>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla 2016/17

Status
Zamknięty.
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Jako, że podałem przeciwny typ to jeszcze coś dopiszę dlaczego nie spodziewam za wielu bramek. Alcorcon to zdecydowanie najgorsza ofensywa w swojej lidze (zaledwie 15 bramek), z podanej kadry nie będzie zawodników którzy strzelili aż 9 z tych 15 goli. Jak można przeczytać nieobecność Rodrigeza nie jest spowodowane kontuzją, a chęcią dania odpoczynku czołowemu strzelcowi. Taka decyzja pokazuje tylko, że są pogodzeni z odpadnięciem i zostaje liga. Alaves ma wynik, nic nie musi.

To tylko sport i jak się skończy zobaczymy wieczorem, jednak za overem nie widzę jakichkolwiek argumentów.
Smutne jest to, że o awansie do półfinału pucharu Hiszpanii decyduje przypadek. Przecież ekipa Alaves to jest jeden wielki żart. Ekipa, która u siebie nie potrafi stworzyć nawet ćwierć sytuacji z drugoligowcem. I to nie jest tak, że im się nie chciało. Oni po prostu nie potrafili. Ba, w tym meczu nie widziałem ani razu dobrego przyjęcia piłki w wykonaniu gospodarzy. Jestem pewny, że każda drużyna z Ekstraklasy zagrałaby dziś o 2 klasy lepiej. I taka żałosna karykatura drużyny piłkarskiej ma już półfinał. I nikt mi nie powie, że na to zasłużyli. Tak słabej drabinki, to chyba nie miał nikt w historii tych rozgrywek. Naprawdę żal, patrząc na to, jakie drużyny pożegnają się z pucharem w tym tygodniu. Gdyby to ode mnie zależało, wyrzuciłbym z hukiem obie dzisiejsze ekipy, za to, co zaprezentowały w tym dwumeczu.
 
artur1985 12

artur1985

Użytkownik
Brak takiego piłkarza jak Varane jest sporym osłabieniem Realu i szansą dla takiego genialnego napastnika jak Aspas żeby znowu zaskoczyć obronę Królewskich. Kurs @3,00 w Betano na jego bramkę
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Data i godzina: 25-01-2017 21:15
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Copa del Rey
Mecz: Celta Vigo - Real Madryt
Typ: 2/obie strzelą
Kurs: 2,87
Analiza:
Przed nami mecz rewanżowy Pucharu Króla w Hiszpanii pomiędzy Celtą Vigo a Realem Madryt. Pierwszy mecz niespodziewanie a wręcz sensacyjnie wygrali goście tamtejszego meczu czyli Cetla 2:1.
Można powiedzieć Real w dołku ale czy to nie zbyt za szybko? Każdemu może się przydarzyć wpadka, jutro przekonamy się czy to jest dołek czy tylko wpadka była na Santiago Bernabeu.
W Realu sporo kontuzji bo nie zagrają: Marcelo, Carvajal, Modrić, Pepe, James, oczywiście Bale i prawdopodobnie Ronaldo ( może to i dobrze bo ten człowiek ostatnio tak gra, że sie patrzeć na niego nie da). Wiadomo, że Marcelo, Carvajal i Modrić grają w Realu pierwsze skrzypce i tutaj bedzie problem ich zastąpić zwłaszcza Modrica i Marcelo. Prawdopodobnie Zidane wstawi Danilo do obrony na drugi bok da Coentrao bądź Nacho do środka zamiast Modrica wstawi Isco a za Ronaldo Asensio. W dalszy ciągu skład Realu wygląda dobrze.
Celta spisuje się niespodziewanie dobrze w lidze jak i w Pucharze. Ostatnio porazka z Realem Sociedad 0:1 ale wydaje mi sie, że Cetla była myślami w meczu rewanżowym bo zagrali słabiutkie spotkanie.
Real ostatnie 2 pojedynki na wyjeździe z Celtą wygrywał 3:1 i 4:2 i mocno wierzę w to, że jutro wynik będzie podobny czyli Real wygra i obie drużyny strzelą gola.
Powodzenia.
 
M 239

mikki

Użytkownik
Smutne jest to, że o awansie do półfinału pucharu Hiszpanii decyduje przypadek. Przecież ekipa Alaves to jest jeden wielki żart. Ekipa, która u siebie nie potrafi stworzyć nawet ćwierć sytuacji z drugoligowcem. I to nie jest tak, że im się nie chciało. Oni po prostu nie potrafili. Ba, w tym meczu nie widziałem ani razu dobrego przyjęcia piłki w wykonaniu gospodarzy. Jestem pewny, że każda drużyna z Ekstraklasy zagrałaby dziś o 2 klasy lepiej. I taka żałosna karykatura drużyny piłkarskiej ma już półfinał. I nikt mi nie powie, że na to zasłużyli. Tak słabej drabinki, to chyba nie miał nikt w historii tych rozgrywek. Naprawdę żal, patrząc na to, jakie drużyny pożegnają się z pucharem w tym tygodniu. Gdyby to ode mnie zależało, wyrzuciłbym z hukiem obie dzisiejsze ekipy, za to, co zaprezentowały w tym dwumeczu.
Cóż, przewidywania się sprawdziły i bet, który podałem wszedł. Żadnego MO nie ruszałem.

Nie wiem jak to się ma do mojego typu jednak dziękuję za komentarz i podłączę się do dyskusji ????

Akurat tego meczu nie widziałem. Widziałem tylko pierwszy i twój opis do niego też w zasadzie pasuje. Może to banał, ale takie są uroki pucharów. Przy odrobinie można zajść znacznie dalej, niż w lidze i na odwrót. Z pary Real Sevilla musiał ktoś odpaść rundę temu. Z pary Alaves - Alcocorn któś musiał znaleźć się w półfinale. Mimo wszystko w ostatecznym rozrachunku Alaves strzelił dwa gole więcej, nie stracił żadnego w dwumeczu, a to właśnie liczy się w tym sporcie bez względu na styl.

Jesteśmy tu od typowania, nie od zachwycania się nad stylem i nie ma co tego roztrząsać, lepiej wyciągnąć wnioski (choć pewnie będą rożne) i wykorzystać zdobytą wiedzę do jeszcze skuteczniejszego typowania w przyszłości.



Co do jutrzejszego meczu Celta - Real. Gospodarze w na prawdę dobrej formie i mają wszelkie podstawy do walki o półfinał. Pełna zgoda z poprzednikami, jednak &quot;Real to Real&quot; i 0:2 nie uważam za aż tak bardzo nierealne. Zgoda, wiele braków, ale Bale, Pepe, Rodrigez o których piszecie nie wypadli wczoraj, a mimo tego Real punktował. Dla mnie no bet pre match.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jakby kogoś interesował jutrzejszy skład Celty, to ma wyglądać on tak:
Sergio Alvarez; Hugo Mallo, Cabral, Roncaglia, Jonny; Radoja, Chelo Diaz, Wass; Pione Sisto/Guidetti, Iago Aspas, Bongonda.
Właściwie jedyna niewiadoma, tak jak napisałem, to obecność Guidettiego w podstawowym składzie. Jeśli Szwed wyjdzie w podstawowym składzie, to oznacza, że zagra na &quot;9&quot;, a wtedy Iago Aspas będzie bardziej na prawej stronie, ale generalnie on byłbym takim wolnym elektronem, który dużo udzielałby się w rozegraniu - tutaj myślę, że wraz z Danielem Wassem, który będzie takim rodzajem &quot;10&quot;. Z kolei, jeśli wyjdzie Pione na prawej pomocy, wtedy Iago zagra na szpicy. Wszystko powinno się jutro wyjaśnić w okolicach 20.
Na pewno nie ma Pablo Hernandeza - pauza za kartki.
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Warto dodać, że Celta totalnie odpuściła mecz ligowy. Real natomiast na własne życzenie, do końca miał nerwówkę z Malagą, głównie dzięki Ronaldo i jego marnowanym setkom. Królewscy w tym roku zagrali tak naprawdę dobrą połówkę z Sevillą w 1 meczu pucharowym i tyle. Widać, że są w słabej formie. Wystarczy mądrze się bronić i punktować ich z kontry, a na pewno dadzą sobie coś strzelić. Jeśli Krystyna w cudowny sposób nie odzyska jutro umiejętności, to będzie Realowi trudno to odrobić. Ja jednak uderzę w over✅. Jak już napisałem, Celta zapewne coś strzeli, a i Ramos może znów coś ukłuć, bo w tej chwili tylko na niego można liczyć w zespole z Madrytu ;)
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Over to słaby bet Celta będzie robiła wszystko żeby Real się nie rozbujał a że Real nie ma jak to overu nie będzie.
Jutro dobry bet to under.
Ja wiem że za dużo nie napisałem ale opisałem sytuację w przeciwieństwie do alexa on napisał na temat meczu z poprzedniej kolejki XD
Ładnie na cała stronę i ot różnica.
A teraz o meczu który nie będzie otwartym.
Real mimo że ma braki w kadrze to nie znaczy że Celta tam będzie wjeżdzała sobie raz za razem.Królewscy wieddzą o co grają i muszą wyjść na spokoju mecz ma 90 minut a oni przez ten czas muszą strzelić dwa gole.Więc nie liczyłbym że oni zagrają otwarcie od początku znają potencjał Celty i nie wyjdą na hura.
Celta z kolei będzie raczej pilnować wyniku to Real musi się starać oni mają kontrolować sytuację.
Moim zdaniem granie overa co mecz Realu to jest dobre dla 7 latków tak przepraszam nie mogłem się powstrzymać ale takie overki to mnie śmieszą bo to jest taki typ jaki by moja ciocia Krysia nieznająca się na rzeczy by postawiła.
Celta awansuje dalej bo Real ma kłopoty oczywiście Real zawsze może odpalić ale ma pod górkę braki w kadrze gra leży.
Gram
Celta lub remis 2.270
Under 3 2.140
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Over to słaby bet Celta będzie robiła wszystko żeby Real się nie rozbujał a że Real nie ma jak to overu nie będzie.
Jutro dobry bet to under.
W 1 meczu Celta też robiła wszystko, żeby Real się nie rozbujał i jakoś był over. Dziś podobnie możemy się spodziewać zabójczych kontr z ich strony. Nie wierzę, że postawią autobus i będą się bronić w swoim polu karnym. Przy ewentualnym szybkim golu mecz się otworzy. Braki w obronie Realu trzeba wykorzystać i patrząc, z jaką łatwością Królewscy tracą w tej chwili gole, to under jest ostatnim typem do gry.
 
artur1985 12

artur1985

Użytkownik
Gdyby to była liga to over bramkowy jak najbardziej do gry ale tu rozmawiamy o pucharowym dwumeczu gdzie wynik pierwszego spotkania ma wpływ na wydarzenia boiskowe w drugim. Celta jest świetnie zorganizowana i ciężko będzie im strzelić dwa gole. Under 3 to dobry typ bo gra ofensywna Realu ostatnio mocno kuleje a Celta ma już swój wynik i nie rzuci się do ataku.
 
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Celta Vigo - Real Madryt

Typ główny - awans Celta 1.80 Bwin

Typ poboczny - wygra mecz Celta 4.75 oraz obie strzelą 1.50

Jestem kibicem Realu, więc krótko - Real w dużym dołku po dobrym początku roku, multum kontuzji, brak skuteczności. Celta to nie ogórki i nawet jakby Real był w pełni formy, to by mógł spokojnie tam stracić bramkę i awans, tym bardziej, że Celta w formie jest na początku roku. Przewidywana obrona, to Coentrao - Nacho- Ramos- Danilo, a więc dziurawa jak ser.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Wszystko przemawia za tym, że Celta awansuje, że szpital w Realu itd, itp. Jak nieprawdopodobne wyniki mogą się zdarzyć o tym wszyscy wiemy. 2:1 u siebie to jeszcze nie taki słaby wynik dla Realu. Sądzę, że te wystawianie składu wpół rezerwowego w lidze, dmuchanie i chuchanie na zawodników Celty i ogólnie presja awansu, zemści się na nich samych. Real to zbyt dużo indywidualności, które mogą przesądzić o przebiegu tego dwumeczu. Zbyt dużo overów i btts w ostatnim czasie (nie patrzę w statystyki, tylko coś sporo mi takich zdarzeń weszło w ostatnim czasie u buka) i zapewne dostaną (Real) polecenie żeby tym razem zagrać na zero z tyłu i tym razem im się to uda. Jakaś bramka może zdekoncentrować zawodników Celty, kto wie, zaraz padnie kolejna. Real to także jeden z najlepszych zespołów na świecie jeżeli chodzi o grę z kontry. Bardzo możliwe, że w ten sposób coś mogą strzelić, skoro dostaną polecenie zagrania trochę uważniej z tyłu, niż zwykle. Kolejna rzecz, to 2:1 dla Celty w pierwszym spotkaniu i to ten wynik po prostu determinuje ich do bronienia tej zaliczki. Wykluczam jakieś szaleńcze i mordercze akcje ultra ofensywne.
Ogólnie to liczę też tym razem na bardziej uważną grę obu zespołów i żeby Realowi po prostu się chciało :grin:, a wierzę, że tak będzie, bo trochę absencji jest w zespole co otwiera możliwości wykazania się innym utalentowanym zawodnikom, którzy będą gryźli trawę.
Według mnie to może być 1:0 (nie premiuje awansem), 2:0, 2:1 dla realu albo po prostu jakiś wysoki wynik, dla Realu.

Reasumując, tym razem pobieram w singlach fajne kursy, które są dla mnie promocją:
under 3.5 (1.70) ✅
Real Awans (1.90)
⛔ było blisko, stuprocentowa główka Ramosa z 70 minuty na 2:1 odmieniłaby wszystko, no ale niestety - zemściło się to.

e: wiem, że to się nie trzyma kupy, ale po prostu widzę w tych kursach value. sorki. Napisałem dwa różne warianty, bo takie dwa różne warianty widzę. Zobacz, że nie są to dwa bardzo przeciwstawne i kontrowersyjne w stosunku do siebie warianty. Czuję mecz na korzyść realu i albo będzie to bardzo czujny mecz underowy, albo Celta nie wytrzyma presji i Real to rozstrzela,.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Pamiętajmy ,że w pierwszym meczu było 2:1 i Celta nie może tylko i wyłącznie bronić wyniku.Natomiast Real będzie dążył do strzelenia bramki/bramek.W 4 ostatnich spotkaniach Królewscy stracili aż 10 bramek (w tym 2 z ..Celtą). Dlatego stawiam :
-obie drużyny strz.gola 1.45 @ Fortuna ✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Wszystko przemawia za tym, że Celta awansuje, że szpital w Realu itd, itp. Jak nieprawdopodobne wyniki mogą się zdarzyć o tym wszyscy wiemy. 2:1 u siebie to jeszcze nie taki słaby wynik dla Realu. Sądzę, że te wystawianie składu wpół rezerwowego w lidze, dmuchanie i chuchanie na zawodników Celty i ogólnie presja awansu, zemści się na nich samych. Real to zbyt dużo indywidualności, które mogą przesądzić o przebiegu tego dwumeczu. Zbyt dużo overów i btts w ostatnim czasie (nie patrzę w statystyki, tylko coś sporo mi takich zdarzeń weszło w ostatnim czasie u buka) i zapewne dostaną (Real) polecenie żeby tym razem zagrać na zero z tyłu i tym razem im się to uda. Jakaś bramka może zdekoncentrować zawodników Celty, kto wie, zaraz padnie kolejna. Real to także jeden z najlepszych zespołów na świecie jeżeli chodzi o grę z kontry. Bardzo możliwe, że w ten sposób coś mogą strzelić, skoro dostaną polecenie zagrania trochę uważniej z tyłu, niż zwykle. Kolejna rzecz, to 2:1 dla Celty w pierwszym spotkaniu i to ten wynik po prostu determinuje ich do bronienia tej zaliczki. Wykluczam jakieś szaleńcze i mordercze akcje ultra ofensywne.
Ogólnie to liczę też tym razem na bardziej uważną grę obu zespołów i żeby Realowi po prostu się chciało :grin:, a wierzę, że tak będzie, bo trochę absencji jest w zespole co otwiera możliwości wykazania się innym utalentowanym zawodnikom, którzy będą gryźli trawę.

Według mnie to może być 1:0 (nie premiuje awansem), 2:0, 2:1 dla realu albo po prostu jakiś wysoki wynik, dla Realu.


Reasumując, tym razem pobieram w singlach fajne kursy, które są dla mnie promocją:
under 3.5 (1.70)
Real Awans (1.90)
Nie neguje Twoich typów, bo nie moja kasa, ale sam piszesz, że spektrum wyniku może być bardzo szerokie - od 1:0 dla Realu(tak to rozumiem), po wysokie wyniki, a mimo tego grasz under 3,5 pisząc o tym jako promocji... Przecież to się kupy wszystko nie trzyma.

Przed tym jak Real dostanie poleceniem zagrania z na czysto z tyłu, to jeszcze muszą o tym rywala poinformować, bo Celta może zapomnieć i im coś strzelić... Takie gadanie moim zdaniem jest pozbawione kompletnie argumentów. Ekipa Berizzo strzela bardzo dużo goli w lidze, traci też sporo, więc nie widzę szans tutaj na jakiś spokojny mecz, bo to jest rewanż i walka na całego. Nie skreślam Realu, choć wydaje mi się, że będzie im piekielnie trudno odrobić taką stratę mając kłopoty w defensywie. Jakiego zestawienia Zidane by nie wymyślił, to będzie źle. Coentrao czy Danilo mocno odstają od Marcelo czy Carvajala, Hakimi miałby debiut, więc również różnie mogłoby być, a poza tym widać, że Real traci trochę tych goli, bo kłopot jest taki, że co mecz jest inne zestawienie i nie pomaga się to zgrać defensywie oraz defensywie z bramkarzem.

Celta zagrała rezerwami w niedzielę, bo nie miała innego wyjścia. Od początku stycznia grają, co trzy dni i nie są w stanie grać na wysokim poziomie w każdym meczu tym samym składem. To był oddech dla Aspasa, Wassa czy Bongondy, czyli kluczowych zawodników w ofensywie. Do tego mocne boki obrony - Jonny i Hugo Mallo, które mogą pokręcić trochę wspomnianymi zawodnikami w Relau i mają ku temu predyspozycje.

Real z kontry grał nie będzie, bo nie ma prawa tak grać w meczu, gdzie musi strzelić przynajmniej dwa gole, a nie jest powiedziane, że nie więcej, bo jednak Celta ma kim straszyć i to oni mają szybkich zawodników - Aspas, Bongonda czy Sisto, a zatem tutaj powinno być overowo mimo wszystko i ciekawie. Ode mnie kilka luźnych typów, ale jeszcze nie wiem, co ostatecznie zagram.

Over 3,5 @ 2,23 Unibet✅2:2
Celta over 1,5 @ 2,90✅
Sergio Ramos strzeli @ 7,50 Unibet⛔
Iago Aspas strzeli @ 3,00 Betsafe⛔
Over 5,5 ŻK @ 1,82 lub Over 5,5 kartek @ 1,70 Unibet(ważne w przypadku czerwieni)⛔4
 
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Również polecam grać na awans Celty, wydaje mi się że na Balaidos zatrzymają osłabionych Los Blancos. Ponadto warto zaryzykować typ na gol Iago Aspasa (kurs 2,75) , lub tradycyjnie Ramosa (kurs 5,5).
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
Real powyżej 5.5 rzutu rożnego @1.58 óni ✅
Real powyżej 2.5 rzutu rożnego w I poł. @1.70 ✅

Spodziewałem się linii wyższej pomimo, że w tym roku real nie bije jak na razie tylu cornerów co w pierwszej części sezonu. U siebie pokryli tą linie choć nie musieli od początku gonić wyniku. Dzisiaj sprawa wygląda inaczej, real potrzebuje 2 bramek i powinien ruszyć od samego początku. Na pewno typowi sprzyjają absencje. Osobiście nie wydaję mi się, żeby real od tak w krótkim czasie uporał się z Celta i nie pokrył tej linii.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:15 Celta Vigo - Real Madryt
Typ: 2
Kurs: 1.69
buk: unibet
Wynik: 2:2

Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.47
buk: unibet
Wynik: 2:2

Typ: Awans Real Madryt
Kurs: 2.00
buk: bet365
Wynik: 2:2

W pierwszym spotkaniu zobaczyliśmy niespodziankę, gdzie zwycięsko wyszli piłkarze z Vigo wygrywając 1:2. Teraz czas na rewanż. Szło by napisać, że jest już po dwumeczu, ale nie z Realem. Królewscy na to spotkanie wyjdą odpowiednio zmotywowani aby tylko osiągnąć dobry wynik, który da im nadzieje na dogrywkę czy też bezpośredni awans. Królewscy jednak przystąpią do tego spotkania trochę osłabieni. Nie zagrają: Modrić, James, Bale&#39;a, Carvajal i Pepe. Jednak pomimo tak dużych braków w składzie, szanse na pokazanie się mają Morata, Lucas, Asensio czy Isco. Ta czwórka również jest w stanie wywalczyć korzystny wynik. Odnośnie Celty, to mam nadzieje, że nie cofną się całkowicie do obrony bo to może naprawdę źle się dla nich skończyć. Mam nadzieje, że zagrają tak jak w pierwszym spotkaniu, czyli bez presji czy też obaw. W świetnej formie jest Aspas, który wyrósł na lidera zespołu gospodarzy. Jednak to dzięki całemu zespołowi Aspas strzelił tyle goli. Kontuzjowani są Rubén i Beauvue, a zawieszony Pablo Hernández, to tyle jeśli chodzi o absencje gospodarzy. Jeśli chodzi o statystyki to u siebie przeciwko Realowi Celta przegrała trzy z ostatnich czterech spotkań, a tylko raz wygrała z ekipą Królewskich. Statystyka przemawia przeciwko Realowi, który nigdy nie awansował do kolejnej rundy Copa del Rey po przegranej 1:2 w pierwszym spotkaniu. Nie zapominajmy, że są to tylko statystyki i jutro liczę, że Real przełamią tą złą passę i już w 90. minutach zapewni sobie awans do półfinału. Goście na pewno od pierwszych minut będą dążyć do zdobycia gola, a szybko strzelona bramka da im komfort psychiczny przed kolejnymi ubiegającymi minutami, dlatego też dwa typy skierowane są w stronę gości. Trzeci Typ to gole. Jak spojrzymy na H2H, to w ostatnich sześciu spotkaniach padały minimum trzy bramki. Jutro liczę na kolejną strzelaninę w postaci goli i że obie drużyny odpalą swoje wszystkie armaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Real z taką obroną a zwłaszcza ze słabym Contrao i Danilo na którego grę nie mogę patrzeć , będzie miał trudno o wygraną.
Ja gram Celta 1X @2.30 w całorocznym.
Mecze, które dane mi było oglądać a grali wyżej wymienieni panowie to aż się noż w kieszeni otwierał. Dla mnie ten Danilo to jeden z gorszych transferów Realu. Wkręcają go w ziemie jak chcą, w ofensywie też szału nie ma, Marcelo może buty wiązać, taka prawda. Contrao bez regularnego grania też nic nie prezentuje.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Są składy:
Celta: Sergio; Hugo Mallo, Roncaglia, Cabral, Jonny; Marcelo Díaz, Radoja, Wass, Iago Aspas, Guidetti, Bongonda
Real: Casilla; Danilo, Casemiro, Ramos, Nacho; Kovačić, Isco, Kroos; Asensio, Benzema, Ronaldo
Cyrk, bo Casemiro na środku obrony :razz: Oj może być bardzo wesoło dzisiaj na boisku...
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
No i stało się zgodnie z przewidywaniami. Celta jednak wjeżdżała, jak chciała w obronę Realu i tylko słaba skuteczność sprawiła, że Królewscy do końca mogli jeszcze wywalczyć awans. Tu już do przerwy gospodarze na luzie powinni mieć 3 gole. Świetny mecz, w przeciwieństwie do wczorajszej farsy w wykonaniu Alaves, ale reguły są, jakie są i w półfinale zobaczymy te miernoty.

Co do jutra, to również bezpiecznie zaatakuję over. Kurs trochę nędzny, ale raczej powinno wejść. RSS pokazał w 1 meczu, że niezbyt im zależy na pucharze i nie powinni się zbyt mocno spinać, a poza tym muszą tu strzelać gole, jeśli jednak zechcą cokolwiek ugrać. Ja tu widzę luźny mecz z dużą ilością bramek.

FCB - Real Sociedad over 2,5 1.4✅ oraz Barca over 2,5 1.84✅ Unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom