>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Narodów Afryki [13.01 - 11.02.2024]

V 94,6K

vuvuvu

Użytkownik
Namibia - Mali 2
Zambia
- Maroko Zambia over 2,5 rzutu rożnego
Ako 2,29 fortuna


Mali w/g mnie zdecydowany faworyt meczu z Namibią. Wygraną przypieczętuje awans z pierwszego miejsca do kolejnej rundy.Namibia co prawda wygrałą z Tunezją 1-0 , ale po kilku dniach ulegla RPA 0-4 i myślę że ta porażka zostanie w ich głowach. W meczu wieczornym bukmacherzy faworyzują Maroko, i może ono wygrać. Ja jednak stawiam na ilośc rogow Zambii,Co prawda w pierwszym meczu Zambia nie miała rzadnego rogu , ale w meczu drugim takich rzutów miała pięć.

Tanzania - DR Kongo over 9,5 rzutu rożnego
kurs 2,36 forbet

W związku z remisem Mali i przegraniaem kuponu lapie ilość rogów po niezlym kursie. Goli nie ma zato sporo rogów dzisiaj w Afryce ,licże ze tendencja sięutrzyma
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +214
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Już od jutra rozpoczynamy walkę w 1/8 finału, która potrwa 4 dni - po 2 mecze dziennie.
Również jak w Azji wchodzę w mecze już dziś.
Kilka kuponów AKO

Gwinea Równikowa - Gwinea Gwinea
Wyspy Zielonego Przylądka - Mauretania WZP
4,3


Nigeria - Kamerun Nigeria
Egipt - Kongo Kongo (A)
4,4


Nigeria - Kamerun Nigeria (A)
Gwinea Równikowa - Gwinea Gwinea (A)
Egipt - Kongo Kongo lub remis
3,7


Angola - Namibia Angola (A)
Maroko - RPA Maroko
2,5


Gwinea Równikowa zrobiła świetny wynik w grupie pokonując a wręcz rozbijając WKS aż 4:0, z Gwinea Bissau wygrali 4:2 i z Nigerią zremisowali 1:1. Gwinea przegrała 0:2 z Senegalem, remis 1:1 z Kamerunem i wygrana 1:0 z Gambia. Teoretycznie zdecydowanie lepsze wyniki Gwinea Równikowa jednak ja patrzę na potencjał a ten zdecydowanie większy jest po stronie Gwinei, która ma w swoim zespole naprawdę bardzo dobrych zawodników - Guirassy był w grupie oszczędzany, dopiero zagrał 60 minut w 3 meczu ale jestem przekonany, że jeżeli będzie zdrowy to tutaj już zagra od 1 minuty. Ogólnie zawodników dobrych i bardzo dobrych jest tam wielu. Uważam, że Gwinea Równikowa zrobiła wyniki w grupie ponad swój stan.
Wyspy Zielonego Przylądka wyeliminowali Ghanę wygrywając z nimi 2:1, z Egiptem zremisowali 2:2 gdzie już mieli zapewnione 1 miejsce w grupie więc widać, że są w gazie. W dodatku rozbili Mozambik 3:0. Grupę wygrali bardzo pewnie z 7 punktami a grupa przypomnę nie należała do łatwych. Ich przeciwnikiem jest Mauretania, która awansowała po zwycięstwie nad Algierią 1:0 po za tym 2 porażki 0:1 z Burkina Faso i 2:3 z Angolą.
WZP na ten turniej przyjechali w dość solidnym składzie gdzie znajdziemy kilku ciekawych zawodników G. Rodrigues, P. Andrade, Jovane i kliku zawodników z ligi Francuskiej.

Uważam, że WZP awansują ale ja wchodzę w ich zwycięstwo już po 90 minutach.
Miałem nie grać w kierunku Nigerii ale w Kamerunie dzieje się jeszcze gorzej niż myślałem, ponownie kłótnie i ponownie A. Onana odstawiony ze składu. A. Aboubakar wypadł z powodu kontuzji i naprawdę tam to wszystko wygląda blado - porażka z Senegalem dobitnie to pokazała natomiast Nigeria pomimo złego początku 2 zwycięstwa w grupie w tym z WKS.​
Egipt bez Salaha to już nie ta sama drużyna, awans z 3 punktami po 3 remisach każdy 2:2. Egipt zawsze kojarzył mi się z drużyną solidną w Afryce przede wszystkim ze szczelnej obrony a tutaj aż 6 bramek już straconych w 3 meczach. Wchodzę w kierunku Konga, które wygląda bardzo dobrze mimo również 3 remisów ale oglądałem ich mecz z Zambią byli drużyna zdecydowanie lepszą, strata gola po fatalnym błędzie bramkarza, remis z Maroko gdzie Kongo nie wykorzystało rzutu karnego i ogólnie mecz bardzo wyrównany. Zebrali świetną paczkę i uważam, że to Oni awansują dalej.
Jak już wspomniałem M. Salah doznał kontuzji i nie zagra w tym spotkaniu co jest fatalną wiadomością dla Egiptu. Kongo mają w swojej kadrze takich piłkarzy jak: T. Bongonda - wygląda bardzo dobrze na boku pomocy, S. Banza, Y. Wissa, Silas, G. Kakuta, A. Masuaku, Ch. Mbemba, C. Bakambu czy M. Elia - kto interesuje się piłka to większość z tych piłkarzy zna. Oczywiście nie mówię, że są to zawodnicy na światowym poziomie ale jak na Kongo.. są to zawodnicy na pewno bardzo ambitni i solidni. Widać w ekipie Konga chęć gry - może to śmiesznie brzmi ale nie widać było tego choćby w ekipie Kamerunu, Algierii, Ghany czy WKS jak oglądałem ich w fazie grupowej.
Ostatni kupon to awans Angoli i zwycięstwo Maroko.
Angola powinna sobie poradzić z Namibią, niby zebrane 4 punkty w grupie ale to Angola lepiej się pokazała, lepiej się ją ogląda i uważam, że to Oni awansują. No i chyba główny kandydat do złota - Maroko. O składzie nie ma co mówić bo wyglądają świetnie. RPA porażka z Mali remis z Tunezją i wygrana z Namibią.

Meczu Senegalu nie ruszam, niby powinni wygrać z WKS - zwolniony trener po blamażu ale to są gospodarze, mają potencjał w tej kadrze i naprawdę nie zdziwię się jeśli Senegal będzie miał tutaj kłopot.

Wchodzę jeszcze w 4 single.

Mali - Burkina Faso remis 3,00
Egipt - Kongo Kongo 3,40 (tutaj wszedłem po ponad 4 - 2 dni temu)
Nigeria - Kamerun Nigeria 2,13
Gwinea Równikowa - Gwinea Gwinea 2,25
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1919
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Senegal - Wybrzeże Kości Słoniowej
Bukmacher: Superbet
Typ: awans Senegalu
Kurs: 1.70

Dwie uznane marki na podwórku afrykańskim i można powiedzieć dwóch kandydatów do końcowego triumfu na tym turnieju. Odbiór obu tych ekip po fazie grupowej jest jednak zgoła inny - Senegal awansował do fazy pucharowej bardzo pewnie, bo z kompletem zwycięstw i to wcale nie z największymi ogórkami kontynentu, bo m. in. Gwina, Kamerun czy może odstająca od reszty Gambia. Atutem Sadio Mane i spółki okazała się być naturalnie bardzo mocna ofensywna - na czele z Mane, ale też m. in. z Diallo, Sarrem, Jacksonem czy także mającym ofensywne zapędy Gueye. W defensywie też to wygląda dobrze - tylko jedna stracona bramka. W przypadku WKS'u można mówic w ogóle o cudzie, że zdołali awansować dalej z 3. miejsca mając na swoim koncie tylko 3 punkty. WKS przegrał dwa mecze, w tym został wręcz zmielony przez Gwineę Równikową aż 4-0. Sama obecność WKS'u to tak naprawdę fakt, że byli na tych mistrzostwach jeszcze słabsi od nich - przy okazji te ekipy nie miały tylu gwiazd w kadrze jak np. Zambia. Oczywiście na tym turnieju było już wiele niespodziewanych wyników i sam fakt, że w turnieju odpadły m. in. Ghana, Tunezja czy Algieria tylko pokazuje, że brak znanych nazwisk =/= z brakiem potencjału. Awans WKS'u w tej parze przez tym turniejem nie byłby niespodzianką - wszak typowe 50/50, biorąc jednak pod uwagę formę obu tych ekip, trudno sobie wyobrazić, by tak dobrze dysponowany Senegal zakończył przygodę już na etapie 1/8.
 
Ostatnia edycja:
V 94,6K

vuvuvu

Użytkownik
Angola - Namibia 1/8 finału 1X
Nigeria - Kamerun 1/8 finału over 1,5 gola
Ako 2,07 fortuna

Angola sensacyjnie wygrala grupe z ktorej odpadla Algieria jeden z faworytów. Namibia awansowala z trzeciego miejsca w grupie.Oba zespoły raczej ponad stan ,ale silniejszym zespołem wydaje się Angola, Mecz nigeria-Kamerun, klasyk piłki Afrykańskiej. Nigeria dwa zwycięstwa i remis, Kamerun wygrana ,remis i porażka.Nigeria strzeliła trzy gola a Kamerun pięć ,liczena kilka brzmek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +607
versa 397,5K

versa

Typer
Senegal - Wybrzeże Kości Słoniowej
Senegal i powyżej 1.5 goli
Fortuna @3.40

Spotkanie bardzo fajnie opisał kolega wyżej lucaxx stawiając w roli faworyta zespół Senegalu i ja się z tym w zupełności zgadzam i
sądzę, że spotkanie rozstrzygnie się w regulaminowym czasie gry i zobaczymy conajmniej 2 bramki. Senegal w fazie grupowej zanotował bilans bramkowy w wysokości 8 strzelonych i zaledwie jednej straconej bramki w 3 meczach, co daje średnio 3 bramki na mecz, a Wybrzeże zaledwie 2 strzelone i aż 5 straconych bramek co pokazuje, że mają niezbyt mocną defensywę na tych mistrzostwach świata i przy tak klasowej ofensywie Senegal powinien to conajmniej dwukrotnie wykorzystać. Co ciekawe - zaproponowana przeze mnie propozycja nie padła ani razu w ostatnich dziesięciu spotkaniach między tymi drużynami, czy będzie tak tym razem? Argumenty jak najbardziej pokazują, że może to być realne.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Mali - Burkino Faso
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Burkino Faso
Kurs: 1.70



Ciekawie zapowiadający się pojedynek dwóch ekip, które pewnie wywalczyły awans do fazy pucharowej. Mali pokonało w swojej grupie m. in. RPA, jednak tylko zremisowało z Tunezją i Namibią. W przypadku Burkino Faso mówimy o zwycięstwie z Mauretanią i sensacyjnym remisie 2-2 z Algierią, ale za to porażka z rewelacją tego turnieju - Angolą, mimo że Burkino oddało w tamtym meczu 20 bramek. W sumie Burkino Faso oddało w 3 meczach 37 strzałów na bramkę (kolejno 11, 6 i 20), więc potencjał ofensywny tutaj jest spory i tak naprawdę skuteczność zawiodła najbardziej w meczu, w którym Burkino mialo margines blędu, bo nawet w przypadku porażki mieli pewny awans - choćby z 3. miejsca. Jesli chodzi o ofensywne Burkino, to warto wyróżnic tutaj Konate, Tapsobe, Sangere czy nieco bardziej znanego Traore. W przypadku Mali można mówić o świetnym pokoleniu młodych gwiazd, w zespole jest sporo zawodników z pierwszoligowych boisk topowych lig, a do największych gwiad zaliczymy tutaj Bissoume (Tottenham) czy np. Traore (Real Sociedad). Spodziewam się tutaj wyrównanego boju, w którym liczę na przynajmniej jednego gola po stronie Burkino Faso, bo kursy są naprawdę niezłe zważywszy na potencjał ofensywny tej ekipy. Dotychczasowe mecze wskazują raczej na spory udział ekip wskazywanych raczej na porażkę, więc być może trend się utrzyna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1038
V 94,6K

vuvuvu

Użytkownik
Gwinea Rown. - Gwinea 1/8 finału 1X
Egipt - DR Kongo 1/8 finału 1
Ako 4,24 fortuna


W starciu dwoch Gwinei ,lekką przewagę daje Równikowej.Pierwsze miejsce w grupie z gospodarzami WKSł i Nigerią robi wrazenie. Do tego w trzech meczach strzeliła dziewięc goli tracąc trzy.Gwinea awansowala z trzeciego miejsca ,strzeliła dwa gole i trzy straciła. Drugi mecz Egipt-DRKongo ,oba zespoły awansowaly z drugich miejsc po trzech remisach,Egipt strzelił sześć goli a DRKongo tylko dwa. Stawiam na wygraną Egiptu poieważ jest to drużyna doswiadczona i obyta w takich meczach.
 
Ostatnia edycja:
V 94,6K

vuvuvu

Użytkownik
W.Ziel.Przyl. - Mauretania 1/8 finału over 7,5 rzutu rożnego
Senegal - W.K.Slon. 1/8 finału 7,5 rzutu rożnego
Ako 1,99 fortuna


Jakoś ten turniej dla mine jest nie do ogarnięcia . Spróbuję overy na ilość rogów, może ta zmiana przyniesie efakt.Mauretania mialą w trzech meczach turnieju pietnaście rzutów rożnych a W yspy Z.P 10 rogow, Mecz Senegalu z zawodzącym gospodarzem WKSł powinien obfitować w ataki obu dróżyn co powinno się przeloźyć na ilość rogów. Do tej pory Senegal dwadzieśćia ,a WKSł dwadzieścia dwa rzuty rożne.
 
Ostatnia edycja:
nox1 2,3K

nox1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 21:00
Spotkanie: Senegal - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ: Senegal lub remis + over 6,5 rożnych
Kurs: 1,51
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Senegal lub remis + over 6,5 rożnych, ale dlaczego?

Pierwszym kluczowym elementem jest średnia ilość rożnych w turnieju dla obu drużyn: Senegal z 6,7 i Wybrzeża Kości Słoniowej z 7,3. To potwierdza, że obie ekipy są aktywne w wykorzystywaniu rzutów rożnych, co zgodnie z założeniem powinno przełożyć się na zielony kupon. :)



Kolejny istotny aspekt to imponujący rekord Senegalu, który nie przegrał żadnego z ostatnich 5 meczów, w tym zwycięstwo 1-0 w ostatnim meczu z Wybrzeżem Kości Słoniowej. Może wpłynąć na pewność siebie zespołu i stanowić silny argument na korzyść Senegalu.



Dodatkowo, warto zwrócić uwagę na brak zdobytych bramek przez Wybrzeże Kości Słoniowej w ich dwóch ostatnich meczach. To może wskazywać na ich obecne trudności w ofensywie, co stwarza dodatkową szansę dla Senegalu na utrzymanie defensywnego przewagi.



Obrona Senegalu, będąca jednym z kluczowych elementów ich sukcesu na własnym boisku, może wpłynąć na kontrolę tempa gry. Jednocześnie, statystyki punktów przedmeczowych zdecydowanie przemawiają na korzyść Senegalu, który notuje 2.17 punktu w porównaniu do 1.00 dla Wybrzeża Kości Słoniowej.



Podsumowując, uwzględniając każdy element mojej analizy jestem w stanie polecić postawienie zakładu : Senegal lub remis + Over 6,5 rożnych. Analiza statystyk, forma zespołów oraz wyniki bezpośrednich starć sugerują, że te opcje mogą być atrakcyjne dla świadomego zakładającego. Niemniej jednak, pamiętajmy, że zakłady zawsze niosą pewne ryzyko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +367
Psychosocial 811,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Senegal-W.K.S. TYB BTS kurs 2,23 4/10 g.21,00 1:1 WIN

PS: Tutaj skusił mnie soczysty kurs jak na ten bet. Wyczytałem ciekawe rzeczy na temat tego spotkania w necie. Cytuję jednego z afrykańskich typerów z Zambii:

"Świetny mecz, być może najciekawszy z tych 1/8 finału. Wybrzeże Kości Słoniowej było rozczarowujące, że prawie wypadło z turnieju, a występ jako gospodarz był jednym z najbardziej haniebnych ze wszystkich drużyn, zwłaszcza że ostatni przegrał na oczach fanów z Gwineą Równikową 4:0. Od tego czasu wszystko się zmieniło. Mieszkańcy Wybrzeża Kości Słoniowej myśleli, że tak było, ale dzięki nowym zasadom najwyżej sklasyfikowanego Wybrzeża Kości Słoniowej udało się przejść fazę grupową, a także nowy trener przejmie prowadzenie tej drużyny, co oznacza kolejną motywację, inną taktykę, być może inni gracze na rozpoczęcie meczu gra tutaj. Być może w pierwszym składzie zobaczymy Gradela lub Kossonou? Z pewnością będzie to kolejne Wybrzeże Kości Słoniowej. Nie mogą znów tak bardzo rozczarować na własnym stadionie. Kibice nie zaakceptują tego ponownie. Muszą rozegrać dobry mecz, nawet jeśli przyjdzie porażka, ale zrównoważony mecz jest dla nich koniecznością!

Senegal był jak dotąd najciekawszym zespołem, jaki można było zobaczyć na tym turnieju. Będą lojalni wobec swojego futbolu. 8 bramek zdobytych w fazie grupowej i bardzo dobry futbol, technicznie prawdopodobnie najlepszy obecnie w Afryce. Senegal będzie musiał uważać, aby nie wpaść w pułapkę Wybrzeża Kości Słoniowej, ponieważ jest faworytem tego meczu, ale Wybrzeże Kości Słoniowej to nowe Wybrzeże Kości Słoniowej i po dwóch bezbramkowych meczach będą tutaj głodni bramek i zemsty.

Wybieram BTS i kto wie, może 1-1 i Ivory się zakwalifikują. Trudna do przewidzenia gra na 1x2. Najlepszym zakładem dla mnie jest BTS, szczególnie biorąc pod uwagę wysokie kursy."

I jeszcze ode mnie:

Senegal: Mendy, Diatta, Koulibaly, A Diallo, Jakobs; P.M Sarr, Gueye, Camara; I Sarr, H Diallo, Mane.

Ivory Coast: Fofana, Aurier, Diomande, Ndicka, Konan; S Fofana, Sangare, Kessie; Kouame, Krasso, Boga.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3490
maarcin14 668,4K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki
Godzina: 18:00
Spotkanie: Mali - Burkino Faso
Typ: Mali DNB
Kurs:
1,56
Bukmacher: Betclic

Witam, we wtorek 30 stycznia odbędą się 2 mecze 1/8 Pucharu Narodów Afryki, o 18 zagrają Mali z Burkina Faso a o 21 Maroko z RPA. W pierwszym meczu typuję Mali DNB. Mali podczas tego turnieju wygląda dobrze. Na tym turnieju jest sporo niespodzianek, ale liczę że w tym spotkaniu nie dojdzie do takiej sytuacji. Dobra dyspozycja Mali zaczęła się już jakiś czas temu, bo aktualnie mają serię 10 meczów bez porażki. W fazie grupowej stracili zaledwie jedną bramkę, wygrali swoją grupę notując jedną wygraną i 2 remisy. Burkina Faso wyszło z grupy D z drugiego miejsca za Angolą. W grupie zdobyli 4 punkty notując wygraną z Mauretanią 2:0, remis z Algierią 2:2 i porażkę z Angolą 0:2. Stracili w grupie 4 gole, strzelając 3. Obie drużyny nie grały ze sobą już jakiś czas, ostatnie takie spotkanie miało miejsce w 2021 roku, wygrało Mali 1:0. Typuję Mali DNB.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1038
V 94,6K

vuvuvu

Użytkownik
Mali - Burkina Faso 1/8 finału over 1,5 gola
Maroko
- RPA 1/8 finału 1
ako 2,64 fortuna

Oba zespoły strzeliły po trzy gole w fazie grupowej,kurs na over 1,5 dobry to próbuje. W drugim meczu zgadzam sie z bukmacherami i stawiam na wygrana Maroka, Afrykańczycy z polnocy sa mocniejszym zespolem i nie powinni odpasc w tej fazue turnieju
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +161
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Nigeria - Angola
Bukmacher: Superbet
Typ: gol Angoli
Kurs: 2.10


Puchar Narodów Afryki już od pierwszych kolejek fazy grupowej jest niesamowicie wyrównany i nieprzewidywalny. Przed turniejem każdy mógł układać drabinkę, gdzie nie zabrakłoby m. in. Algierii, Ghany, Kamerunu, WKS'u, Senegalu czy Nigerii, a fakty są takie, że część z tych ekip już odpadła, a część nawet nie wyszła z grupy. Kosztem tego w fazie pucharowej mieliśmy np. Gwineę Równikową, Angolę, Burkino Faso czy Demokratyczną Republikę Kongo. Warunki są mocno sprzyjające dla tzw. underdogów i prawie każdy mecz to potwierdza. Faworytem turnieju ponownie zaczyna być WKS, który być może odżył po słabych wynikach, ale ostatecznym wyeliminowaniu faworyzowanego Senegalu, jednak nie można wykluczyć historii rodem z triumfu Zambii, gdzie też nikt nie liczył się wtedy z ekipą, która tak naprawdę nie miala żadnej konkretnej gwiazdy w kadrze. Angola to ekipa mająca idealne papiery na sprawienie niespodzianki, w każdym z dotychczasowych 4 spotkań zdobywali przynajmniej jednego gola - w tym w rywalizacjach m.in. z Algierią czy z Burkino Faso. NIgeryjczycy zaliczyli falstart w postaci remisu 1-1 z Gwineą Rownikową (wtedy też rozpisywałem gola Gwinei i siadło elegancko), potem przyszły już 3 kolejne zwycięstwa bez straty gola. W kadrze Angoli nie ma może jakichs bardzo głośnych nazwisk, ale są takie, którzy wyglądają na tym turnieju wybitnie jak np. Dala - kandydat na króla strzelców. Myślę, że w tej rywalizacji będzie ciekawie.
 
Ostatnia edycja:
V 94,6K

vuvuvu

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nigeria - Angola over 8,5 rzutu rożnego
DR Kongo - Gwinea over 5,5 celnego strzalu
Ako 2,04 fortuna


Trudny turniej, kombinuję rogi i celne strzaly ,Angola miala dwa mecze z duża ilosciarogów ,ostatni macz z Namibią sześć goli i trzy Namibi , imecz z Mauretaniągdzie miałą aż jedenaście rogów a Mauretania sześć .DRKongo do tej pory rwanaście celnych strzalow a Gwinea trzynaście , dla tego idę w tym kierunku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +586
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kongo - Gwinea 3:1

Kongo póki co 4 spotkania i 4 remisy a mimo wszystko nadal są w grze PNA - czy będzie powtórka z Euro gdzie Portugalia samymi remisami wygrała Euro? Całkiem możliwe.
Długo się zastanawiałem nad tym spotkaniem bo nie ukrywam, że obu drużynom kibicuję od samego początku bo uważam, że grają dobrą piłkę mimo wszystko uważam, że to Kongo awansuje do półfinału. Kursy na bramki ogromnie wysokie i w sumie to zastanawiam się dlaczego... Oczywiście może zakończyć się remisem 0:0 i wtedy będę miał odpowiedź.
Mecze bezpośrednie mimo, że były kilkanaście/kilkadziesiąt lat temu pokazują, że obie drużyny grając ze sobą nie kalkulowały - wysokie wyniki jednak tak jak wspomniałem ostatnich ich mecz był w 2017 roku gdzie Kongo wygrało 3:1.
Kongo ma naprawdę bardzo dobry skład. Kilka razy już wypisywałem tych piłkarzy więc nie będę się powtarzał, Gwinea również - szkoda, że Guirassy jest po kontuzji i nadal będzie na ławce bo to było by naprawdę duże wzmocnienie w ataku.
Reasumując jednym zdaniem liczę na zwycięstwo Konga i na bramki...

Kongo 2,60
Kongo (A) 1,73
Kongo + powyżej 2,5 6,00
powyżej 1,5 1,73
Kongo strzeli +1,5 3,45
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2600
V 94,6K

vuvuvu

Użytkownik
Mali - Wybrzeże Kości Słoniowej over 2,5 gola
kurs 2,8 forbet

Wyspy Zielonego Przylądka - RPA 1
kurs 2,75 forbet

Dzisiaj proponuje dwa mecze pojedynczo z bardzo dobrymi kursami i z dużą szansąpowodzenia. Mali i WK Sł. w swoich meczach linię over 2,5 pokryly w trzech z ośmiu meczy. Ja jednak spodziewam się zaciętego meczu ,oba zespoly oddają około 10 strzalów na bramkę teraz tylko kwestia celności i może być dobrze.

Mecz drugi to spotkanie rewelacji turnieju WZPrzylądka z RPA ,Wyspy mają dobrąskuteczność ,strzeliły osiem goli w turnieju , RPA sześć.Ostatnie mecze bespośredni to dwie wygrane Wysp, co prawda w 2017 ale jednak tym bardziej że byly to Eliminacje Mistrostw Swiata Oba mecze wygrane 2-1
 
Ostatnia edycja:
V 94,6K

vuvuvu

Użytkownik
Nigeria - RPA over 2,5
Kurs 2,60 forbet


Tylko jeden mecz tych zespołów z dziesięciu pokrylten over , ale ja szzukam czegoś co ma fajny kurs a w tych mistrzostwach to nic nie zdziwi

Wybrzeże Kości Słoniowej - DR Kongo over 2,5
Kurs 2,90 forbet

Jak wyżej tylk oże pół na poł pięć meczy z dzieisęciu pokrylo over 2,5 a kórs jeszcze lepszy.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wybrzeże Kości Słoniowej - Kongo 1:0

Przez wielu skreślane już w 1/8 WKS nadal jest w grze. Pokonali Senegal po rzutach karnych by następnie pokonać Mali po dogrywce, gdzie bramkę na 1:1 strzelili w doliczonym czasie gry a w dogrywce na 2:1 w ostatniej akcji. W grupie poradzili sobie fatalnie, tylko 1 zwycięstwo, porażka 0:1 z Nigeria i demolka z Gwinea Równikowa 0:4.
Kongo to mój czarny koń o którym mówiłem od samego początku wraz z Mali, Mali odpadło choć szykował się półfinał Mali vs Kongo. W 1/8 pokonali po rzutach karnych Egipt a w ćwierćfinale pokonali 3:1 Gwineę.
Jaki mój typ na to spotkanie? BTTS - obie strzelą.
WKS nie straciło gola tylko w 1 kolejce gdzie grali z Gwineą Bissau a następnie tracili co najmniej bramkę z Nigeria, Gwineą Równikową, Senegalem oraz Mali.
Kongo również tracił gola z Zambią, Maroko, Egiptem i Gwineą. Nie stracili jedynie gola z Tanzanią.
Popatrzmy w historię ich spotkań. W 2023 0:0 ale składy były całkiem rezerwowe. Natomiast już poprzednie mecze to 11 x z rzędu BTTS - historia bardzo podobna do tej z poprzedniego meczu Gwinea - Kongo. Czy historia się powtórzy? Trzymam kciuki.

obie strzelą 2,4 Betclic
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
RPA - Kongo

Mecz o 3 miejsce, tzw mecz pocieszenia. W takich spotkaniach wchodzę w bramki, overy itd już od dłuższego czasu nie inaczej będzie w tym spotkaniu. Czy obie drużyny mogą czuć rozczarowanie graniem "tylko" o 3 miejsce? Na pewno tak ale przed turniejem raczej obie drużyny były by zadowolone z tego faktu. Ja od samego początku turnieju grałem Kongo jak większość widziało, czasem były wtopy ale częściej był plus. RPA miało także dobre wyniki, ograło np Maroko w 1/8 czy w grupie zremisowali z Tunezją jednak uważam, że to Kongo pokazywało się z lepszej strony - oczywiście każdy może mieć swoje zdanie na ten temat.
Konto to zespół z wieloma dobrymi zawodnikami grającymi w Europie i oczywiście nie zawsze się to sprawdza jak w przypadku Algierii czy Maroka czy Senegalu na tym turnieju mimo wszystko trzeba na coś patrzeć.
Liczę, że ten mecz będzie bardziej otwartym spotkaniem z co najmniej 3 bramkami ale również liczę na zwycięstwo Konga. Oczywiście dla mniej odważnych mogą być same bramki, BTTS itd każdy wybiera co mu pasuje, powodzenia.

Kongo + powyżej 2,5 4,05 Fortuna
 
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Puchar Narodów Afryki
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nigeria - WKS
Typ: poniżej 2,5 gola i poniżej 5,5 kartki
Kurs: 1,70
Bukmacher: Etoto Mixbet
Analiza:
Finał rozgrywek w każdym turnieju to z reguły gar na serio, pilnowanie defensywy i dostępu do własnej bramki, bo trudno gonić wynik po straceniu gola. Dlatego głównym wyborem w tym meczu jest under 2,5 do podkręcenia kursu dokładam poniżej 5,5 kartki. Patrząc na H2H i statystyki tych drużyn w turnieju to nie powinno być dużo kartek W meczu grupowym między nimi skończyło się na 0:1 dla Nigerii i 1 kartka. Liczę na powtórkę.
 
Do góry Bottom