>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Ligi Angielskiej [Capital One Cup] - w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Puchar Carabao
Godzina: 20:45
Spotkanie: Oldham Athletic - Derby County FC
Typ: 2
Kurs: 1,67
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Mierzy się tutaj zespół z League Two czyli Oldham z zespołem z Championship Derby County. Wiadomo jak zespoły podchodzą do tych rozgrywek. Przeważnie dla zespołów jest to poligon aby dać szanse gry tym, którzy do tej pory mało grali i zmiennikom. Jednak tutaj zapowiada się, że Derby zagrają w mocnym zestawieniu. Po ligowej porażce z Leeds u siebie aż 1-4, trener Lampard chce tutaj zrobić dobry wynik i zapowiada, że zespół zagra w mocnym składzie. Jeśli tak no to zespół gości nie powinien mieć tutaj problemów z wygraniem tego meczu i stawiam na jego zwycięstwo. Więcej o słowach trenera Derby tutaj:
https://www.dcfc.co.uk/news/2018/08/lampard-urges-rams-to-bounce-back-and-show-who-they-can-be
✅ 0-2
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Dzis tak delikatnie dwa typy.
Oba typy po handicap -1.
Pierwszy mecz to Fulham vs Exeter kurs 1.8
Drugi meczyk. Leicester vs Fleetwood kurs 1.75
AKO okolo 3.2 w STS.
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Cześć wszystkim
Mam na dziś dublecik dość wg mnie prawdopodobny a mianowicie
Burton -Aston Villa Typ 2 @1.78
Ekipę Steve Bruce śledziłem już w poprzednim sezonie Championship jak wiemy nie udało im się osiągnąć upragnionego awansu do PL , w tym sezonie po kilku kolejkach wyniki są na plus , świetna gra na wyjeździe. Rok temu Burton był potentatem do spadku z Championship tak też się stało polegli 2 razy u siebie i na wyjeżdzie z AV. Co ma dziś do zaoferowania Bruce rzekomo chce Dać odpocząć piłkarzom choć chodzą pogłoski że może da dziś zadebiutować yaniccowi Bolasie który to przyszedł z Evertonu. Do końca nie będzie to łatwa przeprawa ale idę w stronę AV głównie dlatego że Burton słabo weszła w sezon.
Wimbledon - West Ham Typ 2 @1.53
Arnautovic pewnie wypadnie , nabył kontuzji po ligowym meczu. Co nie zmienia faktu , ze jest kilku zawodnikow ktorych go zastapi np. Meksykanin Chicharito.
West Ham ma coś do udowodnienia sobie, kibicą którzy patrzac na ich letnie wzmocnienia myśleli że wejście w sezon będzie bardziej udane. Dziś jest mecz w którym można ich uspokoić.
 
dudi1031 19

dudi1031

Użytkownik
Witam wszystkich ja dzisiaj przeglądając te mecze popieram kolegów odnoście typów na AV oraz WHU , natomiast od siebie daje Norwich X2 oraz Derby 2 i już tłumaczę dlaczego pierwszy z meczów
Cardiff-Norwich typuje wygrana lub remis gości z prostego powodu Cardiff jest w najwyższej klasie rozgrywkowej , ma bardziej wymagających rywali toteż taktyka klubu będzie logiczna oszczędzą najważniejszych graczy natomiast drużyna Norwich która niezbyt dobrze weszła w sezon bedzie szukała w tym meczu rozwiązania swoich problemów w grze sądzę że mecz na remis , na pewno w obu będą rotację jednak uważam że Norwich wyjdzie bardziej optymalnym składem , a ponieważ do niedawna obie drużyny grały na tym samym szczeblu, i h2h między nimi jest w kratkę , dodając że to puchar ligi to idę w kierunku Kanarkow .
Drugim meczem który postanowiłem postawić jest
Hull-Derby 2 dlaczego na gości , analiza będzie szybka Hull od kiedy spadlo z Premier League gra straszny piach , mają mecze przebłysków jednakże nie oszukujmy się tam brakuje ładu , straszne błędy w obronie , słaba gra pozycyjna , jeżeli wygrywają do wyszarpują te zwyciestwa niestety nie przekonują w sezon też weszli średnio w poprzedniej rundzie awansowali po karnych z Sheffield , natomiast goście to zespół który co roku melduje się w czubie tabeli w tym roku bilans też przyzwoity uważam że dzisiaj wygrają z Hull , dla lubiących ryzyko proponuje HT /FT 2/2
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Fortuna
W tygodniu czeka nas masa spotkań związanych z Capital One Cup.
Emocji jak i niespodzianek zapewne nie zabraknie, dlatego już dziś oprócz spotkań w Premier League zapraszam do podawania typów oraz zachęcam do dyskusji.​
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Po fantastycznym weekendzie chciałbym kontyunować dobrą serię i spróbować trafić bet na Carabao Cup. Puchar raczej niezbyt ważny, więc trenerzy Premier League rotują składem. Jutro hit Liverpool-Chelsea, który postaram się opisać jutro, a dziś idę we wygraną Burnley na stadionie Burton Albion. Sead Dyche i jego podopieczni w końcu wygrali swoje pierwsze spotkanie pokonując Bournemouth na własnym stadionie aż 4:0. Wydaję się, że taki bodziec powinien ich ponieść w dzisiejszym spotkaniu. Zapewne paru graczy odpocznie przed ważnym spotkanie z Cardiff jednak Burnley ma dobrych rezerwowych jak chociażby Tom Heaton, Bardsley, Barnes, który strzelił dwa gole po wejściu z ławki w sobotnim spotkaniu oraz wracający do składu po kontuzji doświadczony, belgijski pomocnik - Steven Defour. Ma on na swoim koncie mistrzostwo Belgii czy Portugalii i dziś powinien dyrygować grą środka pola ekipy gości. Co do ekipy gospodarzy to znam ich z występów właśnie w Carabao Cup, bo pamiętam jak The Reds rozjechali ich na ich małym stadionie. Ekipa z League One czyli trzeciego poziomu rozgrywek. Dla mnie kurs mocno przesadzony, więc polecam!
Burnley - 2/unibet ⛔ Prowdzenie do przerwy i koniec końców porażka...
 
comendador 428

comendador

Użytkownik
Tottenham - Watford
Tottenham # 1,50 # 20 +10
Lucas ⚽ # 2,80 # 10 +18

Unibet
Liverpool - Chelsea
Mane ⚽ # 2,63 # 5 +13,15
Shaqiri ⚽ # 3,25 # 5 +16,25
Unibet

Trochę o meczach :
Koguty nie w optymalnym składzie, ale w porównaniu do rezerwowych graczy z Watfordu, powinni sobie spokojnie poradzić, szczególnie, że ostatnio nie błyszczeli, Lucas na szpicy zamiast Kane, powinien mieć dzisiaj kilka okazji na ukucie rywali
W drugim spotkaniu obawiałem się gorszych składów szczególnie gospodarzy którzy czekają niedługo ciężkie spotkania, ale niema tragedii, do końca nie byłem pewien na kogo postawić, to postawiłem na obydwu, jeden ostatnio się lekko zaciął, chociaż początek sezonu miał bardzo dobry pod względem bramek, drugi za dużo szans jeszcze nie otrzymywał, ale jak już otrzymał to w poprzednim spotkaniu to pokazał się z na prawdę dobrej strony, i tam nie wiele zabrakło, więc może tutaj siądzie.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
BURTON vs NOTTINGHAM typ ponad 3 kartki w meczu - bukmacher PADDYPOWER-KURS 2.62
Wzialem pod lupe to spotkanie bo zaciekawil mnie dosc wysoki kurs na to wydazenie.Wiem ze w Pucharze Ligi nie ma zbyt duzo kartek ale zazwyczaj sa to spotkania z udzialem druzyn z PL pozostali uczestnicy z nizszych lig wyglada na to ze sie staraja byc moze chca sie pokazac zeby zostac kupionym przez lepsze zespoly.Jezeli chodzi o kartki to druzyna Nottingham w Championship jest na czele bo ma ich 40 gdzie nastepna druzyna Wigan ma ich 31 wiec jak widac wiodom prym w tym aspekcie natomiast z druzyna Burton nie jest juz tak kolorowo bo na 24 zespoly w League One sa na 21 miejscu z 17 zoltkami.Ale patrzac na poprzednie rundy to widac ze Burton tez zalezy na Pucharze bo graja ostro.Kolejno Burton vs Shrewsbury - 6 kartek, vs Aston Villa - 5 kartek, vs Burnley - 3 kartki natomiast Nottingham vs Bury - 8 kartek, vs Newcastle 6 kartek, vs Stoke 6 kartek.Jak widac tylko raz nie byl ten bet pokryty. Sedzia spotkania jest John Brooks ze srednia kartek 4.07 w tym sezonie.Zazwyczaj sedziuje on mecze Championship ale sedziowal juz dwa spotkanie EFL w tym sezonie Yeovil - Aston Villa 8 kartek oraz Swansea - C.Palace 0 kartek.Moje spostrzezenie jest takie ze w EFL tak jak juz wyzej pisalem z udzialem zespolow z PL gdzie graja rezerwy nie ma zbyt duzo kartek natomiast sposrod uczestnikow z nizszych lig jest walka na calego i kartki sie sypia.POLECAM.⛔⛔ niestety tylko jedna kartka
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Manchester City - Fulham
Fulham under 0,5 gola @ 1,73 Unibet
Ostatnie spotkanie 1/8 EFP Cup (za wyjątkiem odwołanego meczu Leicester - Southampton z wiadomych przyczyn).
Pep Guardiola w porównaniu do poprzedniego sezonu diametralnie zmienił taktykę zarządzania siłami swoich zawodników. Katalończyk ma dużo większy wybór wartościowych zawodników na poszczególnych pozycjach. Do klubu przyszedł Rihad Mahrez, co poszerza znacznie siłę skrzydeł (Sane, Sterling oraz Bernardo Silva). Można powiedzieć że nowym zawodnikiem jest Aymerick Laporte, choć przyszedł w styczniu, ale zagrał w poprzedniej kampanii tylko 9 spotkań (w tym sezonie Francuz gra genialnie). &quot;Nowym transferem&quot; również jest Benjamin Mendy, bo cały poprzedni sezon stracił przez kontuzje więzadeł, a w tym sezonie, zwłaszcza w ofensywie wygląda niesamowicie. Ta sama sytuacja z bardzo kontuzjo gennym piłkarzem - Vincentem Kompanym, który dzięki Bogu jak na razie gra dość regularnie (prócz drobnych problemów). Kolejny czynnik powiększenia pola manewru Guardioli jest większe zróżnicowanie taktyczne. Widac gołym okiem że Guardiola w tym sezonie dysponuje kilkoma wariantami taktycznymi i potrafi zmieniać ustawienie kilka razy w ciągu jednego spotkania. To również pomaga trenerowi lepiej dysponować siłami zawodników, ponieważ ma większy komfort z dopasowaniem niektórych zawodników, którzy w systemie (3-4-3) po prostu się nie sprawdzali i Guardiola z nich nie korzystał. To wszystko sprawia że Pep bardzo dużo rotując w składzie ma możliwość gry mocnym i przede wszystkim świeżym składem w praktycznie każdym meczu. Nie musi dawać wolnego powiedzmy 10 zawodnikom w takim pucharze (bo umówmy się ten puchar w Anglii jest najmniej prestiżowy), bo każdy z nich nie ma kompletu meczów po 90 minut, tylko jest w systemie rotacyjnym (na przykład dziś gra 90 minut, za 3 dni gra 60 minut, później nie gra w ogóle i znów gra 90 minut).
Kolejnym czynnikiem wpływającym na słuszność tego typu jest jakość defensywy The Citizers w tym sezonie. Wysoka forma Aymerica Laporte, Kyle Walkera, Benjamina Mendiego Vincenta Kompanego i przede wszystkim Johna Stones&#39;a oraz pewność między słupkami Edersona pozwala tracić znikomą liczbę goli. W Premier League stracili tylko 3 gole w 10 meczach, w tym gol Boli&#39;ego z Wolverhampton, ze spalonego, który nie powinien być uznany oraz z Huddersfield, które strzeliło gola przy stanie 4:0 dla City.
Fulham natomiast spisuje się w ostatnich tygodniach katastrofalnie. Początek sezonu był niezły, choć wydaje mi się że na miarę potencjału personalnego, ale teraz przy obecnej formie zagląda widmo strefy spadkowej. Problem braku skuteczności nie leży w napastnikach , bo i Alexandar Mitrovic jak i Andre Schurle sa w niezłej formie i to co muszą strzelić strzelają. Problem leży nieco głębiej, na 30-40 metrze od bramki rywala. Brakuje tam takiego zawodnika jak to nazywają Włosi &quot;Fantasista&quot;, który zagra prostopadła piłkę, rzuci dokłądnie na skrzydło, uderzy z dystansu. Seri czy McDonald to typowi defensywni pomocnicy, którzy skupiają się na wspieraniu defensywy oraz przerywaniu akcji przeciwnika, rzadko podłączając się do przodu. Dlatego grając przeciwko Fulham wystarczy dobrze zabezpieczyć boczne sektory boiska, aby sprawić że Fulham jest kompletnie bezzębne. 0 celnych strzałów z Evertonem, 1 celny strzał z Bournemouth oraz 4 ze słabiutkim Cardiff mówią same za siebie. Dzisiaj czeka ich kilkukrotnie mocniejsza defensywa aniżeli Cardiff czy Bournemouth, więc nie sądzę, aby Mitrovic i spółka mieli dziś sporo sytuacji.
Stawiam na mecz pod dyktando gospodarzy z Ettihad i wielki spokój w defensywie, bez większego zagrożenia.
Powodzenia!
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
19.12.2018 ćwierćfinał
Chelsea - Bournemouth
⛔ BTTS @1.96 1/2
⛔ Bournemouth over 1.5 @5.50 1/10
W składach obu drużyn na pewno zobaczymy rotacje, szczególnie zwróciłem uwagę na formację obronną The Blues w poprzednich meczach tego pucharu. W 1/8 wygrali u siebie z Derby 3-2, ale to podopieczni Franka Lamparda strzelili więcej goli ;) Co do Wisienek to nie ma co się rozpisywać, nie mając nic do stracenia, powinni podjąć ryzyko, bo na bezbramkowy remis nie ma co liczyć, nawet półrezerwowa ofensywa Chelsea ma moc i pewnie trafi do siaty gości niejednokrotnie. Powodzenia panie Borubar ????
 
sztukaroztropnosci 26

sztukaroztropnosci

Użytkownik
LEICESTER - MANCHESTER CITY
ćwierćfinał
Powtórka z rozrywki z zeszłego roku, bowiem obie ekipy spotkały się również w ćwierćfinale na King Power Stadium - wtedy mecz zakończył się wynikiem 1-1 i City wygrało w rzutach karnych, by później w finale roznieść Kanonierów 3-0. Jak będzie dziś? City to solidny faworyt, jednakże zaczął się gorący okres z dużą częstotliwością meczów, gdzie mistrzowie oglądają plecy The Reds w lidze i zapewne będą rotacje. Z kolei dla Lisów to właściwie jedyna możliwość na jakiekolwiek trofeum w tym sezonie. Jakkolwiek w lidze w meczach obydwu drużyn gospodarze są zazwyczaj zbunkrowani na swojej połowie czyhając na kontrataki, tak dziś sądzę, że będą częściej pod polem karnym Obywateli. Dlatego powziąłem zakład Leicester powyżej 3,5 rożnego za 1,83 i jest to w mojej opinii value. We wspomnianym wcześniej meczu sprzed roku wynik rożnych to 7-7. Kolejnym argumentem jest to, że Lisy potrafią nabić te minimum cztery kornery niezwykle często. Po dwóch przegranych w lidze uważam, że powalczą z mistrzami kraju i te cztery rogi to tylko kwestia czasu. Powodzenia!
Wykrakałem - powtórka z rozrywki kalka w kalkę! Tylko rożnych mniej, ale i w sam raz ✅ 4
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Arsenal - Tottenham BTS @ 1.52 etoto⛔
Aubameyang suma celnych strzałów na bramkę - over 0.5 @ 1.45 etoto⛔
Czy Kanonierów stać na kolejną wygraną z Tottenhamem? Podejrzewam, że spotkanie będzie bardzo wyrównane i nie zobaczymy podobnego rezultatu z tygodni wstecz. Tym bardziej, że Arsenalowi posypała się obrona. Wielu zawodników niedostępnych. Nie zmienia to faktu, że Emery potrafi zmotywować swoich podopiecznych na wielkie spotkania. Z Liverpoolem i Tottenhamem zagrali świetnie. Tottenham natomiast swoje powinien strzelić. Z uwagi na problemy obronne Arsenalu, które zresztą widzieliśmy w ubiegłą niedzielę, Koguty mając tak dobrych zawodników ofensywnych zrobią wszystko, żeby zagrozić bramce Leno/Cecha. Kanonierzy też potrafią zdobywać bramki, z łatwością stwarzają sobie sytuacje bramkowe, więc liczę że ujrzymy ofensywne widowisko.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Burton poniżej 1.5 RR - 2.27/fortuna ✅
Sane strzeli gola - 1.7/fortuna ⛔
AKO: 3.86/fortuna ⛔

Dziś wolny wieczór, więc z chęcią zobaczę walec City, który zgniata przy Etihad trzecioligowe Burton Albion. Ekipa gości pokonała po drodze 3 ekipy z Championship oraz słabiutkie Burnley, więc jakby nie patrzeć ich droga do półfinału była bardzo prosta. Dziś nie będą mieli łatwo, bo Pep Guardiola powiedział, że dla niego liczą się każde rozgrywki i dopóki będzie mógł wygrać wszystko to będzie chciał to zrobić. Wyczuwam delikatną rotację w składzie, ale zobaczymy coś w podobnym stylu jak we wygranym ostatnio spotkaniu FA Cup z Rotherhamem - 7:0. Ostatnio odpoczywał Sane, więc dziś wydaję się, że naturalnym ruchem będzie wystawienie go w &quot;11&quot;. Kursik na bramkę tego Pana wydaję się fajny, bo jestem zdania, że tutaj dziś możemy się zakręcić koło 5:0, a granie Jesusa czy Aguero po kursach mniejszych niż 1.4 dla mnie jest nieopłacalne. Do tego dokładam under RR ekipy gości, bo oni dziś raczej za dużo piłki przy nodze mieć nie będą. 25-30% to moim zdaniem maksymalna ilość, a przebicie się przez obronę City będzie również niemożliwe. Jeżeli spojrzymy na 3 ostatnie spotkania City przy Etihad to ich przeciwnicy nabijali odpowiednio: 1, 1, 0 RR. Odważyłbym się zagrać nawet 0 korków gości, ale jeden z przypadkowej odbitki można moim zdaniem wliczyć. Dla mnie całkiem prawdopodobny dubelek, ale z golem Sane czekam do składów. Jeżeli nie on to może Mahrez?
Jeden przypadkowy rożny, niestety źle wybrałem strzelca... takie mecze bolą najbardziej, bo wszystko było dość oczywiste, a jednak się nie udało...
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

W tygodniu czekają nas rewanże z EFL Cup. Awans City jest pewny, ale ciekawie zapowiada się drugi mecz.
Zapraszam do dyskusji oraz podawania typów.​
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam
Orientuje sie ktos jakim składem zagraja dzisiaj City? Wiadomo wszystko jest rozstrzygnięte ale kurs 2,00 na handi -2 warty rozważenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom