaleźć kogoś kto może nawiązać z nim równorzędną walkę. Może Busquets jeśli nie wyleci z boiska zbyt wcześnie.
 
czosnek-112245 61

czosnek-112245

Użytkownik
Jak można wyjść na mecz pewnym siebie jeśli ma się w pamięci już dwie ligowe porażki z tym rywalem? Bzduuuury.
Do 3 razy sztuka chciałoby się rzec.
Liczy się to co jest tu i teraz, a teraz Real jest w o wiele lepszej formie i w Barcelonie jak i w Madrycie o tym wiedzą. Co ma do tego przysłowie 0_o
opierasz swój typ min. na tekście &quot; do trzech razy sztuka &quot;, sorry ale nie mamy o czym dyskutować.
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
FC Barcelona - Real Madryt​


Wiele już o tym meczu zostało napisane.
Mecz na Mestaja więc boisko nikogo nie faworyzuje.
Dla Barcelony to ostatnia szansa na tytuł w tym sezonie.
Real zagra bez Cristiano Ronaldo , Barcelona bez Pique.
W lepszej dyspozycji z pewnością są Królewscy. Brak Ronaldo jest lekką zagadką wizerunkową drużyny w tym meczu.
W 15 ostatnich meczach między tymi drużynami padał BTS.

Mimo, że to tylko jedno spotkanie uważam , że obie drużyny zdobędą bramki. Mecz będzie nerwowowy jednak sytuacji powinno być sporo po obu stronach.

Typ: Obie drużyny strzelą gola ( BTS) @ 1,48 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W takich meczach jak ten granie czegokolwiek z rynku 1x2 i handicapów na drużyny jest jak wróżenie z fusów. Zbyt wyrównany poziom, zbyt ważny jeden mecz. Niby Barcelona ma problemy, niby to jedyne trofeum do zdobycia, ale czy w związku z tym nie będzie za dużej presji ? Real niby może odpuścić bo ma ligę i LM, ale czy naprawdę ktokolwiek wierzy, że odpuści odwiecznemu wrogowi i to jeszcze po upokorzeniu w ostatnim meczu ligowym ? Poziom sportowy - dziury w defensywie Barcelony i Pinto w bramce (chociaż w pucharze to on i tak zawsze grał), z kolei Real bez Ronaldo. Tak jak pisałem wyżej to totalny no bet, ale kierując się intuicją oraz matematyką (po prostu kursy na Real są wyższe, a dla mnie to dokładnie 50/50) gram lekko na Real. Nie będę też ukrywać, że wpływ na typy ma moja ocena ostatnich 2 meczy obu drużyn. Niby Real miał spacerek z Almerią i nie ma co porównywać Almerii do Grenady, ale i Granada to nie są jakieś orły. Barcelona z tymi ciągłymi wrzutkami i nieustanną grą pozycyjną zaskakuje coraz mniej. Real wydaje mi się, że gra na jakiejś świeżości, z polotem, pasją, z szybkością, no ale jak powtarzam co człowiek to będzie pewno inna opinia. Meczu z Borussią nie biorę w ogóle pod uwagę bo nawet najlepszym czasami się wydaje, że awans sam się obroni, tak było np z Bayernem w zeszłym sezonie. Po prostu to był klasyczny przykład zlekceważenia przeciwnika + odmieniona od tamtego meczu rewelacyjna Borussia.
Moje typy:
Real Madryt (DNB) kurs: 2,15 buk: Bet365 (zagrałem to wczoraj po 2,15 obecnie jest u tego buka po 2,00) ✅
powyżej 2,25 goli kurs: 1,40 buk: Bet365 ✅
✅✅✅✅✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
scyth 98

scyth

Użytkownik
Zapowiada się niesamowity mecz, w sumie to już nie mogę się doczekać pierwszego gwizdka. Ale zanim to się stanie można coś przecież obstawić dla jeszcze większych emocji ????
Zacznę od tego, że w obliczu absencji teoretycznie lepiej wygląda moim zdaniem Real Madryt. Wciąż można wystawić solidny skład: Casillas - Carvajal, Pepe, Ramos, Coentrao - Alonso, Modric, Di Maria - Isco, Benzema, Bale. W Barcelonie nie wygląda to już tak dobrze. O ile ofensywa jak zwykle na najwyższym poziomie o tyle łatanie dziur po Puyolu/Pique/Bartrze może być kłopotliwe, nawet jeśli któryś z tej trójki ostatecznie będzie w stanie grać. W Madrycie zabraknie teoretycznie Ronaldo ale Cristiano w ostatnim meczu z Barcą zagrał fatalnie. Nie wniósł w sumie nic, oprócz bezproduktywnego wywijania nogami dookoła stojącej piłki. Odgwizdany na nim karny nie jest jego zasługą bo był to ewidentny błąd sędziego. Dlatego jego nieobecność nie musiałaby być aż takim osłabieniem gdyby tylko było go kim zastąpić... Niestety opcja z Isco na Barcę się nie sprawdzi, nie ten styl gry. Opcja z Illarramendim? Jeszcze gorzej, ten człowiek to jedno wielkie nieporozumienie. Na mecz taki jak z Barcą pod uwagę powinien być brany Casemiro a nie niepewny siebie i najzwyczajniej średni (zeby nie powiedzieć słaby) Illarramendi, którego jedyną zaletą jest skuteczność podań do tyłu.
Ciężko jest więc wytypować kto zgarnie Puchar. Z jednej strony słaba w obronie Barcelona, z drugiej elektryczni piłkarze Realu - Ramos i Pepe potrafią w ułamku sekundy położyć mecz, nawet Alonso ma ostatnio problemy z grą i z myśleniem (kretyński faul na Inieście w ostatnich minutach). Do tego potencjalnie Illarramendi. Z jednej strony Neymar, Messi, Iniesta a z drugiej Modric, Di Maria i Bale, który jednak ma statystyki lepsze niż grę.
Dlatego kilka dość luźnych opcji przychodzi mi do głowy:
- Barca strzeli w obu połowach - 2,70 ⛔
- Real strzeli w obu połowach - 2,90 ✅
- Gareth Bale strzeli gola - 3,0
✅
- Karim Benzema strzeli gola - 2,80
⛔
To, że bramki padną to w mojej opinii nie ulega wątpliwości. Kurs na over 2,5 wynosi ~ 1,5 więc średnio. Dlatego dość rekreacyjnie pogrywam powyższe typy. Gdybym miał wskazać zwycięzcę to chyba jednak skłaniałbym się ku Barcelonie. Skład lepszy moim zdaniem po stronie Realu ale Ancelotti nie potrafi w nich zaszczepić tej mentalności, która sprawiłaby, że wychodzą na mecze z najlepszymi &quot;jak po swoje&quot; i grają bez kompleksów - najlepszy przykład ostatnie GD - 2:1 dla Realu i zamiast zabijać mecz to oddają inicjatywę prosząc się wręcz o stratę bramki. W II połowie powtórka: mają 3:2 i zamiast ruszać po zwycięstwo to bronią się na linii pola karnego (strata zawodnika nie jest istotna, defensywa była ustawiona zbyt blisko bramki). W związku z tym chyba jednak Barca ale 1/x/2 nie gram
I super: za 4j zainwestowane wygrane 5,9. 1,9 na czysto, miło ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Barcelona - Real Madryt
Obie strzelą i over 2,5 1,61 WilliamHill ✅
W 15 ostatnich spotkaniach był BTS jak wcześniej wspomniał Kojiro i tylko dwa razy kończyło się wynikiem 1-1. Dzisiaj, mam nadzieję, będzie równie dużo bramek co w ostatnim spotkaniu ligowym.
W Realu zabraknie największej armaty, ale i obrona Barcelony dziurawa. Linia Alves-Bartra-Mascherano-Alba + Busquets w takiej formie jak obecnie to pewny gol dla rywali. U Królewskich mimo braku Cristiano z przodu i tak jest moc bo zagrać mają Di Maria-Benzema-Bale. O przynajmniej jedną bramkę dla Madrytu można być chyba spokojnym. W Barcelonie z przodu ostatnio równie słabo co i przy swojej bramce. Messi bardzo słabo, podobnie Iniesta który jeszcze nie tak dawno czarował jak tylko on potrafi. O grze Fabregasa najlepiej świadczy fakt, że ma dziś zacząć na ławce a za niego zagra Alexis. Jedynie Neymar prezentuje się na przyzwoitym poziomie. Wydaje mi się jednak, że dzisiejszy mecz będzie o wiele lepszy w wykonaniu Dumy Katalonii niż te z Atletico i Granadą. Duetu Pepe-Ramos nigdy nie uważałem za pewną defensywę. Szczególnie ten drugi potrafi nie myśleć, co często lubi się zakończyć kartką lub karnym. W meczach ligowych Real nie grał tak agresywnie jak za czasów Mourinho a to jest na rękę Barcy.
Myślę, że dziś zobaczymy mecz na podobnym poziomie co ten ligowy miesiąc temu. Obrona Barcelony przetrzebiona i bez formy wydaje się być łatwą przeszkodą do pokonania przez grajków z Realu, nawet bez Cristiano. Za to dwa mecze bez strzelonego gola przez Barcę to aż zastanawiające, gdyż wcześniej wydawało się że grają coraz lepiej. Dzisiaj jednak liczę na wymianę ciosów.
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Gran Derbi w finale Copa Del Rey - jeden mecz, żadnych kalkulacji.

Nie mam wątpliwości, że czeka nas zacięte spotkanie. Mecze Barcelony z Realem zawsze takie są. Możemy spodziewać się wysokiego tempa meczu, fauli, kartek, no i mam nadzieję, że dużej liczby goli.

Mój typ na to spotkanie to:
PEPE dostanie żółtą kartkę ✅✅✅
kurs: 2.00
betsson


Pepe to klasyczny przykład południowca, który często nie potrafi opanować emocji, gra twardo i nierzadko fauluje, ponadto wdaje się w awantury z rywalami. W tym sezonie, tylko w samej lidze hiszpańskiej zobaczył już 8 żółtych kartek. Żółtko dostał m.in podczas ostatniego Gran Derbi rozegranego 23 marca.
W Barcelonie, z przodu, mimo ostatnio słabszej dyspozycji mamy zawodników klasy światowej, którzy jedną akcją są w stanie przechylić losy meczu, a tym bardziej zmusić rywali do faulu. Linia kartkowa na to spotkanie wystawiona jest w okolicach 7.5 - oceniam, że między 6 a 9 żółtych kartek powinno w tym mecz paść i jedną z nich dostanie PEPE. Można też spróbować zagrać na kartki dla takich zawodników jak: Xabi Alonso, Ramos, Busquets, Dani Alves, Mascherano, Neymar (symulowanie).
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Wiadomo finał PK to specyficzny mecz i klasyk. Ale trzeba patrzeć na obecną formę i brać to pod uwagę. Barcelona w dołku to mało powiedziane. Real miał już chyba trochę czasu,żeby dotrzeć grę bez Ronaldo. Mecz o prestiż i o honor,dwóch odwiecznych rywali-nie ma mowy o odpuszczaniu przez kogokolwiek.

Real x2 1.57 bet365
Real DNB 2.10 bet365

Co do kartek-linia 7,5 wdg mnie nie do grania. Zapowiada się stykowo koło 7,8.
Co do zawodników to Ramos kartka 1.90 i Busquets 1.95 Unibet
Sędzia Lahoz - 30 spotkań - 156 żółte ,7 czerwone i 10 karne ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 23

zaglebie23

Użytkownik
FC Barcelona - Real Madryt

W ostatnich meczach Barcelona w ogóle nie przypomina drużyny, która jeszcze niedawno wygrywała wszystko i nie było na nich mocnych.. Gołym okiem widać, że niektórzy zawodnicy się wypalili, brakuje im fantazji w swoich zagraniach. Ostatni mecz ligowy z Granadą jest doskonałym przykładem... zawodnicy stwarzali sobie multum okazji,niestety brakowało skuteczności, Messi po raz kolejny przeszedł obok meczu, był niewidoczny. Odnoszę wrażenie , że Barcelona gra z przeciwnikiem nie o zwycięstwo tylko o posiadanie piłki. Cóż z tego, że posiadanie piłki było na poziomie 80 % w spotkaniu z Granadą jak nie strzeliła drużyna żadnego gola, a straciła po jednej akcji przeciwnika. Obrona szwankuje, widać brak Valdesa i Pique. Jednak pomimo braku formy Barcelona zawsze spina się na mecze z Realem. Dla niektórych może to zabrzmieć abstrakcyjnie, ale dla mnie faworytem w dzisiejszym meczu jest drużyna z Katalonii. Po ostatniej ligowej wpadce i wcześniejszym odpadnięciu z Ligi Mistrzów Puchar Króla może okazać się jedynym tytułem możliwym do zdobycia. Wierzę mocno w Barcelonę i uważam, że jest w stanie pokonać dzisiaj Real. Gracze blaugrany wyjdą dzisiaj podwójnie zmotywowani, kolejne Gran Derbi, kolejna okazja na wygranie w &quot;El Classico&quot; i zdobyciu Pucharu Króla. Liczę na przebudzenie Messiego, geniusz Neymara i błyskotliwość w zagraniach Iniesty. Ostatnie dwa spotkania pomiędzy tymi drużynami kończyły się wygranymi Barcelony , liczę że dzisiaj historia zatoczy koło i drużyna z Katalonii zatriumfuje i wyjedzie z Estadio Mestalla &quot;z tarczą&quot;. Na poniższym załączniku pokazane są przypuszczalne składy. W Barcelonie nadal kontuzjowany Valdes,Pique. W Realu nie wystąpi największa gwiazda tej drużyny czyli Cristiano Ronaldo, również nie zagra Jese,Marcelo i Arbeloa

http://uploads.fcbarca.com/uploads/new-news-large/55310_1397629637.jpg

Dzisiejsze typy:
Barcelona zdobędzie trofeum @1.83 - bet365
Barcelona w regulaminowym czasie gry@ 2.40 - bet365
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Niestety ale wiem, ze Barca nie ma zbytnio dzisiaj szans. Jezeli jeszcze faktycznie na stoperze zagraja Adriano z Mascherano to juz bedzie tragedia. Kazdy staly fragment i pelne gacie. Wtedy ebdzie ewenement na skale swiatowa wsrod graczy z pola tylko jeden czyli Sergio bedzie powyzej 180cm. Real w takim wypadku nie ma szans zeby nie strzelil czegos z glowy czy to z akcji czy stalego fragmentu.
Mam pytanko czy ktos moze wie gdzie moze byc zaklad na to, ze Real strzeli jakas bramke po strzale glowa?
 
hektor1 703

hektor1

Użytkownik
Kolejne Gran Derbi? Tak, Barca i Real, znowu te drużyny. To będzie wojna o coś więcej niż o Puchar Króla. Jednak w tej analizie kompletnie pominę oba zespoły. Zajmę się natomiast crackiem Dumy z Katalonii. Lionel Messi w swojej karierze zdobył już praktycznie wszystko. Brakuje mu jedynie Mistrzostwa Świata, co za tym idzie, wokół samego Argentyńczyka zaczęły pojawiać się spekulacje po kilku ostatnich meczach, że oszczędza się przed Mundialem w czerwcu.
W przewidywanych składach jeszcze z rana Leo miałby zacząć mecz na środku, po lewej stronie miałby Neymara, natomiast po prawej Alexisa. Jednak jak donosi Kataloński Sport kosztem Chilijczyka miałby wystąpić Fabregas, co powodowałoby, że Messi jednak znowu zacznie na prawym skrzydle.
Sam jednak uważam, że na jaki inny mecz jak nie z Realem crack Barcy miałby się zmobilizować? Argentyńczyk nie przyjmuje pewnie do wiadomości, że nie zdobędzie żadnego trofeum w tym sezonie. Do tego dochodzi brak jego największego rywala, Cristiano Ronaldo. Ostatni mecz z Realem pokazał, że Messi potrafi wygrywać mecze sam jeśli całej drużynie do końca nie idzie. Dzisiaj łatwego zadania na pewno nie będzie miał, ale czy kiedykolwiek to zadanie przeciwko Los Blancos było łatwe? Geniusz Leo, w dzisiejszym meczu to może być przebłysk geniuszu, który pozwoli mu pakować z zimną krwią piłkę do bramki Cassilasa. Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Mateu Lahoz, który w tym sezonie w 30 spotkaniach wskazywał na wapno 10 razy, a dobrze wiemy jaka napięta atmosfera jest w takich klasykach, chociażby zagłębiając się ciut w historię ostatnich GD. Każda jedenastka to szansa właśnie przed Lionelem. Nie zapominajmy, że La Pulga potrafi również ładować bramki z rzutów wolnych.

Messi w liczbach wygląda następująco: w 26 meczach w lidze 25 bramek, w 7 meczach LM 8 bramek oraz najskuteczniejszy strzelec rozgrywek o Puchar Króla - 5 bramek. Warto przypomnieć, że Leo miał przerwę 2 miesiące spowodowaną kontuzją. Sezon 13/14 jednak nie może zaliczyć do spektakularnych, liczby już nie są tak oszałamiające, tytułów także jak na lekarstwo, oraz przegrana z CR7 w rywalizacji o Złotą Piłkę. Dzięki ostatniemu hat-trickowi przeciwko Królewskim, Messi został liderem strzelców w El Clasico (21 bramek).
Argentyńczyk ma jeszcze o co w tym sezonie powalczyć, zacznie właśnie dzisiaj wieczorem o Puchar Króla, liga też nie jest jeszcze przegrana, jednakże Barca nie jest zależna wyłącznie od siebie, punkty musiałby zacząć tracić Real i Atletico, o co może być ciężko. W zasięgu Leo jest także Pichichi, 3 bramki do CR7 to myślę strata znikoma. A także upragniony zapewne przez cracka Barcy Mundial w Brazylii. Dla Messiego nie ma rzeczy niemożliwych, każdy zryw i przebłysk jego geniuszu może jemu jak i jego kolegom zapewnić końcowy sukces. Mam nadzieję, że również będzie tak dzisiaj.




Kozak typy:
Strzeli najwięcej goli: Messi vs Benzema - 1 @ 2,50 ⛔
Strzeli gola, a jego drużyna wygra: Messi @ 3,35 ⛔
Zwycięzca w kategorii najlepszy zawodnik: Messi @ 4,00 ⛔
ŻAL I BÓL
Unibet

________________________________
Pomogłem, kliknij dzięki, dzięki!
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Liczy się to co jest tu i teraz, a teraz Real jest w o wiele lepszej formie i w Barcelonie jak i w Madrycie o tym wiedzą. Co ma do tego przysłowie 0_o
opierasz swój typ min. na tekście &quot; do trzech razy sztuka &quot;, sorry ale nie mamy o czym dyskutować.
Czytaj ze zrozumieniem, gdzie napisałem, że gram ten typ bo do 3 razy sztuka? Chciałoby się rzec... to różnica.

Jeśli myślisz, że zawodnicy Realu to tępe dzidy, które myślą sobie &quot;eee Barcelona przegrała z Granadą, odpadli z LM- pojedziemy ich na sucho&quot; to jak to ładnie napisałeś &quot;sorry ale nie mamy o czym dyskutować&quot;.
Pominąwszy fakt, że KAŻDE Gran Derbi jest traktowane mega poważnie i gadanie, że skoro któraś drużyna w słabszej formie to ta druga będzie zbyt pewna siebie można między bajki włożyć.

Jeśli uważasz, że 23 marca Real był zbyt pewny siebie to uważam, że się grubo mylisz. Z każdym zespołem grają offensywnie więc to, że zaatakowali od początku nie powinno dziwić. Barcelona była po prostu skuteczniejsza. Kto wie jaki byłby wynik gdyby Benzema wykorzystał sytuację z pierwszej połowy.
Druga połowa to już inna sprawa, karny dla Realu z dupy, kontrowersyjny karny dla Barcelony. Nie warto się w to zagłębiać. Real przegrał i to jest fakt.

Jak wspominałem, Barcelona notuje jeden z najgorszych tygodni w ostatnich kilku latach. Odpadli z Atletico- to tam Barcelona była zbyt pewna siebie.
Przegrali z Granadą a gwiazdą internetu został Neymar.
Real, owszem w lepszej formie i mam nadzieję, że dzisiaj zdobędą puchar.
Real jest głody trofeów i na pewno nie zlekceważą rywala. W to nie uwierzę.
 
czosnek-112245 61

czosnek-112245

Użytkownik
Real jest głody trofeów i na pewno nie zlekceważą rywala.
To może ty chłopcze czytaj ze zrozumieniem bo ja nic nie wspomniałem o tym, że Real zlekceważy Barcę. A Barca nie jest &quot;głodna&quot; trofeów wiesz...tylko Real, Barca nie, zdecydowanie, nie zależy im. ;|
 
baaasti42 70

baaasti42

Użytkownik
Bez formy Benzema, ale to żadna nowość
Kolego, oglądasz Ty czasem mecze czy tylko posiłkujesz się opiniami napisanymi na forach ?
Real przegrał ostatnie 2 pojedynki z Barceloną, jest to nie zaprzeczalny fakt. Ale dawanie kursu na Real w okolicach 3, przy TAKIEJ obronie Barcelony to po prostu błąd, który będę starał się wykorzystać. El Clasico może skończyć się każdym wynikiem, ale wg mnie Barcelona nie jest tutaj faworytem. Jak będzie, zobaczymy po meczu ;)
A więc błąd bukmachera wykorzystany, dziekuję dobranoc ;)
✅
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Wyżej luźno podałem kilka propozycji, najbardziej warta gry jest wg mnie ta (wklejam mój post z Typów Dnia, zmieniam tylko kurs i bukmachera bo Fortuna daje za typ kurs 3):
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Copa del Rey
Godzina:
21:30
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: Gareth Bale zdobędzie bramkę
✅ ✅ ✅
Kurs: 3,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Finałowy mecz Pucharu Hiszpanii. FC Barcelona zmierzy się z Realem Madryt na stadionie Valencii.
Gareth Bale, kupiony przed sezonem z Tottenhamu za 90-100 milionów, zależy od źródła, 2 najdroższy piłkarz w historii będzie miał dzisiaj szansę dość bezpośrednio spłacić swój transfer. Pod nieobecność największej gwiazdy Królewskich, Cristiano Ronaldo, na nim w głównej mierze ciążyć dzisiaj będzie odpowiedzialność za korzystny wynik.
W tym sezonie sama gra Walijczyka nie do końca mnie przekonuje. Mimo to statystyki ma bardzo dobre - jeśli chodzi o bramki jest to 19 trafień w 38 meczach. Ciężko wyróżnić go za występy w dotychczasowych Klasykach ale dzisiaj ma szansę coś strzelić. To, że ma wystarczające umiejętności nie ulga wątpliwości. Za to dzisiaj dojdzie dodatkowo:
- wykonywanie rzutów wolnych - Bale uderza lepiej niż Ronaldo, który gdzieś zatracił swoją umiejętność w tym aspekcie. Jednak CR7 dość samolubnie podchodzi do tego elementu gry. Dziś go zabraknie więc Gareth powinien być monopolistą
- rzuty karne - Di Maria ostatnio się nie popisał, Ronaldo nie ma. Kto dostanie ewentualny rzut karny? Alonso? Ja bym postawił na Bale&#39;a, zwłaszcza że jeśli będzie faulowany to sam moze chcieć egzekwować jedenastkę
- gra w powietrzu - Gareth świetnie gra głowa. Jeśli zabraknie Pique to w polu karnym Barcy przy rzutach rożnych lub dośrodkowaniach z wolnych będzie stanowił duże zagrożenie
- większa swoboda - brak Ronaldo oznacza większą swobodę dla reszty zawodników, nie trzeba szukać Portugalczyka podaniami i liczyć, że to on wygra mecz. Z pewnością większe możliwości mogą tylko pomóc Garethowi
- strzały z dystansu/Pinto w bramce - potężne uderzenie jakim dysponuje może sprawić wiele kłopotów bramkarzowi Barcelony. Pinto nie jest słabym bramkarzem ale nie jest to z pewnością Valdes
- osłabiona defensywa Barcelony - nieprzekonujące zestawienie stoperów w obliczu urazów Bartry, Pique, Puyola nie będzie stanowić specjalnej przeszkody dla Garetha. W I meczu z BVB pokazał że potrafi wjechać w pole karne więc może dzisiaj to powtórzy
Szczerze polecam do gry. Dla większych emocji będzie jak znalazł a przy okazji jest dość duża moim zdaniem szansa na powodzenie
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Copa del Rey
Godzina: 21:30
Spotkanie: FC Barcelona - Real Madryt
Typ: X ⛔ (1:2)
Kurs: 3,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Gram kolejny raz to samo czyli remis w teoretycznie wyrównanym pod względem jakości drużyn spotkaniu ( choć ostatnimi czasy nic a nic mi nie idzie w tego typu zakładach). Ale jak to mówią do 3-ech razy.........Oby to się teraz sprawdziło.

Najważniejsza sprawa - kurs ! Na remis i zarazem dogrywkę w tym spotkaniu urósł do takich wartości, że grzechem jest tego nie zagrać chociażby za drobne, tym bardziej, że ciężko (przynajmniej mi) byłoby pójść w któraś ze stron jeśli chodzi o ten finał.

Wiadome jak się sprawa przedstawia: Barca bez formy, Real bez CR7. Mecz będzie zacięty bez dwóch zdań jak każde Gran Derbi co jeszcze bardziej utwierdza mnie w typie.

Ostatnie 2 pojedynki wygrała Barca, 2 wcześniejsze Real, ostatni remis w styczniu 2013 roku. Królewscy 10 meczy pod rząd bez remisu, dzisiaj rywal do tego odpowiedni. Powodzenia !
 
sukcynyl 28

sukcynyl

Użytkownik
Jak dla mnie szanse 50 na 50. Real bez Cristiano, Barcelona z kiepską obroną . Tu może zdarzyć się wszystko,dlatego też odpuszczam typowanie 1 X 2 czy też zdobywcy Pucharu.Na pewno nie zabraknie kartek, spodziewam się też karnego w meczu.Obydwu ekipom będzie zależeć i podejdą do spotkania bez lekceważenia przeciwnika,co do tego nie mam wątpliwości. Mam dziwne przeczucie,że Barca dziś zmażę plamę bo ostatnich 2 porażkach,choć analizując aktualną formę obu drużyn to Królewscy wydają się być w lepszej dyspozycji.Ale niestety na samym przeczuciutypów opierać nie można.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom