>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Niemiec - w sezonie 2018/2019

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Fortuna
Po Superpucharze Niemiec czas na pierwszą rundę Pucharu Niemiec, to po niej ruszamy z 1. kolejka Bundesligi.
Zapraszam do dyskusji.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Do jaskini lwa przyjeżdża berliński Union, rozpędzona Borussia w ostatniej kolejce została zatrzymana przez inny zespół ze stolicy Niemiec - Herthę, remisując z nimi 2:2. Dzisiejszy mecz to spotkanie z ekipą z niższej ligi. Nie ma co porównywać tych dwóch zespołów, bo nie ma to najmniejszego sensu. Dziś idę w ostrą strzelaninę, Borussia w mega gazie. Jedynym problemem będzie tu wystawienie drugiego lub i trzeciego garnituru. Jak będzie ? Zobaczymy ????
Borussia over 2.5 strzelonego gola @1.84
Borussia - Union ov 1.5 w 1 połowie @2
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Heidenheim - Leverkusen
Typ-10
Kurs-2.75 +++
Typ przeciw logicznemu myśleniu,goście wiadomo że są w gazie,pykneli na luzie sam Bayern,więc dzisiaj powinni rozjechać gospodarzy,i to w sumie by się zgadzało,ale ja nie lubię iść na łatwiznę imyślę że goście pomęczą się trochę żeby awansować,ryzyko jest,ale to właśnie w sporcie lubię.
Argumentów za gospodarzami nie mam ale to nie znaczy że nie mogę zagrać na nich.
Powodzenia.
Fajnie że weszło,ale zastanawiam się co tu się dzieje?
Mecze pucharowe a tu cisza,nikt,nic?
To co wy gracie?
Na całym tym Forum jest może z 20 osób co tu coś tam piszą i podają typy.
Słabo to wygląda.
Dzieki za reputki i polubienia,myślę że im więcej ich będzie tym lepsze będą typy,także zachęcam,proszę się nie wstydzić i cisnąć te repuuty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
No ja czasami gram ligi Francuskie, ale ostatnio to takie rzeczy sie tam dzieja, ze trudno to wyobrazic..Wszystko za sprawa sedziow.. Jak gola nie uznaja, to czerwo ( oczywiscie tylko tym druzynom, jakie dam, za win czy over ich..) czy karny, rzecz jasna w przeciwna strone...:dntlck:
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Dzisiaj dalszy ciąg sagi pucharowej,wczoraj buło ok,ale dzisiaj brakuje coś weny twórczej,jedna dziurka w nosie mówi graj na Bayern a druga mówi graj na Herthe i koniec końców to ciężko się zdecydować.
Analiz nie ma co robić,to są puchary i cholera wie co tam trenerowi czy prezesowi siedzi w głowie,będą chcieli grać dalej czy nie?
Ja to jakbym miał coś tu zagrać sensownego to poszedłbym w stronę Dusseldorfu,jakiś 02 albo nawet awans,można też pograć btts.Schalke chyba nie da rady,albo nie będzie chciało,w sumie na jedno wychodzi.
Co do Herthy to myślę że tanio skóry nie sprzedadzą i powalczą,Bayern nie przekonuje mnie w tym sezonie,mistrza to raczej mają z głowy,Klopp Ligę Mistrzów wybije im z głowy a puchar Niemiec to może już dzisiaj będzie po herbacie.Grać na Bayern za 1.35 to lepiej wogóle,nie zdziwię się jak Hertha ich odprawi z kwitkiem.Takie są moje przemyślenia,nie polecam,niech każdy sobie sam coś wybierze,ja może zagram odważnie na awanse Herthy i Fortuny.
Ako-14.4
Co do pozostałych dwóch meczy to nie mam pojęcia,więc nie gram nic.
Pomogłem?
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Kiel-Augsburg
Typ-Kiel więcej RR 4-2 +++
Kurs-2.3
Buk-Totomix
Wydajami się że Toto zrobił nam prezent wystawiając taki kurs.
Augsburg to nie jest drużyna która nabija dużo kornerów,ich ostatnie wyjazdowe zdobycze to 0,2,2,a zkolei gospodarze ostatnie mecze to 6.8.6.
Uważam że to gospodarze będą mieć inicjatywe i nabiją więcej rożnych od gości.
Ja w to wchodzę,kurs jest ok więc zagram za drobne,bo było nie było to tylko sport.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Holstein Kiel vs FC Augsburg powyżej 2.5 @1.63⛔
uni

Kurs słabiutki, ale gram to w dubelku. Mecz pucharowy, więc może wydarzyć się wszystko. Wczoraj dla przykładu Aptekarze pożegnali się z Pucharem. Ciężko wskazać faworyta. Kiel wyeliminowało Munich 1860 oraz Freiburg. Augsburg pokonał Haiger oraz Mainz. W tych czterech spotkaniach padał BTTS, tak więc idę dalej w tym kierunku. Widać, że drużyny teoretycznie słabsze nie odpuszczają. Augsburg słabiutko gra w lidze, ledwo nad strefą spadkową są, zaś ich dzisiejszy rywal spisuje się dobrze i z pewnością dziś nie odpuści.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam,oglądałem mecz Bayrnu i naliczyłem 10 RR,a wstatystykach z tego meczu jest 9,czy mógłby mnie ktos oswiecić o co tu chodzi?
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Witam,oglądałem mecz Bayrnu i naliczyłem 10 RR,a wstatystykach z tego meczu jest 9,czy mógłby mnie ktos oswiecić o co tu chodzi?
Nie wiem o co chodzi, ale np. flashcore podaje 10 RR. Natomiast ESPN podaje 9 RR.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik


Schalke Gelsenkirchen-Werder Bremen 1 @2.6



Moj sposob dedukcji jest prosty i nie ma co ukrywac, ze zachecjace sa tutaj wysokie kursy na własciwie kazde rozstrzygniecie od zwyciestwa druzyny gospodarzy, poprzez remis az do zwyciestwa druzyny gosci. Werder gra w lidze przyzwoicie, Schalke wegetuje w dolnej czesci tabeli, chociaz spadek im praktycznei nie grozi. Schalke zanotowalo fajna przygode w Lidze Mistrzow i nawet udalo sie awansowac do fazy pucharowej. Fakt jest natomiast taki, ze dla Schalke Puchar Niemiec to jedyny sposob by dostac sie do europejskich pucharow w przyszlym sezonie. Werder plany ma oczywiscie podobne, ale Schalke postawi wiec wszysko na jedna karte, a ze maja za soba doswiadczenie wyciagneite z meczow Champions League i potencjal tez, bo jednak w ubieglym sezonie ligowym byli druzyna Top 4, to licze dzis na duza mobilizacje i zwyciestwo druzyny z Gelsenkirchen na wlasnym stadionie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi






Kursy od: Fortuna



 



W środku tygodnia czekają na nas półfinałowe spotkania Pucharu Niemiec. Jak myślicie dojdzie do niespodzianki w jednym ze spotkań?



 



Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów. 
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi








Kursy od: Fortuna



Sezon w Niemczech wczoraj dobiegł końca, ale czeka na nas jeszcze finał Pucharu Niemiec.



Zapraszam do dyskusji oraz do podawania typów. ​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom