>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Narodów Afryki 2017 [Gabon -14.01.2017-05.02.2017]

Status
Zamknięty.
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Dziś decydujące mecze w grupie B. Sytuacja jest następująca: pierwsze miejsce ma na pewno Senegal, a o drugie walczą pozostałe trzy reprezentacje. Najłatwiejsze zadanie ma Tunezja której wystarcza remis z Zimbabwe. Jeżeli Tunezja ten mecz by przegrała to szanse na drugie miejsce mają Algieria (jeżeli pokona Senegal) oraz wspomniane Zimbabwe.
Jak już wcześniej pisałem, dla mnie Tunezja gra jedną z najlepszych piłek na tym PNA. Zagrali bardzo dobrze z Senegalem (pomimo porażki 0:2) i bardzo dobrze z Algierią (2:1). Dziś moim zdaniem spokojnie poradzą sobie z Zimbabwe.
Tunezja - Zimbabwe 1 @ 1,55 betano ✅ 4:2
Do dubelka, kurs idealny.
E: Jakby się skończyło 10:3 to też by nikt nie mógł mieć pretensji. Festiwal pudeł, szczególnie w drugiej połowie. Ale zwycięstwo bezapelacyjne.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dziś decydujące mecze w grupie B. Sytuacja jest następująca: pierwsze miejsce ma na pewno Senegal, a o drugie walczą pozostałe trzy reprezentacje. Najłatwiejsze zadanie ma Tunezja której wystarcza remis z Zimbabwe. Jeżeli Tunezja ten mecz by przegrała to szanse na drugie miejsce mają Algieria (jeżeli pokona Senegal) oraz wspomniane Zimbabwe.

Jak już wcześniej pisałem, dla mnie Tunezja gra jedną z najlepszych piłek na tym PNA. Zagrali bardzo dobrze z Senegalem (pomimo porażki 0:2) i bardzo dobrze z Algierią (2:1). Dziś moim zdaniem spokojnie poradzą sobie z Zimbabwe.

Tunezja - Zimbabwe 1 @ 1,55 betano

Do dubelka, kurs idealny.
Tak myślałem że prezezo tu się uaktywni z typem w stronę Tunezji, ja dałem już rano. Ciekawe czy Algieria dziś powalczy?
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Tak myślałem że prezezo tu się uaktywni z typem w stronę Tunezji, ja dałem już rano. Ciekawe czy Algieria dziś powalczy?
Algieria tak naprawdę jest w czarnej d...e Oni muszą naprawdę liczyć na cud w postaci wygranej Zimbabwe z Tunezją. Tylko wtedy gdy Zimbabwe będzie prowadzić to włączą się do walki o awans. Przeszło mi przez myśl by na nich grać, bo spodziewam się rotacji w składzie Senegalu, ale Tunezja sieknie dwie bramy do przerwy i motywacja przereklamowanych Algierczyków sięgnie dna coś czuję.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dzieki za naświetlenie tematu, ciekawostka: kurs w meczu Egiptu na remis z piłkarzami z Ghany już 2,0.
Algieria chociaż powalczyła, Tunezja tak jak przewidział prezezo bezapelacyjnie zdominowała mecz. Okazało się, że na afrykańskich rozgrywkach też można zarobić ???? Egipt z Ghaną &quot;x&quot; dam sobie do taśmy. Pozdrawiam
Edit
I po taśmie
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna PNA
Godz: 20:00
Spotkanie Egipt-Ghana
Typ; Egipt wygra dokładnie 1 golem
Kurs 4.25
Buk Unibet
Analiza: Ostatnie spotkanie w tej grupie w ramach pucharu Narodów w Afryce, dokładnie w Gabonie. Egipt który na swoim koncie ma w tym momencie 4 zdobyte punkty mierzył się będzie z zespołem Ghany, która jest liderem w tej grupie. W tym wypadku drużynie Egiptu wystarczy do awansu z drugiej pozycji tylko remis, moim zdaniem jednak mogą oni powalczyć o komplet punktów w tym spotkaniu i zająć pierwszą pozycję w tabeli, goście nie są nie do ogrania . Egipt w poprzednich swoich 13 spotkaniach poniósł zaledwie 1 porażkę z RPA, resztę spotkań kończył zdobyczami punktowymi, pod tym względem drużyna Ghany ma słabszy bilans . Poprzednie spotkania pomiędzy tymi dwiema ekipami nie były underowe i według mnie tutaj będzie podobnie bowiem można wyłapać bardzo dobry kurs na chociażby over 1.5 gola po 1.85 w Unibet, można poszukać nawet wyżej bowiem pomimo poprzednich niskich wyników w tej grupie to tutaj każda z ekip moim zdaniem bramki, zdobędzie, nie mam jakiegoś zdecydowanego faworyta bowiem jest to spotkanie z cyklu iż każdy może wygrać,ale gospodarze powinni miec ku temu większą motywację a jesli goście wyjdą na to spotkania z założeniem remisu mogą zostac skarceni, tak więc stawiam na wynik remisowy po 1 albo wygraną gospodarzy dokładne 1 golem oraz wynik 2:1. myślę że bramki strzelą obie drużyny.
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Mecz dopiero 28 stycznia ale już teraz podaje typ.
Generalnie jestem zafascynowany tym co w ofensywie prezentuje Tunezja, o czym już pisałem w tym wątku. Ci ludzie z Khazrim (notabene bardzo przeciętnie prezentującym się w Premier League) na czele pokazują futbol pełen polotu i kreują sytuacje na potęgę. Tak było we wszystkich meczach grupowych. Tunezja wyszła z grupy z drugiego miejsca i zagra w ćwierćfinale z Burkina Faso. No nie czarujmy się. Defensywa Burkiny to żadne tam Atletico Madryt za najlepszych czasów czy Bayern Monachium z Neuerem. Tunezyjczycy ponownie będą wjeżdżać w defensywę rywali jak w masło. Ale Zimbabwe pokazało, że o ile w ofensywie podopieczni Kasperczaka są kapitalni, o tyle w defensywie mają problemy. Dlatego za nic w świecie nie zagram ich wygranej w tym meczu. Ale proponuję następujące rzeczy:
Tunezja over 1,5 gola @ 2,65 - bankowo.
Tunezja over 2,5 gola @ 6,50
over 2,5 @ 2,45
btts @ 2,08
1 połowa over 1,5 gola @ 3,45
betano
Tutaj muszą być gole. Tutaj gole będą padać na potęgę.
Pomimo tego, że akurat w tym meczu nie zagram czystego wina Tunezji to bardzo również polecam granie na Tunezję jako zwycięzcę PNA. Po tym co dotychczas widziałem to nie widzę innej tak dobrze przygotowanej ekipy do turnieju.
⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔
DRAMAT
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Egipt - Ghana
remis 1.91 bwin
over 1.5 1.85 bwin
obie strzela 2.40 bwin
dokladny wynik 1:1 4.75 bwin
Witam, na dzis proponuje zagrac ten typ. Puchar Narodow Afryki, czyli walka o mistrzostwo Afryki. W grupie przed ostatnia kolejka Ghana z kompletem 6 punktow prowadzi, drugie miejsce zajmuje Egipt 4 pkt, trzecie miejsce Mali 1 pkt i ostatnia jest Uganda bez punktu i bez szans na awans z grupy. Duzo nie bede sie rozpisywal, licze tu na uklad. Mali powinno poradzic sobie ze slaba Uganda, wiec wtedy remis w wyzej wymienionym spotkaniu da awans Ghanie i Egiptowi. W Pucharze Narodow Afryki dosyc czesto padaja remisy i nie za duzo bramek. Mecze sa malo ciekawe i nudne wrecz. Licze ze pilkarze sie dogadaja i wyjda na boisko, zeby sobie krzywdy nie zrobic, rozegrac spotkanie i awansowac dalej. Powodzenia
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Remis i Under 2.5 @2.30 b365
poniżej 0.5 bramek w meczu @3.75 b365

Obie drużyny będą tutaj bronić wyniki. To jest priorytet. Egipt, by awansować, a Ghana by zająć 1 miejsce. Obydwie drużyny do tej pory dały się poznać z dobrej defensywy i niespecjalnie skutecznej ofensywie. Liczę na ten remis, ale raczej bezbramkowy, lub maksymalnie 1:1. Ciężko wyobrazić sobie wyższy remis, więc jeżeli chcemy grać na remis, to lepszy w chwili obecnej kurs na u2.5 i remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna PNA
Godz: 17:00
Spotkanie Burkina Faso-Tunezja
Typ; Tunezja wygra 1 połowe dokładnie 1 golem
Kurs 3.60
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem pierwsze spotkanie Ćwierćfinałowe w którym ekipa Burkina Faso podejmowała będzie drużynę Tunezji. Goście są faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu , bowiem Burkina faso pomimo tego iż zdobyła 5 punktów w 3 spotkaniach , nie poniosła żadnej porażki to w każdym z tych spotkań była zespołem słabszym , który stworzył sobie znacznie mniej sytuacji podbramkowych .Tunezja natomiast wyszła z 2 miejsca w znacznie silniejszej grupie w której ich rywalem była ekipa Senegalu, Algierii oraz Zimbabwe, Tunezja przegrała z Senegalem, ale była zespołem zdecydowanie mocniejszym następnie kolejne 2 spotkania Tunezja wygrała dosyć pewnie , według mnie w tym spotkaniu będzie podobnie bowiem Tunezja obecnie znajdują się w bardzo dobrej formie, co pokazywała w szczególnie w tych dwóch ostatnich spotkaniach, stwarza sobie sporo sytuacji podbramkowych i moim zdaniem w tym meczu będzie podobnie, stawiałbym na co najmniej 3 bramki w tym meczu, myślę że wszystkie mogą wpaść dla zespołu Tunezji, mój typ to wynik 0:1 do połowy oraz 0:3 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że Burkina Faso w tym meczu nie zdobędzie nawet jednej bramki.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna PNA
Godz: 17:00
Spotkanie Burkina Faso-Tunezja
Typ; Tunezja wygra 1 połowe dokładnie 1 golem
Kurs 3.60
Buk Unibet
Analiza: (...) mój typ to wynik 0:1 do połowy oraz 0:3 po 90 minutach tej rywalizacji, myślę że Burkina Faso w tym meczu nie zdobędzie nawet jednej bramki.
Kursy na hadikap Tunezja(-2.5) są powyżej 10.0 !!!, nawet bezpieczniejszy typ: Tunezja(-1.5) ma kurs ponad 4.0 czyli wyższy niż w Twojej propozycji konkretnej różnicy bramkowej po pierwszej połowie.
 
johnson 5

johnson

Użytkownik
W sobotę udaję się na “czarny ląd”, a konkretnie do Gabonu gdzie rozgrywany jest Puchar Narodów Afryki 2017. Podopieczni Henryka Kasperczaka, czyli reprezentacja Tunezji, zmierzy się w ćwierćfinale z drużyną z Burkina Faso. Po falstarcie i porażce 0:2 w pierwszym grupowym meczu z Senegalem, gracze z północy Afryki podnieśli się i wygrali pozostałe dwa grupowe mecze - 2:1 z Algierią i 4:2 z Zimbabwe. Reprezentanci Tunezji na etapie rozgrywek grupowych pokazali, że są jedną z najlepiej zorganizowanych ekip w tym turnieju, przede wszystkim w ofensywie, co moim zdaniem stawia ich w roli faworytów do zameldowania się jutro w strefie medalowej. Wiadomo, że rozgrywki turniejowe zawsze rządzą się swoimi prawami, a tym bardziej nieobliczalne rozgrywki afrykańskie, jednak kurs 2.05 na to wydarzenie wydaje się być bardzo interesującą ofertą.

Spotkanie: Burkina Faso - Tunezja
Godzina: 17.00 | Typ: 2 | Kurs: 2.05 - Bet365
 
maer 215,2K

maer

Typer A-League
Dzisiaj w PNA drugi półfinał Kamerun-Ghana.
Dla Ghany to będzie prawdziwy test bo w grupie mieli tylko konkretny Egipt z którym przegrali a DR Kongo też nie pokazało raczej pełnych możliwości Ghany bo Kamerun miał bardzo słabo grupę ale lepszego rywala w postaci Senegalu w kolejnej rundzie.
Drużyny Kamerunu z Ghaną spotkały się tylko raz na PNA w 1982 roku i padł wynik 0:0.
Moim zdaniem Ghana wejdzie do finału gdzie już czeka Egipt czyli rywal Ghany z grupy z którym przegrali.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom