• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Puchar Króla 2017/2018

Temat na forum 'Hiszpania' rozpoczęty przez ibis, Sierpień 30, 2017.

Więcej tematów od ibis
    1. Soltysiao Dobrze znany użytkownik

Soltysiao
      Polubienia:
      36
      Reputacje:
      2252
      Kto dzis gwizdze Barce ? !

2. Soltysiao Dobrze znany użytkownik

Soltysiao
      Polubienia:
      36
      Reputacje:
      2252
      Serio nigdzie nie ma podanego ?!?! Oficjalne pustka a do meczu 5h

3. parodia Dobrze znany użytkownik

parodia
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      1009
      Sanchez Martinez

Soltysiao lubi to.
    4. ibis Moderator

OP
      OP
      ibis
      Polubienia:
      241
      Reputacje:
      3723
      rewanże

Kursy od: BAH

W środku tygodnia nie może zabraknąć rewanżowych spotkań w Pucharze Króla. Jak myślicie Valencia i Leganes są w stanie sprawić niespodzianki?

Zapraszam do dyskusji.

5. baku193 Dobrze znany użytkownik

baku193
      Polubienia:
      238
      Reputacje:
      3958
      Dyscyplina Piłka nożna Puchar Hiszpanii
      Godz: 21:30
      Spotkanie Sevilla-Leganes
      Typ: Sevilla wygra 1 połowę
      Kurs 2.05
      Buk Totolotek
      Analiza: Rewanżowe spotkanie w ramach półfinału Pucharu Króla pomiędzy ekipami Sevilli oraz Leganes. W pierwszym spotkaniu padł remis po 1, pomimo tego iż Sevilla grając na wyjeździe była zespołem znacznie lepszym od Leganes, gospodarze wtedy ograniczyli się tylko i wyłącznie do gry z kontry, teraz może być podobnie, tym bardziej iż są na wyjazdach bardzo groźni co zdołali pokazać w spotkaniu z Madryckim Realem na ich obiekcie, teraz na pewno łatwo nie bedzie , bo moim zdaniem Sevilla nie zlekceważy tak gości jak ekipa ze stolicy która myslała że po wygranej na wyjeździe u siebie będzie im piłka sama do bramki wpadała, tak więc realu już nie ma a beniaminek gra dalej, ale chyba to jest już ich ostatnie spotkanie, bowiem rywal jest wymagający , ostatnia porażka z zespołem Eibaru była tylko wpadką przy pracy i na pewno będą chcieli tutaj wysoko wygrać żeby kibice zapomnieli o tym katastrofalnie rozegranym spotkaniu wyjazdowym. Stawiałbym na pewną wygraną gospodarzy po pierwszych 45 minutach jak i na koniec spotkania, pójdę dalej mówiąc iż goście moim skromnym zdaniem nie strzelą tutaj nawet jednej bramki, mój tym to 3:0.

6. Bingooo Użytkownik

Bingooo
      Polubienia:
      17
      Reputacje:
      62
      Sevilla 1,5 , W lidze ostatnio im nie idzie, wysoko przegrali z Eibar. W pucharze króla idzie im lepiej, ograli w meczu Atletico Madryt. Pierwsze spotkanie z Leganes zakończyło się 1-1, teraz pora to wygrać i przejść do dalszego etapu rozgrywek. Typ do dubelka

Siadło i wp76 lubią to.
    7. baku193 Dobrze znany użytkownik

baku193
      Polubienia:
      238
      Reputacje:
      3958
      Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
      Godz: 21:30
      Spotkanie Valencia-Barcelona
      Typ: over 3.5
      Kurs 2.05
      Buk fortuna
      Analiza: Valencia na swoim stadionie w półfinałowym spotkaniu pucharu króla podejmowała będzie lidera Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej, w pierwszym spotkaniu Barcelona była zespołem lepszym,ale nie wygrała zaledwie 1:0 , dlatego też goście jeszcze mają szanse na awans do finału, gdzie czeka już Sevilla. Gospodarze na pewno nie mają wielkich szans żeby tutaj powalczyć, bowiem ostatnie spotkanie na swoim stadionie z zespołem Blaugrany wygrali około 10 lat temu, po prostu Barcelona nie leży ekipie popularnych "Nietoperzy" dlatego uważam że w tym spotkaniu również łatwo im się grało nie będzie, Valencia na swoim stadionie przegrywa rzadko, licząc ostatnie 10 spotkań przegrała tylko z Realem Madryt oraz zespołem Villarealu. Barcelona natomiast ostatnio na wyjazdach też notowała wpadki, między innymi dwa razy z zespołem Espanyolu, gdzie raz w pucharze króla zanotowali porażkę a w lidze podzielili się punktami . Myślę że w tym meczu najbardziej odpowiednim typem będzie iż oba zespoły strzelą bramki, liczę na spotkanie do przodu i nie sądzę że będzie tutaj mało kartek. Mój typ to wynik 2:2 po końcowym gwizdku sędziego.

8. wjksk66 Użytkownik

wjksk66
      Polubienia:
      18
      Reputacje:
      110
      No to bez niespodzianki w finale....
      Sevilla z Barcelona ktos ma pomysl?

9. ibis Moderator

OP
      OP
      ibis
      Polubienia:
      241
      Reputacje:
      3723
      Do finału jeszcze długo czasu i poczekajmy z formą obu drużyn. Jednak chyba mało kto poszuka tutaj niespodzianki. Jak już to pograłbym rzuty rożne bo nic więcej co do tego meczu nie przychodzi mi na myśl.

10. ibis Moderator

OP
      OP
      ibis
      Polubienia:
      241
      Reputacje:
      3723
      Na spotkaniu zorganizowanym przez Hiszpańską Królewską Federację Piłkarską (RFEF) przedstawiciele FC Barcelony i Sevilli uzgodnili, że gospodarzem finału będzie stadion Atlético Madryt – Wanda Metropolitano. Decydujące spotkanie między Barceloną i Sevillą odbędzie się, tak jak zakładano od początku, 21 kwietnia.

Poleć forum