>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla 2017/2018

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Puchar Króla Sezon 2017/2018


kursy od: bah
Dzisiaj pierwsze spotkania w ramach Pucharu Króla. Na arenach zobaczymy zespoły z niższych lig, które powalczą, a na pewno będą chciały sprawić niespodzianki.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania Typów.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Pena Sport - Mirandes
Typ: 2 @ 1.88
buk: bah
Wynik: 1:2 ✅

Dzisiaj w oczy rzuciło mi się oto to spotkanie. Obie ekipy obecnie grają w drugiej lidze Hiszpańskiej. Tam sezon podobnie jak w Primera Division dopiero się co rozpoczął, ale patrząc na statystyki gospodarzy w ostatnim czasie to wygląda to dramatycznie. Pena Sport od Lutego 2017 roku odniosła tylko jedno zwycięstwo, a w między czasie doznała szesnastu porażek i zanotowała dwa remisy. Jak widać w tym klubie nie dzieje się za dobrze i chyba nie zanosi się na to aby miało się to poprawić. Mirandes to ekipa, która już występowała min. w Liga Adelante. Ten zespół na pewno jest bardziej doświadczony niż ich dzisiejszy przeciwnik. Na dodatek gdy spojrzymy na formę gości to wygląda ona całkiem przyzwoicie. Jest to mecz pucharowy i tak naprawdę dziś tu może stać się wiele, ale jakoś nie wierzę, żeby goście mieli odpuścić to spotkanie, tym bardziej, że jak się patrzy na powołania to jest kilku graczy z podstawowego składu. Kursy na zwycięstwo Mirandes powoli lecą w dół dlatego pobieram to już teraz.
Lista powołanych graczy Mirandes
Esta es la lista completa:
• Sergio Pérez
• Jesús Reguillos “Limones”
• Israel Puerto
• Gorka Kijera
• Mario Hernández
• Juan Alberto Andreu “Melli”
• Paris Adot
• Andrés del Olmo
• Antonio Romero
• Borja Sánchez
• Diego Peláez
• Igor Martínez
• Roberto López “Rúper”
• Yanis Rahmani
• Antonio Jesús “Pito” Camacho
• Diego Cervero
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Talavera - Toledo
Typy: 2 ⛔
Kurs: 2.25
Bukmacher : STS

Drużyna gospodarzy przystąpi do gry bez: Jorge, Jesus Garcia, Gonzalo, Laerte, San Jose oraz Rubena Rivera. Cała wymieniona 6 to zawodnicy podstawowego składu. Są to derby więc Toledo z pewnością tego meczu nie odpuści i postara się wykorzystać osłabienia drużyny gospodarzy. W ostatnim meczu tych drużyn padł wynik 2:2 jednak zespołem przeważającym było Toledo, skoro w tamtym meczu przeważali nie widzę możliwości żeby Talavera postawiła się bez 6 podstawowych zawodników. Dla odważnych polecam handi -1. Powodzenia!
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
La Hoya Lorca - Cordoba
Typ: 1
Kurs: 2.55
Bukmacher : STS

Trener gospodarzy zapowiada że celem jest awans do następnej rundy, jednak typ opieram głównie na podejściu do tego meczu drużyny Cordoby której celem jest awans w lidze, dlatego mogą odpuścić puchar. Trener gości zapowiedział że napewno w składzie nastąpi 6 zmian. Zarząd Lorca postanowił że kibice mogą bezpłatnie wchodzić na ten mecz co jest dodatkowym atutem. Powodzenia!
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Spotkanie: Real Murcia - Racing de Ferrol
Godzina: 21:30
Typ: 1
Kurs: 1,56
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie w rozgrywkach o puchar Hiszpani. Oba zespoły grają na tym samym szczeblu ligowym czyli w odpowiedniku 3 ligi z tym, że Murcia w grupie 4 a Ferrol w grupie 1. W ligowym sezonie po 3 kolejkach Murcia ma na koncie zwycięstwo, remis i porażkę natomiast Ferrol zwycięstwo i 2 remisy. W tym pucharowym spotkaniu idę w stronę wygranej Realu Murcia, który jest tutaj w dużo lepszej sytuacji przed tym spotkaniem i myślę, że udowodni swoją wyższość na boisku. Ich rywal Racing de Ferrol ma do pokonania na ten mecz około 1000 km i w tę bardzo długą podróż udał się autokarem. Wyjechali wczoraj około 7:00 rano i podróż ta wyniesie około 14 godzin a więc sporo km do pokonania i sporo godzin spędzonych w autokarze. Myślę, że lepiej przygotowani na ten mecz będą gospodarze i lepiej wypoczęci tez powinni być, bo oni nie musieli nigdzie jechać. Do tego wszystkiego goście udają się na ten mecz bez kilku swoich ważnych graczy. Real Murcia zagra raczej w swoim najmocniejszym składzie.
Absencje w Ferrol:
obrońcy Maceira, Vazquez (obaj po 3 występy w tym sezonie) i Nano (1 występ w tym sezonie), pomocnik Pascual (3 występy w tym sezonie) i napastnik Joselu (bez występu w tym sezonie)
W lepszej sytuacji są zatem gospodarze, którzy skład tez mają bardzo ciekawy i myślę, że w tym pucharowym spotkaniu odniosą zwycięstwo.
Więcej o tym spotkaniu można poczytać pod poniższymi linkami:
http://racingclubferrol.net/nueva-parada-copa-del-rey-1-000-kilometros-distancia/
http://www.marca.com/futbol/segunda-division/2017/09/04/59ad4391ca4741d2728b4603.html
✅ 4-1
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Lorca tegoroczny beniaminek La Liga 2 podejmie na własnym obiekcie Cordobę, która zajęła w ubiegłym sezonie 10 miejsce właśnie w tej lidze. Goście wyjazdowe mecze grają słabo, tym bardziej, że będą mieli kilka zmian w podstawowej jedenastce, chociaż ostatnie 4 spotkania wygrali w delegacji (poprzedni sezon w lidze ostatni mecz wyjazdowym, a później dwa spotkania towarzyskie oraz w bieżącym sezonie w 2 kolejce). Lorca tak jak wspomniałem w pierwszych słowach tego posta awansowała do drugiej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii. U siebie na stadionie są solidną drużyną, w Segunda Diviosn wygrali oni aż 12 spotkań, 4 zremisowali i zaliczyli tylko 3 porażki, przy bilansie bramkowym +11. Dzisiaj czeka ich trudny pojedynek, jednak trener gospodarzy zapowiedział, że interesuje ich tylko awans do kolejnej rundy, co według mnie są w stanie osiągnąć przeciwko takiej drużynie jak Cordoba. Kursy już pospadały, mam nadzieję, że nie jest to jakaś podpucha bukmacherów, ale po tym kursie, który jeszcze jest myślę, że warto postawić na gospodarzy dzisiejszego spotkania.
Lorca @2,30 Fortuna ⛔ Co tam się podziało?

Mallorca spadkowicz z La Liga 2 do Segunda Division gr. 3 radzi sobie na razie dobrze, zresztą w wyższej klasie rozgrywkowej na własnym obiekcie też grali dobrze i punktowali - 7 wygranych, 11 remisów i tylko 3 przegrane, a bilans bramkowy to +3 - a więc nieźle jak na spadkowicza, co pokazuje, że czują się dobrze na własnym obiekcie. Lleida w ubiegłym sezonie wywalczyła utrzymanie w środku tabeli, ale mecze wyjazdowe w ich wykonaniu były tragiczne - 3 wygrane, 6 remisów i aż 10 przegranych, a ich bilans bramek wyniósł -10. Tegoroczne rozgrywki w swoich grupach oba zespoły zaczęły dobrze - Mallorca 2 wygrane, 1 remis, 2 strzelone bramki i 0 straconych, natomiast goście spotkania - 1 wygrana, 2 remisy, 3 strzelone bramki i 2 stracone. Gospodarze po blamażu z ubiegłego sezonu myślę, że będą chcieli dojść jak najdalej w Pucharze Króla, bo jest to kolejna szansa na zagranie na największych stadionach w Hiszpanii, a Lleida to zwykły średniak trzecioligowy, który na wyjazdach ma problemy.
Mallorca @1,60 Fortuna

Huesca walczyła o awans do najwyższej ligi rozgrywkowej w Hiszpanii, niestety się to nie udało i muszą walczyć w tym roku znowu. W poprzednim sezonie oba zespoły doszły do tej samej fazy CdR - 1/16 finału. Dzisiejsi gospodarze przegrali dwumecz z Las Palmas, natomiast goście przegrali z Realem Sociedad. Huesca u siebie bardzo mocny zespół, są solidną drużyną, natomiast Valladolid gra słabo w delegacjach. W sezonie 16/17 podopieczni Anguela wygrali z Realem dwukrotnie (wyjazd 1:2 oraz dom 1:0). Myślę, że dzisiaj także gospodarze będą górą tego spotkania i to na nich stawiam.
Huesca @2,15 Fortuna

Granada w ubiegłym sezonie nie wygrała ani jednego meczu wyjazdowego w La Liga, po czym spadła do La Liga 2, obecnie sezon zaczęli od 3 remisów (2 u siebie, 1 wyjazdowy). Zaragoza wywalczyła utrzymanie w drugiej lidze Hiszpańskiej, u siebie radzą sobie dostatecznie dobrze. Garanda w ubiegłym sezonie odpadła w 1/16 finału CdR przeciwko Osasunie, natomiast Zaragoza w 1/64 przeciwko Valladolid na własnym obiekcie. Dzisiaj mogą poprawić ubiegłoroczny rezultat w Pucharze - przeciwnik dużo słabszy, atut własnego boiska no i w historii już eliminowali w rozgrywkach CdR dzisiejszego przeciwnika na własnym boisku.
Zaragoza @2,00 Fortuna
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 22:00
Spotkanie: Osasuna Pampeluna - Albacete Balompie
Typ: 1
Kurs: 1,58
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Dziś również gram spotkanie w pucharze Hiszpani. Dla mnie Osasuna jest tutaj zdecydowanym faworytem. Wprawdzie w lidze oba zespoły wystartowały słabo i po 3 kolejkach są na odległych miejscach ale zespołem mocniejszym kadrowo są dla mnie gospodarze. Osasuna zagra dzisiaj raczej w swoim najmocniejszym możliwym składzie, natomiast trener Albacete zapowiedział, że szanse dostaną piłkarze, którzy do tej pory nie mieli okazji zaprezentować się w meczach ligowych. Goście w 2 lidze hiszpańskiej zremisowali na początek na wyjeździe z Grenadą 0-0, potem u siebie przegrali z Cordobą 0-3 i w ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z Alcorcon 0-1. Osasuna z kolei w 1 kolejce zremisowała u siebie z drugą drużyną Sevilli 0-0, następnie na wyjeździe przegrała z Leonesa 1-2 i u siebie zremisowała z Huesca 1-1. Oba zespoły nie wystartowały za dobrze ale po Albacete mozna się było tego spodziewać, bo zespół ma za zadanie walczyć o utrzymanie. Po Osasunie z kolei spodziewano się dużo więcej, bo zespół na tę ligę jest mocny kadrowo i miał się bić o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej, z której spadł w tamtym sezonie. W tym spotkaniu jednak myślę, że Osasuna się przełamie i wygra wkońcu oficjalny mecz w tym sezonie. Kadrowo są zdecydowanie mocniejsi, zagrają na własnym stadionie a do tego trener gości zapowiedział rotacje w pierwszym składzie. Więcej o wypowiedzi trenera gości przed tym spotkaniem pod poniższym linkiem:
http://www.albacetebalompie.es/aira-venimos-pamplona-pasar-ronda/
⛔ 2-2
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Pary 1/16 rundy Pucharu Króla:
Cartagena - Sevilla
Elche - Atletico Madryt
Murcia - Barcelona
Fuenlabrada - Real Madryt
Formentera - Athletic Bilbao
Lleida - Real Sociedad
Ponferradina - Villarreal
Real Saragossa - Valencia
Numancia - Malaga
Valladolid - Leganes
Cadiz - Real Betis
Tenerife - Espanyol
Getafe - Alaves
Deportivo La Coruna - Las Palmas
Girona - Levante
Eibar - Celta Vigo​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Bah
W tygodniu ruszamy z Pucharem Króla. Mam nadzieję, że podyskutujemy tu trochę bowiem na Pucharze Króla idzie nieźle zarobić.
Zapraszam do kulturalnej dyskusji oraz do podawania Typów popartych analizą.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






19:30 Numancia - Malaga
Numancia @ 2.30
buk: bah


Malaga w tym sezonie przechodzi samą siebie. Zespół ten obecnie w lidze okupuje ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem jednego punktu. Malaga odniosła aż osiem porażek i zremisowała tylko Athletic Bilbao 3:3. Goście w tym momencie mają jedno w głowie, zacząć wygrywać w lidze i uciekać jak najdalej od strefy spadkowej. Nie chcę pisać, że dzisiejsze spotkanie zostanie przez nich odpuszczone, ale ten zespół ma poważniejsze problemy niż Puchar Króla. Numancia jest w odwrotnej sytuacji. Gospodarze to obecnie ósma drużyna Segund Division. W spotkaniach u siebie mają naprawdę przyzwoity bilans. 5-0-1, oraz w bramkach 12-4. W ostatniej kolejce przegrali u siebie z Granadą, która w tym sezonie walczy o awans do Primera Division. Podsumowując, gospodarze są na pewno w komfortowej sytuacji gdzie spokojnie mogą podejść do tego spotkania i sprawić niespodziankę. Choć nie wiem czy wygrana z tak słabą Malagą będzie tu sensacją. Na koniec chcę dodać, że goście nie wygrali na wyjeździe od jedenastu spotkań, a w ostatnich siedmiu nie strzelili nawet gola. Numancia wygląda tu na faworyta tego dwumeczu i ja to pobieram,
Dubel
19:30 Cartagena - Sevilla over 2.5 gola @ 1.49
20:30 Real Saragossa - Valencia over 2.5 gola @ 1.65
AKO: 2.46
buk: Bah


W obu spotkaniach poszukam bramek. Sevilla w ostatnim czasie nie zachwyca nas swoją formą i dziś jest to dobra okazja do odbudowania morali jak i atmosfery w drużynie. Goście na pewno nie wyobrażają sobie odpadnięcia już w tej rundzie, a zapewne powalczą do końca o ten puchar. Gospodarze nie mają nic do stracenia i zapewne postarają się wykorzystać słabszą dyspozycję gości.
W drugim spotkaniu Valencia jest w gazie i udowadnia nam to w każdym ligowym spotkaniu. Nietoperze zapewne i dziś będą chcieli potwierdzić swoją wysoką formę pokonując rywala, a w ofensywie w ostatnich tygodniach wyglądają znakomicie.
21:30 Cadiz - Betis
over 2.5 gola @ 1.99
buk: Bah


Kolejne spotkanie gdzie spodziewam się kilku bramek. W spotkaniach Betisu w ostatnich tygodniach pada naprawdę sporo bramek. Dlaczego dziś nie miało by być podobnie? Obie ekipy do tego spotkania przystąpią w odmienionych składach, a więc będzie chęć pokazania się trenerowi jak i kibicom. Betis oprócz dobrej formy, również dobrze wygląda w ataku. Trzynaście bramek strzelonych w czterech spotkaniach ligowych jest dobry wynikiem jak na ligowego średniaka. Obie drużyny już kilka razy stawały na przeciw siebie i tam goli również nie brakowało.​
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Numancia vs Malaga
Powołania Malagi:


Kurs na Numancie wzrósł względem wczorajszego wieczora z @2,15 na @2,30, lecz uważam, że jest to typowa zagrywka buków w celu zamieszania w głowach grających.
Numancia Win @2,30 (STS)
 
pueblos 20

pueblos

Użytkownik
Jutro Baby Madrid dużo zawodników pierwszego skladu odpoczywa i gra ławka + Juvenil A. Natomiast Fuenlabrada z tego co widzę statystyki (nie śledzę ich poczynań na co dzień tylko sprawdzałem ostatnie wyniki) gra co najmniej dobrze + ich radość z wylosowania Realu... Wiadomo że młodzież Zidanowi będzie się chciała pokazać ale po kontuzji pierwszy raz zobaczymy Vallejo forma i gra jest niewiadomą mogą być luki w defenzywie #Hajto. Myślał ktoś nad zakladem:
1. Drużyna strzeli @1.87 Fortuna
BTTS @1.91 Fortuna
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Znalazłem taką informację odnośnie zawodników Realu włączonych do kadry na mecz z Fuenlabrada.
Królewscy zakończyli boiskowe przygotowania do meczu z Fuenlabradą. Wolne w drugim dniu z rzędu otrzymali Cristiano i Ramos, a kontuzje leczą dalej Navas, Carvajal, Kovačić i Bale. Do dostępnych graczy dołączyli dzisiaj Tejero, Quezada, Manu Hernando, Cristo, Franchu i Óscar z Castilli oraz Moha z Juvenilu A. Podano jedynie, że po rozgrzewce pracowano nad ostatnimi detalami związanymi ze spotkaniem.
Natomiast nie mogę dotrzeć do pełnej kadry Realu na to spotkanie. Posiada ktoś takie informacje?
Dla zainteresowanych poniżej kadra Fuenlabrady na mecz z Realem:
Bramkarze: Freixanet i Codina.
Obrońcy: Sobregrau, D. Fernández, Iribas, C. Díaz, Lozano, Ismael i Fran García.
Pomocnicy: Candela, R. Sanz, Atienza, Luis Milla, Quero, Fraile, Portilla i Yaw Annor.
Napastnicy: Dioni Villalba oraz Matheus.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:30 UE Lleida - Real Sociedad
Real Sociedad @ 1.41
over 2.5 gola @ 1.66
buk: Bah

Wracamy do typowania Pucharu Króla. Dzisiaj pobieram zwycięstwo i bramki w spotkaniu Realu Sociedad. Goście słabszy okres gry mają już raczej za sobą. A dowodem tego powinny być wygrane z Alaves 0:2 oraz w Lidze Europy 0:6 z Vardarem. W ostatni weekend zaledwie zremisowali z Espanyolem 1:1, ale dzisiejszy rywal nie powinien raczej postawić tak ciężkich warunków, pomimo, że jest w niezłej dyspozycji i obecnie zajmuje 3. miejsce w ligowej tabeli. Patrzyłem na powołania to w składzie gości powinniśmy zobaczyć min. Inigo Martineza, Prieto, Illarramendi, Canales, Carlos Vela, Januzaj czy też Oyarzabal. Większa połowa tych graczy to zawodnicy pierwszej drużyny. Widać, że trener już w pierwszym spotkaniu chce rozstrzygnąć losy awansu do kolejnej rundy. W tak mocnym składzie o gole jak i zwycięstwo Realu Sociedad powinniśmy być spokojni.
20:30 Girona - Levante
over 2.5 gola @ 1.96
buk: Bah

Kolejne spotkanie gdzie wybieram Typ na bramki. Girona obecnie nie za dobrze sobie radzi w La Liga, ale w jakiś sposób próbuje stawiać się swoim rywalom. Mowa tu o wygranej z Deportivo 1:2 czy też remisie z Celtą zakończony wynikiem 3:3. Gospodarze strzelają dużo goli jak na beniaminka, i dziś tych goli również się spodziewam w ich wykonaniu. Zespół Levante jest podobny do swojego dzisiejszego rywala, który szuka sensacji w Pucharze Króla, a w lidze zdobywa punkty jak tylko się da. Obie drużyny znają się bardzo dobrze z pojedynków w Segunda Division i tam jak spojrzymy na statystyki to goli nie brakowało. Myślę, że dziś będzie podobnie, że obie drużyny będą szukać swoich szans na zdobycie bramek, a okazji na pewno nie zabraknie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom