>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla 2016/17

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster


Tydzień temu FC Barcelona pokonała na Vicente Calderon Atletico Madryt 1:2 i znacznie przybliżyła się do finału Pucharu Króla. Duma Katalonii osiągnęła tak znakomity wynik dzięki indywidualnemu geniuszowi swoich dwóch gwiazd Luisa Suareza i Leo Messiego którzy mimo trudnych sytuacji boiskowych jakimś cudem znaleźli drogę do siatki. Rewanż na Camp Nou z pewnością nie będzie jedynie formalnością, co pokazało napierające na Barcę w drugiej połowie pierwszego meczu Atletico. Przed nami kolejne meczycho, które nie dość, że klienci Betssona będą mogli obejrzeć legalnie na streamie dostępnym na stronie bukmachera, to jeszcze została przygotowana specjalna promocja. Betsson podwyższa zakład na to, że Messi będzie asystować przy bramce Suareza i wynosi on aż 5.0, dostępny w sekcji Codzienne zakłady specjalne, co można połączyć ze 150 zł Zakładem Bez Ryzyka dla nowych klientów. Wyobraź sobie Argentyńczyk posyła piękną piłkę do El Pistolero, ten umieszcza ją w siatce, a Ty ze 150 zł robisz 750 zł.
Odbierz zakład bez ryzyka
Suarez i Messi to bezsprzecznie bohaterowie zeszłotygodniowego starcia. Obaj strzelili piękne bramki w pierwszej połowie spotkania rozgrywanego na Vicente Calderon najpierw El Pistolero ruszył w samotny rajd, minął dwóch rywali (w tym jednego na obieg) i bez problemów strzelił obok Miguela Angela Moyi. Równie piękna był gol Argentyńczyka, który nic nie zrobił sobie z asysty kilku obrońców i huknął jak z armaty zza pola karnego.
Już od kilku lat Messi, oprócz bycia niezwykle skutecznym napastnikiem, jest także świetnym asystentem. Argentyńczyk gra nieco głębiej i szuka otwierających podań, których adresatem bardzo często jest operujący na linii spalonego Suarez. Tylko w tym sezonie Leo zaliczył dziesięć asyst we wszystkich rozgrywkach, a Luisito pokazuje, że nie stracił instynktu strzeleckiego i w bieżącej kampanii załadował dwadzieścia dwie bramki. Patrząc na te liczby scenariusz, w którym Messi podaje, a Suarez strzela zaczyna wyglądać coraz realistyczniej, prawda?
Panowie powinni być też w miarę wypoczęci. W ostatnim ligowym meczu z Athletic Bilbao Luis Enrique dał odpocząć Suarezowi, który całe spotkanie obejrzał z wysokości ławki rezerwowych, zaś przy bezpiecznym wyniku 2:0 trener Barcy zrobił to, co wydaje się niemożliwe, czyli zdjął z boiska Leo Messiego. Hiszpańskie gazety podają, że była to ustalona jeszcze przed meczem decyzja, która miała pozwolić Argentyńczykowi na złapanie choć odrobiny oddechu w niezwykle napiętym lutym.
Intensywność i waleczność nigdy nie poddającego się Atletico Madryt połączona z piłkarską jakością gwiazd Barcelony sprawiają, że półfinałowy rewanż w Copa del Rey zapowiada się naprawdę wyśmienicie. Atleti musi się otworzyć i zapomnieć o żelaznej defensywie, co może wykorzystać Duma Katalonii tak lubiąca kontrataki. Jeżeli jeden z nich przeprowadzi Messi, który poda do Suareza, to możesz się nieźle wzbogacić!
Oglądaj w Betsson
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina piłka nożna
Godz: 21:00
spotkanie Barcelona-Atletico
typ: Barcelona
Kurs 1.74
Buk betsson
Analiza:
Moim zdaniem dając taki kurs na Barcelonę to czyste value. Na camp nou nie zwykli przegrywac, a do tego maja świetny wynik z Madrytu i co najważniejsze po kapitalnym meczu. To byla ta Barcelona jaką kazdy kibic chce ogladac. Dziś majac bramkę w zapasie powinni od początku ustawić sobie rywala, który nie oszukujmy sie, po kilku świetnych Sezonach w tym juz tak nie błyszczy. Co prawda pewnie wygrali grupe w LM choc za przeciwników mieli m.in. Bayern, ale w lidze juz tak różowo nie idzie. Sześć pkt straty do barcy, siedem do realu, slabe wyniki wyjazdowych meczy pokazało im miejsce w szeregu (zaledwie cztery wygrane na jedenaście delegacji szału nie robi). W Katalonii nie wygrali juz ponad dziesięć lat a wątpliwe by udało im sie to dzisiaj, bo Barca ostatnio raczej nie zawodzi. Barca bez Neymara, ale zastapi go Arda, który potrafi wykorzystać nieobecność Brazylijczyka (zaliczył juz dwa har tricki w tym sezonie). U gości brak m.in. Oblaka, Thiago i lidera drugiej linii Gabi&#39;ego. Moim zdaniem gospodarze nie zawiodą
 
G 1,5K

gaevicisti

Użytkownik
Ale mnie sędzia wkurzył. Nie cierpię takich służbistów. Doliczył 5 minut, pierwsza minuta zleciała na kłótnie Suareza, ostatnie dwie na umieranie Messiego po faulu Filipe Luisa + wybicie piłki przez Busquetsa, a ten kończy od razu po wznowieniu gry, w okolicach 95:14. Szkoda, bo Atletico napierało konkretnie i gdyby nie to, to niewykluczone, że strzeliliby gola na 2:1, a w dogrywce pewnie by wygrali, bo grali w 10 na 9.
Jak coś to nie stawiałem nic w stronę Atleti, po prostu bardzo ich lubię i chciałem, żeby utarli nosa Katalończykom.
 
krupnik 29

krupnik

Użytkownik
Sędzia sędzią (akcja przy golu Griezmanna, gdzie liniowy pokazał spalonego...) ale Atleti mogło samo to rozstrzygnąć karnym. Fakt jest taki, że w tym dwumeczu Barcelona dominowała przez jedną połówkę, a Atletico przez 3 połówki. Zabrakło im jedynie po trochu umiejętności i szczęścia. Barcelona zagra w finale grając półfinały na pół gwizdka, więc gdy się zepną bez problemu ograją Alaves/Celte. Wolałbym w finale Alaves, bo Celta się podnieci i odpierdoli manane wysoko przegrywając... A Alaves jest jak dla mnie bardzo solidne w tym sezonie, no i potrafili wygrać na Camp Nou
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Ale mnie sędzia wkurzył. Nie cierpię takich służbistów. Doliczył 5 minut, pierwsza minuta zleciała na kłótnie Suareza, ostatnie dwie na umieranie Messiego po faulu Filipe Luisa + wybicie piłki przez Busquetsa, a ten kończy od razu po wznowieniu gry, w okolicach 95:14. Szkoda, bo Atletico napierało konkretnie i gdyby nie to, to niewykluczone, że strzeliliby gola na 2:1, a w dogrywce pewnie by wygrali, bo grali w 10 na 9.
Jak coś to nie stawiałem nic w stronę Atleti, po prostu bardzo ich lubię i chciałem, żeby utarli nosa Katalończykom.
To jest nagminna praktyka u sędziów w tych czasach. Szczególnie w Niemczech czy Hiszpanii. Nie mają żadnego wyczucia. Pisałem to już wiele razy, abstrahując od żałosnego poziomu ich sędziowania w trakcie meczu, jeśli chodzi o doliczony czas, to powinni za karę dorzucać więcej minut za symulki i grę na czas. W przeciwnym razie sędziowie promują drużyny, które w końcówkach kradną cenne sekundy udając kontuzje lub wybijając piłki, dyskutując z nimi, itp.
Główny może tego nie kontrolować od natłoku wydarzeń na boisku, ale od czego tam jest techniczny? To on powinien zliczać dłuższe przerwy i informować o tym głównego, żeby nie było sytuacji jak w Bundeslidze, że mamy 6 zmian, 3 kontuzje po 2 minuty, a sędzia dolicza 120 sekund.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Niema co ukrywać, ale sędziowie z Hiszpanii są obecnie najgorsi w Europie. Nie wiem którzy z nich będą dobierani na mecze LM i LE, ale nie będzie to wyglądało za ciekawie.
Panowie dlaczego gdy Barcelonie zabierano punkty przez błędy sędziowskie to nie widziałem waszych postów?. Tylko zawsze, gdy niby &#39;&#39;sędziowie pomagają Barcy&#39;&#39;, robi się na forach szał.

21:00 Alaves - Celta
Typ: Awans Celta
Kurs: 1.58
buk: unibet
Wynik: 1:0​

Czas na drugie rewanżowe spotkanie w Pucharze Króla. W pierwszym spotkaniu padł bezbramkowy remis. Co do pierwszego meczu, to Alaves dzielnie się broniło nie tracąc żadnej bramki. Myślę, że ich zadaniem było nie stracić gola, ale coś ustrzelić z kontry, lecz to również się nie udało. Dziś sytuacja może być podobna, bowiem gospodarze słynną z dobrej gry obronnej. Celta w pierwszym spotkaniu miała kilka dogodnych sytuacji na strzelenie gola, lecz piłka nie chciała wpaść do bramki. Duże nadzieje są pokładane w Aspasie, najlepszego strzelca drużyny, który mam nadzieje, że poprowadzi gości do finału. Gol Celty może tutaj zapewnić im awans, bowiem nawet w przypadku remisu 1:1, to goście będą w finale. Nie spodziewam się szalonego tempa, ale konsekwentnej gry zespołu gości. Na dodatek chce dodać, że w weekend Celta odpoczywała i to również może mieć duże znaczenie w końcówce spotkania pod względem fizycznym. Kurs nie jest za wysoki, ale zachęcający do gry i ja go pobieram.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Niema co ukrywać, ale sędziowie z Hiszpanii są obecnie najgorsi w Europie. Nie wiem którzy z nich będą dobierani na mecze LM i LE, ale nie będzie to wyglądało za ciekawie.
Panowie dlaczego gdy Barcelonie zabierano punkty przez błędy sędziowskie to nie widziałem waszych postów?. Tylko zawsze, gdy niby &#39;&#39;sędziowie pomagają Barcy&#39;&#39;, robi się na forach szał.
Nic ująć, ale dodać trzeba, że obecne przepisy o spalonym, czy jak kto woli o pozycji spalonej, są skrajnie porąbane i wierzcie mi, że bardzo trudno jest to wychwycić w trakcie gry. Co innego, gdy siedzimy sobie przed telewizorem z piwkiem w ręku i mamy kilka powtórek z wyrysowaną linią.
W tym przypadku spalonego nie było i bramka powinna być uznana. Ale akurat na podstawie tej jednej sytuacji nie osądzalbym sędziów od czci i wiary. To był błąd, ale z pewnością nie taki jak w meczu Barcelony z Betisem, gdzie żaden gamoń nie zauważył (lub nie chciał), że piłka przekroczyła linię bramkową o pół metra.
Nie ma się co napinać, jedni zarobili, inni pomoczyli, ale takie jest życie typera. O kibicach nie wspominam, bo to stan umysłu i to w strefach bardzo niskich.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Copa del Rey
Godzina: 21:00
Spotkanie: Alaves - Celta Vigo
Typ: 2 ha -1 (przy zwycięstwie 1 golem zwrot)
Kurs: 5,20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spotkanie rewanżowe półfinału Pucharu Króla, które wyłoni finałowego rywala dla Barcelony. Alaves podejmie u siebie Celte Vigo. Dla mnie faworytem, mimo niekorzystnego wyniku przed własną publicznością jest Celta. Na Balaidos padł wynik 0:0, ale tylko przez dużą furę szczęścia Alaves udało się utrzymać 0 z tyłu. Sam Iago Aspas nie wykorzystał dwóch stuprocentowych sytuacji oraz po jego strzale piłka zatrzymała się na poprzeczce. Dziś myślę że Celta pewnie wygra z beniaminkiem LaLiga. Ma więcej argumentów, aby zagrać w finale. Pokazali się ze znakomitej strony eliminując Real Madryt. Jestem przekonany że Eduardo Berizzo wykorzysta tę szansę, aby zagrać w wielkim finale Vincente Calderon, bowiem rzadkością jest gra takiego klubu jak Celta w finale. A jak wiadomo finał to tylko jeden mecz i to niepowtarzalna szansa Celty na zdobycie trofeum.
 
A 6,2K

alex.bp

Użytkownik
Nic ująć, ale dodać trzeba, że obecne przepisy o spalonym, czy jak kto woli o pozycji spalonej, są skrajnie porąbane i wierzcie mi, że bardzo trudno jest to wychwycić w trakcie gry. Co innego, gdy siedzimy sobie przed telewizorem z piwkiem w ręku i mamy kilka powtórek z wyrysowaną linią.
W tym przypadku spalonego nie było i bramka powinna być uznana. Ale akurat na podstawie tej jednej sytuacji nie osądzalbym sędziów od czci i wiary. To był błąd, ale z pewnością nie taki jak w meczu Barcelony z Betisem, gdzie żaden gamoń nie zauważył (lub nie chciał), że piłka przekroczyła linię bramkową o pół metra.
Nie ma się co napinać, jedni zarobili, inni pomoczyli, ale takie jest życie typera. O kibicach nie wspominam, bo to stan umysłu i to w strefach bardzo niskich.
Akurat taki błąd, jak w meczu z Betisem zdarza się raz na sezon. Sytuacja jest prosta, gdyby mieli &quot;goal line&quot;, to nie byłoby problemu. Nieuznane gole po rzekomych spalonych, natomiast są w każdej kolejce, rzadziej zdarzają się uznane gole ze spalonych. Promowanie gry ofensywnej to największy mit w dzisiejszej piłce. Każdy sędzia woli asekuracyjnie podnieść chorągiewkę, niż puścić ewentualnego minimalnego spalonego. To samo z rzutami karnymi.
Piłka w Hiszpanii jest za szybka dla tamtejszych sędziów. W Anglii np. jeszcze sobie z tym radzą. Ich uratują już tylko powtórki wideo, bo ilość wypaczanych wyników w La Liga rośnie w zastraszającym tempie.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
To nie są pomyłki moi drodzy to jest wpływanie na wynik.
Przestańcie być naiwni i się rozpisywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Piłka w Hiszpanii jest za szybka dla tamtejszych sędziów. W Anglii np. jeszcze sobie z tym radzą. Ich uratują już tylko powtórki wideo, bo ilość wypaczanych wyników w La Liga rośnie w zastraszającym tempie.
Akurat w Anglii to sędziowie taka sama patologia jak w Hiszpanii. Przykład Masona w meczu MU - Middlesborough, gdzie nie widzi fauli wyprostowaną nogą (nawet żółtej nie dając), przykład MU - Liverpool, gdzie MU strzeliły bramkę po 2-metrowym spalonym (notabene sędzia liniowy był metr od tego zawodnika na spalonym), czy gwizdanie jak bramkarz ustawia jeszcze mur. Więc ja się dziwię, że Chińczycy chcieli tego Clattenburga sprowadzać do siebie.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Alaves - Celta

Sęk w tym Panowie że Celta to już 90 minut szans miała. Miała je tydzień temu, gdy spotkanie było rozgrywane na ich terenie. Że niby teraz muszą? Jakoś do mnie takie rozumowanie nie przemawia....Celta zrobiła w tej edycji Pucharu Króla już wielką niespodziankę - wyeliminowali Real. Czasami jednak bywa tak że osiąga sie coś wielkiego a następnie... potyka się na przecietniaku. Dziś Alaves może a Celta musi. Gospodarze zagrają na luzie bo sama ich obecnośc na tym etapie rozgrywek, jest ich największym osiągnieciem od wielu lat. Nie wierzę dziś w Celtę...NIe wiem dlaczego typerzy dziś tak mocno wierzą w gości...

Alaves 1x kurs 1,55 STS
Alaves awans kurs 2,21 STS
Alaves kurs 3,09 STS
wynik 1:0 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Alaves - Celta
Znamy już skład gości, który wygląda następująco:
Sergio - Mallo, Roncaglia, Cabral, Jonny - Diaz, Radoja - Wass, Hernandez, Bongdonda - Aspas
Wobec tego decyduję się na grę na gola gości przed 69 minutą. Całoroczny na takie zdarzenie wystawiło kurs, który wynosi @1.83. Gol Celty w tym spotkaniu może zabić emocje, gdyż wtedy Alaves będzie musiało zdobyć dwie bramki, a ta drużyna ma ostatnimi czasy problemy ze skutecznością. Wygranej z Gijon w lidze nie biorę pod uwagę. Zespół Sportingu został do tej pory pokonany przez 2/3 ligi, więc nie jest to jakieś szczególne osiągniecie. Niby 4 bramki robią różnice, ale jednak Celta to nie ten kaliber. Dziś jedna bramka drużyny z Vigo może zamknąć to spotkanie. Liczę, że tak nie będzie i Alaves podejmie walkę, ale Celta powinna wykreować jakieś sytuacje do niemal 70 minuty meczu, gdyż jest zespołem silniejszym &quot;na papierze&quot;. Byle tylko dopisała skuteczność.
Celta strzeli przed 69:00 @1.83 Bet365 ⛔ Dwie sytuacje były
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom