>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Ligi Angielskiej 2017/2018

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Rewanże

Czas na rewanże w Pucharze Ligi. W pierszym spotkaniu Chelsea bezbramkowo zremisowała z Arsenalem, natomiast City wygrało 2:1 z Bristol. Jak myślicie stać kopciuszka na strzelenie jednej bramki aby awansować do finału?. Co tym razem zobaczymy w Derbach Londynu?
Zapraszam do dyskusji...
 
miocic 26

miocic

Użytkownik
Bristol City - Manchester City
powyżej 11 rzutów rożnych 1.85 ⛔
Bet365
Dziś rewanż w pucharze ligi angielskiej, w pierwszym meczu gdzie Bristol City się mocno postawił Citizens było 13-5 w rzutach rożnych dla miejscowych, dziś sądzę że oba nabiją sporo rzutów rożnych. City samo może te linię znowu pokryć, w ostatnim meczu z Newcastle mieli 18-0 w tej statystyce. Licze tutaj bardzo na gospodarzy którzy muszą gonić wynik. Przypomne ze przegrali 1-2 pierwszy mecz gdzie do polowy byli na prowadzeniu. Ogladalem tamto spotkanie i momentami niczym nie odstawali od potentata. Dla mnie to promocja i pieniadze za darmo dziś, w kazdym buku jest linia podobna wiec polecam mocno to gry.
/ no niestety zabrakło rogów Bristol City.
 
the_matrix_1991 0

the_matrix_1991

Użytkownik
Arsenal FC - FC Chelsea
Typ 2 Totolotek 2.45
Witam ! Dzisiejszy wieczór zapowiada się obiecująco, derby Londynu, coś pięknego ! Mimo iż w obu drużynach nie było zbyt wesoło ostatnimi czasy, W ostatnich meczach pokazały że wracają do gry. Moim skromnym zdaniem Chelsea dziś będzie górą.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Arsenal - Chelsea over 9.5 rzutów rożnych @ 1.53
buk: BaH

W bezpośrednich spotkaniach Arsenalu z Chelsea oglądamy sporą ilość rzutów rożnych. Spójrzcie sami: 14,18, 6,9,11. Średnia z ostatnich 5 meczów bezpośrednich 11,6. Obie drużyny zaszły już tak daleko, że niema mowy o odpuszczaniu tego Pucharu. Z pewnością strzelony szybko gol ożywił by tutaj widowisko i emocje (wynik pierwszego spotkania 0:0). Spodziewam się wyrównanego meczu, który nie będzie się tylko toczył w środku pola ale również pod bramkami obu drużyn, a to oprócz goli powinno nam przynieść oczekiwane rzuty rożne.​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Chelsea dziś po raz kolejny bez Fabregasa, Curtouis i Moraty.
Jeżeli jednak trójka WIllian, Hazard i Batshauyi ma zamiar tak koncertowo zagrać jak w sobotę przeciwko Brighton, gdzie każda ich akcja zapierała dech w piersiach to nie mam nic przeciwko. Willian szczególnie się podobał, a ten jego gol po akcji gdzie Hazard i Batshauyi zagrali piętami to sztos! Szczękę zbierałem wtedy z podłogi normalnie jak oni to zagrali.
Arsenal z kolei dziś bez Mchitarjana jeszcze, który nie może w Carabao Cup grać ze względu,. że występował tutaj w Man.Utd więc na debiut w Arsenalu poczeka do przyszłego tygodnia.
Wrócił jednak Ozil i w meczu z Crystal Palace już grał więc jak dziś zagra on, zagra WIlshere, który po powrocie na Emirates robi robotę to Arsenal nie jest bez szans. Nie będzie Giroud, Welbecka i Cazorli.
Wszystko zależy od tego jakie składy wystawią trenerzy. Arsenal nie ma powodów by wystawić gorszy skład, Arsenal odpadł już z FA Cup więc kolejny mecz dopiero za tydzień w lidze.
Ciekawy mecz, trudno wskazać wygranego.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
FINAŁ

kursy od: bah

Chyba nikt z nas nie pomyślał, że można zapomnieć o finale Pucharu Ligi. Przed nami świetnie zapowiadające się widowisko. Jak myślicie czy ostatnia porażka City z Wigan oraz porażka Arsenalu z Östersunds będzie miało wpływ na jutrzejszy przebieg spotkania?. Kto zdobędzie pierwszy puchar w sezonie?. Zapraszam do dyskusji oraz do typowania.​
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Szczerze to faworyt wydaje się jeden w dzisiejszym finale (MC), jednak Arsenal zawsze groźny. Osobiście idę tutaj w over 3.5 gola po kursie około 2.03 - mam nadzieję na otwarte widowisko i dużo goli
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dla mnie osobiście granie tutaj overów po takich śmiesznych kursach czy granie City na czysto to delikatnie strzał w stopę. To jest finał, neutralny stadion i tutaj może się wszystko stać. Z jednej strony Pep ma szansę na swóch pierwszych puchar w Anglii, z drugiej jednak strony Wenger lubi takie śmieszne puchary i czasem może wygrać. Ja skupiłbym się na kartkach. Linia wynosie 4.5, więc bukmacherzy sądzą, że zobaczymy około 4-5 kartek. Ja w Anglii nie lubię grać overów kartkowych, a dużo bardziej podchodzi mi szukanie kartek dla poszczególnych zawodników. Tutaj oczywiście pierwsze do głowy przychodzą takie nazwiska jak Xhaka czy Fernandinho. Do tego myśle, że kapitan Arsenalu - Kościelny również nie będzie odstawiał nogi i karteczkę może wyłapać.
Xhaka kartka - tak - 2.4/unibet
Fernandinho kartka - tak - 3.2/unibet
Kościelny kartka - tak - 3.5/unibet
Xhaka czerwona kartka - tak - 21/unibet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom