>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Króla 2017/2018

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Pilka nozna/Hiszpania Puchar
Godz: 19:00
Spotkanie Celta-Barcelona
Typ: pver 3.5
kurs: 2.27
Buk : Fortuna
Analiza: 1/8 finału w Hiszpańskim Pucharze Króla, Celta Vigo na swoim stadionie podejmowała będzie Barcelonę, goście w tym momencie są w bardzo wysokiej dyspozycji , nie przegrali 25 kolejnych spotkań od sierpnia roku poprzedniego gdzie ponieśli dwie porażki pod rząd z zespołem Madryckiego Realu, w tym czasie Barcelona rozegrała 25 meczy z których wygrała 20 i w 5 podzieliła się punktami. Celta natomiast nie ma co porównywać do lidera La Liga, jest to ekipa która gra bardzo w kratkę,ale spotkania z Barceloną na własnym stadionie lubi i potrafi w nich ugrywać niezłe wyniki, ostatnie 2 spotkania wygrała strzelając w kązdym z meczy po 4 bramki, niedawno nawet oba zespoły spotkały się ze sobą na stadionie Barcy i padł remis po 2, wiadomo iż Barca miała więcej z gry, ale goście potrafili się umiejętnie obronić. W tym meczu Celta również moim zdaniem powinna zawalczyć o korzystny wynik jeżeli chce wyjść zwycięsko z tej pary , na pewno na wyjeździe będzie jeszcze trudniej . W tym meczu postanowiłem zagrać na bramki, myślę że BTS jest jak najbardziej możliwy, oraz remis, stawiam na wynik 2:2 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Barcelona jedzie na trudny dla siebie teren, w osiemnastce meczowej zabrakło Suareza, Messiego oraz Iniesty - nie trzeba pisać ile straci na tym gra Barcy. Unzue natomiast powołał na spotkanie wszystkich zawodników pierwszego składu i zapowiada się, że podejdzie do tego meczu bardzo poważnie wystawiając najsilniejszy skład do gry. Jeżeli Celta ma szukać szansy na awans w tym dwumeczu to zdecydowanie na własnym obiekcie. Jak pokazują nam poprzednie spotkania tych drużyn na Estadio Balaídos, ekipa ze stolicy Katalonii zawsze ma tutaj ciężką przeprawę - na czternaście meczów zdołali wygrać jedynie pięć co pokazuje nam jak ciężko im się tutaj gra.
Do składu Blaugrany powraca Dembele jednak nie wiadomo ile i czy w ogóle zagra, a nawet jeśli to ten chłopak nie jest w stanie pociągnąć gry swojego zespołu po tak długim rozbracie z piłką. Według mojej oceny można śmiało próbować jutro Celtę z remisem po fajnym kursie.
Celta 1X @1.90 fortuna ✅✅
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Celta vs Barcelona
Drużyna 1 lub remis + over 1.5 gola
kurs: @2.25✅
LVBet
Również uważam, że goście nie dadzą dziś rady na tym trudnym terenie. Nie wystąpią dziś m.in. Messi czy Suarez. Barcy dziś remis w moim mniemaniu wystarczy, gdyż rewanż grają na Camp Nou a tam nie widzę innego scenariusza jak zwycięstwo Dumy Katalonii.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Lista powołanych na mecz Celta-Barca


Bramkarze: Ter Stegen, Cillessen.
Obrońcy: Semedo, Piqué, Mascherano, Jordi Alba, Digne, Sergi Roberto, Aleix Vidal, Vermaelen.
Pomocnicy: Rakitić, Busquets, Denis Suárez, Paulinho, André Gomes, Aleñá.
Napastnicy: Dembélé, Arnaiz.
Kontuzjowani: Paco Alcácer, Umtiti.
Nieobecni decyzją trenera: Iniesta, Messi, Luis Suárez, Arda Turan, Rafinha, Deulofeu.
Pełna lista powołanych zawodników Celty: Sergio, Rubén Blanco, Hugo Mallo, Fontàs, Radoja, Tucu Hernández, Iago Aspas, Pione Sisto, Lobotka, Jozabed, Wass, Jonny, Sergi Gómez, Emre Mor, Cabral, Roncaglia, Brais Méndez.
No to oprócz goli, nie pozostaje nic innego jak pograć w stronę Celty. W dodatku Barcelona przez ostatnie trzy sezony nie potrafiła wygrać na inaugurację nowego roku kalendarzowego
Kadra Realu Madryt na mecz z Numancią:
Bramkarze:
Navas, Casilla i Moha
Obrońcy: Carvajal, Vallejo, Varane, Nacho, Theo, Achraf i Tejero
Pomocnicy: Casemiro, Marcos Llorente, Asensio, Isco, Kovačić i Ceballos
Napastnicy: Bale, Lucas Vázquez i Borja Mayoral
Nieobecni:
Decyzją trenera:
Ramos, Marcelo, Kroos, Modrić i Cristiano Ronaldo
Kontuzjowani: Luca Zidane i Benzema​

 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 19:00
Spotkanie: Celta Vigo - FC Barcelona
Typ: 1
Kurs: 3,80
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ja w tym spotkaniu próbuję odważnego typu na zwycięstwo Celty. Już ktoś pisał o nieobecnościach ale jeszcze tak w ramach przypomnienia
Absencje w Celcie:
napastnik Guidetti (8 występów w tym sezonie)
Absencje w Barcelonie:
obrońca Umtiti (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Iniesta (14 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Deulofeu (9 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), Alcacer (8 występów wt ym sezonie, 2 gole na koncie), Turan i Rafinha (obaj bez występów w tym sezonie) i napastnicy Messi (17 występów w tym sezonie, 15 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Suarez (14 występów w tym sezonie, 10 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie)
Trener gości daje dziś odpocząć swojej super trójce czyli Inieście, Messiemu i Suarezowi. Wprawdzie Barca to Barca i jest groźna nawet bez tych trzech graczy ale jednak bez nich ofensywa bardzo wiele traci. Z Celtą zawsze im się trudno grało (z małymi wyjątkami) i jest to rywal, który po prostu im nie leży. Celta Vigo zawsze umie się w meczach z Barceloną spiąć na wyżyny możliwości i jak już przegrywa to stawia rywalowi trudne warunki. Liczę, że dziś też tak będzie a skoro goście wystąpią bez swoich głównych ikon to próbuję tutaj pograć w stronę gospodarzy, którzy myślę, że są w stanie wygrać przed własną publicznością w tym pierwszym spotkaniu. Będzie jeszcze rewanż w Barcelonie i myślę, że tam już trener Barcy wystawi i Messiego i Iniestę i Suareza o ile nie będą kontuzjowani, bo wydaje mi się, że w rewanżowej potyczce dzisiejsi goście będą musieli odrabiać straty ;) Celta ma bardzo ciekawy skład i u siebie dzisiaj myślę, że bardzo powalczą o zwycięstwo. Trener gości swojej najlepszej trójce daje dziś odpocząć i może się na tym nieco przejechać ;)
⛔ 1-1
 
O 17

___on

Użytkownik
Celta - Barcelona
Bardzo dużo ciepłych słów napisano powyżej o Celcie. Czy tylko mnie się wydaje, że większośc z graczy lekko przeszacowuje szanse Celty w tym meczu? Barcelona zremisowała z Celtą w tym sezonie 2:2 w lidze, więc z pewnością o żadnym zlekcewazeniu Celty nie może być mowy. Czy jak nie gra trzech podstawowych graczy w zespole tzn że cała reszta nie potrafoi grać ? Ja lubię grać na wzrostu kursowe. Kurs na gości oscylował wokół 1,55...obecnie wynosi 2,05... Nie byłbym sobą gdybym nie spróbował zagrać tu dwójki.
Barcelona kurs 2,05 ( superoferta ) - STS
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: BaH
W środku tygodnia nie może zabraknąć rewanżów w Pucharze Króla. Kilka zespołów zapewniło sobie już awans w pierwszym spotkaniu, ale np. Barcelona czy Valencia muszą postarać się o dobry wynik aby grać dalej.
Zapraszam do dyskusji oraz do podawania Typów.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Pilka nożna ucha Hiszpanii
Godz: 19:30
Spotkanie Sevilla-Cadiz
Typ: 1/1
Kurs 2.05
Buk Totolotek
Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach pucharu Króla , w pierwszym meczu rozegranym na stadionie Cadiz, Sevilla pewnie wygrała o:2 i praktycznie tamtym wynikiem zapewniła sobie awans do dalszych gier. Teraz zostaje tylko dopełnić formalności przed własną publicznością., gdzie gospodarze zazwyczaj wygrywali lub remisowali, w poprzedniej kolejce w spotkaniu derbowym zaliczyli wpadkę i ulegli 3:5 , jednak wcześniej notowali praktycznie same zwyciestwa, na swoim stadionie więc bilans mają bardzo dobry. Ekipa przyjezdnych już ten puchar może traktować troszkę luźniej i w tym meczu spróbować zagrać trochę zmienionym składem, jestem pewien że to gospodarze od pierwszych minut meczu zaatakują a ekipa przyjezdnych będzie nastawiona tylko i wyłącznie na kontry. Goście co prawda są wiceliderem 2 ligi Hiszpańskiej i traca tylko 1 punkt do lidera, ale tutaj to gospodarze powinni zawalczyć o zwycięstwo pomimo iż wynik z pierwszego meczu wystarczy na spokojnie utrzymać. Mój typ na to spotkanie to wygrana Sevilli tak do połowy jak i na koniec meczu , myślę że goście nie strzelą tutaj ani jednej bramki, mimo iż defensywa sevilli zostawia wiele do życzenia.
 
lukbie 286

lukbie

Użytkownik
Kursy wystawione na Celtę w meczu z Barceloną są moim zdaniem trochę zawyżone. Fakt, że Celcie gra się ciężko na Camp Nou, bo od 98 roku wygrali tam tylko raz - w 2014, ale ugrali przez ten czas też siedem remisów i prawie zawsze zdobywają gola. To nie jest Levante, czy Deportivo, że Messi i spółka wychodzą na boisko - pyk, pyk i do domu. Zawsze są to ciężkie mecze, gdzie Celta walczy zacięcie. Moim zdaniem kursy na linie azjatyckie w Uni prezentują się bardzo ciekawie.
Celta +2 AH @2.63 ⛔
Celta +3 AH @1.55 ⛔
nie spodziewałem się takiego pogromu już w pierwszej połowie
 
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: FC Barcelona - Celta Vigo
Typ: Mascherano zdobędzie gola
Kurs: 13.69
Bukmacher: Dafabet
Analiza:
100% fix. 100% safety. 10/10 stake !!! No dobra żarty na bok. Za drobne można spróbować zakład na gola Mascherano. Wydaje mi się, że jeśli Barcelona będzie wygrywać kilkoma bramkami i jeśli dostaną karnego to Messi może oddać go swojemu rodakowi. Dlaczego? A no dlatego ze dzisiaj bedzie to ostatni mecz Javiera Mascherano w barwach Barcelony. Mecz pożegnalny, bezpieczny wynik no i chęć ładnego pożegnania się z kibicami u siebie na Camp Nou okraszony bramka. Tak to widze. Stawka ostrozna wiadomo ale warto sie nad tym zastanowic. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 24

wr_perumal

Użytkownik
FC Barcelona - Celta Vigo
Live 56 minuta 4:0
Poniżej 6,5 goli @1.40 10/10
Celta nic nie strzeli a Barca 3 bramek nie wrzuci jeszcze. Poza tym przed chwila Messi opuścił boisko co daje jeszcze większe szanse na powodzenie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Pierwsze mecze ćwierćfinałowe zaplanowane zostały na 16-18 stycznia, rewanże odbędą się 23-25 stycznia.
Oto wyniki losowania:
Leganes - Real Madryt
Espanyol - FC Barcelona
Atletico Madryt - Sevilla
Valencia - Deportivo Alaves​
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: BaH
Wczoraj poznaliśmy pary, a dziś już mamy kursy na poszczególne spotkania. Mecze dopiero w przyszłym tygodniu, ale już dziś można porozważać kilka typów. Co powiecie na granie kartek w spotkaniach Atletico-Sevilla i Espanyol-Barcelona?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Znamy sędziów:
Espanyol-Barcelona: na Estadi Cornellà-El Prat poprowadzi Ricardo de Burgos Bengoetxea, a w rewanżu na Camp Nou sędziować będzie Mateu Lahoz.
Leganés - Real Madryt: Sánchez Martínez (pierwszy mecz) i Gil Manzano (rewanż)
Atlético Madryt - Sevilla FC: Jaime Latre i Hernández Hernández
Valencia CF - Deportivo Alavés: González González i Álvarez Izquierdo​
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania✅✅✅✅
Godz: 19:00
Spotkanie Atletico-Sevilla
Typ: bts
Kurs 2.10
Buk Fortuna
Analiza: Atletico Madryt na własnym stadionie podejmowało będzie drużynę Sevilli. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu jak i do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek. Na swoim stadionie gospodarze niezwykle rzadko traca punkty , nie poszło im w Lidze Mistrzów,ale teraz został im już tylko liga oraz puchar Króla. Gospodarze w ligowej klasyfikacji są na pozycji wicelidera i w tym sezonie ponieśli tylko 1 porażkę , widać że poukładali sobie wszystko od poprzedniego sezonu i grają futbol na prawdę na wysokim poziomie. Sevilla natomiast na wyjazdach gra niezwykle słabo, przegrywa co najmniej w co drugim spotkaniu ligowym jak i pucharowym. Goście nie lubią również występować na tym stadionie, od roku 2000 wygrali tylko 3 razy , zremisowali 6 i ponieśli 11 porażek. Atletico nie traci również bramek,ale wiemy jak przyjezdni grają z przodu , często trafiają do siatki swoich rywali , ale mają problemy z grą w obronie, traca za dużo bramek czego przykład mieliśmy między innymi w meczach w lidze mistrzów gdzie sevilla traciła mnóstwo bramek . Mam kilka typów na to spotkanie, postawiłbym na over w bramkach pomimo dobrej defensywy ekipy z Madrytu, oraz to iż oba zespoły strzelą bramkę.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ale nędza w tym BAH jeśli chodzi o kursy. Nie wiem, czy bardziej nie opłaca się grać w legalnym buku z odatkiem 12%?
Kursy u brokerów są znacznie wyższe, więc dziwię się, dlaczego nie dajecie kursów od nich.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Typerów. Na dziś pod &quot;obstawkę&quot; idą derby Barcelony. Espanyol vs FC Barcelona. Wiadomo jakimi uczuciami darzą się oba teamy. Do tego stawka meczu, a więc ćwierćfinał CdR. Po trzecie zasada bij Mistrza, bo za taki zespół można teraz uważać zespół Barcy. Sędziuje Pan Burgos Bengoetxea, który w tej edycji Pucharu Króla już pokazał kiera. Sprawdziłem kiedy ostatnio mieliśmy czerwoną kartkę w derbach Katalonii i o dziwo, takie zdarzenie miało miejsce ponad dwa lata temu. No to chyba czas najwyższy? ???? Trochę na podbicie emocji, trochę z myślą o zarobku. Myślę, że można spróbować bo wedłu mnie szanse na powodzenie nie są takie małe. Pozdro!
Czerwona kartka w meczu --&gt; TAK 3.79 STS
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:00 Atletico - Sevilla
over 6.5 kartek @ 2.06
buk: unibet


19:00 Atletico - Sevilla
czerwona kartka @ 3.15
buk: unibet


Spotkanie gdzie spodziewam się dużo walki. Atletico jak i Sevilla słynną z ostrej gry, i tego się właśnie spodziewam. Na dodatek sędzia Jaime Latre pasuje idealnie do tego spotkania. Obie drużyny mają w swoich składach graczy, którym puszczają nerwy gdy wynik jest niekorzystny. To się tyczy Sevilli, która nie jest ostatnio w najlepszej dyspozycji.​
21:00 Espanyol - Barcelona
over 5.5 kartek @ 1.67
buk: unibet

21:00 Espanyol-Barcelona
czerwona kartka tak @ 3.20
buk: Unibet


Tutaj nie ma mowy o odpuszczaniu, a tym bardziej jeśli zespół Espanyolu gra u siebie. Obie drużyny znają się bardzo dobrze, a Espanyol chętnie wyeliminuje odwiecznego rywala. Sędzią tego pojedynku będzie Ricardo de Burgos Bengoetxea, który słynie ze swoich kontrowersyjnych decyzji. Myślę, że Espanyol jest nawet sam w stanie pokryć tą linię, lecz znając zaciętość obu drużyn to i gracze gości zapewne ujrzą kilka kartek.
Na koniec chcę dodać, że trener gospodarzy zapowiada, że chce widzieć zespół, który nie odstawia nogi i będzie się bronił z pazurem!
Co do czerwonych kartek to sami wiecie jak z nimi bywa i jak trudno je trafić. Dziś jednak wierzę, że passa odnośnie czerwieni zostanie w końcu przełamana i padną one w obu spotkaniach.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Moim zdaniem, typy z kartkami lepiej zostawić sobie na rewanżowe mecze. Fakt, Espanyol grający u siebie może ich kilka złapać, ale jednak 6 w cały meczu to całkiem sporo.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Moim zdaniem, typy z kartkami lepiej zostawić sobie na rewanżowe mecze. Fakt, Espanyol grający u siebie może ich kilka złapać, ale jednak 6 w cały meczu to całkiem sporo.
Ja gram nawet linie powyżej 6.5 kartek po 2.9. W Hiszpanii linia 6.5 to norma, a w tych derbach potrafi się zdarzyć mecz gdzie na spokojnie sędzia pokazuję ponad 10 kartek. Espanyol jak ma się postawić to na pewno u siebie to zrobią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom