>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Ligi Angielskiej [Capital One Cup] - w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, EFL Cup
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chelsea Londyn - Tottenham Hotspur
Typ: 1
Kurs: 1,66
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie rewanżowe w półfinale rozgrywek pucharu ligi. W pierwszym spotkaniu na Wembley zwyciężył Tottenham 1-0. Na zwycięzcę tego spotkania czeka już w finale Manchester City. Ja tutaj próbuję pograć na wygraną Chelsea, bo po stronie Tottenhamu nie zagrają bardzo ważni gracze stanowiący o sile tej drużyny.
Absencje w Chelsea:
pomocnicy Loftus Cheek (9 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i van Ginkel (nowy nabytek w zespole)
Absencje w Tottenhamie:
pomocnicy Dele Alli (17 występów w tym sezonie, 5 goli na koncie) i Wanyama (4 występy w tym sezonie) i napastnicy Harry Kane (22 występy w tym sezonie, 14 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Son (17 występów w tym sezonie, 8 goli na koncie, drugi najlepszy strzelec w drużynie), niepewny występu jest pomocnik Sissoko (17 występów w tym sezonie)
Goście bez swoich 3 gwiazd w tym spotkaniu i trudno im tutaj będzie o dobry wynik. Do tego z klubu odszedł Dembele, który został sprzedany do Chin i naprawdę ofensywnie na to spotkanie Tottenham traci bardzo wiele. Spróbuję w takim razie pograć tutaj na The Blues, bo u nich takich problemów kadrowych nie ma
✅ 2-1
 
Semtex 225,2K

Semtex

Użytkownik
Tylko, że Chelsea w pełnym składzie ma większe problemy kadrowe niż Spurs jakby mieli grać połową zawodników z ławki to i tak bym na Czelsi nie pograł po takim śmiesznym kursie przy ich obecnej dyspozycji. Mecz z Arsenalem tylko potwierdził jakie tam jest teraz bagno i jaki Sarri jest w tym wszystkim bezradny, nawet mi się nie chce komentować wystawiania Hazarda na 9 czy robienie z Kante prawego pomocnika i granie tym idiotą Jorginho. Kto tam dzisiaj ma strzelać dla nich te bramki mocarz Żiru? Czy znowu wystawi Hazarda jako napastnika i nie będą mogli oddać strzału na bramkę przez połowę meczu. Dresiarz piłują cały czas tą samą 11 i jedyne co wymyślił to zmienię pozycji zawodników na boisku i na moje to Tottenham ma na tyle mocną kadrę, że powinni sobie tutaj poradzić do tego myślący trener też robi robotę i Pochettino przy brakach na pomysł kogo wpuścić. Jak dla mnie Chelsea nie wygra tego meczu.
x2 @2.4
Tottenham @6
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
ciężko 1x2 wytypować, niby Chelsea bo duże braki kadrowe u Totków, ale z drugiej strony ostatnie mecze nie napędzają optymizmem, napadziora jak nie było tak nie ma(Higuain to będzie niewypał, już to calluje), na Girouda dziś nie liczę, chociaż może mnie zaskoczy, także zakładam że to spotkanie będzie wyglądało jak druga połowa poprzedniego, czyli ostre ataki Chelsea i dużo rożnych, także próbuję overy rożnych gospodarzy:
over 6.5rr @1.89✅
over 7.5rr @2.63✅
over 8.5rr @3.85⛔
na unibecie
8 rożnych
 
C 27

czarny-pies

Użytkownik
W dzisiejszym meczu rewanżowym Chelsea z Tottenham&#39;em przewiduję, że Koguty mogą odczuć brak swojej siły rażenia czyli wspomnianych wcześniej 3 czołowych zawodników. Co prawda Chelsea gra w kratkę ale upatruję przewagi własnego boiska gdzie radzą sobie bardzo dobrze. Nie przewiduje jakiegoś ostrego strzelania ale sam pobieram dzisiaj awans Chelsea po kursie 2.0 z Fortuny.
Typ: Awans Chelsea
Kurs: 2.0

✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
michalek_28 0

michalek_28

Użytkownik
W meczu 0, ale to co zrobil bramkarz Chelsea Kepa Arrizabalaga to przegięcie Gość nie zszedl z boiska mimo sygnalizacji trenera o zmianie na Caballero
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom