>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
damianns 0

damianns

Użytkownik
Także liczę na zwycięstwo Białej Gwiazdy, ale chciałbym zauważyć, że zabraknie kluczowych w ostatnim czasie zawodników, którzy, jak już wspomniałeś, wyjechali na zgrupowanie kadrowe. Chodzi o Dudkę, Błaszczykowskiego i Sobolewskiego, którzy praktycznie sami zapewnili zwycięstwo nad BOT&#39;em. Atut własnego boiska za mną nie przemawia, gdyż Wisła większość meczy na nim zremisowała.
Mam jednak nadzieję, że dzisiaj będą chcieli pożegnać się z kibicami, a zmiennicy w.w. pokazać się przyszłemu trenerowi. O ile o Gołosia za Błaszczykowskiego nie trzeba się martwić, to z innymi może już być problem (a brakuje także Głowackiego, Kokoszki, Dolhy).
Kolejną motywacją (chodź bardziej dla kibiców niż dla piłkarzy) jest fakt, iż żeby Błaszczu mógł się jeszcze pokazać na stadionie przy ul. Reymonta, jego koledzy muszą ten mecz wygrać i przejść do dalszej fazy Pucharu Ekstraklasy.

Stawiam na bezbramkowy remis, który premiuje Wiślaków (1:1 także), bądź skromne zwycięstwo z ich strony.
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
ale chciałbym zauważyć, że zabraknie kluczowych w ostatnim czasie zawodników, którzy, jak już wspomniałeś, wyjechali na zgrupowanie kadrowe. Chodzi o Dudkę, Błaszczykowskiego i Sobolewskiego, którzy praktycznie sami zapewnili zwycięstwo nad BOT&#39;em
Ja własnie mam nadzieję że lekka zmiana spowodowana brakiem podstawowych zawodników wprowadzi świeżość do gry Wisły bo te ciągłe remisy są już irytujące. A i bilety po 15zł ... chyba sam się przejdę. :spokodfhgfh:

worek z bramkami się otworzył - 3-2 .. ładnie :mrgreen: brożek - paulista - brożek - chwała wam za to :jupi:
 
M 0

mkiller

Użytkownik
korona kolporter kielce- gks belchatow

W ostatni weekend zakonczyly sie rozgrywki w Orange Ekstraklasie. Belchatow stracil prowadzenie na finisuz ustepujac Zaglebiu Lubin. Graczom z Belchatowa nie pomoglo wyjazdowe zwyciestwo nad druzyna Pogoni Szczecin 2:0. Podpoieczni Oresta Lenczyka sami byli sobie winni strat mistrzostwa na finiszu rozgrywek. Do tego przyczynily sie porazki z Wisla w przedostatniej kolejce i wlasnie z Korona. Jednak Puchar rzadzi sie swoimi prawami. Korona ostatnio prezentowala sie bardzo slabo, w drugiej polowie rozgrywek Orange Ekstrklasy zanotowala spadek o kilka pozycji. W tym spotkaniu podpoieczni Arkadiusza Kaliszana beda chcili za wszelka cene wygrac. W pierwszym spotkaniu pomiedzy tymi zespolami na boisku przy ulicy Sportowej w Belchatowie to gospodarze okazali sie minimalnie lepsi. trudno powiedziec kto zwyciezy w tym spotkaniu. Pewne jest natomiast to, ze obie druzyny podejda w 100% skoncentrowane do tego pojedynku. Belchatow bedzie chcial powetowac sobie drugie miejsce w lidze awansem do polfinalu Pucharu Ekstraklasy. Zas dzisiejsze spotkanie bedzie najlepsza okazja dla zawodnikow Korony by pokazac ze ich ostatnia dyspozycja to tylko efekt naladajacacego sie przemeczenia, a nie brak umiejetnosci. Obydwie druzyny spotyl=kaly sie dwukrotnie na boisku w Kielcach. raz zanotowano bezbramkowy remis, w ostatnim spotkaniu wygrala Korona 5:3. Trudno okrelsic ile bramek padnie w tym spotkaniu, wszystko zalezec bedzie boweim od tego czy korona rzuci sie od frontalnego ataku a belchatow bedzie tylko kontrowal i bronil korzystnego rezultatu. Jednakze sklanilabym sie do typu over 2.5 i awans belchatowa. Boisko zweryfikuje czy moje przypuszczenia byly sluszne
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zdarzenie: Korona Kielce – GKS Bełchatów
Typ: więcej niż 2,5 bramek
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet
Godzina: 20:00

Obie drużyny nie miały udanej końcówki sezonu... GKS był już tak bliski zdobycia mistrzowskiego tytułu, którego jednak wywalczyć się nie udało. Po rundzie jesiennej zapewne taki cel stawiali sobie także piłkarze Korony Kielce. Później ograniczono go do zdobycia Pucharu Polski, ale ostatecznie drużyna zakończyła rozgrywki ligowe na 7 pozycji, a także bez pucharu, w którego finale ulegli Dyskobolii Grodzisk. Wiadomo już, że w dzisiejszym meczu trenerzy dadzą pograć zawodnikom, który mało występowali w lidze, mimo to liczę, że obie ekipy będą sobie chciały powetować nieudaną końcówkę i jak najlepiej wypaść w Pucharze Ekstraklasy... w związku z tym liczę na dużą ilość bramek... ale czy aż 8 jakie padły całkiem niedawno w meczu tych drużyn w Kielcach? Przekonamy się po meczu ;) Ja liczę na ciekawe widowisko i over 2,5 ;)
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
Groclin Grodzisk - Zagłębie Lubin ✅ ✅ ✅
31.05.2007 r., godz. 20:30


Zdecydowałem się zagrać na rewanżowy mecz ćwierćfinału Pucharu Ekstraklasy pomiędzy Groclinem Groclin Wlkp a nowym mistrzem Polski Zagłębiem Lubin (pierwszy mecz 3:3). W Lubinie wielkie święto - zdobycie mistrzostwa kraju. Dzisiaj słyszałem w radiu rozmowę z którymś z piłkarzy - miał porządną chrypkę &quot;od śpiewów&quot; ???? Wiadomo, chłopaki świętują i oczywiście ja nie mam nic przeciwko, bo im się należy. Jutro jednak grają mecz i z tego co wiem zabraknie takich zawodników jak: Iwański, Piszczek, Łobodziński (zostali powołani do kadry na mecze Euro 2008). Nie będzie również Pietronia i Pawlowskiego, którzy również zostali powołani na kadrę, tyle tylko że U 21. Groclin jest w trochę innej sytuacji niż miedziowi. Zdobycie P. Polski i wyraźne trafienie z formą przyszło na końcówkę sezonu. Ich gra wygląda na poukładaną i kolejny raz się powtórzę, że trener Skorża wykonał z chłopakami kawał solidnej roboty. Ponadto prezes Drzymała zapowiada, że traktuje dość poważnie te rozgrywki i ma chęć na kolejny puchar w tym sezonie. Kursy lecą strasznie w dół. Rano widziałem na Expekcie kurs na gospodarzy 2.20! Zdążyłem zagrać po 1.95 i ciekaw jestem co będzie jak rano zerknę w ofertę. Myślę, że Groclin upora się z osłabionym Zagłębiem, które bez swoich &quot;mózgów&quot; nie jest tą samą drużyną. Pozdrawiam! ✅
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Zgadzam sie z typem na Groclin. Druzyna ta jest bardzo skoncentrowana na tym Pucharze i po ostatnich tygodniach gry widac ze Groclin sie rozegral, szkode ze tak pozno no ale cuz. Zaglebie w sumie ciagle swietuje mistrza, pilkarze jakos pewnie nie specjalnie pala sie do gry a przy dzisiejszych oslabienich kadrowych Zaglebia jest duza szansa na wygranie Groclinu, i to jeszcze u siebie. Szczerze mowiac to nie spodziewalem sie az tak wysokiego kursu na Groclin, myslalem ze bedzie cos kolo 1,75 - 1,65. Tak wiec brac poki nie spada :jezora:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Zdarzenie: Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski – Zagłębie Lubin
Typ: Dyskobolia
Godzina: 20:30
Uzasadnienie typu:
W sumie piłkarze obu drużyn mogliby dziś rozegrać mecz o superpuchar polski, jednakże ze względu na wyjazd wielu piłkarzy Zagłębia na zgrupowanie pierwszej kadry, oraz kadry U-21 ten mecz pod takim szyldem się odbyć nie może. Tak więc Miedziowi zagrają dziś w Grodzisku Wielkopolskim osłabieni brakiem kluczowych dla siebie zawodników. Zabraknie przede wszystkim Iwańskiego, Piszczka, Łobodzińskiego, a także Pietronia, Klofika, Pawłowskiego oraz reprezentanta Litwy – Alunderisa. W klubie z Wielkopolski również zabraknie kilku zawodników, jednak w mojej opinii Dyskobolia ma szerszą kadrę od Zagłębia i to ona jest faworytem tego spotkania. Już w pierwszym meczu Biało-Zieloni mogli zapewnić sobie awans do półfinału, jednakże przy prowadzeniu 3-1 rozkojarzyli się i ostatecznie zakończyli je rezultatem 3-3. Oczywiście jest on dla nich korzystny, ale uważam, że dziś będą chcieli grać do przodu i postarają się o zwycięstwo, które otworzy im drogę do zdobycia kolejnego w tym sezonie trofeum...
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Dziś w meczu półfinałowym na Reymonta zabraknie w barwach Wisły kilku ważnych zawodników.Na pewno nie wystąpią ???? udka,Sobolewski,Błaszczykowski(kadra Polski),Burns,Thweite(kadra Australii),Chiacu(kadra Rumunii),Małecki(młodzieżowa kadra Polski).Gołoś,Głowacki-kontuzje.Są to bardzo duże osłabienia.
Prawdopodobny skład Wisły Kraków bedzie wyglądał tak:

Pawełek
Stolarczyk-Cleber-Rygielski-Zieńczuk
Piotr Brożek-Cantoro-Dawidowski-Penksa
Paweł Brożek-Paulista

Myśle że Wisła dziś przegra 1-2 ;-)
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Łęczna - Groclin Grodzisk Wlkp (1:0)
Typ: 2
Kurs: 3.20
Buk: Bet-at-home
Analiza:
Wielokrotnie pisałem już na temat formy Groclinu i ich postawy w pucharach. Końcówka sezonu ligowego w ich wykonaniu była fenomenalna, poza tym zdobycie P.Polski i awans do najlepszej czwórki Pucharu Ekstraklasy. Adrian Sikora złapał formę strzelecką i poprowadzi drużynę do zwycięstwa w tym spotkaniu. Wątpliwości może budzić postawa Górnika w meczu z Legią. A właściwie to fatalna postawa stołecznej drużyny. Ewidentnie piłkarze woleli mieć odpoczynek od rozgrywek i spokojnie przygotowywać się do startu w P. Intertoto. Górnik nie jest słabą drużyną, oglądałem ich mecze wielokrotnie i jednego na pewno nie można im odmówić - woli walki. Myślę jednak, że chęć zdobycia drugiego pucharu w tym sezonie i godnego pożegnania trenera Skorży, który prawdopodobnie przyszły sezon rozpocznie na ławce trenerskiej Wisły Kraków, Groclin przypieczętuje dobrym meczem i sporą zaliczką bramkową przed rewanżem na swoim stadionie. Pozdrawiam!
 
M 0

mboss91

Użytkownik
GKS Bełchatów - Wisła Kraków

Już jutro odbędzie się ważne spotkanie, więc posłuchaj drogi Panie Moim zdaniem już jutro Bełchatów sprawi Wiśle lanie, a Ujek wykorzysta wreszcie swoją banie. Przejdźmy wreszcie do konkretów tego meczu, żeby wszyscy wiedzieli „coś” na temat czwartkowego skeczu. Bełchatów po pechowym sezonie chce pokazać, że coś w nim płonie. Wszyscy maja się dobrze, i w Pucharze Ekstraklasy chcą zagrać ... znakomicie Mój typ jest pewny jak awans Polski i myślę, ze bramkę załaduje Marcin Truszkowski. W meczu tym dużo bramek nie padnie, ale ogólnie będzie ładnie. Awans wywalczy ekipa z Bełchatowa, a ich historia zacznie się od nowa J GKS chce zdobyć jakieś trofeum, więc walka będzie jak w Koloseum. Zapraszam serdecznie na ten meczyk,bo trenerem gospodarzy jest przecież Orest Lenczyk. Kibice w Bełchatowie będą w komplecie a pogoda będzie prawie jak w lecie. :jezora: ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Dyskobolia Grodzisk - Górnik Łęczna
Typ: Dyskobolia ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,62
Bukmacher: Expekt

Dziś w Grodzisku Wielkopolskim w ramach rewanżowego meczu półfinału Pucharu Ekstraklasy zmierzą się ekipy miejscowej Dyskobolii oraz Górnika Łęczna. W pierwszym meczu lepsi okazali się Górnicy, którzy wygrali 3:2, jednakże dziś staną przed bardzo trudnym zadaniem obronienia wywalczonej u siebie przewagi
Zdobywcy Pucharu Polski piłkarze Dyskobolii mają chęć na wywalczenie kolejnego w tym sezonie trofeum, a mianowicie Pucharu Ekstraklasy. Do tej pory swoich rywali pokonywaliw miarę łatwo, ale teraz wbrew pozorom łatwy rywal jakim mógł się wydawać Górnik Łęczna przysporzył im nie lada problemu. Biało-Zieloni mimo tego, że dwukrotnie obejmowali prowadzenie w Łęcznej ulegli tam 2:3 przez co teraz będą musieli gonić wynik. Nie mniej jednak to oni uważani są za faworyta do awansu.
Trener Maciej Skorża, który zdobył wraz z Dyskobolia Puchar Polski, na zakończenie swojej w miarę krótkiej przygody z klubem z Wielkopolski chciałby zdobyć kolejne trofeum, tym samym zapisując kolejny sukces w swoim CV. Jednakże aby zagrać w finale najpierw trzeba zwyciężyć z niezwykle ambitną drużyną z Łęcznej, która już niejednokrotnie udowodniła, że jest w stanie sprawić niespodziankę ,ale ja uważam, że dziś takiej nie będzie i to Grodziszczanie odniosą pewne zwycięstwo dzięki, któremu awansują do finału.
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
[center:7ee37b0bd6]BOT GKS BEŁCHATÓW-WISŁA KRAKÓW[/center:7ee37b0bd6]

Dzisiaj w Bełchatowie zmierzą się w pojedynku dwie drużyny.
W Krakowie wygrał Bełchatów 1-0 i to on w tym momencie przechodzi do finału , ale wszystko zależy od dzisiejszego spotkania;)
Moim zdaniem ten mecz wygra Bełchatów ponieważ nie satyswakcjonuje ich wice mistrzostwo kraju i chcą zdobyc puchar ligi.
Są w dobrej formie co udowodnili wygrywając z Wisłą i myśle że ostatnia wygrana nie pójdzie na marne i dziś wygrają u siebie.
Typ 1 kurs 1,80 bet-at-home
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom