>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski - 1/16 - 9.08.2017r.

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wiesz moze z jakiego powodu kursy na Arke podskoczyly?
Tego nie wiem, być może przypomnieli sobie o terminarzu Arki, a być może Arka zagra okrojonym składem, ciężko powiedzieć.
Druga sprawa to to, że zagra Cotra i Kosecki - występ był pod znakiem zapytania.
 
marc0 202

marc0

Użytkownik
&quot;Trener Leszek Ojrzyński musi przy napiętym terminarzu spotkań rotować składem. Wczoraj dołączył do drużyny Mateusz Szwoch. Dziś znalazł się w kadrze na mecz ze Śląskiem. Kilku zawodników zgodnie z zapowiedziami odpocznie przed ligą: m.in. Marcin Warcholak, Dawid Sołdecki, Michał Marcjanik czy Marcus da Silva.

Do kadry meczowej wraca po kontuzji Antoni Łukasiewicz.

Trener będzie dzisiaj wybierał wśród następujących zawodników:

Bramkarze
1. Pavels Steinbors
80. Krzysztof Pilarz

Obrońcy
2. Tadeusz Socha
3. Krzysztof Sobieraj
17. Adam Marciniak
26. Adam Danch
28. Frederik Helstrup
33. Damian Zbozień

Pomocnicy
6. Antoni Łukasiewicz
10. Mateusz Szwoch
13. Grzegorz Piesio
14. Michał Nalepa
19. Filip Jazvić
20. Siergiej Kriwiec
21. Yannick Sambea
24. Patryk Kun
25. Paweł Wojowski

Napastnicy
9. Ruben Jurado
11. Rafał Siemaszko
15. Szymon Nowicki&quot;
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Wczoraj Lech zawiódł po całości. Gytkjaer od początku i Makuszewski i Majewski, nie widziałem w ogóle żeby piłkarzom Lecha zależało tak jak by chcieli odpaść. Brawa dla Pogoni bo faktycznie wyszli konkretnie zdeterminowani i załatwili drużynę z Poznania.

Dzisiaj tylko 2 spotkania. Śląsk mam nadzieję że wygra ale tutaj nie ruszam tego meczu, być może Urban potraktuje poważnie ten mecz, a piłkarze postawią się Arce, bo jeżeli Wrocławianie by dzisiaj wygrali to maja drogę do finału nie trudną i mogli by chociaż powalczyć o coś więcej niż 1/8 PP.

Tak czy siak ja gram: Śląsk Awans @1,76 ⛔ ale to z racji własnej sympatii.
Prócz tego zagram dzisiaj na spokojnie awans Korony @1,52. ✅ , bardziej będę polował coś na live.

Co do Korony składy będą później, ale dla mnie tutaj powinni to wziąć w 90 minutach. Trener Korony Gino Lettieri konkretnie ustawia chłopaków i treningi słyszałem z wywiadów że maja cięzkie, a trener jest wymagający ale widzę u nich w tym sezonie potencjał. Od początku sezonu sprawiają dobre wrażenie, w przeciwieństwie do drużyny z Sosnowca która znów była krok od awansu, ale Górnik wyprzedził ich w ostatniej kolejce i z przewagą 1 punktu awansował do Ekstraklasy. Zagłębie w tym sezonie zaczęło od porażki z Olimpią Grudziądz 0-1. Następnie ze słabiutkim Górnikiem Łęczna polegli 1-2. W drodze do 1/16 rywala nie mieli wymagającego rywala. Była nim drużyna Chełmianka Chełm którą spokojnie ograli 3-0, ale tego można było się spodziewać. Tak jak wyżej pisałem, nowy trener Korony traktuje poważnie każdy mecz swojej drużyny i myślę że dzisiejszego również nie zlekceważy. I według mnie Korona swoim wieloletnim doświadczeniem z Ekstraklasy, a także podbudowaniem psychicznym z wyników ostatnich meczy załatwi sprawę awansu do 1/8 w regulaminowym czasie gry, aby nie grać dogrywki i zachować jednak więcej sił na przygotowanie do kolejnego meczu w lidze.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Śląsk dzisiaj w skłądzie:
Słowik - Pawelec, Celeban, Tarasovs, Augusto - Srnic, Łyszczarz - Mak, Madej, Kosecki - Piech
Na ławce: Wrąbel, Robak, Jovic i 3 juniorów.
Dla mnie wystawienie Słowika, Łyszczarza i Madeja jest jednoznaczne. Jeszcze brak Picha. Ciekawe jak zagra Arka, ale co by nie wystawili są faworytem.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wczoraj Lech zawiódł po całości. Gytkjaer od początku i Makuszewski i Majewski, nie widziałem w ogóle żeby piłkarzom Lecha zależało tak jak by chcieli odpaść. Brawa dla Pogoni bo faktycznie wyszli konkretnie zdeterminowani i załatwili drużynę z Poznania.
Wczoraj też miałem iść w stronę awansu Lecha jednak nie mogłem znaleźć zadowalającego kursu. Nie chce tu przesądzać ale Lech mógł odpuścić ze względu ciężkiej drabinki. O meczach z Lechią i Legią w kolejnych fazach pisano nawet na stronie klubu z Poznania. Lechowi na europejskich pucharach zależy, a pojedynki z takimi ekipami do łatwych by nie należały bym bardziej, że Legia zapowiedziała, że chce wygrać wszystko. Całe siły kierują na ligę.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Polska piłka w całej okazałości.
Arka atakuje prawie całą 1 połowę, Śląsk strzela z rożnego na 1:0, za chwilę katastrofa bramkarza i jest 2:0 ???? , no zobaczymy co Arka zrobi po przerwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom