>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Narodów Afryki - Eliminacje 06.09.2012

K 8

korwinista

Użytkownik
Puchar Narodów Afryki - Eliminacje 06.09.2012
Burkina Faso - Lesotho (godz. 18:00)
TAK! To już dzisiaj Reprezentacja Burkina Faso w piłce nożnej (58. miejsce w rankingu FIFA) zmasakruje Reprezentacje Lesotho w piłce nożnej (105. miejsce w rankingu FIFA)! Obie te drużyny dzieli gigantyczna wręcz przepaść pod każdym względem. Pytanie tylko, jak wysoki będzie wynik? Za pewne będzie to różnica co najmniej dwóch bramek, lecz jest to jeden z meczy, w których nawet wynik 5:0 nikogo by nie zdziwił. Niestety praktycznie żaden bukmacher nie oferuje handicapów na owe spotkanie. (Planowałem typować pewną wygraną Burkina Faso HC-1 jako pewniak dzisiejszego dnia). W związku z tym, na owe spotkanie pozostało mi polecić typ: połowa/koniec po dość wysokim jak się okazało kursie @1,62 - osobiście spodziewałem się że kurs na taki wynik wydarzenia będzie oscylował w okolicach @1,45-@1,50. Spodziewam się, że Reprezentacja Burkina Faso strzeli swojego pierwszego gola jeszcze przed wybiciem dwudziestej piątej minuty. :cool:

Burkina Faso (połowa/koniec spotkania) - (Burkina Faso/Burkina Faso) @1,62 EXPEKT :cool: (1:0)/X:X

Do tego polecam suche typy - bez komentarza - do obstawienia z powyższym jako zakład akumulacyjny:
18:00: Ghana - Uganda; typ: Ghana @1,20 :cool:
19:00: Wybrzeże Kości Słoniowej - Sierra Leone; typ: Wybrzeże Kości Słoniowej @1,11 -(również szkoda, że nie ma handicapów) :cool:

Łącznie, trzy powyższe typy powodują wysoki kurs @2,16 ! Polecam! :cool:
 
freddyvsjason 11

freddyvsjason

Użytkownik
Nie powiem, że mecz Malawi - Etiopia zapowiada się interesująco, bo nie zapowiada pod żadnym względem. Jest jednak jeden ciekawy fakt, mianowicie w rywalizacji między obiema ekipami od 2003 roku zawsze padał remis underowy. A rozegrano tych spotkań 5. Goście w 2014 przegrali wszystkie mecze, jednak nie można być zbytnio rozczarowany, bo Algieria, Ghana czy Kongo dysponują dużo większym materiałem ludzkim od Etiopczyków. O Malawi wiem tyle, że nic nie wiem, więc nawet nie ma co męczyć klawiatury. Uważam, że remis jest w tym wypadku prawdopodobny, tym bardziej under, więc warto się nad nimi zastanowić.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Nie powiem, że mecz Malawi - Etiopia zapowiada się interesująco, bo nie zapowiada pod żadnym względem. Jest jednak jeden ciekawy fakt, mianowicie w rywalizacji między obiema ekipami od 2003 roku zawsze padał remis underowy. A rozegrano tych spotkań 5. Goście w 2014 przegrali wszystkie mecze, jednak nie można być zbytnio rozczarowany, bo Algieria, Ghana czy Kongo dysponują dużo większym materiałem ludzkim od Etiopczyków. O Malawi wiem tyle, że nic nie wiem, więc nawet nie ma co męczyć klawiatury. Uważam, że remis jest w tym wypadku prawdopodobny, tym bardziej under, więc warto się nad nimi zastanowić.
Ja tutaj widzę value w gościach. W el. MŚ mieli ciężką grupę z m.in z RPA i wygrali ją i w PO dopiero ulegli Nigerii w dwumeczu. Malawi to taki średniak wg. mnie. Wg. mnie przesadzone te kursy an gości i ja pobieram +0,5 po ok 1,90 tym bardziej, że jak piszesz spotkania między tymi ekipami bywały bardzo wyrównane.
Do tego spadki na DR Kongo są jakieś kosmiczne. Sierra Leone na pewno jest solidniejszą ekipą i nawet na wyjeździe w tych okolicznościach te kursy na +0,25 na poziomie 2,35-2,40 to przesada.
/Kongo jednak u siebie mocniejsze, chociaż nie mam żadnych danych meczowych.
Drugi mecz raczej wyrównany ze wskazaniem na Malawi, dwie bramki w krótkim odstępie czasu ustawiły mecz, Etiopia jeszcze strzeliła kontaktową w 90 minucie na 3:2 ale brakło czasu.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Kongo -1 - Sudan 2,02 ✅ 2:0
Nie będę się rozpisywać bo znawcą wielkich nie jestem, ale wydaje mi się, że lekko zawyżony kurs.
Kongo czyni postępy. 4 dni temu pokonali na wyjeździe Nigerię 3:2 a Nigeria to czołówka jeżeli chodzi o Afrykę. W poprzednich eliminacjach grali z Burkina Faso, Gabonem i Nigerem i zajęli w tej grupie 2 miejsce zaledwie punkt za Burkina Faso. W tym roku na własnym terenie ogrywali słabszą Namibię 3:0 i Rwandę 2:0 i remisowali z mocną Libią 2:2.
Sudan to poziom niżej. W poprzednich eliminacjach zdobyli zaledwie 2 punkty remisując wyjazdowe spotkania z Lesotho i Zambią. W tych eliminacjach w 1 sptoakniu ulegli RPA u siebie aż 3:0 i spodziewam się, że tutaj też nie będą mieli nic do powiedzenia.
Przy tej róznicy klas pewnie bym tutaj widział -1,5 linię więc -1 wygląda jak promocja ;)
edit/ takie moje spostrzeżenie. Kongo wyglądało lepiej z przebiegu spotkania. Strzelili szybko i trochę się cofnęli ale Sudan miał ciężko ze stworzeniem jakiejkolwiek sytuacji. W 2 połowie Kongo powinno strzelić 2-3 bramki a wpadła ze stałego fragmentu w końcówce.
 
Psychosocial 823,9K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
AFRYKA: Puchar Narodów Afryki - Kwalifikacje
16:30 Kongo-Sudan 2:0 WIN
KONGO - pokonali na wyjezdzie 3-2 Nigerie, a Sudan przegral u siebie z RPA 0-3, ktore to gralo w eksperymentalnym skladzie pod wodza nowego trenera a i tak rozjechali Sudanczykow; Kongo ma w skladzie niezlych pilkarzy z ligi francuskiej, ponadto defensywny pomocnik Delvin Ndinga (ten, co wygryzl ze skladu Dudke we Francji), gra chyba teraz w Olympiakosie, poza tym w koncu na gre dla Kongo zdecydowal sie Thievy Bifouma z hiszpanskiej Almerii (w zeszlym sezonie w barwach WBA zagral 6 meczow w PL i strzelil 2 gole) i to on strzelil Nigerii 2 gole; ponadto trenerem Kongo jest niezly Francuz Claude Le Roy, takze Kongo powinno wygrac u siebie z Sudanem i miec 6 pkt po 2 meczach w tej ciezkiej grupie z Nigeria i RPA.
19:00 Lesotho-Gabon 1:1 WIN
GABON - nie jestem pewny czy Gabon wygra, oprocz Aubameyanga nie maja zadnego wybitnego pilkarza, a Lesotho bedzie u siebie murowalo i gralo na remis liczac na gola z kontry; w Lesotho niedawno punkty stracila Zambia (1-1), a Ghana 2 czy 3 lata temu wymeczyla 3-2; ponadto Gabon slabo gra na wyjazdach, zazwyczaj remisuje badz przegrywa; na papierze Gabon powinien wygrac gladko, ale jak juz wspominalem, w Afryce niektore zespoly na wyjazdach traca sporo na wartosci a sciany pomagaja gospodarzom, dlatego gram z podporka.
19:00 Botswana-Senegal 0:2 WIN
SENEGAL - maja swietny sklad, w pierwszym meczu dosc latwo pokonali mocny przeciez Egipt 2-0, nie pozwalajac Faraonom na wiele, z kolei Botswana dopiero w ostatniej minucie przegrala z Tunezja, ale aktualnie Tunezja przechodzi kryzys, zespol jest w przebudowie i oni juz od jakichs 2 lat wykrecaja dziwne wyniki u siebie ze slabszymi przeciwnikami; Botswana u siebie bywa grozna, ale Senegal ma w grupie i Egipt i Tunezje, wiec beda chcieli wygrac dzisiaj zeby z 6 pkt spokojnie patrzec na kolejne mecze grupowe; Senegal to ekipa mniej wiecej podobna do Mali, a Mali dwukrotnie ogrywalo Botswane na wyjezdzie (2-1 i 4-1); wiadomo jak to jest z wyjazdami, ale mimo tego, ze Botswana jest silniejsza od Lesotho, to uwazam, ze Senegal jest o wiele lepszy od Gabonu, ma wielki potencjal i na wyjazdach czesto wygrywa w przeciwienstwie do Gabonu, ktory jest typowa druzyna wlasnego boiska, wiec chcac miec jakis sensowny kurs z tych trzech meczow wybralem zwyciestwo Senegalu i Kongo a Gibona daje z podporka.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
RPA - Nigeria -0,25 2,44 zwrot połowy stawki 0:0
Co mnie przekonuje do tego meczu ??
Nigeria to jak wiemy uczestnik ostatnich MŚ, gdzie zaprezentowali się na miarę swojego poziomu. Wg. mnie to lepsza ekipa od RPA i co ciekawe ma na nich patent i w tych wieku notują bilans 6-0-1 przeciwko RPA i do tego 3-0-1 w meczach wyjazdowych.
Na inauguracje przegrali u siebie z Kongo 2:3 jednak jak pisałem Kongo robi regularne postępy, jednak co ważne stawia to Nigerię w ciężkiej sytuacji i będą tutaj musieli grać o pełną pulę za wszelką cenę.
RPA bez szału w ostatnich 2 latach.
Wg. mnie lekkie value jest a kursy są bardziej wystawione ze względu na ostanie wysokie zwycięstwo RPA nad Sudanem i porażki Nigerii z Kongo.
Algieria - Mali Mali strzeli gola ? TAK 2,02 ⛔ 1:0
Widzę value. Obrona Algierczyków to nie jest zapora nie do przejścia a jak pokazały mecze pomiędzy tymi ekipami w przeszłości Mali gra się dobrze z Algierią i strzelają im regularnie. Poza tym Mali notuje bardzo solidne wyniki w tym roku. Potrafili zremisować wyjazdowo z Senegalem czy przegrać zaledwie 1:2 z Chorwacją.
Algierii strzelały takie ekipy jak Togo, Benin(dwukrotnie), Gwinea, Bukina Faso, Armenia, Rumunia.
Oczywiście Mali będzie tutaj liczyć na kontry aczkolwiek skoro potrafili w tym roku strzelać Nigerii, RPA, Korei, Senegalowi, Chorwacji czy Gwinei to na pewno także istnieje spore prawdopodobieństwo, że strzelą także Algierii tym bardziej, że Algieria pewnie zaatakuje i pojawi się sporo miejsca na kontry.
 
tchorzyk 60

tchorzyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - PNA Eliminacje
Godzina: 22:00
Spotkanie: Senegal-Tunezja
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 2,30
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Przeglądałem ofertę na piątkowy wieczór. Mecze kwalifikacyjne drużyn europejskich stwierdziłem, że są zbyt niepewne (a jak pewne to kurs zbyt mały). Zobaczyłem mecz Eliminacji do Puchar Narodów Afryki, mecz w którym ciężko wskazać faworyta ponieważ obie drużyny to jedne z najlepszych drużyn na Czarnym Lądzie. Kiedy zobaczyłem kurs na over 2,5 bramki to nie mogłem nie wstawić tutaj tego typu. Wg mnie typ na to wydarzenie powinien oscylować w granicy 1,60. Z obserwacji afrykańskiej piłki nożnej wynika iż drużyny grają ofensywnie, do przodu często za pomocą kontrataków. Prawidłowość ta dotyczy szczególnie drużyn które w piłke grać umieją- a za takie własnie mam Senegal i Tunezje. W ostatnich 5 meczach Senegal 3 razy wygrywał i 2 razy remisował, Tunezja zaś w ostatnich 5 meczach rowniez 3 razy wygrywała, raz przegrała i raz zremisowała. Obie drużyny zatem są w formie i będą dążyć do strzelania bramek, zapowiada to ciekawe widowisko i grad goli. Co ciekawe, ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się sprawiedliwym remisem 2:2. Mam nadzieję iż piłkarze nie będą szczędzić sił na boisku a bramkarze wpuszczą kilka goli do siatki :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ziemniak 199

ziemniak

Użytkownik
Przestrzegam przed leceniem na masówke na Zambie w starciu z Nigerem.
W jedynym spotkaniu jakim ze sobą grali było 0-0.
Teraz zajmują 3 i 4 miejsce w grupie i na 3 spotkania oba kraje nie wygrały żadnego meczu.
2 remisując i 1 przegrywając.
Zambia ma 1 bramke ledwo zdobytą.
Więc bardzo prawdopodobny jest remis z kursem 3,75 w Willam Hillu.
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
A ja licze dzisja na Gabon ????
Kurs: 4.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami czwarta kolejka grupowych rozgrywek Pucharu Narodów Afryki. W grupie C zmierzą się ze sobą liderujący Gabon z Burkina Faso, która zajmuje drugie miejsce. Pantery (jak mówi się na reprezentacje Gabonu) nie przegrały jeszcze meczu. Mają na swoim koncie 2 zwycięstwa (z Angolą 1:0 oraz z Burkina Faso 2:0) i 1 remis (z Lesotho 1:1). Jak widać Gabończycy już raz potrafili pokonać drużynę z Burkina Faso i to 4 dni temu. W tym spotkaniu liczę na dobrą postawę gracza Borusii Dortmund - Aubameyanga( który w ostatnim spotkaniu zainkasował 2 bramki), wspieranego przez resztę młodych, ambitnych graczy. Burkina Faso jest uważana za faworytów, ja sądzę, że to na korzyść dla Gabonu, będą oni mogli wyprowadzać groźne kontrataki które tak lubi Aubameyang. Reprezentacja ta wychodzi z dołka co pokazuje chociażby ranking FIFA - zanotowali oni ostatnio skok o 19 miejsc.
Sądzę że Gabon wygra ten mecz 1:0.
 
Do góry Bottom