>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Króla - w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Dorzucam do Twojej analizy ibis skład Realu na dzisiejsze spotkanie:
Girona FC: Iraizoz; Porro, Ramalho, Bernardo, Muniesa, Carnero; Granell, Douglas Luiz, Paik; Stuani, Lozano.
Ławka: Bono, Juanpe, Pere Pons, Aleix García, Portu, Valery i Pachón.

Real Madryt: Keylor; Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo; Ceballos, Llorente, Kroos; Lucas Vázquez, Benzema, Vinícius.
Ławka: Courtois, Nacho, Reguilón, Casemiro, Asensio, Isco i Bale.
Obecność Marcelo w składzie w obecnej formie to praktycznie pewna bramka dla przeciwnika (ostatnio wszedł na 15 min, złamał linię i zawalił bramkę). Real od trzech spotkań dużo biega i dużo atakuje, co powinno mieć przełożenie na dużą liczbę bramek. Od siebie dorzucę bts po kursie 1.5 , bo nie ma co tutaj więcej dodawać do postu powyżej. Powodzenia
✅✅✅
3/3 w meczach Realu w styczniu :highhive:
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Wczoraj odbyło się losowanie par półfinałowych Pucharu Króla, a tu taka cisza?. Tak to wygląda.
Pary półfinałowe Pucharu Króla:
Barcelona - Real Madryt (pierwsze spotkanie 6 lutego o 21:00)
Real Betis - Valencia (pierwsze spotkanie 7 lutego o 21:00)
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Właśnie Pany, jutro el clásico i nikt nic. .. ????
Luís Suárez kartka @ 3.00 unibet
Kartka przed min 23:00 @ 1.83 bet365
✅ x2
Lahoz wyzdrowiał... ????
Ode mnie typy, powiązane ze sobą. Sędziuje mój ex amigo hehe Mateu Lahoz na którym zawsze można było polegać jeśli chodzi o wczesne kartki. Ostatnio jednak strzelił focha i coś mnie nie lubi. Mam nadzieję że przy takich drużynach nie każe na siebie długo czekać i powróci na właściwe tory, po czym znów pójdziemy na piwko do pobliskiego baru ????
Kartka Suareza-hmm wiadomo jak kochają się z Ramosem, taki kurs to aż żal zostawic. Nie zdziwie się jak oboje dostana
Stawki 1/10 gdyż to puchary
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mecze polfinalowe Pucharu Krola beda pokazane na antenach Eleven Sports. Stacja zdecydowała się nabyć prawa do pokazywania pozostałych meczów tych rozgrywek. Transmisje z meczów Barcelona - Real Madryt oraz Betis - Valencia zostana wyemitowane na kanale Eleven Sports 1.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Barcelona :-: Real Madryt
14. obie strzelą gola @ 1.48
15. Roberto kartka @ 3.50
16. Alba kartka @ 2.80
17. Rzut karny @ 2.90
18. Benzema strzeli @ 3.15
Unibet

Czas na pierwsze El Classico w przeciągu czterech najbliższych tygodni. Spotkanie jak zawsze bardzo trudne do wytypowania, ale ja spróbuję zagrać strzelone gole. Real do tego meczu podchodzi dla siebie w najlepszym momencie. Pięć zwycięstw z rzędu, szesnaście strzelonych goli robi wrażenie. Do bardzo dobrej formy powrócił Benzema, który zaczął strzelać regularnie co mecz. Vinicius również daje dużo od siebie, a w ostatniej kolejce od pierwszych minut zobaczymy Bale. Nie wiadomo co z formą Marcelo, który również odpoczywa, a w jego miejsce wskoczył młody i głodny gry Reguilon. Przed trenerem gości trudne decyzje na kogo postawić. Podobno zwycięskiego składu się nie zmienia, ale jak będzie dziś?. Czy trener Realu skrzywdzi zawodników, którzy błyszczą w ostatnich mecz i postawi na nazwiska?. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Wracając do typu, to w ostatni weekend Barcelona po raz kolejny potwierdziła, że ma problemy w obronie oraz z zachowaniem czystego konta. Przy obecnej formie Benzemy, tak dobrych i szybkich skrzydłach Królewskich dziś te problemy odczują po raz kolejny. Będę roczarowany jeśli Real nie trafi dziś do siatki rywala. Co u Barcelony?. Na pewno w bramce zobaczymy Ter Stegena, bowiem Cillessen nabawił się urazu, a szkoda bo zasługiwał na te półfinały. Do końca nie wiadomo czy zagra Messi, choć dostał powołanie na ten mecz. Argentyńczyk jest w mega formie, a brak tego zawodnika sprawia, że gospodarze grają słabo i bez pomysłu. Kolejnym dylematem Valverde jest Semedo czy Roberto?. Statystyki przemawiają za Semedo, a pewnie zobaczymy Roberto. Coutinho również jest daleko od swojej idealnej formy, ale może to ten mecz będzie dla niego przełomowy?. Vidal czy Arthur?. Barcelonie od pierwszych minut na pewno przyda się ktoś taki ja Vidal, który daje z siebie 200%. To spotkanie rządzi się ostatnio swoimi prawami ale tak jak wspomniałem poszukam goli, kartek dla Roberto oraz Alby, którzy powinni mieć spore problemy z zatrzymaniem Bale i Viniciusa oraz rzutu karnego i gola Benezemy. Brak Messiego od pierwszych minut również przysporzy Barcelonie sporo kłopotów, ale nie zapominajmy, że jest jeszcze rewanż.
Ciekawostką na koniec jest to, że Messi nigdy nie strzelił Realowi gola w Pucharze Króla, stąd kurs 1.78 na bramkę Argentyńczyka.
Przewidywane składy wg Mundo Deportivo
FC Barcelona: ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; Rakitić, Busquets, Arthur; Messi, Suárez, Coutinho.
Real: Keylor Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Kroos, Casemiro, Modrić; Lucas Vázquez, Benzema, Bale.
Przewidywane składy wg Sportu
FC Barcelona: ter Stegen; Roberto, Piqué, Lenglet, Alba; Rakitić, Busquets, Arthur; Messi, Suárez, Coutinho.
Real: Keylor Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Kroos, Casemiro, Modrić; Lucas Vázquez, Benzema, Vinicius Jr.
Przewidywane składy wg ASa
FC Barcelona: ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; Rakitić, Busquets, Arthur; Messi, Suárez, Coutinho.
Real: Keylor Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo lub Reguilón; Kroos, Casemiro lub Llorente, Modrić; Lucas Vázquez, Benzema, Bale lub Vinicius.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 0

lucca87

Użytkownik
21:00 Barcelona :-: Real Madryt
14. obie strzelą gola @ 1.48
15. Roberto kartka @ 3.50
16. Alba kartka @ 2.80
17. Rzut karny @ 2.90
18. Benzema strzeli @ 3.15
Unibet

Czas na pierwsze El Classico w przeciągu czterech najbliższych tygodni. Spotkanie jak zawsze bardzo trudne do wytypowania, ale ja spróbuję zagrać strzelone gole. Real do tego meczu podchodzi dla siebie w najlepszym momencie. Pięć zwycięstw z rzędu, szesnaście strzelonych goli robi wrażenie. Do bardzo dobrej formy powrócił Benzema, który zaczął strzelać regularnie co mecz. Vinicius również daje dużo od siebie, a w ostatniej kolejce od pierwszych minut zobaczymy Bale. Nie wiadomo co z formą Marcelo, który również odpoczywa, a w jego miejsce wskoczył młody i głodny gry Reguilon. Przed trenerem gości trudne decyzje na kogo postawić. Podobno zwycięskiego składu się nie zmienia, ale jak będzie dziś?. Czy trener Realu skrzywdzi zawodników, którzy błyszczą w ostatnich mecz i postawi na nazwiska?. Sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać. Wracając do typu, to w ostatni weekend Barcelona po raz kolejny potwierdziła, że ma problemy w obronie oraz z zachowaniem czystego konta. Przy obecnej formie Benzemy, tak dobrych i szybkich skrzydłach Królewskich dziś te problemy odczują po raz kolejny. Będę roczarowany jeśli Real nie trafi dziś do siatki rywala. Co u Barcelony?. Na pewno w bramce zobaczymy Ter Stegena, bowiem Cillessen nabawił się urazu, a szkoda bo zasługiwał na te półfinały. Do końca nie wiadomo czy zagra Messi, choć dostał powołanie na ten mecz. Argentyńczyk jest w mega formie, a brak tego zawodnika sprawia, że gospodarze grają słabo i bez pomysłu. Kolejnym dylematem Valverde jest Semedo czy Roberto?. Statystyki przemawiają za Semedo, a pewnie zobaczymy Roberto. Coutinho również jest daleko od swojej idealnej formy, ale może to ten mecz będzie dla niego przełomowy?. Vidal czy Arthur?. Barcelonie od pierwszych minut na pewno przyda się ktoś taki ja Vidal, który daje z siebie 200%. To spotkanie rządzi się ostatnio swoimi prawami ale tak jak wspomniałem poszukam goli, kartek dla Roberto oraz Alby, którzy powinni mieć spore problemy z zatrzymaniem Bale i Viniciusa oraz rzutu karnego i gola Benezemy. Brak Messiego od pierwszych minut również przysporzy Barcelonie sporo kłopotów, ale nie zapominajmy, że jest jeszcze rewanż.
Ciekawostką na koniec jest to, że Messi nigdy nie strzelił Realowi gola w Pucharze Króla, stąd kurs 1.78 na bramkę Argentyńczyka.
Przewidywane składy wg Mundo Deportivo
FC Barcelona: ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; Rakitić, Busquets, Arthur; Messi, Suárez, Coutinho.
Real: Keylor Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Kroos, Casemiro, Modrić; Lucas Vázquez, Benzema, Bale.
Przewidywane składy wg Sportu
FC Barcelona: ter Stegen; Roberto, Piqué, Lenglet, Alba; Rakitić, Busquets, Arthur; Messi, Suárez, Coutinho.
Real: Keylor Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo; Kroos, Casemiro, Modrić; Lucas Vázquez, Benzema, Vinicius Jr.
Przewidywane składy wg ASa
FC Barcelona: ter Stegen; Semedo, Piqué, Lenglet, Alba; Rakitić, Busquets, Arthur; Messi, Suárez, Coutinho.
Real: Keylor Navas; Carvajal, Ramos, Varane, Marcelo lub Reguilón; Kroos, Casemiro lub Llorente, Modrić; Lucas Vázquez, Benzema, Bale lub Vinicius.
To niesamowite jak dużo ludzi powtarza stereotyp: &quot;Argentyńczyk jest w mega formie, a brak tego zawodnika sprawia, że gospodarze grają słabo i bez pomysłu&quot;. Ileż jeszcze Barcelona musi wygrywać z mocnymi rywalami Sevilla 4-2, Real 5-1 Inter 2-0 oraz 1-1 bez Messiego aby niektórym wbić do głowy że Barcelona to nie tylko Messi. Niesamowite jak powtarzane kłamstwo, stereoptyp może urosnać do rangi prawdy ????
Co do meczu trudny do przewidzenia, nie wiadomo ja kobie ekipy podejdą do tego meczu choć wydaje sie że jest on ważniejszy dla Realu.
Pozdrawiam,
Ł
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
To niesamowite jak dużo ludzi powtarza stereotyp: &quot;Argentyńczyk jest w mega formie, a brak tego zawodnika sprawia, że gospodarze grają słabo i bez pomysłu&quot;. Ileż jeszcze Barcelona musi wygrywać z mocnymi rywalami Sevilla 4-2, Real 5-1 Inter 2-0 oraz 1-1 bez Messiego aby niektórym wbić do głowy że Barcelona to nie tylko Messi. Niesamowite jak powtarzane kłamstwo, stereoptyp może urosnać do rangi prawdy ????
Co do meczu trudny do przewidzenia, nie wiadomo ja kobie ekipy podejdą do tego meczu choć wydaje sie że jest on ważniejszy dla Realu.
Pozdrawiam,
Ł
Zgodzę się, że Barcelona udowadniała kilka razy, że potrafi wygrywać bez Messiego, a miałeś okazję oglądać mecze Barcy w ostatnich tygodniach gdy ten nie grał?. Barcelona była bezproduktywna i bez pomysłu na grę. Dziś przy jego braku może być podobnie choć nie musi. Wierzę jednak, że zagra od początku i Valverde nie będzie musiał kombinować.
 
L 0

lucca87

Użytkownik
Zgodzę się, że Barcelona udowadniała kilka razy, że potrafi wygrywać bez Messiego, a miałeś okazję oglądać mecze Barcy w ostatnich tygodniach gdy ten nie grał?. Barcelona była bezproduktywna i bez pomysłu na grę. Dziś przy jego braku może być podobnie choć nie musi. Wierzę jednak, że zagra od początku i Valverde nie będzie musiał kombinować.
Ale o czym ty mówisz - w jakich meczach ostatnio Messi nie grał - pucharze Króla gdzie atak tworzyli KPB-Alena-Malcom co gral ize sobą pierwszy raz? No to ciężko aby nie było widać produktywności skoro grali ze sobą pierwszy raz - a i tak mogl iuzusykac lepszy wynik po stekach malcoma i dużej szansie coutinho.
Nie gral tez od poczatku z Leganes gdzie zespół zagrał dobrze i zdominowa Leganes ale jeden bład w obronie i 1:1. Ale z nimi ostatnio sie Barcelonie ciężko gra - patrz w pierwszej rundzie z messim przegrali.
Śmieszy mnie takie ocenianie Barcelony tylko po tym czy Messi gra czy nie gra. Owszem to najlepszy pilkarz swiata i ma duży wpływ na grę - ale odpuśćmy, bez niego jak Barcelona jest w formie to też jedna z najlepszych ekip świata - co pokazała dobitnie jesień 2018 roku.
W Barcelonie teraz jest sporo piłkarzy kreatywnych - Arthur, Suarez, Coutinho (jeśli zagra na swoim poziomie), Rakitić - także brak Messiego nie musi być aż tak widoczny. Nie mówię już o Dembele bo on akurat na pewno nie zagra.
W każdym wypadku na oceny i tak poczekamy do końca roku ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
To niesamowite jak dużo ludzi powtarza stereotyp: &quot;Argentyńczyk jest w mega formie, a brak tego zawodnika sprawia, że gospodarze grają słabo i bez pomysłu&quot;. Ileż jeszcze Barcelona musi wygrywać z mocnymi rywalami Sevilla 4-2, Real 5-1 Inter 2-0 oraz 1-1 bez Messiego aby niektórym wbić do głowy że Barcelona to nie tylko Messi. Niesamowite jak powtarzane kłamstwo, stereoptyp może urosnać do rangi prawdy ????
Co do meczu trudny do przewidzenia, nie wiadomo ja kobie ekipy podejdą do tego meczu choć wydaje sie że jest on ważniejszy dla Realu.
Pozdrawiam,
Ł
Tez mnie to smieszy Przeciez Barca bez Leo potrafi wygrywac z najlepszymi czego dowod był na jesien czy tez w sezonie 15/16 gdy bez Niego odjechali lige i zlali Real 0-4 co było najmniejszym wymiarem kary. Co prawda Suarez i Neymar mieli wtedy mega forme ale Barca miala nie tak.szeroki skład i w pomocy kreatywnosc wnosił w wiekszosci tylko juz starzejacy sie Iniesta. Wtedy to blaugranie lepiej by wyszło gdyby wrocil.gdzies na wiosne dopiero i Real pewnie nie miał by tej LM w 2016r. Po prostu gdy On jest na boisku to karne czy wolne są Jego w 90proc przypadkow, gdy jest na boisku to partner przy ostatnim podaniu wybierze Jego bo to pewniak, bo nie wypada mu nie podac itp itd. Oczywiscie wiele spotkan potrafi wygrac przevhodzac rywala czy dwoch ale no bez kitu nie robmy z Barcy fajtłap co nie potrafia bez Niego grac.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
A ja rozumiem punkt widzenia użytkownika ibis .
Niekiedy bierze się Barcelonę za taki pewnik, jakby nie ważne czy gra Messi czy nie, że zleją każdego, bo &#39;to wielka Barcelona&#39;. Wystarczy przejść na poprzednią stronę by zobaczyć takie gwałcące oczy teksty jak:
&quot;Barca to Barca. Wiadomo nie od dziś iż Blaugrana oscyluje na najlepszą drużynę Świata oraz brak Messiego czy Busquetsa nie jest tak wielkim dla nich osłabieniem aby nie wstawić za nich świeże twarze.&quot;
No jasne, że Barca potrafi wygrywać z najlepszymi bez niego.
Jaką Argentyńczyk robi różnicę wystarczyło poczekać do rewanżu z Sevillą. Jakimś wielkim fanem piłki hiszpańskiej nie jestem, śledzę włoską i angielską lecz takiego dotyku piłki nie ma nikt na globie.
Czy Barca byłaby jednym z faworytów do wygrania Ligi Mistrzów bez Messiego? Pewnie nie.
To nie jest teatr jednego aktora, ale by być na topie, drużyna potrzebuje go. Wygrywa na tym piłka.
 
L 0

lucca87

Użytkownik
A ja rozumiem punkt widzenia użytkownika ibis .
Niekiedy bierze się Barcelonę za taki pewnik, jakby nie ważne czy gra Messi czy nie, że zleją każdego, bo &#39;to wielka Barcelona&#39;. Wystarczy przejść na poprzednią stronę by zobaczyć takie gwałcące oczy teksty jak:
&quot;Barca to Barca. Wiadomo nie od dziś iż Blaugrana oscyluje na najlepszą drużynę Świata oraz brak Messiego czy Busquetsa nie jest tak wielkim dla nich osłabieniem aby nie wstawić za nich świeże twarze.&quot;
No jasne, że Barca potrafi wygrywać z najlepszymi bez niego.
Jaką Argentyńczyk robi różnicę wystarczyło poczekać do rewanżu z Sevillą. Jakimś wielkim fanem piłki hiszpańskiej nie jestem, śledzę włoską i angielską lecz takiego dotyku piłki nie ma nikt na globie.
Czy Barca byłaby jednym z faworytów do wygrania Ligi Mistrzów bez Messiego? Pewnie nie.
To nie jest teatr jednego aktora, ale by być na topie, drużyna potrzebuje go. Wygrywa na tym piłka.
A dlaczego uważasz że Barcelona nie byłaby faworytem do LM bez Meseiego? - ma jednych z najlepszych na swojej pozycji Alba, Pique, Umititi, Busquets, Rakitić, Coutinho nie wspominajac o Suarezie Czy Dembele ???? każdy z nich to absolutnie TOP 5 na swoich pozycjach + do tego kilku naprawdę dobrych jak Lenglet, Semedo, S.Roberto, A.Vidal, Arthur, Malcom, Alena.
Jak dla Ciebie nie jest to skład na bycie jednym z faworytów - nie mówię jedynym ale jednym z 6,7 najlepszych kadrowo zespołów to gratuluje wiedzy o piłce ????
To że nie oglądasz Hiszpańskiej to widać - bo mógłby ci odpisać ze po pierwsze Sevilla u siebie a Sevilla na wyjeździe to 2 zupełnie inne zespoły ???? dosłownie sprawdź statystki Sevilli na wyjazdach z ostaniach lat z TOP-em- a 2 jakoś Messi nie pomógł i przegrali w tym sezonie m.in. z Leganes.
Słysząłem podobne teskty o Barcelonie bez Ronaldinho - jak widać ma się Barcelona dobrze w erze po nim ????
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Słysząłem podobne teskty o Barcelonie bez Ronaldinho - jak widać ma się Barcelona dobrze w erze po nim ????
Bo po erze Ronaldinho przyszła era Messiego. A kto będzie po Messim?.
 
L 0

lucca87

Użytkownik
Bo po erze Ronaldinho przyszła era Messiego. A kto będzie po Messim?.
Będzie kolektyw jaki było widać w meczach na jesień bez niego ???? Tu mówię całkiem poważnie, bo jednak jak jest na boisku koledzy go bardziej szukają.
A Messiego nikt nie zastąpi, ale wydaje mi się że będzie to era Dembele ???? To jak się rozwinął w tym sezonie to magia ????
Poza tym to była też era Xaviego czy Iniesty - jedni z najlepszych pomocników w historii - to jednak też głównie dzięki nim Barcelona i Hiszpania miały sukcesy ????
A w pomocy to może być era Arthura (też mega się rozwija w tym sezonie), de jonga i perełki z La Masii czy Riqui Puig ????
Pozdrawiam ????
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
A dlaczego uważasz że Barcelona nie byłaby faworytem do LM bez Meseiego? - ma jednych z najlepszych na swojej pozycji Alba, Pique, Umititi, Busquets, Rakitić, Coutinho nie wspominajac o Suarezie Czy Dembele ???? każdy z nich to absolutnie TOP 5 na swoich pozycjach + do tego kilku naprawdę dobrych jak Lenglet, Semedo, S.Roberto, A.Vidal, Arthur, Malcom, Alena.
Jak dla Ciebie nie jest to skład na bycie jednym z faworytów - nie mówię jedynym ale jednym z 6,7 najlepszych kadrowo zespołów to gratuluje wiedzy o piłce ????
To że nie oglądasz Hiszpańskiej to widać - bo mógłby ci odpisać ze po pierwsze Sevilla u siebie a Sevilla na wyjeździe to 2 zupełnie inne zespoły ???? dosłownie sprawdź statystki Sevilli na wyjazdach z ostaniach lat z TOP-em- a 2 jakoś Messi nie pomógł i przegrali w tym sezonie m.in. z Leganes.
Słysząłem podobne teskty o Barcelonie bez Ronaldinho - jak widać ma się Barcelona dobrze w erze po nim ????
Widzę, że jakiś ciężki bez bełkotu kibic Barcelony broni honoru.
Gdyby to było takie proste czyli &#39;hej, ściągnijmy najlepszych na swojej pozycji i wygrajmy LM!&#39; - PSG czy Manchester City byłoby w trakcie hegemonii. W żadnym sporcie nie działa to tak jak piszesz - suma talentu = główny faworyt do bycia mistrzem. Kraju może tak/dywizji, konferencji (w zależności od sportu).
Poza tym, piszesz, że Barca ma najlepszych na swojej pozycji - czy przypadkiem nie są to jedni z najlepszych na swojej pozycji? Bo wielu, bardzo dobrych na tym świecie mamy. O to kto jest tym najlepszym nie spieram się z Tobą, bo dobiłbym do północy i nie przegadałbym Ci, ale wiem, że kto jest najlepszy rzeczą jest zbyt personalną.
Wiem, że Sevilla na wyjeździe a u siebie to zupełnie inny team. Mówię Ci jednak o sile rażenia, która była z przodu, o kreatywności i płynności ataków Barcelony z Messim i bez niego. Co do 2) przegrali z Leganes i wg Ciebie to jest koniec dyskusji o tym, że Messi nie pomaga i chcesz mu umniejszyć?
Skoro jesteś tak dobry w faktach odnośnie tego klubu to z pewnością wiesz, że z Dembele zwłaszcza, ale też z Coutinho, Barcelona zadowolona nie jest, mają z nimi problem. Bo? Nie grają na miarę swoich możliwości. A Ty mi piszesz, że są najlepsi na swojej pozycji...
Nigdy nie chciałem trafić na dyskusję między Barceloną a Realem, omijam wszystkie fora związane z tymi klubami oraz ligą hiszpańską, dlatego to jest moja ostatnia wypowiedź w tym temacie.
Good luck.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Barcelona - Real Madryt
Typ-02
Kurs- 2.1 +++
Dlaczego tak?
W sumie oprócz jakiś tam statystyk,typu że Barca w ostatnich 10-ciu latach grała u siebie czterokrotnie z Realem i bilans ma nie za ciekawy 0-2-2,widać że coś im ten Real nie leży w pucharze Hiszpanii.
Wogóle ich mecze to takie powiedziałbym że wyrównane 5-5-5,ostatnimi czasy, a że Real obecnie jest w dobrej formie uważam że nie powinni przegrać,bardziej przegranej Realu szukałbym w rewanżu u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Miałem już całkiem długą wypowiedź napisaną co sądzę o opinii lucca87 ale jednak postanowiłem nie wdawać się w zbędną dyskuję bo czuć na kilometr brak jakiegokolwiek obiektywizmu. Co do typów to chyba jednak Barca po prostu. Są w lepszej formie, grają u siebie. Nie czuje Realu mimo że ograli kilka zespołów ostatnio. Z takim przeciwnikiem dawno nie grali i nie wiem czy młodzi jak Vinicius czy ten lewy obrońca poradzą sobie z presją. Za czteropaczek gram czerwoną Ramosa po 15 kurs w Betssonie.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Barcelona - Real
Typ: 1
Kurs: 1,85
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Wieczorem na Camp Nou kolejne El Clasico. Tym razem jest to starcie pucharowe, gdzie w poprzedniej rundzie wydawało się, że &quot;Duma Katalonii&quot; lekko lekceważy te rozgrywki. Sam rewanż był jednak prawdziwym pokazem dominacji Barcelony i efektowym zameldowaniem się w półfinale Copa del Rey. Ostatni ligowy remis z Valencią wydaje mi się tylko wypadkiem przy pracy, może także efektem pewnej koncentracji na środowym starciu. W tym sezonie Barcelona wydaje się zdecydowanie najmocniejszym zespołem w Hiszpanii, a w meczu u siebie z odwiecznym rywalem na pewno będzie chciała to udwodonić. Po cichu liczyłem na jakieś ~2,00, ale mimo wszystko nie jest najgorzej.
 
gats 12,9K

gats

Użytkownik
Barcelona - Real Madryt
Puchar Króla - Półfinał
1 runda.
06.02.2019 21:00



Dzisiejsze spotkanie to dla mnie te 3 słowa : Antonio Mateu Lahoz
Czyli ... mój ulubiony sędzia w Hiszpanii od kartek, przypałów i karnych.
Zawsze da zarobić więc myślę że i dzisiaj tak będzie.
Oczywiście idę w kartki. Wybrałem 3 ofiary na wieczór.

Rakitic kartka @ 3.25 ⛔
Suarez kartka @ 2.90 ✅
Modric kartka @ 3.00 ⛔
oraz
Rzut karny @ 2.90 ⛔
6 żółtych, Modric powinien dostać.
Generalnie w miare spokojny mecz.

 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ranczo0123 464,6K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie to zebym tutaj negowal.. ale to przeciez pierwszy mecz. Jest jeszcze rewanz wiec troszeczke nie rozumiem tego ostrego pchania sie w kartki ???? Ja wiem, ze to klasyk i tez zdaje sobie sprawe, ze sedziuje Lahoz ale no bez przesady. W drugim meczu to tak ale czy ja wiem czy w pierwszym bedzie az tak grubo.. Zobaczymy. Tak czy siak powodzenia. Ja bede cos polowal live a pre sobie calkowicie odpuszczam :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom