>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla 2016/17

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Temat przeznaczony na dyskusje, informacje oraz analizy dotyczące Copa del Rey, czyli Pucharu Króla.
Zapraszam do dyskusji.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Ze względu na KMŚ, Real Madryt już jutro rozegra swój pierwszy mecz w 1/16 Copa del Rey.
Zinédine Zidane powołał 16 zawodników na starcie z Culturalem, bo tylko tylu piłkarzy można wpisać do kadry meczowej w 1/16 finału Pucharu Króla. Na liście zabrakło kontuzjowanych Casemiro, Ramosa i Modricia, a poza tym trener zrezygnował z Navasa, Marcelo, Cristiano, Bale&#39;a i Benzemy. Do składu wraca Coentrão. Szansy nie dostał żaden gracz ze szkółki.
&lt;b&gt;&lt;big&gt;Kadra Realu Madryt na Cultural:&lt;/big&gt;&lt;/b&gt;
Bramkarze: Casilla i Rubén Yáñez
Obrońcy: Carvajal, Danilo, Pepe, Varane, Nacho i Coentrão
Pomocnicy: James, Kroos, Kovačić, Asensio i Isco
Napastnicy: Lucas Vázquez, Morata i Mariano.
&lt;b&gt;&lt;big&gt;Nieobecni:&lt;/big&gt;&lt;/b&gt;
Kontuzjowani: Ramos, Casemiro i Modrić
Decyzją trenera: Navas, Marcelo, Cristiano Ronaldo, Benzema oraz Bale
Niezarejestrowani: Lucas Silva.
realmadryt.pl

Czekam na propozycje i dyskusje nt. tego spotkania.
 
sonido 6

sonido

Użytkownik
Na tym poziomie rozgrywek rzadko zdarzało sie Realowi pożegnać z rodzimym pucharem. Brak kilku podstawowych zawodników w składzie nie musi być do końca na minus, a wręcz przeciwnie powinien zadziałać motywująco na tych, którzy w La Liga i LM nie dostają szansy albo wchodzą tylko na część spotkania. Zmiennicy na pewno będą chcieli się pokazać i zaznaczyć swoją obecność na murawie. Liczę na trafienie Moraty, który wchodząc w kilku ostatnich spotkaniach jako joker, ratował zwycięstwo i zapewniał cenne punkty. Do składu wraca Coentaro. Z Krossem i Asensio w środku pola okazje powinien wykorzystać także nieobliczalny James, który ma szansę się wstrzelić w takim meczu jak ten. Stawiam na pewne zwycięstwo Królewskich, ale asekuracyjnie tylko AH-1, można tez spróbować Real/Real HT/FT @1.57 albo, że zespół ze stolicy Hiszpanii strzeli w obu połowach @1.53.
Cultural Leonesa - Real Madryt AH-1 @1.225 bet365
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Sonido rok temu odpadali, bo wprowadzili nieuprawnionego zawodnika w meczu z Cádiz %)
Kursy szału nie robią i ciężko coś znaleźć na takie spotkanie.
Ja jednak zagrałbym
Real Handicap (1-0) kurs: 1.51 Wynik: 1:7 ✅
Real Handicap (2:0) kurs: 2.37 Wynik: 1:7 ✅
Real do przerwy Kurs: 1.45 Wynik: 0:3 ✅

Kursy na kolana nie powalają, ale do jakiegoś dubla jak najbardziej do gry. Jest to mecz dla zmienników, którzy mają szanse pokazania się trenerowi. Gdyby coś poszło nie tak, to zawsze jest rewanż na SB, a tam raczej będzie pozamiatane. Dziś zespół gospodarzy będzie chciał wywieźć dla siebie jak najlepszy wynik, czyli spodziewajmy się po nich autobusu i gry z kontry. Trener jak widać dał odpocząć większości podstawowym zawodnikom, lecz w składzie są jeszcze Morata, Isco, James, Kovacic czy też Kroos. Czyli Ci panowie są w stanie strzelić przynajmniej dwie/trzy bramki swojemu rywalowi i takiego wyniku się spodziewam.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Nie sądzę żeby nawet druga drużyna Realu mogła nie wygrać tego spotkania. Moim zdaniem, mecz do ominięcia. Chyba, że Leonesa +1.5...? Jedyna opcja w jaką może wszedłbym.
 
G 370

golkiper

Użytkownik
SeanPrice myślisz, że Real może nie wygrać tu więcej jak 1 bramką ? Nie sądzę... Sam Morata będzie chciał władować ze 3, żeby w końcu wywalczyć skład... ja tu widzę z 0-5, rywalizacja w Realu jest duża, Isco, James czy wspomniany Morata na pewno nie odpuszczą takiej okazji, żeby się pokazać. Do tego dochodzi choćby Asensio. Handicapy w stronę Realu dla mnie do gry.
 
A 0

adamzgr

Użytkownik
Ja gram over 2,5 btts - 2,25
Gospodarze na pewno zostawią serce na boisku a formę mają dobrą, strzelają dużo bramek, Real swoje wrzuci ale myślę, że parę absencji jak i dziurawa obrona Realu na stratę 1 bramki jak najbardziej pozwoli.
 
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
26.10.2016 g. 21.00 Leonesa- Real Madryt
Typ: 2 (-1) HT✅✅✅
Kurs: 1,95
Bet 365
Stawka 7j


Czekałem na skład Realu no i jest:
Casilla; Carvajal, Pepe, Nacho, Danilo; Kroos, James, Isco; Lucas Vázquez, Morata, Asensio.

Bardzo silne ofensywne zestawienie drużyny Zidane`a, na &quot;6&quot; zagra Kros, przed nim Isco i James, skrzydła Asenjao i Lucas, na szpicy Morata. Myślę że kibice mogą nie zauważyć braku BBC jeśli chodzi o styl gry i tempo ataku.
Różnica dwóch poziomów ligowych powinna być widoczna w dzisiejszym spotkaniu.
Uważam że 1-0 do przerwy to minimum co Real powinien osiągnąć, nie zdziwię się jak do przerwy będzie już 0-3, a kurs.... bajka.​
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Mamy teraz mecze Pucharu Króla.
Jakieś propozycje do dzisiejszych spotkań?
Leganes - Valencia
Real Betis - Deportivo
Gijon - Eibar
Alcorcon - Espanyol
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Leganes-Valencia @ 2,15 bet365✅✅✅ 1-3

Coś Valencii brakuje szczęścia ostatnio.Fajnie się prezentowali zBarca czy Sevilla(mimo porażek).Dziś będzie okazja do przełamania się.
Leganes mega zdziesiatkowany, połowa składu out, choroby, kontuzje etc.
U siebie póki co Leganes tylko 1 victoria, z Osasuna,reszta porażki w tym z Valencia 1-2(Liga)
Pzdr
Ps-
Fajnie wygląda też Espanyol y over rożnych , ale brak czasu na analizę
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:00 Leganes - Valencia
Typ: 2
Kurs: 2.15
buk: unibet
Wynik: 1:3 ✅

Przejdźmy do samego meczu. Valencia w ostatnim czasie nie radzi sobie najlepiej. To spotkanie będą uważać za przełamanie jeśli je oczywiście wygrają. Nie zapominajmy, że mamy jeszcze rewanże, ale nie będę zdziwiony, jak goście losy awansu będą chcieli rozstrzygnąć po prostu dzisiaj. Gospodarze to zespół, który ostatnio również nie radzi sobie najlepiej, dlatego kurs do gry na gości jest wart zagrania. Nietoperze to zespół bardziej doświadczony, umiejętnościami również przerasta rywala i po mimo słabej formy gram w ich stronę.
21:00 Alcoron - Espanyol
Typ: BTS
Kurs: 2.05
buk: bet365
Wynik: 1:1 ✅

Espanyol to drużyna, która w ostatnim czasie radzi sobie przyzwoicie w lidze. Goście są niepokonani od ośmiu spotkań i mogę rzec, że ten zespół jest naprawdę w formie. Goście może nie strzelają dużo bramek, ale dziś zapewne będą mieli sporo okazji aby choć jedną bramkę ustrzelić. Zdecydowałem się na BTS, gdyż gospodarze również nieźle sobie radzą, a tym bardziej w spotkaniach u siebie. Alcoron jest niepokonany u siebie od pięciu spotkań i zapewne dziś będą chcieli dalej podtrzymać tą passę wygrywając bądź remisując z swoim rywalem. Obie drużyny spotkały się w 2014 roku, tam wtedy padły wyniki 1:0 oraz w rewanżu 4:2 dla Espanyolu. Dziś również spodziewam się kilku bramek ze względu, że jest to puchar.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: CD Leganes - Valencia CF
Typ: 2
Kurs: 2.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:

W pierwszym meczu 1/16 finału Puchar Króla na Estadio Municipal de Butarque zmierzą się ze sobą CD Leganes z Valencia CF. Obie ekipy są przedstawicielami LaLiga jednak ich mocno rozczarowuje kibiców tych drużyn. O ile w przypadku Leganes wiadomo było, że raczej podopieczni Asiera Garitano będą walczyć o utrzymanie, o tyle w przypadku Valencii liczono, że zespół ten włączy się w walkę o europejskie puchary. W tym momencie Leganes w tabeli LaLiga zajmuje 15.miejsce, natomiast Valencia jest pozycję niżej. Dlaczego więc postanowiłem spróbować zagrać na zwycięstwo popularnych Nietoperzy?
Forma może tu nie być mocnym argumentem, bowiem również Valencia mocno rozczarowuje - w 5 ostatnich spotkaniach ligowych zdobyli raptem 2 punkty, jednak gra wcale nie wygląda tak źle, minimalnie przegrali spotkania z Barceloną (2:3), Celtą Vigo (1:2) czy ostatnio z Sevillą (1:2). Wydaje się, że Valencia pomału zacznie wspinać się w górę ligowej tabeli, bo i potencjał jak i możliwości ludzkie mają dość wysokie. Z drugiej strony mamy Leganes, które w 5 ostatnich spotkaniach ligowych zdobyło 3 oczka (zwycięstwo z Osasuną), jednak porażki były już bardziej wyraźne: 0:4 z Malagą, 0:2 z Sociedad, 0:3 z Realem Madryt i ostatnio ponownie 0:3 z Espanyolem. Wydaje się, że dla Valencii jest to rywal dobry jeśli chodzi o przełamane się i zwycięstwo. Tym bardziej, że w meczu ligowym potrafili wygrać tutaj 2:1.
Ważną sprawą mogą okazać się osłabienia kadrowe. Wiadomo, że kontuzjowani w drużynie gospodarzy są: Jon Ander Serantes (bramkarz, 13/0), Adrián Marín (lewy obrońca 5/0), Diego Rico (lewy obrońca, 11/1), Alexander Szymanowski (skrzydłowy, 10/3), Robert IbáĂąez (skrzydłowy, 5/2) i Mamadou Koné (napastnik, 5/0), ponadto David Timor (pomocnik, 10/1) pauzuje za kartki. Cesare Prandelli ma nieco mniej zmartwień, uraz eliminuje Enzo Péreza (pomocnik, 11/0) oraz Federico Cartabia (napastnik, 2/0). Pozostali piłkarze są do dyspozycji trenera, wraz z Fede oraz Bakkalim, którzy wracają do kadry meczowej. Myślę, że taka sytuacja, gdzie w jednej z drużyn jest kilka nieobecnych i to dość ważnych piłkarzy, a w drugiej trener ma do dyspozycji niemal wszystkich swoich graczy może mieć znaczenie na boisku. Tym bardziej, że Leganes nie ma jakiejś niesamowicie szerokiej i mocnej kadry. Myślę,że warto tutaj spróbować i zagrać na zwycięstwo gości, którym na pewno sporo by dało to w kontekście następnych meczów ligowych. Moja propozycja to zwycięstwo Valencii.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Tylko przypominam, że jest to faza, w której mamy dwumecz.
Z doświadczenia wiem, że w tych rozgrywkach często na murawę wychodzą zawodnicy, którzy dostają mniej minut. Możemy być świadkami wielu rotacji, a i remis na wyjeździe złym wynikiem nie będzie.
 
sonido 6

sonido

Użytkownik
Real Madryt - Cultural Leonesa (typ: over 4.0 gole AH @1.75)

W pierwszym spotkaniu mimo &quot;drugiego garnituru&quot; wystawionego przez Zizou, jego podopieczni wygrali gładko 7:1. W środowym spotkaniu zabraknie również kilku zawodników z podstawowej jedenastki, ale w ich miejsce sygnowanych zostało kilku głodnych gry zawodników, którzy podobnie tak jak w pierwszej konfrontacji powinni również i w rewanżu pokazać się z dobrej strony. Myślę, że Real spokojnie stać na strzelenie 4-5 bramek, a i stracą też pewnie z jedną, także mój typ to over 4 bramki (AH), w przypadku 4 goli w całym spotkaniu mamy zwrot stawki.

Kadra Realu Madryt na Cultural:
Bramkarze: Casilla i Rubén Yánez.
Obrońcy: Carvajal, Pepe, Varane, Nacho i Tejero.
Pomocnicy: James, Casemiro, Kovačić, Asensio, Isco, O˜degaard i Enzo.
Napastnicy: Lucas Vázquez i Mariano.

Nieobecni:
Kontuzjowani: Coentrao, Bale, Kroos i Morata.
Decyzją trenera: Keylor, Ramos, Marcelo, Danilo, Modrić, Cristiano i Benzema.


Leganes - Valencia (typ:2 DNB @1.66)
Wynik 1:3 ✅

O tym spotkaniu napisali już koledzy wyżej, także nie ma co się powtarzać. Asekuracyjnie przy remisie zwrot.
 
rimaraf 14,6K

rimaraf

Użytkownik
Panowie, jakieś przemyślenia odnośnie meczów Malagi i Villareal? Oba zespoły z LL grają co prawda na wyjazdach, ale z drużynami przynajmniej o klasę słabszymi, do tego zarówno Cordoba jak i Toledo nie imponują ostatnimi czasy w swoich ligach, a kursy na zwycięstwa gości smaczne.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Real Madryt - Cultural Leonesa
Typ: Real Handicap 0-3
Kurs: 2.09
buk: betsson
Wynik: 6:1 ✅

Czas na rewanż Realu Madryt z drużyną Leonesa. W pierwszym spotkaniu Królewscy gładko wygrali na wyjeździe 7:1. Czy dziś uda się powtórzyć taki wynik?. Przed Gran Derbi i w kontekście tak wysokiego wyniku pierwszego spotkania z dużo słabszym rywalem nie ma się co spodziewać występu jakiegokolwiek gracza, który miałby zagrać w pierwszej jedenastce sobotniego spotkania na Camp Nou. Jednak patrząc na powołania gospodarzy, to zagrają min:
Przewidywany skład:
AS: Casilla; Tejero, Pepe, Varane, Nacho; Casemiro, Asensio, Isco, James; Ødegaard, Mariano.
MARCA: Casilla; Carvajal, Pepe, Nacho, Tejero; Casemiro; James, Enzo, Asensio, Ødegaard; Mariano.
Nie wygląda to najgorzej dlatego też idę w stronę Handicapa. Zmiennicy zapewne będą mieli coś do udowodnienia, że po mimo tak licznych kontuzji w składzie to oni właśnie zasługują na powołanie. Dlatego myślę, że gospodarze ten mecz nie zlekceważą, a już w pierwszej połowie rozstrzygną go aby móc potem dobijać rywala. Goście zapewne przyjeżdżają tu z myślą, żeby nie dostać srogiego lania, dlatego też w jakikolwiek sposób będą utrudniać grę Realowi, ale zobaczymy na ile to się zda.
21:00 Murcia - Celta Vigo
Typ: 2
Kurs: 2.35
buk: unibet
Wynik:zero:1 ✅

Drugie spotkanie na dziś to pojedynek Murci z Celtą. Kurs na gości jest naprawdę wysoki, tak jak miało to miejsce wczoraj na Valencię czy Espanyol. Jednak jest to spowodowane tym, że goście zapewne do tego meczu przystąpią w dużo innym składzie niż do ostatniego spotkania ligowego. Celta mimo wszystko to zespół o klasę wyżej jeśli chodzi o umiejętności i doświadczenie, dlatego też idę w ich stronę. Ekipa Murci ostatnio w lidze nie zachwyca, a słabe wyniki u siebie w ostatnich pięciu spotkaniach są dla mnie kolejnym argument żeby zagrać na Celtę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Hercules - Barcelona
Typ: Over 3.5
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W pierwszym meczu 1/16 finału Pucharu Króla FC Barcelona zawita do Alicante by zmierzyć się z Herculésem. Zespół, który na co dzień rywalizuje w Segunda B (3 poziom rozgrywek) raczej nie powinien sprawić wielu kłopotów Barcelonie, choć podobnie jak Real Madryt również Barcelona zagra dziś bez kilku czołowych zawodników - oszczędzanie się przed El Clásico. Mimo, że Barca dziś zagra w mocno eksperymentalnym składem to jednak myślę, że już dziś powinni zapewnić sobie awans do kolejnej fazy rozgrywek. Ja proponuję w tym spotkaniu zagrać wysoki over 3.5 bramek. Wiadomo, że Barca czasami sama potrafi taki over pokryć, dziś jednak liczę również, że jakąś bramkę strzelą również ich rywale. Wiadomo bowiem, że Luis Enrique nie powołał na to spotkanie Marca-André ter Stegena, Gerarda Piqué, Ivana Rakiticia, Sergio Busqueta, Andrésa Iniesty, Luisa Suáreza, Leo Messiego, Neymara, Javiera Mascherano, Jérémy’ego Mathieu i Jordiego Alby. Są natomiast zawodnicy z Barcelony B - Carles AleĂąá, Alex Carbonell, Nili Perdomo, Borja López i Marc Cardona. Obstawiam, że zawodnicy, którzy na co dzień są rezerwowymi lub po prostu grają w drugiej drużynie, będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i by trener pamiętał o nich w przyszłości. Osobiście liczę również, że Herculés będzie w tym spotkaniu miał okazję przy pokazać się szerszej widowni. Co prawda szansę na zwycięstwo mają małe ale spodziewam się, że zagrają otwartą piłkę i postarają się jakąś bramkę zdobyć. Pamiętamy, że Real również w swojej rywalizacji stracił bramkę ale mecz wygrał wysoko 7:1. Co prawda Barca może tyle bramek nie zdobyć ale myślę, że 3-4 nawet rezerwami są wstanie strzelić rywalom. Pamiętajmy bowiem, że na ten mecz są w kadrze m.in. Paco Alcácer, Arda Turan, Rafinha, Andre Gomes czy Denis Suárez zawodnicy z inklinacją ofensywną i mających coś do udowodnienia sobie jak i trenerowi. Myślę, że dziś na tle słabszego rywala mają okazję się przełamać i liczę, że to nastąpi. Myślę, że granica 3.5 goli zostanie przekroczona i jest to dobry typ na ten mecz.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Puchar Hiszpanii
Godz: 20:00
Spotkanie Valladolid-Real Sociedad
Typ: Goście wygrają dokładnie 1 golem
Kurs 3.50
Buk Unibet
Analiza: Już dziś kolejne spotkanie w ramach Pucharu Króla w Hiszpanii, ekipa z Segunda Divison na swoim stadionie grała będzie z zespołem Realu Sociedad San Sebastian , goście już na samym początku sa stawiani w roli faworyta do wyjścia zwycięsko z tej pary, gospodarze na swoim stadionie nie grają źle zanotowali w ostatnich 4 spotkaniach 2 wygrane oraz 2 podzialy punktów, goście natomiast na wyjazdach wygrali dwa swoje poprzednie spotkania ,ale wczęsniej nie szło im zbyt dobrze i potrafili na obcych stadionach przegrywac praktycznie w kazdym spotkaniu , ogólnie rzecz biorąc poprzednie 5 spotkań obu z ekip w zdecydowanie lepszej dyspozycji są goście bowiem zanotowali w tym czasie 4 wygrane oraz jeden remis, wygrali między innymi z z zespołem Atletico Madryt a remis zanotowali z Barceloną, Valladolid natomiast nawet w lidze w ostatnich 3 kolejkach ugrał zaledwie jeden punkt, ostatnio te drużyny rywalizowały ze sobą w roku 2014, wtedy zespołem lepszym była drużyna Sociedadu, tutaj też liczę iż goście zwyciężą,ale bardziej skupiłbym się na zagraniu na over w bramkach bowiem praktycznie zawsze w poprzednich starciach tych ekip padało sporo bramek, szczególnie jeśli gospodarzem była drużyna Valladolidu, stawiam na wynik 1:2 dla zespołu przyjezdnych, myślę że obie drużyny strzelą tutaj bramki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom