>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Narodów Afryki 2017 [Gabon -14.01.2017-05.02.2017]

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Gabon- Gwinea Bissau
Przed nami spotkanie otwarcia o godzinie 17:00 odbędzie się pierwsze spotkanie w ramach puchar narodów Afryki w 2017 roku gospodarzem będzie Gabon który rozegra pierwszy mecz. Jeszcze nigdy w historii nie doszło do pojedynku pomiędzy tymi ekipami będzie to pierwszy historyczny mecz. Drużynę ma poprowadzić do sukcesu Pierre-Emerick Aubameyang który jest najlepszym strzelcem zespołu z 21 trafieniami na koncie. Drużynę prowadzi Jose Camacho słynny szkoleniowiec ma jasno postawiony cel zwycięstwo w tym turnieju. W ataku wspominany Aubameyang na pewno zrobi różnicę jednak aby to się stało musi mieć odpowiednich asystentów w składzie znajduje się Mario Lemina który coraz więcej minut otrzymuje w Juventusie. W środku defensywy jest rosły obrońca Cardiff Manga który niegdyś występował w Boro. Faworytem wydają się gospodarzem, jednak patrząc na historie PNA działy się już różne rzeczy warto także wejść w to spotkanie na LIVE. Ja osobiście stawiam za faworyta gospodarzy.
Zwycięstwo Gabon @@ 1,45 ⛔
Strzelec gola @@ Aubameyang P. E @@ 1,80
✅
Burkina Faso - Kamerun
O godzinie 20:00 zobaczymy drugie spotkanie jak dotąd obie drużyny spotkały się ze sobą dwukrotnie z czego oba spotkania wygrał zespół Kamerunu. Prowadzi ich Hugo Bross Belgijski trener który daje nowe nadzieje Kamerunowi i szansę na zdobycie po piętnastu latach ponownie Afrykańskiego trofeum ostatnie zwycięstwo miało miejsce w 2002 roku. Ich dzisiejszy rywal Burkina Faso niedawno bo w 2013 roku zdolało dotrzeć do finału gdzie uległo Nigerii , dzisiaj pojedynek pomiędzy tymi drużynami powinien być niezwykle ciekawy. Od początku będzie raczej polegał na badaniu terenu, jednak to Kamerun ma więcej atutów w postaci składu by odnieść zwycięstwo, poniżej zamieszczam link do składów aby każdy mógł sobie porównać. (PS.Kilka zawodników jest nie w tych klubach co powinno).

Kadra Kamerunu :

Kadra Burkina Faso :
Zwycięstwo Kamerun @@ 2,20 ⛔
Strzelec Gola @@ Aboubakar @@ 3,30 ZWROT
s90/ podaj bukmachera
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Dla mnie czarnym koniem tego turnieju może być zespół Maroka prowadzony przez eksperta jeśli chodzi o te rozgrywki, mowa o Francuzie Herve Renardzie, udało mu się już dwa razy wygrać ten turniej, z Zambią i WKS, oglądałem wtedy wszystkie jego mecze, koleś ogarnia tą Afrykę i myślę, że może dojść do finału jeśli też tak dobrze poukładał Maroko. Właśnie dlatego dla mnie najciekawszy mecz będzie ten z DR Kongo.
 
L 6

lukas89kce

Użytkownik
Algeria - Zimbabwe

Algeria jest jednym z faworytów do wygrania PNA w tym roku. Maja niewatpliwie potencjal na wygranie tej imprezy , tym bardziej ze oslabiony przyjechal Kamerun , nie ma Nigerii , a Wybrzeze Kosci Sloniowej przechodzi przemiane pokoleniowa. W skladzie Algerii jest kilka znanych nazwisk z Europy - jest najlepszy pilkarz Afryki 2016 - Mahrez , jego kolega klubowy z Leicester - Slimani. Jest Ghoulam z Napoli , Bentaleb z Schalke , Ghezzal z Lyonu , Brahimi z Porto czy kapitan Anderlechtu - Hanni. Latwo o triumf jednak nie bedzie , bo Algeria juz na starcie trafila do mocnej grupy z Tunezja , Senegalem i Zimbabwe. Outsiderem tej grupy powinno byc Zimbabwe , wiec jesli Algeria niechce postawic sie w odrazu w trudnej sytuacji , musi ten mecz wygrac. Sadze ze dadza rade , zespól Zimbabwe to moim zdaniem jedna z gorszych ekip na tegorocznym PNA.

Algeria 1.5 Unibet
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Algieria - Zimbabwe
Typ: Algieria
Kurs: 1,50
forbet
To co już napisał kolega wyżej można potwierdzić. Algieria ma graczy występujących w czołowych ligach Europejskich. Dodatkowo prowadzi ich trener Georges Leekens. Prowadził on Brugge i Anderlecht z tym pierwszym ma na koncie mistrzostwo w 1990 roku. Prowadził też reprezentację Belgii z którą awansował na Mundial w 1998 r. Można by nawet pokusić się o handicap w stronę Lisów pustyni.
typ: Algieria -1 @ 2,30
typ: Algieria strzeli over 1,5 gola @ 1,70
forbet
 
plazmid 4

plazmid

Użytkownik
W ncplus można gdzieś zobaczyć PNA oprócz TV Congo?
Z tego co wiem to nie, zostają streamy. Najlepszy na bet365, jak nie masz to bardzo dobry jest na time4tv (wpisz w google: &quot;time4tv me eurosport 2 uk&quot; i pierwszy link). Dałbym linka, ale nie mam jeszcze 10 postów także nie mogę :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
WKS - Togo
Dzisiaj dojdzie do pojedynku pomiędzy faworytem rozgrywek według bukmacherów Wybrzeże Kości Słoniowej a Togo. Obie drużyny spotkały się ze sobą już trzy razy z czego jedno zwycięstwo odniosło Wybrzeże a dwa razy zespoły dzieliły się punktami. Drużynę popularnych Słoni od 2015 roku prowadzi Michel Dussuyer podczas tegorocznego turnieju postanowił nieco przebudować skład jednak moim zdaniem dużo więcej szans powinien otrzymywać Kodija który w grach towarzyskich z reguły wchodził z ławki. Wilfred Bony daje co prawda możliwości pod względem wysokościowym czy zastawieniem piłki jednak z szybkością już gorzej. Na skrzydłach zapewne wystąpią Kalou wraz z Zaha szybcy gracze robiący różnice. Wiele ekspertów rozpisywało się jak zagrają Słonie bez Gervinho, Yayi Toure czy Romarica. Poradzą sobie rosną nowe talnety jest Bailly w defensywie który z Aurierem spokojnie to poukłada w pomocy jest utalentowany Kessié czy N’Guessan to wszystko uzupełnia doświadczeniem Gradel. Dzisiejszym rywalem Słoni będą Jastrzębie z Togo w których postawili na doświadczenie czyli znane nam już nazwiska Adebayor, Gapke, Boukari itd. Czy będą w stanie poradzić sobie z przebudowanym zespołem Wybrzeża :?:.
Zwycięstwo WKS @@ 1,52 Unibet ⛔
Over 2,5 gola @@ 2,21 Pinnacle ⛔
INNE TYPY :
DR Kongo - Maroko dnb 2 @@ 1,70 Pinnacle ⛔

Przegląd sportowy zrobił wszystko w 1 miejscu także mamy poniżej składy itd :!: :!:

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/puchar-narodow-afryki,puchar-narodow-afryki-2017-grupy-i-sklady-druzyn,artykul,749709,1,1030.html
 
keenan 49

keenan

Użytkownik
DR Kongo - Maroko
typ: Obie drużyny strzelą - tak @2.10 bet365
powyżej 2.5 goli @2.60 bet365


Dotychczasowe mecze PNA są jak zwykle nieprzewidywalne. Algieria głupio straciła punkty przez słabą obronę. Tunezja pomimo wielu klarownych sytuacji nie potrafiła strzelić ani jednej bramki, a gospodarz turnieju zremisował ze słabeuszami. W tym meczu dla obu drużyn będą liczyć się tylko trzy punkty, obie reprezentacje mają świadomość jak ciężkie mecze potem czekają ich zarówno z Togo jak i z Wybrzeżem Kości Słoniowej dlatego spodziewam się otwartego meczu i goli, gdyż ciężko jest oczekiwać od jakiegokolwiek afrykańskiego zespołu monolitu w obronie. Natomiast w ofensywie zazwyczaj mamy perełki grające w mocnych europejskich ligach. Trudno mi tutaj sobie wyobrazić 0-0 albo wygraną jedną bramką któregoś zespołu. Oczekuje radosnego futbolu i miłego meczu dla oka.
 
piotrovsky 55

piotrovsky

Użytkownik
Krążą plotki o jakiś osłabieniach w meczu Kongo - Maroko. Dotarł ktoś gdzieś do czegoś oprócz braków w Kongo które chyba niewiele znaczą
Joël Kiassumbua (bramkarz) - 6.04.1992 - Wohlen (Szwajcaria)
Jest alternatywa podobnego formatu Mulopo Kudimbana (bramkarz) - 21.01.1987 - Antwerp (Belgia)
Jordan Ikoko (obrońca) - 3.02.1994 - Guingamp (Francja)
Jest Tisserand + Mbemba i kapitan Zaukani wiec też żaden problem,
WKS wygląda solidnie na papierze, jedyne do czego można się przyczepić to bramkarz, jeżeli zabłądziłem to proszę mnie sprostować
Sayouba MANDE (bramkarz) - 15.06.1993 - Stabaeck (Norwegia)
Sylvain GBOHOUO (bramkarz) - 29.10.1988 - TP Mazembe (Kongo)
Badra Ali SANGARE (bramkarz) - 30.05.1986 - AS Tanda (Wybrzeże Kości Słoniowej)
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jak co dwa lata PNA rządzi się swoimi prawami pada mało bramek drużyny zdecydowanie bardziej badają teren i co najważniejsze znów dochodzi codziennie do sensacji, dzisiaj zobaczymy jak zaprezentuje się kolejny faworyt Ghana. Osobiście odpuszczam dzisiaj granie polecam na Live śledzić losy spotkania i powoli grać. W wieczornym spotkaniu czeka nas pojedynek Mali z Egiptem tutaj może zdarzyć się wszystko osobiście liczę żę dzisiaj ktoś otworzy worek z bramkami bo na razie kiepściutko.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Jak co dwa lata PNA rządzi się swoimi prawami pada mało bramek drużyny zdecydowanie bardziej badają teren i co najważniejsze znów dochodzi codziennie do sensacji, dzisiaj zobaczymy jak zaprezentuje się kolejny faworyt Ghana. Osobiście odpuszczam dzisiaj granie polecam na Live śledzić losy spotkania i powoli grać. W wieczornym spotkaniu czeka nas pojedynek Mali z Egiptem tutaj może zdarzyć się wszystko osobiście liczę żę dzisiaj ktoś otworzy worek z bramkami bo na razie kiepściutko.
A ja właśnie na Ghanę bym zagrał, myślałem że kurs będzie spadał od tego momentu co był wystawiony w poście Dobermana ale on jeszcze po tych niespodziankach wzrósł ale to dla grających dobrze i dalej myślę że Ghana będzie 1 zespołem który jednak potraktuje bez zabawy drużynę Ugandy.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Cóż, dzisiejszy pojedynek Ghana - Uganda, to dla mnie taki typowy mecz afrykańskich drużyn, czyli kontynuacja meczu pod znakiem &quot;mało bramek&quot;. Tak jak szerokim łukiem omijam granie afrykańskich drużyn lub np PNA, eliminacji wszelakiej maści na tym kontynencie, tak te spotkanie wpadło mi w oko. Napiszę krótko: liczę na niespodziankę i brak wygranej zespołu Ghany.
Najbardziej prawdopodobny jest scenariusz (ponownie) (0:0) lub 1:1, dlatego bezpiecznie pobiorę sobie
under 2.5 (1.44) ✅ ✅ mam nadzieję, że ktoś pobrał
za mniejsze siano ⛔ ⛔
Uganda x2 2.30 gdyż to jest PNA, zbyt wiele finezji prawdopodobnie nie będzie i jeśli szukać doga, to tylko w takich spotkaniach.
do ako w innym kuponie dodam sobie handicap
+1.5 (1.35) ✅ ✅
 
L 6

lukas89kce

Użytkownik
A ja mam obawy co do Ghany i mysle ze moze byc niespodzianka w tym meczu. Bardziej rozsadne dla mnie jest zagranie tutaj na liczbe bramek. Dlaczego ? Wystarczy spojrzec na mecze obu ekip - najpierw mecze bezposrednie :
7.10.2016 Ghana - Uganda 0:0
15.11.2014 Uganda - Ghana 1:0
06.09.2014 Ghana - Uganda 1:1
A teraz ostatnie mecze :
Egipt - Ghana 2:0
RPA - Ghana 1:1
Ghana - Uganda 0:0
Rosja - Ghana 1:0
Ghana - Rwanda 1:1
Mauritius - Ghana 0:2
Razem : 1 zwyciestwo Ghany , 3 remisy , 2 porazki. Bramki - 4:5 w 6 meczach
Liczba meczów powyzej 2.5 gola -&gt; 0 !
A teraz Uganda :
Tunezja - Uganda 2:0
Uganda - Kongo 1:0
Ghana - Uganda 0:0
Uganda - Komory 1:0
Botswana - Uganda 1:2
Uganda - Burkina Faso 0:0
Burkina Faso - Uganda 1:0
3 zwyciestwa Ugandy , 2 remisy , 2 porazki. Bramki : 4:4 w 7 meczach.
Liczba meczów powyzej 2.5 gola -&gt; 1 w 7 meczach !
Ghana - Uganda Under 2.5 1.43 Unibet
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Pierwsza kolejka za nami. Nie oglądałem z powodu braku możliwości żadnego z dzisiejszych spotkań, ale sądząc po statsach i wynikach to szału nie było.
Dla mnie najlepszą ekipą póki co jest.... Tunezja. Tak, ta sama Tunezja która na inaugurację przegrała 0:2 z Senegalem. Do teraz nie mogę uwierzyć w to jakim cudem oni ten mecz przegrali i jakim cudem nie strzelili żadnego gola. Podopieczni Kasperczaka jak jedyni wg mnie mają pomysł na grę ofensywną w tym turnieju. Przecież oni ten Senegal w defensywie wręcz ośmieszali. Tylko jakimś cudem obijali słupki, poprzeczki albo walili prosto w bramkarza. A przypominam, że gole stracili po stałych fragmentach gry. Najpierw karny, a potem rożny i beznadziejne zachowanie bramkarza. Za dwa dni ich mecz ostatniej szansy z Algierią. Ich wygraną biorę z uśmiechem na ustach po 3.20 betano. ✅✅ 2:1 Tym bardziej, że Algieria z Zimbabwe bardziej futbol kaleczyła niż w niego grała.
Uważam, że jeżeli Tunezja się odblokuje (kwestia strzelonego gola) to może w tym turnieju sporo jeszcze namieszać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Do tych, co oglądali mecz Gabonu. Wszyscy chyba się zgadzamy w jednym. Poziom piłki afrykańskiej jest zerowy. Mają poszczególnych piłkarzy, ale kiedy przychodzi to zebrać w reprezentację, to wychodzi jedna wielka kupa, nawet w tych teoretycznie najmocniejszych krajach. Dlatego żadna reprezentacja z Afryki nigdy nie wygra żadnego poważnego turnieju. Co prawda zdarzają się wyjątki, jak np. Ghana, która w ostatnim czasie potrafiła błysnąć, ale to się zdarza raz na 20 lat. Najgorsze jest, że za tym poziomem idzie też żałosna organizacja i również sędziowanie. I o tym ostatnim chcę wspomnieć w kontekście meczu Gabonu. Jakim idiotą bez wyobraźni trzeba być, aby doliczyć 4 minuty, kiedy drużyna gości ewidentnie w końcówce kładzie się przy każdej możliwej okazji. W samych ostatnich minutach rozbity łuk brwiowy i koleś zostaje zniesiony na noszach, za chwilę bramkarz po obronie strzału kładzie się na murawie i i czeka 2-3 minuty, aż opatrzą jego kolegę. Wznawiają grę i niedługo ich napastnik zostaje rażony piorunem i pada. Znoszą go na noszach. Przedstawienie bramkarza trwa dalej i znów bez powodu kładzie się na murawie, aż zdenerwowany sędzia każe mu wstawać i grać. Mija 90 minuta i swój popis daje sędzia, który dolicza 4 minuty, gdzie na same kontuzje zeszło co najmniej 5-6 minut. Czy tylko ja mam wrażenie, że do sędziowania idą najwięksi nieudacznicy z danej dyscypliny sportu? Ostatnie lata w Hiszpanii pokazują, że być może coś w tym jest.
P.S. W tym wszystkim najbardziej chodzi mi o promowanie oszustów i symulantów. Jak dla mnie, to za każde takie opóźnianie gry sędzia powinien doliczać z półtora raza więcej czasu, który został skradziony. Albo walczymy z boiskowymi symulantami, którzy są plagą współczesnej piłki, albo ich wspieramy i pomagamy im jeszcze bardziej, czyniąc ten sport jeszcze bardziej pogardzanym w środowisku sportowców i kibiców innych dyscyplin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jesli Algieria wygra ostatni mecz w grupie a Tunezja zremisuje to Tunezja wychodzi z drugiego miejsca?
Dokładnie ponieważ bezpośrednio lepsza była Tunezja, co prawda mało piszę w temacie jednak codziennie śledzę wyniki i wydarzenia boiskowe. Przyznam szczerze że to jeden z najtrudniejszych PNA do wytypowania od lat. Wczoraj był &#39;&#39;łatwy&#39;&#39; dzień jednak bramek jak na lekarstwo. Dziś dwa bardzo ciężkie pojedynki teoretycznie Burkina Faso jest liderem jednak po kursie 1,90 niema sensu ryzzykować, lepiej łapać na LIVE.
A być może ktoś z was ma jakieś inne zdanie i propozycję na dziś :?:.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
A być może ktoś z was ma jakieś inne zdanie i propozycję na dziś .
Zdanie podzielam a co do propozycji oczywiście że coś mam :p jako uzupełnienie niedzielnych kuponów z najmocniejszych lig europejskich ????
codziennie śledzę wyniki i wydarzenia boiskowe.
Dobi łobuzie, nie tylko Ty śledzisz heheh ????
Ciekawy mecz Kamerun - Gabon. Szanse 50/50 ze względu na gospodarza Gabon. Dzisiaj to oni będą gryźć trawę. Wyjście z grupy to dla nich priorytet. Kamerun myślę że dzisiaj zagra nieco rozważniej i bardziej wyrachowanie od swojego rywala. Mają większe doświadczenie i lepszych piłkarzy. Kamerun to ekipa turniejowa, oni wiedzą że do finału jeszcze długa droga i trzeba zostawić nieco sił na mecze po wyjściu z grupy. Co ważne w dwóch pierwszych spotkaniach w tej grupie obydwie reprezentacje strzelały bramki. Domniemywam iż dzisiaj będzie podobnie po zaciętym meczu. Gabon gdyby nie pechowo stracona bramka w pierwszym meczu z G-Bissau (doliczony czas gry) to byłby dużo spokojniejszy przed dzisiejszym spotkaniem. A tak to... atak i jeszcze raz atak + wsparcie fanów, którzy zapełnią stadion do ostatniego miejsca. Bramki już padną w pierwszej połowie, a będzie to jeden z nielicznych meczy overowych jak dotąd na tym turnieju. Trzymam kciuki osobiście za... Gabon, niech mają dalej swoje święto!
Cameroon - Gabon
Typ:
strzelą obie drużyny - TAK
Kurs: 2.00
BAH
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom