>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Puchar Polski - 1/16 - 9.08.2017r.

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Świt Nowy Dwór +0,5 @ 1,85 Dafabet

Świt rewelacja PP, wyeliminowali Odre Opole i Olimpie Grudziądz. Podbeskidzie słabiutki start w lidze,ostatnio porażka u siebie z Bytovią 2:0 tracąc obie bramki w drugiej połowie,gdzie całą połowę grali w przewadze jednego zawodnika.W poprzedniej rundzie po karnych przeszli Radomiaka.
gdzie masz taki kurs na gola ŚNW?
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Ja gram dzisiaj tak

Dubel:
Piast Gliwice awans @1,54 ✅
Chrobry awans @1,72 ✅
@2,65 Fortuna

E: Bez problemowo ✅ ✅

Świt - Podbeskidzie

Świt awans @2,37 ⛔
Over 2,5 gola @1,85 ✅
Fortuna

E: Podbeskidzie jednak dało rade Świtowi, ale over na plus


W meczu Stali Mielec z Piastem idę w stronę tych drugich. Piast gra według mnie na prawdę dobrze, może nie pokazuję tego tabela, ale tak na prawdę to powinni punktów mieć o wiele więcej. Z Cracovią karny nie strzelony, ostatnio ze Śląskiem druga połowa całkowicie zdominowana przez drużynę z Gliwic i znów Vassiljev nie wykorzystał karnego na 2-1. Z Lechem w drugiej połowie też zaczęli dobrze, ale po 3 golu już się posypali. Stal ostatnio w Tychach słabiutko. GKS zagrał zdecydowanie lepiej, zadecydował gol w końcówce spotkania. Pierwszy mecz z Ruchem drużyna z Mielca wygrała ledwo 1-0. Męczyli się nieźle, ostatecznie wygrali minimalnie jednym golem. Stal na pewno powalczy, ale tu jestem przekonany że Piast awansuje dalej.

Jeżeli chodzi o drugi typ z dubla to awans Chrobrego Głogów. Ruch po spadku sytuacja niezbyt kolorowa. W lidze nie dość że ujemne punkty to jeszcze 2 porażki i już jest źle mimo że to początek sezonu. Skład też rozsypany, chociaż są tacy gracze jak Hrdlicka w bramce czy Arak lub Pazio. Są też juniorzy którzy mogą sie pokazać i prezentują się wcale nie najgorzej. Ale prawda jest taka że ze Stalą przegrali, z Chrobrym z którym własnie zmierzą się w PP też przegrali i z taką sytuacją klubu raczej nie będą pakowali się w walkę o PP bo pierwszy zespół z Ekstraklasy ich wyeliminuje. Więc walka w PP nie ma sensu, a na lidze trzeba się skupić bo tam kilka kolejek i może być dla Ruchu fatalnie. To jest oczywiście moje zdanie, ale chętnie przeczytam jeżeli ktoś ma inną opcję na ten mecz, bo jednak trochę się waham.

Na koniec Świt Nowy Dwór który zmierzy się z Podbeskidziem czyli spadkowiczem z Ekstraklasy sprzed roku. Ci drudzy w drodze do 1/16 wyeliminowali Radomiaka jednak po rzutach karnych. W lidze najpierw remis z Chrobrym a ostatnio porażka z Drutexem 0-2. Świt jest w 3 lidze, ma nazwiska mniej znane ale pokazuje charakter i pokazali chociażby to z Olimpią Grudziądz która do 86 minuty prowadziła 2-1, ale wtedy gola zdobył Gabrych i po rzutach karny drużyna Świtu awansowała właśnie do 1/16. Z Odrą Opole która w 1 lidze póki co po dwóch zwycięstwach zajmuje 1 miejsce rozprawili się w niewiarygodny sposób, mianowicie pokonali drużynę z Opola 5-0. Pomału zaczynają mi przypominać drużynę Błękitnych Stargard Szczeciński których pamiętamy jak sensacyjnie doszli do półfinału PP, mimo tego w jakiej lidze byli i jakich mieli piłkarzy. Myślę że ten mecz może mieć podobny scenariusz jak z Olimpią Grudziądz, a piłkarze Świtu będą walczyli do końca i na pewno nie odpuszczą nawet gdy będą przegrywać dlatego próbuję też over 2,5 i myślę że tu na 1 czy 2 golach się nie zakończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 17

jaskier7

Użytkownik
Legia wygra do zera- kurs oscyluje w granicach ~2 zależnie od bukmachera.
Może i Legia gra ostatnio słabo, ale:
-Wisła Puławy ma 2 mecze przegrane (bilans bramkowy 0-3)
-ponoć gra na słabym poziomie-tak wyczytałem na tym i innym forum
-dwie klasy różnicy
-niby w Legii mają grać głównie zmiennicy, ale nie oszukujmy się, to powinno być spokojne zwycięstwo dwoma, trzema bramkami do zera.
 
B 19

bernabeusz

Użytkownik
Siarka Tarnobrzeg- Termalica Bruk Bet ( awans 2,5 efortuna Siarka) ⛔
Wisła Puławy- Legia Warszawa
Sokół Ostróda- Górnik Zabrze ( awans 3,85 Sokół efortuna) ⛔
Piast Gliwice awans 1,54 ✅

Jak wiadomo puchary rzadza sie swoimi prawami i mysle ze moze dojsc do kilku sensacji w dziesiejszych i jutrzejszych spotkaniach.Stawiam przeciwko Termalice ktora wygrala ostatnia z zenująco grającą Legią .Ogladalem wszystkie mecze Termaliki i ten zespoł na moje jest beze ikry ... Malo sytuacji bramkowych sobie stwarzaja i tez malo goli strzelaja , licze ze gracze z Tarnobrzegu wyjda z podwojna motywacja i beda gryzc trawe.
Co do meczu Legii Warszawa nie tykam po takim smiesznym kursie , gdzie gracze z Warszawy nic ciekawego nie prezentują choc powinni wygrac choc jednym golem...
Środowy mecz Sokoła Ostróda z Górnikiem nosi miano piłkarskiego swiata w Ostródze , mimo ze Górnik kapitalnie sie prezentuje w ekstraklasie to mysle ze w koncu przyjdzie slabszy mecz a Sokół juz jednego faworytwa wyeliminowal.Mimo ze gracze Ostrody przegrali pierwszy mecz w lidze , to beda to zupelnie inne mecze i inna motywacja . Licze tak jak w przypadku Siarki bedą gryzc trawe i mysle ze tu moze byc najwieksza sensacja w PP .
Co do meczu Piasta Gliwice to mysle ze wyglada najpewniej z wszystkich meczy w PP . Mimo ze w lidze Piast prezentuje sie dobrze (dobrze gra w pilke) to punktow ma malo... Piast moze to spokojnie wygrac i na to licze ze w pucharze mogą zajsc daleko .Kurs przesadzony i wart gry!
 
vaas 1,6K

vaas

Użytkownik
Przecież Termalica chyba nigdy nie doszła dalej niż 2. runda w tym pucharze, a widzę że niektórzy tak przekonani że dziś wygra. Ja próbuje w stronę Siarki.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Przecież Termalica chyba nigdy nie doszła dalej niż 2. runda w tym pucharze, a widzę że niektórzy tak przekonani że dziś wygra. Ja próbuje w stronę Siarki.
W Siarce też było sporo zmian, ciężko wytypować co się stanie.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
skład Wisły Kraków na mecz z ,Nafciarzami,
Wisła K.: Michał Buchalik,€“ Tomasz Cywka, Ivan Gonzalez, Zoran Arsenić, Rafał Pietrzak,€“ Pol Llonch, Tibor Halilovi怓 Jakub Bartosz, Kamil Wojtkowski, Rafał Boguski, Paweł Brożek
Ławka:Chorążka, Bartkowski, Huesca, Brlek, Velez, Kostal, Małecki
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Polski
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Godzina: 20:00
Typ: 2 ⛔
Kurs: 2,04
Bukmacher: eFortuna
Przed nami drugi dzień z Pucharem Polski, wczoraj wszyscy faworyci awansowali dalej. Dziś grają takie drużyny jak Lech Poznań, Lechia Gdańsk czy Zagłębie Lubin i Jagiellonia. Ja przeanalizuję dość ciekawy mecz pomiędzy Pogoń Szczecin a Lechem Poznań.

Pogoń nie najlepiej rozpoczęła ten sezon 3 porażki na 4 mecze - z Wisłą u siebie 1:2, z Piastem na wyjeździe 2:1, z Jagiellonią u siebie 0:1 i z Zagłębiem Lubin na wyjeździe 0:3.
Ostatni mecz z Zagłębiem zagrali bardzo słabo, nie mieli nic do powiedzenia w tym meczu, Zagłębie prowadziło grę od 1 do 90 minuty.
Lech Poznań odpadło już z europejskich pucharów i mogą się już skupić na lidze oraz na pucharze Polski.
Lech po słabym początku w lidze grają coraz lepiej, rozpoczęli od 0:0 z Sandecją i 0:1 z Wisłą Płock by potem 2 mecze wygrać wyraźnie u siebie z Piastem aż 5:1 i na wyjeździe z Cracovią 2:0.
Dziś Lech Poznań ma zagrać podstawowym składem czym trener pokazuje, że puchar Polski znowu traktuje bardzo poważnie, może będzie 1-2 zmiany ale nic więcej.
Lechowi akurat Pogoń ostatnio bardzo leży nie ważne czy grają u siebie czy na wyjeździe, ostatnie 5 meczy wygranych i tylko 1 stracona bramka i 12 strzelonych.

Dziś Lech postara się o wygraną i awansowanie do 1/8 finału pucharu Polski.
Stawiam na 2:0 dla Lecha.
Powodzenia.

A do tego dodaję dziś Lechię Gdańsk wygrana po kursie 1,75. ⛔
Po nie najlepszym początku Lechii i po ostatnich latach gdzie odpadali w pucharze bardzo wcześniej, dziś wydaje mi się, że wyjdą bardzo zmobilizowani aby awansować dalej. Bytovia niby forma dobra ostatnio ale to nie ten poziom.
I Zagłębie Lubin po kursie 2,30. ✅ Zagłębie forma kapitalna, gdyby nie pechowo stracona bramka w 93 minucie z Termalicą mieli by komplet punktów po 4 spotkaniach. Ostatni mecz zagrali kapitalnie z Pogonią u siebie. Jagiellonia w tym sezonie mocno osłabiona jest i nie wydaje mi się aby w tym sezonie utrzymali 3 pozycję.
 
jozzy22 562,7K

jozzy22

Użytkownik
Ostróda - G. Zabrze 1:3(1:0)
Typ: 2(-1) Kurs: 2.10 ✅
Ja dziś atakuje Górnik. Wiem puchary rządzą się swoimi prawami ale ta ekipa mi się podoba.Niezależnie czy to liga czy to puchar grają żeby wygrać.Ostatnio pokonany ROW a wydaje mi się,że drużyna z Rybnika jest lepszą ekipą od dzisiejszego rywala. Tej młodzieży ze Śląska chce sie grać,a to rzadkość na naszych boiskach.Licze,że i dziś pokażą wole walki.Być może skład będzie zmieniony co do ligi ale w tej drużynie jest niespotykana wola walki.Dziś zdecydowanie Górnik jak dla mnie bet dnia
Wynik: 1:3
e: uf otarłem się o zawał
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Kolejny dzień w PP i gram tak:

Sandecja awans @1,75 ✅
GKS Tychy - Cracovia Over 2,5 @1,8 ⛔
@3,15

Lech awans @1,53 ⛔
Zagłębie awans @1,67 ✅

Buk: Fortuna

Zacznę od dubla. Jeżeli chodzi o mecz Miedzi Legnica z Sandecją, to widzę tu ciekawe spotkanie. Drużyna z Legnicy znów była blisko awansu do Ekstraklasy, ale znów się nie udało i trzeba kolejny rok spędzić w 1 lidze. Sandecji natomiast udało się i awansowali klasę wyżej. Myślę że są tym mocno podbudowani, dodatkowo wynik w Ekstraklasie nie najgorsze, na takich rywali jakich mieli w początkowych kolejkach. Ostatnio 3 gole, wygrana z Jagą i to kolejny sukces zespołu z Nowego Sącza. Miedź zaczęła od 2 remisów lidze. Jest to drużyna która na prawdę potrafi zaskoczyć, czasami negatywnie czasami pozytywnie. Często ze słabszymi rywalami tracą punkty i to ich największy problem w awansie do Ekstraklasy. Jednak skupię się na spotkaniach poprzedzających ten mecz, które obydwie drużyny odbyły aby się tu znaleźć. Miedź pokonała 3-1 Stal Rzeszów, obyło się bez większych problemów, natomiast Sandecja bardzo pewnie 5-1 pokonała Warte Sieradz. Także oba zespoły awansowały tu łatwo, ale dzisiaj będzie tylko 1 zwycięzca i sądzę że to będzie drużyna z Ekstraklasy, ale nie będzie to dla nich łatwe spotkanie, Miedź na pewno u siebie postawi trudne warunki. Myślę że przeważy tu doświadczenie, pewność siebie i Sandecja udźwignie tu rolę faworyta.

Jeżeli chodzi o drugi mecz z Dubla czyli GKS z Cracovią tutaj nie byłbym pewny awansu drużyny z Ekstraklasy. Zespół z Tych z Kotwicą Kołobrzeg i Puszczą Niepołomice wygrał spokojnie 2-0 i 1-0 i awansował do 1/16. Cracovia jako drużyna z najwyższej ligi w Polsce nie musiała rozgrywać meczy w drodze do tej rundy. Natomiast w lidze prezentują się zwyczajnie przeciętnie. Probierz niestety sam nie zagra za piłkarzy, i trenerem jest dobrym jak na naszą ligę, to piłkarze Cracovii grą pozostawiają wiele do życzenia. Ostatni mecz, słaba gra z Lechem i w końcowych minutach meczu stracili 2 gole i przegrali mecz. Z Koroną Kielce również przegrali 4-2, jedyne zwycięstwo z Lechią 1-0, w którym udowodnili po prostu że drużyna z Gdańska prezentuje się bardzo słabo
. GKS natomiast w 1 lidze zaczął od 2 zwycięstw. Najpierw wygrana z Wigrami 2-1, następnie ze Stalą Mielec 1-0. Prezentują wysoką formę i grają na prawdę dobrze. Dla mnie to 50/50 i widzę tu over 2,5 który powinien według mnie wejść bez problemu. GKS na pewno powalczy, Probierz też tego meczu nie odpuści bo sytuacja Cracovii jest słaba i tym pogorszyli by jeszcze mocniej i dla mnie to dosyć pewna opcja.

Lech awans, czuję tu podobny łatwy bet do wczorajszego czyli awansu Piasta po ok 1,6 czyli podobnym kursie. Co prawda Piast miał drużynę z 1 ligi, ale forma Pogoni jest słabiutka, na początku prezentowali się dobrze, ale mecz z Jagą zagrali fatalnie i po błędzie 0-1, z Zagłębiem to szkoda słów, byli bezradni, Lech dzisiaj powinien to załatwić w 90 minutach i myślę że DNB lub czysta 2 to formalność i można grać. Pomijając już H2H które jest dla Lecha od ostatnich 5 spotkań i myślę ze dzisiaj ta passa zostanie podtrzymana przez drużynę z Poznania, chociażby dlatego że odpadli z LE, a w lidze trzeba wygrać o wiele więcej żeby być w 1-3, natomiast PP to szybka droga do pucharów i Lech jak co rok o nią pewnie powalczy.

Ostatnie to awans Zagłębia, które rozbiło własnie Pogoń 3-0 i humory są lepsze. W przeciwieństwie do Jagi która dostała porządnie od beniaminka Sandecjii 1-3 u siebie. Z Pogonią zwycięstwo na zwykłym farcie, jak dla mnie ta drużyna to może być cień zespołu z poprzedniego sezonu. Probierz zrobił tam konkretną pakę która mogła powalczyć, teraz nie ma Góralskiego który czyścił środek, odbierał piły był to na prawdę wartościowy zawodnik, Kostia Vassiljev który jednak tą grę prowadził w Jadze, Zagłębie gra wyrachowany futbol i w tym sezonie pokazali to bardzo dobrze chociażby ze Śląskiem z którym w 10 po czerwie zdobyli gola w końcówce i wygrali ważne derby, to samo z Koroną w 1 kolejce dla mnie tu podobny bet do tego z Lechem i nie widzę tu szans Jagiellonii na dalszy awans.

Bałbym się ruszać Lechię po marnym 1,75 na czysty win czy awans po bodajże 1,3. Grają oni bardzo słabo, Drutex natomiast od początku pokazuje się z dobrej strony i może dzisiaj powalczyć, a Górnik Zabrze awans po 1,18 myślę że ze spokojem, ale kurs malutki, jak już to czyste zwycięstwo co jak dla mnie formalność dla Górnika który fizycznie i psychicznie o wiele lepszy. Będą chcieli to zakończyć w 90 minutach i szykować się znowu do meczu w Ekstraklasie.
 
B 19

bernabeusz

Użytkownik
Kolejny dzień w PP i gram tak:

Lech awans, czuję tu podobny łatwy bet do wczorajszego czyli awansu Piasta po ok 1,6 czyli podobnym kursie. Co prawda Piast miał drużynę z 1 ligi, ale forma Pogoni jest słabiutka, na początku prezentowali się dobrze, ale mecz z Jagą zagrali fatalnie i po błędzie 0-1, z Zagłębiem to szkoda słów, byli bezradni, Lech dzisiaj powinien to załatwić w 90 minutach i myślę że DNB lub czysta 2 to formalność i można grać. Pomijając już H2H które jest dla Lecha od ostatnich 5 spotkań i myślę ze dzisiaj ta passa zostanie podtrzymana przez drużynę z Poznania, chociażby dlatego że odpadli z LE, a w lidze trzeba wygrać o wiele więcej żeby być w 1-3, natomiast PP to szybka droga do pucharów i Lech jak co rok o nią pewnie powalczy.
Chyba kolego meczu nie ogladales z Zagłebiem albo inny ogladalismy....Druzyna z Pogoni niezla grała piłką bo mecz ogladalem ,a w drugiej połowie gdzie byl stan 2-0 to gracze ze Szczecina prezentowali sie niezle , raz piłka wybita z linii bramkowej Zagłebia , nie podykotwany karny dla Pogoni , a pozniej bramka w koncowce na 3-0 . Nie mowie ze Zagłebie zle sie prezentowalo ale wynik nie odwierciedla troche sytuacji na boisku!. Nie mowie tez ze Lech nie wygra tego spotkania , ale zlamanego grosza bym na niego nie postawil , bo Pogoń wyjdzie zdeterminowana i mysle ze moze powalczyc o korzystny rezultat. Dla mnie no bet , Piast to byl pewniak ale nie Lech ktory jak dla mnie nie prezentuje nic ciekawego narazie , wiecej szczescia w ich zwyciestwach niz dobrego fubolu!
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Kolejny dzień w PP i gram tak:

Lech awans, czuję tu podobny łatwy bet do wczorajszego czyli awansu Piasta po ok 1,6 czyli podobnym kursie. Co prawda Piast miał drużynę z 1 ligi, ale forma Pogoni jest słabiutka, na początku prezentowali się dobrze, ale mecz z Jagą zagrali fatalnie i po błędzie 0-1, z Zagłębiem to szkoda słów, byli bezradni, Lech dzisiaj powinien to załatwić w 90 minutach i myślę że DNB lub czysta 2 to formalność i można grać. Pomijając już H2H które jest dla Lecha od ostatnich 5 spotkań i myślę ze dzisiaj ta passa zostanie podtrzymana przez drużynę z Poznania, chociażby dlatego że odpadli z LE, a w lidze trzeba wygrać o wiele więcej żeby być w 1-3, natomiast PP to szybka droga do pucharów i Lech jak co rok o nią pewnie powalczy.

Chyba kolego meczu nie ogladales z Zagłebiem albo inny ogladalismy....Druzyna z Pogoni niezla grała piłką bo mecz ogladalem ,a w drugiej połowie gdzie byl stan 2-0 to gracze ze Szczecina prezentowali sie niezle , raz piłka wybita z linii bramkowej Zagłebia , nie podykotwany karny dla Pogoni , a pozniej bramka w koncowce na 3-0 . Nie mowie ze Zagłebie zle sie prezentowalo ale wynik nie odwierciedla troche sytuacji na boisku!. Nie mowie tez ze Lech nie wygra tego spotkania , ale zlamanego grosza bym na niego nie postawil , bo Pogoń wyjdzie zdeterminowana i mysle ze moze powalczyc o korzystny rezultat. Dla mnie no bet , Piast to byl pewniak ale nie Lech ktory jak dla mnie nie prezentuje nic ciekawego narazie , wiecej szczescia w ich zwyciestwach niz dobrego fubolu!
Akurat mecz oglądałem, i 1 połowa była zdecydowanie pod dyktando Zagłębia, więc widocznie inny mecz oglądaliśmy, przy 2-0 faktycznie Pogoń coś grała i w tej 2 połowie już nie było takiej przewagi Zagłębia, ale nie rozumiem po co mieli by atakować jak mieli 2-0 i spokojnie kontry wyprowadzali i w końcówce własnie dobili na 3-0. No ale każdy ma w końcu swoje zdanie, a jeżeli chodzi o Lecha to Makuszewski zaczął grać nieźle, Gytkjaer który wchodząc z ławki robi różnicę a dzisiaj być może dostanie szansę na więcej minut, albo wyjdzie w 1 składzie, Pogoń być może powalczy tylko niech tak nie walczy jak z Zagłębiem. Lech zawsze traktuje poważnie PP, ale tak czy siak wszystko okaże się wieczorem. Ja jednak zostaje przy awansie Lecha ale mam też nadzieję na ciekawy mecz
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Biało-Zieloni zagrają w Bytowie bez swojego najlepszego strzelca Marco Paixao. W kadrze meczowej zabrakło także Sebastiana Mili i Grzegorza Kuświka.
Lechia Gdańsk: 1. Dusan Kuciak - 3. Jakub Wawrzyniak, 5. Steven Vitoria, 21. Sławomir Peszko (k), 25. Michał Nalepa, 28. Flavio Paixao, 29. Karol Fila, 30. Joao Nunes, 32. Mateusz Matras, 35. Daniel Łukasik, 41. Paweł Stolarski

Rezerwowi: 77. Damian Podleśny - 13. Mateusz Lewandowski, 23. Grzegorz Wojtkowiak, 31. Florian Schikowski, 38. Milen Gamakow

Drutex-Bytovia: 1. Matuesz Oszmaniec - 5. Krzysztof Bąk (k), Jakub Wilk, 8. Sebastian Kamiński, 9. Orlande Kpassa, 14. Bartosz Biel, 16. Bartłomiej Poczobut, 30. Kamil Wacławczyk, 37. Wojciech Wilczyński, 55. Fran Gonzalez, 77. Sławomir Duda

Rezerwowi: 25. Michał Szromnik - 10. Michał Jakóbowski, 23. Filip Modelski, 28. Jakub Kuzdra, 44. Michał Stasiak, 68. Bartosz Wolski, 96. Bartosz Waleńcik
Fajny skład Lechii :grin: 5 nominalnych obrońców, młody Fila w środku pola z dwoma drewnianymi kołkami Matrasem i Łukasikiem. Jedyni ludzie co tu mają coś tworzyć ku strzelaniu to Peszko i Flavio. Oficjalnie nominalnej 9iątki na dzisiaj w kadrze brak.
Nawet dzisiaj Sebuś Mila nie zagra, bo jest poza kadrą. Super ruch, mocno przemyślany.
Under 2,5 @1,87 Uni ✅ 1-0 Izzi bet(on) ????
--------------------------------------
Miedź Sandecja
Skład Sandecji

Skład Miedzi: Sapela - Zieliński, Osyra, Perez, Adu, Egerszegi, Garguła, Żyliński, Santana, Marquitos, Piasecki.
W 11 Miedzi debiutują dziś: 24-letni Kornel Osyra, 18-letni Tomasz Żyliński i 22-letni Fabian Piasecki. Na ławce 17-letni Fryderyk Stasiak
Parę zmian w Sandecji było nieuniknionych, ale generalnie 11stka wygląda dobrze. A fajne kursy są na ekstraklasowicza, trzeba spróbować koniecznie.
Sandecja dnb @1,99 1xbet ✅ 2-1 WOJCIECH TROCHIM od zera do bohatera, szacunek.
-----------------------------
Skład Górnika Zabrze
Składy na Bełchatów Chojniczanka
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na Górnik także bym uważał bo grają pełną rezerwą.... Nie zagra ani jeden piłkarz z pierwszej 11stki...
 
K 25

kmarzejon

Użytkownik
Po przegranym meczu i odpadnięciu z PP, kibice Lechii udali się pod budynek klubowy w celu rozmowy z piłkarzami. Efektem są narazie poprzebijane opony w autokarze klubowym.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Po przegranym meczu i odpadnięciu z PP, kibice Lechii udali się pod budynek klubowy w celu rozmowy z piłkarzami. Efektem są narazie poprzebijane opony w autokarze klubowym.
Kolejne powinny być takie:

Krokiem 2 jest prośba o nowego trenera.
Krokiem 3 jest prośba o rozwiązywanie kontraktów z piłkarzami niepotrzebnymi patrz Mila i kontraktowanie lepszy, którzy coś mogą wnieść.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom