>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Narodów Afryki 2012

Status
Zamknięty.
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Mali - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ: Powyżej 2.5 goli
Kurs: 2.20
Buk: Expekt
Dzisiaj odbędą się półfinały Pucharu Narodów Afryki. W drugim dzisiejszym spotkaniu Wybrzeże Kości Słoniowej - faworyt imprezy, spotka się z reprezentacją Mali. Ekipa prowadzona przez Francoisa Zahouiego rozkręca się wraz z turniejem. Mecze grupowe mimo, że wygranie pozostawiły spory niedosyt 1-0 z Sudanem i po 2-0 z Burkina Faso i Angolą jednak trzeba przyznać, że już wtedy było widać, że z meczu na mecz ta drużyna gra coraz pewniej i lepiej. W ćwierćfinale mieliśmy tego dowód 3-0 ze współgospodarzem mistrzostw Gwineą Równikową.
Mali natomiast jest to drużyna sprawiające dość słabe wrażenie i chyba awansująca do kolejnych etapów dość szczęśliwie. W ostatnim meczu fazy grupowej potrzebowali remisu z Botswaną jedną ze słabszych ekip tego turnieju i grali na remis do momentu straty bramki, podobnie było z Gabonem w ćwierćfinale z tym, że tutaj mieli dużo szczęścia ze skutecznością nie grzeszyli zawodnicy Gabonu, bo ten mecz powinien zakończyć się w regulaminowym czasie gry zwycięstwem współgospodarzy.
Gram tutaj powyżej 2.5 goli i liczę, że pierwsza bramka padnie w tym spotkaniu dość wcześniej (pierwsze 30 minut) najlepiej dla WKS-u. Mali bowiem zapewne będzie grać na remis i kwestią czasu będzie kiedy straci bramkę (tak jak we wspominanych spotkaniach). Gra na remis Mali nie jest zbyt mądrym rozwiązaniem, bo jak pokazał mecz z Gabonem popełniają sporo błędów w defensywie i napastnicy rywali potrafią znaleźć się w znakomitych sytuacjach podbramkowych. A w ekipie &quot;Słoni&quot; mamy przecież znakomitych zawodników, którzy raczej nie będą strzelać po słupkach (jak piłkarze Gabonu) a raczej do bramki. Didier Drogba, Gervinho, Salomon Kalou, Seydou Doumbia czy Yaya Touré to tylko niektórzy zawodnicy, którzy dzisiaj będą starali się pokonać bramkarza Mali Oumara Sissoko. A, że reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej rozkręca się w tym turnieju z meczu na mecz i gra coraz lepszą piłkę należy się spodziewać, że obrona i bramkarz Mali będą mieli dzisiaj sporo pracy.
W 2008 roku podczas Pucharu Narodów Afryki obie te ekipy spotkały się w ćwierćfinale imprezy, wtedy &quot;Słonie&quot; byli bezdyskusyjnie lepszą drużyną i pewnie wygrali 3-0. Myślę, że dzisiaj również możemy być świadkami pewnego i efektownego zwycięstwa &quot;Słoni&quot; stąd też mój typ na powyżej 2.5 goli w tym meczu.
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Kurs na WKS to jest jakieś nieporozumienie totalne. Owszem są faworytem, ale na pewno nie tak wielkim jak wskazują na to kursy.
&quot;Mali to mocna drużyna, mamy do niej szacunek. Doszli do półfinału dzięki swojej wytrzymałości, jakości i konkurencyjności. Tak - mogą z nami wygrać, podobnie jak może nas pokonać każdy inny silny zespół. Za nami trzy dni odpoczynku po ostatnim meczu - wystarczający czas na regenerację - kończy przed dzisiejszym starciem Drogba.&quot;
Jakby kurs był w granicach 1.60-1.80 to może, ale 1.40 i leci w dół...
Ja spodziewam się bardzo wyrównanego meczu z lekkim wskazaniem na WKS.
A co powiecie o meczu Ghany z Zambią? Kurs 2.00 na Ghanę wydaje się atrakcyjny, ale szczerze nie widziałem Zambijczyków w akcji. Może ktoś coś więcej o tej drużynie powiedzieć? Po nazwiskach to kojarzę chyba tylko Katongo z czasów gry w Arminii.
 
hawiros 23

hawiros

Użytkownik
Co powiecie na typ WKS over 1,5 kurs 1.67?
Jak dla mnie wydaje się to być rozsądniejsze rozwiązanie, niż pobranie 1.4 na czystą 2. Słonie tworzą coraz bardziej zgrany kolektyw. Po za tym grają pewnie na 0 z tyłu, jak i z przodu od początku turnieju widać progres w ich poczynaniach. Ostatnio odprawili Gwineę aplikując 3 bramki. Ponadto mają 1 dzień odpoczynku więcej na swoją korzyść. Mali zaś w pocie czoła walczyło dopóki sędzia nie wskazał na wapno po dogrywce. O ile może mieć to jakiekolwiek znaczenie w tych okolicznościach, o tyle w 2008 w fazie grupowej WKS odprawiło Mali w 2008 r. 3-0.
 
D 120

dankas

Użytkownik
Kurs na WKS to jest jakieś nieporozumienie totalne. Owszem są faworytem, ale na pewno nie tak wielkim jak wskazują na to kursy.
&quot;Mali to mocna drużyna, mamy do niej szacunek. Doszli do półfinału dzięki swojej wytrzymałości, jakości i konkurencyjności. Tak - mogą z nami wygrać, podobnie jak może nas pokonać każdy inny silny zespół. Za nami trzy dni odpoczynku po ostatnim meczu - wystarczający czas na regenerację - kończy przed dzisiejszym starciem Drogba.&quot;
Jakby kurs był w granicach 1.60-1.80 to może, ale 1.40 i leci w dół...
Ja spodziewam się bardzo wyrównanego meczu z lekkim wskazaniem na WKS.
A co powiecie o meczu Ghany z Zambią? Kurs 2.00 na Ghanę wydaje się atrakcyjny, ale szczerze nie widziałem Zambijczyków w akcji. Może ktoś coś więcej o tej drużynie powiedzieć? Po nazwiskach to kojarzę chyba tylko Katongo z czasów gry w Arminii.
Zambia - Ghana
Zambia to trochę śmieszna nazwa, ale drużynę mają całkowicie poważną. Grają bardzo efektowny, ofensywny futbol, i co najważniejsze skuteczny. Brak jakichś gwiazd w ich przypadku jest pozytywem, gdyż przez to drużynę omijają konflikty. Oglądając materiały specjalne Eurosportu można dostrzec że panuje tam niesamowity Team Spirit. Taniec radości po wyeliminowaniu Sudanu - coś pięknego, dawno nie widziałem takiej radości w piłcę. Ghana... Ghana to Ghana, mają Gyana czy Ayewa którzy sami są w stanie przedryblować kilku rywali, i zdobyć bramkę. Świetnie opracowane stałe fragmenty mogą zrobić krzywdę troche nieogarniętym w obronie Zambijczykom. Asamoah czy Bado mogą kropnąć z 30 metrów w samo okienko. Z drugiej strony nie grają niczego porywającego w tym turnieju. Mecz z Tunezją - moim zdaniem nie przewyższali Tunezyjczyków w żadnym elemencie. Byli może nawet trochę słabsi, ale kloc bramkarza w dogrywce i mamy w półfinale Ghanę. Na Zambię boje się trochę postawić, to mimo wszystko są sympatyczne, niedoświadczone murzynki (nie jestem rasistą ;)), które mogą spanikować. W tym turnieju nie zagrali ani jednego słabego meczu, a według starej reguły takowy musi w końcu przyjść. Ghana ma doświadczenie, ale ich gra absolutnie nie przekonuje - nie postawiłbym na nich złamanego grosza.
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Mali - Wybrzeże Kości Słoniowej
Typ: WKS -1 (AH) @ 1.70
Buk: Pinnacle
Jedno z dwóch spotkań półfinału Pucharu Narodów Afryki rozgrywanych na boiskach Gabonu i Gwinei Równikowej. Zdecydowanym faworytem wydaje się być zespół WKS, posiadający w swoim składzie takie gwiazdy jak Drogba, Gervinho, Kalou, Y.Toure, Eboue, Zokora, K. Toure. Dziwić może fakt, że zespół posiadający takich zawodników wygrał zaledwie jedną edycję PNA i to dość dawno - w 1992r. W bieżącej edycji spisują się jak na razie rewelacyjnie, wygrywając wszystkie 4 spotkania, nie tracąc ani jednej bramki. Trzy z tych spotkań kończyły się zwycięstwami minimum dwoma bramkami, dlatego jest mocno prawdopodobne, iż w dzisiejszym spotkaniu możemy spodziewać się podobnego wyniku. Z kolei zespół Mali w bieżącej edycji gra ze zmiennym szczęściem, rozgrywki grupowe zakończyli z bilansem 2-0-1, natomiast w ćwierćfinale dopiero po rzutach karnych pokonali słaby zespół Gabonu. W tamtym spotkaniu do remisu dającego dogrywkę doprowadzili dopiero w 84&#39; minucie spotkania. Stawiam na zdecydowane zwycięstwo WKS, ze względu na bardzo dobrą formę od początku tego turnieju oraz dużo więcej indywidualności w swym zespole, co może być kluczowe w walce na tym szczeblu rozgrywek.
 
dtunam 1,1K

dtunam

Użytkownik
Puchar Narodów Afryki
Zambia - Ghana
Typ: Zambia
Kurs: 4,3
bet-at-home
W tegorocznym turnieju Pucharu Narodów Afryki zostały jeszcze cztery mecze. Dzisiaj o siedemnastej pierwszy z nich. W półfinale zmierzą się reprezentanci Ghany i Zambii. Ja wbrew bukmacherom stawiam dzisiaj na Zambijczyków. Zrobili oni na mnie większe wrażenie niż gracze z pod znaku &quot;Czarnej Gwiazdy&quot;. W ćwierćfinale bez żadnego problemu rozprawili się z Sudanem pokonując ich trzy do zera. Pierwszą bramkę strzelili już w piętnastej minucie za sprawą Stophira Sunzu i po tej bramce nie zachowali się jak większość drużyn z czarnego lądu i dalej nie odpuszczali. W drugiej odsłonie bramki dołożyli Christopher Katongo i James Chamanga. W rywalizacji grupowej też grali dobrze. Pokonali przecież Senegal zaliczany do faworytów turnieju i współgospodarzy z Gwinei Równikowej. Ghana z kolei w swoim ćwierćfinałowym pojedynku męczyła się straszliwie z Tunezją. Po strzeleniu bramki przez Johna Mensaha spoczęła na laurach i Tunezyjczycy wyrównali. Ghanijczycy nieudolnie próbowali strzelić zwycięskiego gola ale nie udało im się tego osiągnąć w dziewięćdziesięciu minutach gry. Dopiero w dogrywce Andre Ayew dał im zwycięstwo. I to że Ghanijczycy grali sto dwadzieścia minut meczu też jest dodatkowym atutem Zambii. Dla mnie Zambia bardziej zasługuje na ten finał niż Ghana i na nich stawiam. Czarne Gwiazdy w grupie wymęczyli zwycięstwo ze słabą Botswaną i nie potrafili wygrać z Gwineą która grała w osłabieniu przez ponad dwadzieścia minut.
Też chyba za drobne zagram sobie ten zakład bo kurs ciekawy a gra Ghany wogóle mnie nie przekonuje. Mają jak narazie wiele szczęścia, bo jak inaczej nazwać np. interwencje bramkarza Tunezji w dogrywce.
Dla kogoś kto nie lubi ryzykować na dużych kursach polecam zagrać, że Zambia zdobędzie bramkę. Kurs w Unibet 1,57 albo ewentualnie, że obie drużyny zdobędą bramkę po kursie 2,15.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja nadal nie podejmuję się typowania wyników w fazie pucharowej tego turnieju,bo żadna z drużyn nie wyróżnia się na tle pozostałych. Może WKS trochę przewyższa całą resztę,ale dziś będą się męczyć z Mali,zobaczycie. Za 20 minut pierwsze starcie 1/2 finału,czyli Zambia-Ghana. Kibicował będę oczywiście Zambii,bo Ghana gra straszną padakę od początku-Gyan z przodu nie wiem co robi,chyba gra za wcześniejsze dokonania wyłącznie. Mam nadzieję,że ich szczęście się dziś skończy i będziemy świadkami niespodziewanej wygranej Zambii.A że emocje rosną,to ja gram konsekwentnie na czerwoną kartkę w Betsafe @4,25(na razie trafiłem 1 z 2 więc jak dziś się powtórzy scenariusz to będzie very good;))
edit: no i wszystko w jak najlepszym układzie czerwona i wygrana Zambii ???? W drugim meczu już nie powinno być ani czerwonej ani niespodzianki;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Udało się Zambii, oj udało... Gracze Ghany chyba słabego okulistę mają (albo powinni mieć), bo wyraźnie dziś mieli problem z trafieniem w piłkę. Bwin, Tobet i WH wystawili już kursy na finał. W Bwin i Tobet @ 1.75 na WKS biorę w ciemno. Między tymi drużynami jest przepaść. Pierwszy raz dziś widziałem Zambię na tym turnieju i szczerze... to dziwie się jak taka słaba drużyna, waląca przez większość meczu piłki na przysłowiową pałę do przodu, jest w finale. Nie ma innej możliwości niż wygrana WKS&#39;u w finale. Po prostu to jest niemożliwe (bez udziału ewentualnie sędziów lub samych zainteresowanych).
Co do samego PNA, poziom coraz gorszy.
Edit: No długo kursy na poziomie 1.75 się nie utrzymały już lecą na 1.50 - 1.60
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Zambia - Wybrzeże Kości Słoniowej Typ:2 Kurs:1,57 Tobet

Nie wiem czy wiecie kiedy ostatnio WKS wygrało Puchar Narodów Afryki. Domyślam się, że nie wiecie :razz:, zresztą kogo by to interesowało... WKS wygrało w 1992 swój ostatni, a zarazem jedyny wygrany PNA. Wiem jestem przekonany, że aktualny turniej wygrają. Głownie chodzi mi oto, że WKS dysponuję taką generacją piłkarzy jaka już może się nie powtórzyć, dla Drogby może to być ostatni PNA, chociaż skoro w przyszłym roku ma się odbyć kolejna edycja, rok po roku by w przyszłości turniej rozgrywany był w nieparzystych latach, dla mnie zero różnicy ale widocznie CAF ma z tym problem. No dobra ale jak już Słonie grają w tym finale to wypadało by wygrać, by za kilka lat nie powiedzieć mogliśmy ale się nam nie chciało, więcej płacili w Europie ale już nie płaca etc. Dla Zambii i tak już dużym sukcesem jest dotarcie do finału, przed turniejem nikt nawet nie pomyślał żeby na nich postawić, co więcej kurs wynosił: 50. Pisze dziś nie dlatego, że kurs spadnie bo raczej niżej niespadania ale w związku z tym, że w weekend mogę niemieć czasu.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ghana-Mali
powyzej 2,5 kartek ✅ pewniaczek...
1,95
Bet365

Mecz o 3 miejsce i taka linia ? W 1 meczu miedzy tymi druzynami w grupie az 6 zoltych kartek. W meczach Mali : 4 zolte z Gwinea z czego 2 zawodnikow z Mali, 2 z Botswana z czego 1 Mali, 4 z Gabonem z czego 2 Mali, 5 z WKS z czego 3 Mali.
Patrzac na mecze Ghany : 2 z Bostwana i Ghana bez kartek, z Gwinea 4 zolte i 1 czerwona z czego 1 zawodnika Ghany, z Tunezja 5 zoltych z czego 3 Ghany, z Zambia 6 zoltych i 1 czerwona z czego 3 i czerwo Ghany,
Powyzej 2,5 jak dobrze pojdzie to moze dostac ktoras z druzyn a co dopiero obie. Mam nadzieje ze zawodnicy z Ghany podejda powaznie do meczu i beda walczyc i dzieki temu mecz sie zaostrzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Zambia - Wybrzeże Kości Słoniowej (1.5 - 0)
Typ: 2
Kurs: 2.75
Wybrzeże Kości Słoniowej staje przed szansą powtórzenia sukcesu z 1992r. tj. ponownego wygrania Pucharu Narodów Afryki. Tym razem ewentualne zwycięstwo może być tym bardziej okazałe, gdyż Słonie mają szansę wygrać wszystkie mecze nie tracąc przy tym żadnej bramki. Według mnie jest to całkiem realny scenariusz, gdyż Zambia jest mniej wymagającym rywalem niż choćby półfinałowy przeciwnik Mali. Poza kilkoma zawodnikami (mam tu na myśli Katongo i Mayukę) brak w ekipie Zambii zawodników, którzy wyróżniają się ponad przeciętność. W obronie drużyna stanowi względnie zgrany kolektyw, któremu jednak też zdarzają się wpadki. Z kolei Wybrzeże Kości Słoniowej nie dość, że z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej, to w dodatku w swoich szeregach ma całą plejadę gwiazd, którą można by spokojnie obdzielić dwie drużyny. Drogba, Yaya Toure, Kolo Toure, S. Kalou, Doumbia etc. to zawodnicy o uznanej marce w europejskim futbolu, którzy są w stanie w pojedynkę zadecydować o losach spotkania. Dlatego też spodziewam się pewnej i wysokiej wygranej Słoni różnicą co najmniej dwóch bramek. Kursy na takie rozstrzygnięcie są doskonałe, co zapewne wynika z tego, że bukmacherzy przeceniają sukces Zambijczyków z Ghaną, która ewidentnie nie trafiła z formą na turniej.
 
adi_krk 1

adi_krk

Użytkownik
Zambia - WKS -1 ah @ 2.00 Bet365
Zambia to jest drużyna o dwie klasy gorsza od WKS (na tym mógłbym zakończyć już analizę). W kadrze chyba jeden zawodnik grający na co dzień w Europie, w Szwajcarii (Mayuka - Young Boys). W drużynie Zambijskiej właśnie Mayuka i Katongo prezentują niezły poziom, reszta raczej mocno przeciętna. Obrona nerwowa, waląca po autach i rogach. Mecz z Ghaną dość szczęśliwy i pogoda sprzyjająca, ale i &quot;The Black Stars&quot; bez formy, zlepek paru dobrych piłkarzy, ale na pewno nie tak dobrych jak ma WKS. W dodatku WKS oprócz świetnego potencjału czysto piłkarskiego, tworzy w miarę niezły kolektyw. Jeśli tylko nie będzie dziś trzęsienia ziemi, tsunami, albo innych wybryków natury to nie wyobrażam sobie w tym meczu innego rezultatu niż zwycięstwo WKS. Wróć. Zwycięstwa minimum 2 golami.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Nie dosc ze to nozna i to jeszcze final wiec wg mojej teorii no bet. Ale akurat ten mecz sprobuje zagrac mimo ze gra rewelacja turnieju ze zdecydowanym faworytem na ktorego idzie masowka..
WKS-1 - Zambia ⛔ Drogba sucks ! Olac kase, zobaczyc radosc Zambii i gorycz gwiazdeczek z WKS bezcenne ;)
2,05
Bet365

Mozna powiedziec o Zambii- co za duzo to nie zdrowo. I jest to bardzo trafione stwierdzenie. Druzyna skazana na pozarcie juz w fazie grupowej gdzie byla z gospodarzem i Senegalem wygrala tak ciezka grupe. Potem pewne zwyciestwo z Sudanem i szczesliwe z Ghana i przy tym meczu bym sie zatrzymal. Na ta chwile WKS jest druzyna mocniejsza od Ghany. Forma turniejowa zdecydowanie wyzsza, ambicja mysle rowniez bo i zawodnicy i kibice dlugo czekaja na triumf w tych rozgrywkach. Ghana gdyby wyorzystala karnego mysle nie oddalaby juz wygranej w polfinale. Potem rowniez przewaga Black Stars ktorzy w calym turnieju nie zachwycali. WKS nie stracila jeszcze bramki i dzisiaj moga utrzymac ta swietna passe. Druzyna zlozona z gwiazd ktore mialy jasno okreslony cel i do niego zmierzaja. Wynik 1-0 z Mali nie powala patrzac na wynik ale kto ogladal mecz wie ze do przerwy gdyby nie slupki moglo byc tam 3-0.
Mysle ze Zambia zaszla i tak za daleko i nie powinna dzisiaj przeszkodzic Słoniom w odniesieniu sukcesu. Stracona bramka spowoduje odkrycie a wtedy mozna sie spodziewac zmasowanego ataku WKS i malego pogromu. Zycze Zambii jak najlepiej ale nie w dzisiejszym meczu. Katongo i Mayuka to za malo..
 
D 120

dankas

Użytkownik
WKS - Zambia
Krótko i na temat - jeśli WKS udźwignie presję faworyta, i zagra tak dobrze jak choćby w pierwszej połowie z Mali, to Zambia będzie potrzebowała naprawdę dobrego szamana.
Z drugiej strony, WKS musi, a Zambia może. Młoda drużyna, grająca na fantazji, bez presji bycia faworytem. Mogą odpalić, a jeśli WKS posypie się psychicznie to może być różnie. Dla mnie to klasyczny NO BET. Minimalnym faworytem dla mnie jest mimo wszystko WKS, ale na pewno nie po kursie @1,50. Szkoda nerwów, jakby było minimum 1,9 to bym się zastanowił nad graniem.
Ja mam w grze kupon wysłany przed początkiem PNA na zwycięstwo WKS po kursie @2,40, także granie na finał sobie odpuszczam.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Zambia - WKS 2
Ja tam pograłem bardzo mocno na ten mecz na 2, kurs owszem nie rzuca na kolana ale czy większość z Was nie pograłaby gdyby BATE grało z Barceloną a na Barce byłoby 1.50? Za Zambią przemawia jedynie szczęście, bo gdyby nie ono i nonszalancja Gyana to dziś byłby finał Ghana-WKS. Ja osobiście nie widzę tutaj teorii spiskowych i gracze WKS mają wszystko aby wygrać do tego nie stracili nawet bramki w tegorocznym PNA.
WKS to zgrany kolektyw oparty na graczach EPL, ja bym na miejscu selekcjonera WKS wyszedł na ten mecz 4-3-3 i od razu zdusił Zambię bo jeżeli WKS da im chociaż cień nadziei, to może się dla nich skończyć to katastrofą.
Zambia wygrała z Gwineą 0-1 kiedy WKS na miękko zrobił ich 3-0. Jest to ostatni dzwonek dla Drogby i Yaya aby ugrać coś na arenie międzynarodowej, większej motywacji chyba nie ma, bo jeżeli przegrają ten finał to będą jeszcze większym pośmiewiskiem jak reprezentacja Senegalu
Ja pograłem jak na mnie bardzo mocno bo za 150zł, czyli va bank to co miałem na Betsafe.... oby się opłaciło.
 
R 23

rutra

Użytkownik
Nie wiem gdzie to napisać, napiszę więc tutaj. Otóż śniło mi się, że WKS wygrał 1:0 z Zambią i tak się zastanawiałem czy kiedykolwiek jakaś Afrykańska drużyna może wygrać Mundial? Ghana doszła do ćwierćfinału i tylko rzut karny dzielił ją od półfinału. Wiem, wiem, wcześniej była ręką, gdyby nie ona byłby gol, ale to było zagranie taktyczne zawodnika Urugwaju. Ghana była moim faworytem w PNA 2012, jednak przegrała z Zambią i teraz z Mali. Zastanawiam się czy WKS stać na wygranie Mundialu i ciężko powiedzieć, ostatnio z grupy nie wyszli. Myślę, że za 6-10 lat to Ghana ma zdolną młodzież i może wygrać Mundial, a WKS max. 1/4 finału.

Do czego zmierzam? Acha, już wiem, możecie śmiało stawiać na wygraną Wybrzeża Kości Słoniowej 1:0, bo tak mi się śniło :p
 
D 120

dankas

Użytkownik
Nie wiem gdzie to napisać, napiszę więc tutaj. Otóż śniło mi się, że WKS wygrał 1:0 z Zambią i tak się zastanawiałem czy kiedykolwiek jakaś Afrykańska drużyna może wygrać Mundial? Ghana doszła do ćwierćfinału i tylko rzut karny dzielił ją od półfinału. Wiem, wiem, wcześniej była ręką, gdyby nie ona byłby gol, ale to było zagranie taktyczne zawodnika Urugwaju. Ghana była moim faworytem w PNA 2012, jednak przegrała z Zambią i teraz z Mali. Zastanawiam się czy WKS stać na wygranie Mundialu i ciężko powiedzieć, ostatnio z grupy nie wyszli. Myślę, że za 6-10 lat to Ghana ma zdolną młodzież i może wygrać Mundial, a WKS max. 1/4 finału.

Do czego zmierzam? Acha, już wiem, możecie śmiało stawiać na wygraną Wybrzeża Kości Słoniowej 1:0, bo tak mi się śniło :p
WKS ma na mundialach totalnego pecha z losowaniem. Na dwóch ostatnich mundialach trafili do grup śmierci - w 2006 roku z Holandią, Argentyną i Serbią, a w 2010 z Brazylią, Portugalią i Koreą Pn. Gdyby zamienić grupami WKS i Ghanę, to równie dobrze Ghana odpadłaby w grupie, a WKS mogłoby grać w półfinale.
Chociaż moim zdaniem Murzyni nie mają odpowiedniej mentalności do wygrywania - zawsze w kluczowym momencie panikują i tracą głowę. Myślę że przynajmniej do mundialu w Katarze Afryka nie będzie miała mistrza świata ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Widzę,że poszła masówka na WKS. Podejrzewam że 3/4 z ludzi grających na WKS nie widziało żadnego meczu Zambii w tym turnieju i oczekują tu spokojnego zwycięstwa Słoni. Oczywiście z grona drużyny faworyzowanych przed rozpoczęciem turnieju WKS zagrało najskuteczniej, przede wszystkim broniąc się niesamowicie mądrze i skutecznie. Z przodu bez szału według mnie,po prostu Drogba to klasa sama w sobie i on tam dobrze dyryguje kolegami. Według mnie dziś spacerku nie będzie dla niego i kolegów,bo Zambia jest zespołem dobrze prowadzonym przez trenera Renarda(dziś oczywiście w białej,szczęśliwej koszuli;)). Tak więc początek meczu to będzie na pewno atak WKS,ale z biegiem czasu Zambia też będzie mieć okazje. A jak stracą szybko bramkę to już na pewno będziemy mieli otwarty,ciekawy mecz.
Tradycyjnie gram już czerwoną kartkę @4,25 w Betsafe,bo dobrze na tym wychodzę w fazie pucharowej CAF.
Całkiem możliwe,że gol dla Słoni padnie z rzutu karnego lub wolnego dlatego pobrałem również:
Drogba strzeli@2,375 SB⛔⛔brawo Drogba,11 metrów i bramkarz na przeciwko to zbyt duża przeszkoda dla niego..BRAWO ZAMBIA! Mam nadzieję,że wygrają ten puchar!!!
--------------------------------------
SKŁADY NA FINAŁ CAF:
Ivory Coast: Boubacar Barry; Siaka Tiene, Kolo Toure, Souleyman Bamba, Jean-Jacques Gosso Gosso; Didier Zokora, Cheik Tiote, Yaya Toure, Gervinho; Salomon Kalou, Didier Drogba.
Zambia: Kennedy Mweene; Joseph Musonda, Stoppila Sunzu, Hichani Himoonde, Davies Nkausu; Nathan Sinkala, Chisamba Lungu, Isaac Chansa, Rainford Kalaba; Chris Katongo, Emmanuel Mayuka
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Zambia - WKS 2

Ja tam pograłem bardzo mocno na ten mecz na 2, kurs owszem nie rzuca na kolana ale czy większość z Was nie pograłaby gdyby BATE grało z Barceloną a na Barce byłoby 1.50? Za Zambią przemawia jedynie szczęście, bo gdyby nie ono i nonszalancja Gyana to dziś byłby finał Ghana-WKS. Ja osobiście nie widzę tutaj teorii spiskowych i gracze WKS mają wszystko aby wygrać do tego nie stracili nawet bramki w tegorocznym PNA.

WKS to zgrany kolektyw oparty na graczach EPL, ja bym na miejscu selekcjonera WKS wyszedł na ten mecz 4-3-3 i od razu zdusił Zambię bo jeżeli WKS da im chociaż cień nadziei, to może się dla nich skończyć to katastrofą.

Zambia wygrała z Gwineą 0-1 kiedy WKS na miękko zrobił ich 3-0. Jest to ostatni dzwonek dla Drogby i Yaya aby ugrać coś na arenie międzynarodowej, większej motywacji chyba nie ma, bo jeżeli przegrają ten finał to będą jeszcze większym pośmiewiskiem jak reprezentacja Senegalu

Ja pograłem jak na mnie bardzo mocno bo za 150zł, czyli va bank to co miałem na Betsafe.... oby się opłaciło.
Sorry , ale opowiadasz takie bzdety że głowa mała , jeśli myślisz że między WKSem a Zambią jest taka różnica jak pomiędzy BATE a Barcą to jesteś w dużym błędzie . Widać że małe masz pojęcie o potencjale tej ekipy , ta drużyna już od kilku lat aspiruje do miana czołowej ekipy Afryki i wreszcie im się udało do tego topu dostać , ostatnio bardzo ciekawie zaprezentowali się też w eliminacjach do MŚ w RPA. Szczęście z Ghaną? oświece cię , gdyby Gyan trafił karnego to mielibyśmy 1:1 a nie finał WKS - Ghana , wiesz jakie były statystyki z tego meczu? otóż obie drużyny miały po tyle samo strzałów a posiadanie było na korzyść Zambii w procencie 52:48 . Gdzie ta wielka przewaga Ghany? Ayew i koledzy byli bezradni jak dzieci w tym meczu , grali wielkie g. i Zambia w 100% na ten finał zasłużyła . Argument z Gwineą niesamowicie debilny , zresztą jak cała ta analiza . Równie dobrze można napisać że WKS wygrało 1:0 z Sudanem a Zambia &quot;zrobiła ich na miękko&quot; 3:0 . To będzie równy mecz i duża szansa że skończy się powodzeniem WKSu , ale nie żartuj mówiąc że między drużynami jest jakaś różnica klas i warto to grać po 1.50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom