>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Puchar Króla - w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
FCB u siebie w CDR z RMA na luzie, bez kartek ?


Tu nie chodzi o to, ze bedzie chill, grill, dupeczki i alkohol mowiac krotko sielanka. Mi chodzi o to, ze kartki leca w meczach decydujacych o czyms gdzie jest spore obciazenie emocjonalne. Pierwszy mecz na pewno taki nie jest a linie kartkowe sa kosmiczne. Kartki na konkretnych zawodnikow tez nizle pozanizane i nieoplacalne. Do tego to jest puchar.. Ja w pre nie wchodzę bo nie widzę niczego oplacalnego.
 
B 0

bobekzea

Użytkownik
Są sklady, leo na ławce, a więc mój pewniak na Barcę to już nie pewniak i trzeba pomyśleć coś innego.
Za to live w przypadku remisu lub przegranej mojej Barcelony, przy rozgrzewającym się Messim wchodzę w win. Tak, barca bez niego potrafi wygrywać, ale też tak, on gra w innej lidze. A seria realu mnie nie przekonuje, ale po tym meczu mam nadzieję zobaczyć formę Realu przed LM.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Benzema gol i Real win - 7.5/unibet
Ramos gol - 6.5/unibet
Delikatnie dla lepszego picia piwka, bo hiszpańska piłka to nie moja bajka. Zero obiektywizmu, bo jak potrafię wypowiadać się obiektywnie nawet w przypadku &quot;swojego&quot; Liverpoolu to jestem antybarca od zawsze, więc mocno subiektywnie. Brak Messiego to dość mocno podkręca, Ramos pdochodzi do karnych, a Karimek w super formie. Gdybym miał grać pod chęć zarobku to BTTS to pewniaczek. Kartek nie ruszam choć sędziuje Lahoz, ale zapewne zaatakuje kartki przy kolejnych GD.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Real Betis - Valencia CF
Typ: over 2,5
Kurs: 2,11
fortuna
Dzisiaj w drugim meczu półfinałowym Pucharu Króla Betis Sevilla podejmie Valencie. Bedzie to pierwszy ich mecz, rewanż zaplanowany jest na ostatni czwartek lutego. Gospodarze na swej drodze pokonali kolejno: Racing Santander 0-1, 4-0, Real Sociedat San Sebastian 0-0, 2-2, Espanyol Barcelona 1-1 i 3-1 po dogrywce natomiast ich rywal rozprawił się z Ebro 2-1, 1-0, Sporting Gijon 1-2, 3-0 oraz Getafe 0-1, 3-1. W tabeli ligowej obydwie te ekipy niemal sąsiadują ze sobą, Valencia jest na ósmej pozycji z 30 oczkami zaś Betis plasuje się dwa oczka wyżej i ma na koncie 32 punkty. W ostatnich ligowych spotkaniach zarówno jedni jak i drudzy rozgrywali swe pojedynki z drużynami ze szczytu tabeli. Real Betis rozprawił się z zajmującym druga pozycje Atletico Madryt 1-0 po golu Sergio Canalesa z rzutu karnego, zaś Valencia zremisowała z liderującą Barceloną 2-2. Warto dodać że wygrywali już dwa zero po bramkach Kevina Gameiro i Dani Parejo lecz do wyrównania doprowadził Leo Messi, strzelając dwie bramki w tym jedna z karnego. Najlepszym obecnie strzelcem Nietoperzy jest Rodrigo z czterema bramkami, natomiast w ekipie rywali wyróżniają się Loran Moron oraz Argentyńczyk Giovani Lo Celso, obaj maja po cztery trafienia. Moim zdaniem spodziewać się dzisiaj można dobrej piłki z dużą ilością bramek.
 
L 0

lucca87

Użytkownik
Widzę, że jakiś ciężki bez bełkotu kibic Barcelony broni honoru.
Gdyby to było takie proste czyli &#39;hej, ściągnijmy najlepszych na swojej pozycji i wygrajmy LM!&#39; - PSG czy Manchester City byłoby w trakcie hegemonii. W żadnym sporcie nie działa to tak jak piszesz - suma talentu = główny faworyt do bycia mistrzem. Kraju może tak/dywizji, konferencji (w zależności od sportu).
Poza tym, piszesz, że Barca ma najlepszych na swojej pozycji - czy przypadkiem nie są to jedni z najlepszych na swojej pozycji? Bo wielu, bardzo dobrych na tym świecie mamy. O to kto jest tym najlepszym nie spieram się z Tobą, bo dobiłbym do północy i nie przegadałbym Ci, ale wiem, że kto jest najlepszy rzeczą jest zbyt personalną.
Wiem, że Sevilla na wyjeździe a u siebie to zupełnie inny team. Mówię Ci jednak o sile rażenia, która była z przodu, o kreatywności i płynności ataków Barcelony z Messim i bez niego. Co do 2) przegrali z Leganes i wg Ciebie to jest koniec dyskusji o tym, że Messi nie pomaga i chcesz mu umniejszyć?
Skoro jesteś tak dobry w faktach odnośnie tego klubu to z pewnością wiesz, że z Dembele zwłaszcza, ale też z Coutinho, Barcelona zadowolona nie jest, mają z nimi problem. Bo? Nie grają na miarę swoich możliwości. A Ty mi piszesz, że są najlepsi na swojej pozycji...
Nigdy nie chciałem trafić na dyskusję między Barceloną a Realem, omijam wszystkie fora związane z tymi klubami oraz ligą hiszpańską, dlatego to jest moja ostatnia wypowiedź w tym temacie.
Good luck.
Nie będę już bawił się w wymianę zdań z kimś kto wiedzę o piłce czerpie z tabloidów.
Z Dembele nie zadowleni w Bracelonie? - to drugi najbardziej decydujący piłkarz w Barcelonie - popatrz sobie na jego staty, albo czasami obejrz może mecz to zrozumiesz. Nie jest to może mega wyznacznik ale na whoscored.com też ma 3 note w LaLidze ???? Tak mega niezadowloni z niego sa ????
Jak się następnym razem o czymś wypowiesz doczytaj może o temacie w poważnych źródłach.
I tak w piłkę wygrywają najlepsi tak jak w każdym innym sporcie - a City czy PSG nie mają lepszych składów od 5-6 innych zespołów stad nie dominują.
Bez odbioru.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dembele to ostatnimi czasy wolał grać w gry i spóźniać się na treningi niż być kimś wyjątkowym w Barcelonie. Na szczęście szybko się ogarnął i tu trzeba przyznać rację, że wykręca dobre statystyki ;)
Co do wczorajszego spotkania to potwierdziło się trochę to co pisałem powyżej. Pierwsze połowa w wykonaniu Barcelony to jakiś dramat. Coutinho, Suarez i Rakitić byli pierwszymi zawodnikami do zmiany. Malcom początek słaby, ale później w końcu pokazał swój potencjał jaki posiada. Bardzo dobre zawody Arthura, który zdominował środek pola - brawo!. Semedo również przyzwoicie. Realowi zabrakło zimnej głowy, a raczej bardziej Viniciusowi. Spokojnie mogło być 0:3 do przerwy i pozamiatane. Remis na pewno nie jest sprawiedliwy dla Realu bo to oni byli drużyną lepszą. Sprawa awansu wciąż jest otwarta.
Dziś drugi pojedynek gdzie Betis podejmować będzie Valencię. BTS?, Betis?, ciężko ugryźć to spotkanie, dlatego czekam też na wasze propozycję.
 
L 0

lucca87

Użytkownik
Dembele to ostatnimi czasy wolał grać w gry i spóźniać się na treningi niż być kimś wyjątkowym w Barcelonie. Na szczęście szybko się ogarnął i tu trzeba przyznać rację, że wykręca dobre statystyki ;)
Co do wczorajszego spotkania to potwierdziło się trochę to co pisałem powyżej. Pierwsze połowa w wykonaniu Barcelony to jakiś dramat. Coutinho, Suarez i Rakitić byli pierwszymi zawodnikami do zmiany. Malcom początek słaby, ale później w końcu pokazał swój potencjał jaki posiada. Bardzo dobre zawody Arthura, który zdominował środek pola - brawo!. Semedo również przyzwoicie. Realowi zabrakło zimnej głowy, a raczej bardziej Viniciusowi. Spokojnie mogło być 0:3 do przerwy i pozamiatane. Remis na pewno nie jest sprawiedliwy dla Realu bo to oni byli drużyną lepszą. Sprawa awansu wciąż jest otwarta.
Dziś drugi pojedynek gdzie Betis podejmować będzie Valencię. BTS?, Betis?, ciężko ugryźć to spotkanie, dlatego czekam też na wasze propozycję.
Ibis
My chyba inne mecze ogladamy. A sam na sam Malcoma w pierwszej połowie? A poprzeczka Rakiticia?
I ty piszesz ze mogłobyć 0-3 a ja ci mówię że spokojnie mogłobyć 3-1 po pierwszej połowie dla Barcelony.
Ludzie trochę obiektywizmu. Gdzie ty widziałeś te groźne akcje Realu. Ja wiem że wielu podnieca wrzutki na pałę i kilka szybkich kontr ale z tego nie było konkretów.
Równie dobrze mogę napisać że gdyby nie plątanie się o nogi Suareza to Barca mogła już na początku wyjść na prowadzenie ale nie podał do wychodzacego sam na sam Malcoma tylko zaplątał się o nogi własne.
Ale nie gdybajmy tylko rozmawiajmy o konkretach, faktach a te są takie że Barca miała lepsze sytuacje w pierwszej połowie - vide sam na sam Maloma + poprzeczka Rakiticia.
Czy to jak Real w drugiej połowie nie mógł oddać strzału to też oznaka bycia lepszym:p
W końcu odalli chyba 2 strzały w tym niezelny i 2 zablokowane - w tym jedna szansa Bala i tyle ???? kosmos ????
Więc tu gdzie tu remis niesprawiedliwy- oglądamy może wreszcie uważnie mecze a nie wypisujmy takie rzeczy na forum.
Wynik jest 1:1 i tyle. Rozstrzygnie rewanż i tyle. Pierwszy mecz wg mnie oba zespoły nie rzuciły mimo wszystko wszystkich sił bo nie było to wielkie widowisko. Ktoś może wytłumaczyć ja kto mozliwe że Ramos za notoryczne faule pdo koniec meczu nie wyleciał z boiska - chyba tylko Lahoz wie.
I co wszedł Messi i jakoś gra się nie zmieniła a wg mnie nawet troche przeszkodził bo 2 razy bedąc 3-3 nie podał do dobrze wychodzącego Malcoma tylko raz starcil a raz dał się sfaulować a raz 3-2 źle podał do suareza bo było by sam na sam. Widać było że nie czuje się dobrze i chyba niepotrzebnie wszedł chyba ze to miałby być 30 minut na rozruch.
Pozdrwiam
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ibis
My chyba inne mecze ogladamy. A sam na sam Malcoma w pierwszej połowie? A poprzeczka Rakiticia?
I ty piszesz ze mogłobyć 0-3 a ja ci mówię że spokojnie mogłobyć 3-1 po pierwszej połowie dla Barcelony.
Ludzie trochę obiektywizmu. Gdzie ty widziałeś te groźne akcje Realu. Ja wiem że wielu podnieca wrzutki na pałę i kilka szybkich kontr ale z tego nie było konkretów.
Równie dobrze mogę napisać że gdyby nie plątanie się o nogi Suareza to Barca mogła już na początku wyjść na prowadzenie ale nie podał do wychodzacego sam na sam Malcoma tylko zaplątał się o nogi własne.
Ale nie gdybajmy tylko rozmawiajmy o konkretach, faktach a te są takie że Barca miała lepsze sytuacje w pierwszej połowie - vide sam na sam Maloma + poprzeczka Rakiticia.
Czy to jak Real w drugiej połowie nie mógł oddać strzału to też oznaka bycia lepszym:p
W końcu odalli chyba 2 strzały w tym niezelny i 2 zablokowane - w tym jedna szansa Bala i tyle ???? kosmos ????
Więc tu gdzie tu remis niesprawiedliwy- oglądamy może wreszcie uważnie mecze a nie wypisujmy takie rzeczy na forum.
Wynik jest 1:1 i tyle. Rozstrzygnie rewanż i tyle. Pierwszy mecz wg mnie oba zespoły nie rzuciły mimo wszystko wszystkich sił bo nie było to wielkie widowisko. Ktoś może wytłumaczyć ja kto mozliwe że Ramos za notoryczne faule pdo koniec meczu nie wyleciał z boiska - chyba tylko Lahoz wie.
I co wszedł Messi i jakoś gra się nie zmieniła a wg mnie nawet troche przeszkodził bo 2 razy bedąc 3-3 nie podał do dobrze wychodzącego Malcoma tylko raz starcil a raz dał się sfaulować a raz 3-2 źle podał do suareza bo było by sam na sam. Widać było że nie czuje się dobrze i chyba niepotrzebnie wszedł chyba ze to miałby być 30 minut na rozruch.
Pozdrwiam
Widocznie oglądaliśmy inne spotkanie.
Z mojej strony EOT, nie odpisuj.
Tak jak wspomniałem wyżej dziś drugi półfinał i na nim się skupmy.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Betis :-: Valencia
obie strzelą gola @ 1.80
powyżej 2.5 gola @ 2.14

Betis @ 2.65
Unibet

Dzisiaj drugi półfinał Pucharu Króla, który również zapowiada się bardzo ciekawie. Do Sewilii przyjeżdża ekipa Nietoperzy, którzy najwyraźniej się odrodzili. Bardzo długo czekali kibice aż Valencia w końcu zacznie grać tak dobrze jak w poprzednim sezonie i zdobywać punkty. W ostatnim spotkaniu co prawda zremisowali z Barceloną 2:2, ale nie wyglądali gorzej od rywala. Fajnie wyglądają w kontratakach, które dzisiaj również mogą być zabójcze dla rywala. Do formy strzeleckiej powraca Rodrigo, który powoli zaczyna regularnie strzelać. Do składu powracają kontuzjowani ostatnio Kondogbia oraz Gaya. Bardzo ważne dwa ogniwa w grze Marcelino. Dziś na pewno nie zobaczymy Mouctar Diakhaby i Gonçalo Guedes. Betisowi również nie można nic ująć. W ostatniej kolejce skromnie pokonali Atletico 1:0, a u siebie jest to drużyna niezwykle mocna. Gdy spojrzymy na ostatnie wyniki domowe gospodarzy to na ostatnie dwanaście spotkań przegrali tylko 1:2 z Realem Madryt. Setien to wszystko fajnie poukładał, a na drużynę Betisu aż chce się patrzeć. Bardzo dobrze wyglądają w obronie jak i ataku, wszystko jest dobrze zorganizowane z pomysłem na sukces. Obie drużyny stać tutaj na gole i liczę, że one padną. Betis co prawda zrobi wszystko aby tych goli stracić najmniej, ale Valencia wraca do żywych i dziś będzie niezwykle groźne. Obie ekipy przystąpią do tego meczu w najsilniejszych dla siebie jedenastkach.
Przewidywane składy:
Betis:
Joel; Junior, Sidnei, Bartra, Mandi, Barragán; William, Lo Celso, Canales, Joaquín; i Loren
Valencia: Jaume; Gayà, Paulista, Garay, Piccini; Coquelin, Parejo, Soler, Cheryshev; Rodrigo i Santi Mina
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Najgorzej jak ktoś jest stronniczy i widzi to co chce widzieć tak jak kolega Lucca87.
Na tym forum najważniejsze jest podanie typu i jego trafienie,a dewagacje typu co by było gdyby się nie osrał, gdyby się nie przewrócił,a gdyby sędzia uznał gola itd nie mają najmniejszego sensu.
Liczy się kasa,dla przykładu podałem wczoraj typ,jak się okazało fajnie wszedł i jest z tego kasa,a co mnie obchodzi kto był lepszy,kto powinien i takie inne brednie,ważne że kasa wypłacona.
Po za tym jest niemoralne że kolo z 6 postami na tym forum,atakuje kolegę Ibis który tu siedzi 9 lat i ma prawo wyrazić własne zdanie,a czy komuś się to podoba czy nie to konia to obchodzi,więcej szacunku dla innych,bo siedzenia na kompie i podawnie typów + jakaś tam analiza,wymaga wiele prywatnego czasu i trzeba takich ludzi docenić a nie atakować,sam od niedawna udzielam się dość intensywnie na tym forum i wiem ile czasu mi to zajmuje,w sumie to moja Żonka najlepiej wie.
Także panowie i panie brać się za podawanie typów i koszenie Buka z kasy.
Jeżeli się ze mną zgadzacie to wiecie co trzeba nacisnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
lucca87 kolego z kontem zalozonym wczoraj.. albo zaczniesz sie zachowywac normalnie albo sie pozegnamy. Kolejne nic nie wnoszace posty i ataki zakoncza sie banem. Nie interesuje nas Twoje prywatne zdanie. To forum bukmacherskie a nie kibicowskie. Tutaj podajemy typy oraz przemyslenia do tych typow. Zalozyles konto wczoraj a rzucasz sie do wszystkich i czepiasz o kazde slowko. Przymysl sprawe. Tyle ode mnie.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Betis - Valencia
Typ-Betis +5.5 RR
Kurs-1.9
Ciężki mecz do ugryzienia,kolega Ibis opisał już ten mecz i w sumie to się zgadzam z jego typami,ale żeby nie grać tego samego to przyjrzałem sie jak wyglądają staty w RR.
I według mnie gospodarze powinni nabić trochę kornerów,bo nabijają ich sporo,11,7,6 jedynie ostatni ich mecz z A.Madryt to tylko 1,ale tam wygrali 1-0 i to nie oni kontrolowali mecz,bardziej się skupili żeby dowiez wynik do konca,co im się udało.
W tym spotkaniu myślę że będą drużyną nadawającą tempo i te ich ataki zakończą się kilkoma rożnymi,można pograć że będą mieli więcej od gości,ale kurs 1.68 nie zachęca mnie,może komuś do dubla podpasuje.
Powodzenia.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Fortuna
Za tydzień rewanże. Czy Barcelona i Betis odrobią straty z pierwszych spotkań?. W tym tygodniu czekają na nich spotkaniach w europejskich pucharach, a weekend trudne mecze ligowe.
Kto awansuje do finału?.
Zapraszam do dyskusji i podawania swoich typów.​
 
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Godzina do meczu a tutaj cisza? Panowie jakies przewidywania? :]

Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Puchar Króla
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Barcelona
Typ: under 3.5 gola
Kurs: 1.66 / +++
Bukmacher: Betrally
Analiza:

Mecz rewanzowy o mozliwosc gry w finale. Ja rozumiem, ze obie ekipy lubia strzelac duzo goli ale ja tutaj widze raczej spokojniejsza gre i stawianie glownie na solidnosc w obronie niz na to, ze od poczatku bedziemy ogladac huraganowe ataki bez opamietania. W pierwszym meczu bylo 1:1 i teraz tym bardziej trzeba tutaj glownie zadbac o defensywe.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
27.02.2019; 21:00
Real Madryt - FC Barcelona
Dembele powyżej 0.5 strzału celnego @ 2,45 ETOTO ⛔
Bardzo dojrzale zagrał Dembélé, ale koniec końców strzału nie oddał. Ilość dośrodkowań niesamowita, niemniej wyraźnie był ukierunkowany na pomoc kolegom.

Sporo słów napisaliście na temat tego zawodnika w kontekście pierwszego meczu, ale warto zauważyć, ze jego sytuacja od tamtej pory dość znacznie się zmieniła. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówiły, że dzisiaj wychodzi on w pierwszym składzie na El Clasico i znalazło to swoje oficjalne potwierdzenie. Tymbardziej zachęcam do gry. A co za tym idzie korzystam z dobrej oferty na jego strzał celny. Zakladam, że co najmniej godzinę gry od Valverde dostanie, a przecież to Dumą Katalonii musi odrabiać straty, bo na dzień dzisiejszy bliżej awansu jest Real. Statystyki ostatnich spotkań przemawiają za typem, bo ostatnio z Sevillą w 45 minut dał asyste, a także raz uderzył niecelnie. Wcześniej w meczu z Lyonem strzelał dużo (3 niecelne i celny), z Valladoid co prawda nie oddał celnego strzału, ale za to lepiej było w meczu z Athletic (15 minut i strzał celny) czy Leganes (zdobył bramkę). Tymbardziej widzę sporą szansę na powodzenie tego typu i po takim kursie chętnie spróbuję dla dobrego widowiska.
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dziś póki co wygląda to na under, zobaczymy jak będzie w drugiej połowie. Real spokojnie mógł prowadzić, ale skuteczność Viniciusa fatalna.
Co do jutra i meczu Valencia vs Betis - tutaj spróbuję punkty kartkowe oferowane przez forBET (Powyżej 55 punktów kartkowych - 1.75). Wydaje mi się, że jutrzejszy mecz będzie ostrzejszy niż ten dzisiejszy (póki co). W pierwszym meczu tylko 4 kartki, ale patrząc na poprzednie rundy to rewanże Valencii i Betisu obfitowały w kartoniki. Moim zdaniem jutro przewinień i upomnień w postaci kartek nie zabraknie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom