• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Puchar Króla - w sezonie 2018/2019

Temat na forum 'Hiszpania' rozpoczęty przez ibis, Maj 31, 2018.

Więcej tematów od ibis
    1. ibis ModTeam Członek Załogi

ibis
      Polubienia:
      556
      Reputacje:
      4867

Temat w trakcie aktualizacji.

ibis, Maj 31, 2018 Reputacja: (0)
    2. ibis ModTeam Członek Załogi

OP
      OP
      ibis
      Polubienia:
      556
      Reputacje:
      4867
      Pary 1/16 finału Pucharu Króla:

Cultural y Deportiva Leónesa - FC Barcelona

CD Ebro - Valencia CF

UE Sant Andréu - Atlético Madryt

UD Melilla - Real Madryt

CF Villanovense - Sevilla FC

Racing Santander - Real Betis

Cadiz - Espanyol

Villarreal - Almería

RCD Mallorca - Real Valladolid

Sporting Gijón - Eibar

CD Lugo - Levante

Córdoba - Getafe

Athletic - Huesca

Deportivo Alavés - Girona

Leganés - Rayo Vallecano

Celta Vigo - Real Sociedad

Pojedynki tej fazy rozegrane zostaną 31 października i 5 grudnia. Przypomnijmy, że regulamin wymaga, by w tych meczach wystapiło w pierwszym składzie przynajmniej siedmiu graczy pierwszego zespołu.
      Kursów jeszcze niema, ale już dziś możemy podyskutować. Ciekawostką jest to, że Real Madryt czeka podróż do Afryki Północnej, aby zmierzyć się z Meilillą, która ma siedzibę na terytorium Hiszpanii.​

3. ibis ModTeam Członek Załogi

OP
      OP
      ibis
      Polubienia:
      556
      Reputacje:
      4867

Kursy od: fortuna

Czas na tydzień z domowymi pucharami.

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy oraz podawania typów. ​

4. DJ_Jones Dobrze znany użytkownik

DJ_Jones
      Polubienia:
      232
      Reputacje:
      1102
      Wtorek 20.30
      LEGANES-RAYO 2:2 (przespali 1 polowe)

Typ: 1 kurs 2.1 @ bwin:minus:
      Typ: handicap 0:1 typ x kurs 3.35 (1 druzyna wygra roznica dokladnie 1 bramki) @ fortunka:minus:
      Typ: 1 dnb kurs 1.48 @ bwin:arrow:

Leganes juz w tym sezonie 2 x (1 x liga,1 x sparing) zmiotlo u siebie gosci z Madrytu wiec nie widze przeszkod aby dokonac tego po raz kolejny. Oba zespoly swoje kolejne mecze maja w sobote z bardzo wymagajacymi przeciwnikami.Leganes z Atleti Madrit ,a Rayo z Barca.
      W lidze to sasiedzi z dolu tabeli,jednak Deportivo juz gra w LaLiga dluzej i wie jak sie ustawic,natomiast goscie jako beniaminek placa kwitowe i sa jeszcze nizej.Leganes jak juz ktos na forum wspomnial doszlo w zeszlym sezonie daleko w tych rozgrywkach rozprawiajac sie z Realem w dwumeczu i odpadajac dopiero z Sevilla,ktora uwielbia rozgrywki pucharowe. Okaze sie przed meczem jakie sklady wyjda jednak przy tych druzynach juz sama swiadomosc wlasnego terenu robi ogromna roznice .Uwazam,ze Deportivo Alaves wygra to spotkanie spokojnie(kurs spadnie ponizej 2 dzis do wieczora), ryzykujac mozna dac roznica jednej bramki,bo czuje ,ze beda sie oszczedzac na spotkanie z Atletico.
      Dla ostroznych remis zwrot w okolicy 1.5 tak jak podalem w typach powyzej.

Pozdrawiam

Ostatnia edycja: Październik 31, 2018
    5. damianex1 Użytkownik

damianex1
      Polubienia:
      51
      Reputacje:
      310
      Optymistycznie dalem hc -3 na 5 faworytów. Real barca Sevilla Valencia i atleti. rano wyszedł kurs 640 na Betsson teraz chyba 440.raz w życiu może wejdźie

6. DJ_Jones Dobrze znany użytkownik

DJ_Jones
      Polubienia:
      232
      Reputacje:
      1102
      Mocny jestes ale powodzenia.

7. matełke.222 Aktywny użytkownik

matełke.222
      Polubienia:
      10
      Reputacje:
      366
      Sant Andreu - Atl. Madryt
      liczba rożnych powyżej 7,5 @1,32 STS
      powyżej 8,5 @1,67 STS

Zastanawia mnie bardzo dość "wysoki" kurs na rożne. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Atletico. Inny wynik niż zwycięstwo gości to będzie wielka niespodzianka. Oczywiście pozostaje możliwość odrobienia ewentualnych start z dzisiejszego meczu na własnym stadionie, ponieważ w tej fazie Pucharu Króla rozgrywany jest dwumecz. Najprawdopodobniej ten mecz będzie miał jeden scenariusz: nieustanne ataki Atletico, aby rozstrzygnąć sprawę już dzisiaj. Oczywiście, jeżeli drużyna z Madrytu zrobi to szybko szanse na wygranie tego zakładu mogą być znacznie zredukowane. Niemniej jednak uważam, że warto spróbować ten zakład. Sts oferuje rożne na Bayern, więc można połączyć w jeden kupon Ako.

Ostatnia edycja: Październik 31, 2018
      ranczo0123 lubi to.
    8. antraks01 Nowy użytkownik

antraks01
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      0
      Cześć
      Dzisiaj chętnie zagram na mecz Pucharu Króla: Melilla - Real
      Typ: wynik meczu/obie drużyny strzelą: 2/tak
      Kurs 2.7
      O Realu powiedziane ostatnio było wszystko, sytuacja jest doskonale znana. Dodatkowo dochodzą nam kontuzje kolejnych defensorów. Przewidywana linia obrony będzie bardzo nietypowa i eksperymentalna: Odriozola, Nacho, Sánchez, Reguilón. No ale gra się tym co jest. Oczywiście wszyscy zmotywowani żeby wygrać, ale Realowi jakoś łatwo przychodzi tracenie bramek. Nie mam wątpliwości co do tego, że mecz wygrają. Ale w tym szaleństwie żeby się pokazać z jak najlepszej strony jest całkiem prawdopodobne, że gospodarze coś strzelą. Okazja żeby zapisać sobie gola w karierze przeciwko Realowi może się nie powtórzyć. Jak nie teraz to kiedy?

matimacosz lubi to.
    9. matełke.222 Aktywny użytkownik

matełke.222
      Polubienia:
      10
      Reputacje:
      366
      CF Villanovense - Sevilla
      liczba rożnych powyżej 6,5 @1,20 STS
      powyżej 7,[email protected],40 STS

Kolejny dzień i kolejne typy na rożne. Dzisiaj na wyjeździe zagra kolejna czołowa drużyna z La Liga - Sevilla. Kurs na zwycięstwo wynosi mniej więcej tyle samo jak wczoraj na Real i Barcelonę ( 1,08-1,1). Real wczoraj spokojnie wygra, ale Barcelona męczyła się do ostatnich minut, żeby wygrać swój mecz. Dzisiaj wiele wskazuje, że Sevilla również wygra swoje spotkanie i zrobi krok w kierunku następnej rundy Pucharu Króla. Myślę, że również dzisiaj warto pograć coś w stronę rożnych. Nie analizowałem specjalnie oferty wszystkich bukmacherów, z powodu braku czasu, ale linia zaoferowana przez STS jest ciekawa i warta dołożenia do jakiegoś kuponu ako. Kurs oczywiście niski. Faworyci z La Liga w swoich meczach pucharowych pokrywali tą linię. Oczywiście są to drużyny, które grają różnie jednak w spotkaniach z takimi drużynami należy grać ofensywnie i dużo atakować. Mam nadzieje, że te taki przełożą się na dużą liczbę rożnych.

Ostatnia edycja: Listopad 3, 2018
    10. baku193 Dobrze znany użytkownik

baku193
      Polubienia:
      440
      Reputacje:
      4719
      Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Puchar
      Godzina: 19:30
      Spotkanie: Valencia-Ebro
      Typ: Przedział bramek 4-5
      Kurs: 2.51
      Bukmacher: fortuna
      Analiza: Na jutro postanowiłem opisać spotkanie rewanżowe z pucharu Hiszpanii pomiędzy ekipami ekstraklasowej Valencii oraz ekipy Ebro, które znajduję się w strefie spadkowej w segunda division B. Już po pierwzym spotkaniu rozegranym na stadionie Ebro widać było kto jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jak i do wyjścia zwycięsko z tej pary. Pomimo tego że Valencia straciła bramkę była w stanie odrobić straty i w konsekwencji wygrać 1:2 co daje im już sporą zaliczkę przed spotkaniem rewanżowym na swoim stadionie w dniu jutrzejszym. Valencia w tej chwili jest dopiero na 14 pozycji w lidze pomimo dosyć mocnego składu , w ligowym spotkaniu ostatnio poniosła porażkę 0:2 na stadionie Realu Madryt, ale wcześniej zanotowała 2 zwycięstwa w lidze jak i porażkę w lidze mistrzów z Juventusem. Ebro natomiast w lidze nie poniósł porażki w 3 poprzednich spotkaniach, ale nie zmienia to faktu iż dalej jest zespołem , który będzie w tym sezonie walczył o utrzymanie w lidze. Gospodarze na pewno takim spotkaniem mogą sobie poprawić morale i strzelić kilka bramek, dlatego ja poszedłem tutaj w kierunku overu bramkowego bowiem myślę że jak najbardziej jest tutaj możliwy.

11. ibis ModTeam Członek Załogi

OP
      OP
      ibis
      Polubienia:
      556
      Reputacje:
      4867
      Valencia dzisiaj bez Garaya, Wassa i Guedesa. Rodrigo, Mina, Murillo oraz Coquelin. Wraca natomiast Czeryszew.
      Bramkarze: Neto, Jaume;

Obrońcy: Gabriel Paulista, Diakhaby, Gayà, Piccini, Vezo, Lato;

Pomocnicy: Kondogbia, Parejo, Uroš Račić, Soler, Czeryszew, Ferran, Kangin Lee,

Napastnicy: Gameiro, Batshuayi, Álex Blanco.

DJ_Jones lubi to.
    12. baku193 Dobrze znany użytkownik

baku193
      Polubienia:
      440
      Reputacje:
      4719
      Myślisz że nie postrzelają w takim zestawieniu?

13. ibis ModTeam Członek Załogi

OP
      OP
      ibis
      Polubienia:
      556
      Reputacje:
      4867
      Valencii daleko do idealnej formy. Marcelino zapewne dziś da szanse zmiennikom bowiem w weekend czeka ich trudny mecz z Sevillą. Gospodarze męczyli się już w pierwszym meczu , ale mimo tego udało się ugrać korzystny wynik. Sam jestem ciekaw jak na to spotkanie wyjdzie Ebro. Bowiem jeśli zamurują dostęp do bramki i poszukaj swoich szans z kontr to Valencia może bić głową w mur, a to goli niestety nie wróży.

14. baku193 Dobrze znany użytkownik

baku193
      Polubienia:
      440
      Reputacje:
      4719
      Ja myślę że jest to spotkanie w którym przede wszystkim zmiennicy powinni się pokazać z najlepszej strony, Ebro nie ma nic do stracenia i nie ma czego bronić więc wątpie by się murowali , no ale zobaczymy co się wydarzy. Możesz mieć rację, ale myślę że jak szybko wpadnie gol to typ ma spokojnie szanse na powodzenie.

15. baku193 Dobrze znany użytkownik

baku193
      Polubienia:
      440
      Reputacje:
      4719
      Miałeś rację , zagrali tak że wstyd.

16. komos84 Dobrze znany użytkownik

komos84
      Polubienia:
      9
      Reputacje:
      182
      Proponuję pograć dziś na Sevillę w Pucharze Króla, która zmierzy się na własnym boisku z 3 ligowym Villanovanese (zajmują na ten moment 16 miejsce). W pierwszym spotkaniu było niespodziewane 0-0, buki zarobiły, Sevka dała odpocząć kilku podstawowym zawodnikom i... nic się nie stało ;) W rewanżu można zmazać plamkę na honorze i efektownie odprawić trzecioligowca przed własną publicznością. Uważam, że ekipa z estadio Sanchez Pizjuan wygra przekonująco, dlatego gram coś takiego:

Sevilla (handi -1,5) - 1.41
      8/10

Sevilla (handi -2,5) - 2.09
      6/10

fortuna

DJ_Jones lubi to.
    17. Undertaker_TSW Dobrze znany użytkownik

Undertaker_TSW
      Polubienia:
      291
      Reputacje:
      1708
      Fajne wyniki mieliśmy w pierwszych spotkaniach, były małe zaliczki dlatego dzisiaj świetnie wygladaja handi po -1,5 na Sevillę i Atletico oraz -2,5 na Barce oczywiście grajac to grubo. Z tych wszystkich ekip to raczej Barca wyjdzie w najbardziej eksperymentalnym zestawieniu jednak tutaj nie ma opcji żeby dominator pucharu króla nie wygrał tego wysoko bo kilku zawodników co dzisiaj zagra ma trochę do udowodnienia. Zagrać powinien chociażby Rakitic, który jest swiezutki po powrocie, Dembele też choćby nie wyszedł w pierwszym składzie to też pewnie pogra. Tak czy siak Barca ma kim zlać gości. Na pewno w pierwszym składzie wyjdą Lenglet, Vidal czy Semedo.

Ostatnia edycja: Grudzień 5, 2018
    18. baku193 Dobrze znany użytkownik

baku193
      Polubienia:
      440
      Reputacje:
      4719
      Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania Puchar
      Godzina: 16:15
      Spotkanie: Real M-Melilla
      Typ: Przedział bramek 4-5
      Kurs: 2.44
      Bukmacher: fortuna
      Analiza: Rewanżowe spotkanie pucharu Hiszpanii w którym ekipa Madryckiego Realu podejmowała będzie na własnym stadionie drużynę lidera Segunda Divisia B czyli Melillie. Gospodarze w pierwszym spotkaniu wygrali wysoko 0:4 i teraz zostanie im tylko postawić kropkę nad "I" . Oczywiście nikt nie wierzy tutaj w jakąś niespodziankę i inny wynik niż wysokie zwycięstwo zespołu z Madrytu , który przeciez jak nigdy potrzebuje tych zwycięstw. W lidze Real zajmuję przecież dopiero 5 miejsce co nie jest chlubnym wynikiem, co prawda do lidera ma zaledwie 5 punktów starty ale tylko dlatego iż reszta ekip również traci punkty ze znacznie słabszymi rywalami. W poprzednim meczu z niżej notowanym rywalem real był zespołem znacznie lepszym , miał sporo okazji do zdobycia bramek i kilka wykorzystał, trener postawił na Benzemę, Viniciusa oraz Lucasa z przodu , pomoc też nie wyszła w najmocniejszym zestawieniu. Myślę że w dniu jutrzejszym będzie podobnie i znów zobaczymy zmienników, którzy przeciez właśnie takimi spotkaniami mogą do siebie przekonać trenera. Moim zdaniem Real wygra wysoko, pomimo tego że tak samo wczoraj stawiałem Valencię i mocno się na nich zawiodłem to powtarzam swój typ na bramki w pucharze Hiszpanii.

Poleć forum