>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Narodów Afryki - kwalifikacje 2017

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi




Podział na grupy:




Kursy od: forbet

Turniej piłkarski dla reprezentacji narodowych rozgrywany o mistrzostwo Afryki. Jednak żeby się tam dostać najpierw trzeba przejść kwalifikacje. Pierwsza kolejka startuje już w w ten weekend. Ten turniej i kwalifikacje rządzą się swoimi prawami i niespodzianek nigdy tutaj nie brakuje. Także zapraszam do pisania analiz oraz podawania swoich typów.

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
COSAFA CUP AFRYKA
Dyscyplina Piłka nożna Afryka COSAFA CUP
Godz: 19:30
Spotkanie Madagascar-Seszele
Typ: Madagascar wygra 1 połowe
Kurs 2.09
Buk Fortuna
Analiza: Pierwsze spotkanie w ramach COSAFA Cup w Afryce, Madagascar podejmował będzie ekipę Seszel, gospodarze są przez bukmacherów wystawiających kursy uznawani za faworyta do zdobycia kompletu punktów w tym meczu, bowiem goście spotkania wyjazdowe krótko mówiąc mają beznadziejne, Seszele nie wygrały ostatnich 15 spotkań, zanotowali w tym czasie aż 14 porażek, oraz 1 podział punktów, ich bilans bramkowy w tym czasie wyniósł: 48:7 tak więc w każdym ze spotkań kilka goli tracą z tego co widzę w spotkaniach z udziałem tej ekipy pada mnie więcej 3-4 bramki w meczu, myślę że Madagascar, który jest zespołem notującym znacznie lepsze rezultaty (wygrał 5 ostatnich swoich spotkań ) powinien również w tym spotkaniu sięgnąć po komplet punktów, obie drużyny spotykały się ze sobą do tej pory 2 razy i za każdym razem Madagascar był zespołem lepszym i zwyciężał, raz był to wynik 0:5 raz 0:1 , tu taj postawiłbym na wygraną z Madagascaru do połowy jak i na koniec spotkania, mój typ to wynik 3:0 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom